Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Opinie o Air Liquide Polska Sp. z o.o.

K

Niestety "gwarantujemy odpowiedź do dwóch tygodni" skończyło się czekaniem ponad miesiąc i dalej nic.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michal

18.07.2023 09:07

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Michalikona wywiad

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat firmy Air Liquide, mającej siedzibę w Krakowie, przy ul. Mogilskiej. Firma kreuje się na światowego potentata produkcji gazów technicznych. Chwali się wysokimi standardami, a w rzeczywistości pozwala swoim dyrektorom ("z poprzedniej epoki") nie szanować pracowników i ich poniżać.

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Michalikona wywiad

Współpracowałem z firmą na zasadzie B2B w zakresie usług związanych z gazami technicznymi i systemami ich produkcji.

Na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony.

Umowa B2B.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Pracowałem hybrydowo.

Jak wygląda rotacja pracowników w firmie?

Michalikona wywiad

Rotacja jest duża. Wynika z podejścia managementu do pracowników. W firmie atmosfera jest słaba. Kadra zarządzająca nie ma szacunku do pracowników - pojawiają się wyzwiska, krzyczenie na pracowników.

Jak wyglądała rekrutacja w twojej firmie?

Michalikona wywiad

Rekrutacja odbywała się zdalnie. Obejmowała trzy lub cztery etapy.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Michalikona wywiad

Brak szkoleń dla osób zatrudnionych na umowie B2B.

Jakie benefity firma oferuje pracownikom?

Michalikona wywiad

Dla osób zatrudnionych na umowie B2B nie ma żadnych benefitów.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Michalikona wywiad

Atmosferę oceniam słabo. Kadra zarządzająca nie ma szacunku do pracowników. Pojawiają się wyzwiska, wulgarne zachowania, pretensje i krzyczenie na pracowników. Pracownicy są poniżani a firma w żaden sposób nie reaguje na taką sytuację.

M

Dzień dobry, aplikuję na stanowisko inżynier/lider projektu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to stanowisko wygląda w praktyce? Rozmowa rekrutacyjna to jedno, a chciałabym wiedzieć jak wygląda rzeczywistość. Dziękuję za odpowiedź :)

P
@M

Byłem na rozmowie na to stanowisko jeszcze w maju, rekruter obiecał dać odpowiedź do końca miesiąca. Minęły 2 miesiące, a feedbacku brak. Nie polecam aplikować, brak szacunku...

PEinf

Dzien dobry, Jakie są warunki pracy i płacy dla process engineer z 15 letnim doświadczeniem w tej branży, w tym 5 lat jako starszy projektant?

Air Liquide Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Michal

Współpracowałem z firma AL ponad rok. Nie polecam, szczególnie ze firma na sztandarach ma bardzo wysokie standardy a w rzeczywistości akceptuje prymitywne zachowania kadry zarządzającej. Jeden z dyrektorów starej kadry nie szanuje i poniża pracowników, jest niewiarygodnie wulgarny i chamski, wydziera się na pracowników klnąc jak szewc. A firma zamiata jego zachowanie pod dywan. Nieprawdopodobne jak taka światowa firma z wygórowanymi wymaganiami i frazesami pozwala na takie zachowania.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko asystent sprzedaży w firmie Air Liquide Polska Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Nie polecam, nieprofesjonalna rozmowa oraz brak feedbacku.

Czy organizują Państwo praktyki letnie dla studentów? Interesuje mnie obszar logistyki transportu

Ciekawy

Na jaka podstawę można liczyć na stanowisku PH? Jakie narzędzia pracy? Z góry dziękuje za odpowiedz

XXXXX
@Ciekawy

Hej. Z tego co wiem to zależy, w którym jesteś dziale. Narzędzia pracy ok. Dają spoko autko, telefon i tablet

Ktoś
@XXXXX

Ciężko dowiedzieć się na rynku o zarobkach w AL, słyszałem o 5-6tys netto ale nie wiem ile w tym prawdy. Wydaje mi się ze takie kwoty to już standard, więc można tak przyjąć.

Qwerty

Możesz to jakoś rozwinąć?

Nicoleo

Witam, interesuje mnie praca w Air Liquide Polska Sp. z o.o. na stanowisku Specjalista ds. rozwoju - Rynek Spożywczy i Farmaceutyczny. Czy mógłby ktoś powiedzieć więcej o pracy w tej firmie oraz o zarobkach? Interesuje mnie również opinia o wyjazdach służbowych z tej firmy, ponieważ na tym stanowisku wymagają częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski, jak to wygląda w rzeczywistości? Dziękuje za cenne informacje.

Maria
@Nicoleo

Wygląda to na bardzo ciekawe stanowisko. Dołączę do tego swoje pytania. Czy ktoś ma info nie tylko o zarobkach, ale interesują mnie benefity. Jakich dodatków można się spodziewać? Szczególnie ciekawa jestem czy wśród takich dodatków jest pakiet medyczny prywatny?

Ewelina
@Nicoleo

Hej, brałam udział w tej rekrutacji- dostałam info że wyjazdy służbowe są bardzo częste. To jest praca głównie w terenie, dlatego zrezygnowałam.

Bobo
@Nicoleo

Ogólnie praca w dziale sprzedaży jest ok. Ten dział spożywki i farmacji jest względnie nowy i ciężko pozyskać klienta, bo rynek jest już ciasny. Cena gra dużą rolę, a Ty niewiele masz do powiedzenia na jej temat. Zarobki rewelacyjne nie są, ale biedy też nie ma. Wyjazdy, no jak to wyjazdy - są. Ale nie masz 10 spotkań dziennie i nie rozmawiasz ze sklepikarzami, tylko z dużymi firmami, które mają zapotrzebowanie na gazy. Cześć spotkan da się zrobić online.

Adaś
@Maria

Najpierw proszę się za pracę wziąć, pokazać co się sobą reprezentuje, a nie od razu benefity, dodatki itp.

Pracownik firmy

Firma godna polecenia, jestem już tu 3 rok, świetna atmosfera i ludzie. Super paczka świąteczna w tym roku! Dzięki

Sławomir
@Pracownik firmy

Trzy lata to już trochę czasu. Na jakiej jesteś umowie? Masz na czas określony czy już bezterminową? Można taką dostać z dłuższym stażem?

Dominika

Dzień dobry. Rozglądam się za stażem w logistyce. Czy jest szansa, że pojawi się u Państwa taki staż?

Nikita

Witam,chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operatora gazów technicznych i na jakie wynagrodzenie można liczyć oraz czy jest coś takiego jak zyski?

@Nikita

4000 netto, swiatek piatek i niedziela orka

Urszula
@Marek

I to prawda co tu piszą, że nie ma socjalu, paczek itp.?

Urszula
@Nikita

Zysk to przychód minus koszty i ma go przedsiębiorca, nie pracownicy. Pracownicy mogą mieć ewentualnie udziały w firmie, ale raczej nie tak wiele żeby aż uczestniczyli w jej zyskach. Skąd Ci się to wzięło? :D

@Marek

Potwierdzam. Nic się nie zmieniło!

@Agnieszka

Chce ani przez to napisać, że nawet stawka nie ruszyła? Po roku poważnie jest dalej 4 tys netto czy jednak lekko wzrosło?

Agata K

Dzień dobry, nie widzę aktualnie żadnego stażu na stronie z ofertami pracy w Air Liquide. Czy Państwo mają otwartą rolę stażową? Jestem dostępna na pół etatu od stycznia.

@Agata K

Dzień dobry, w tym momencie nie mamy otwartych rekrutacji na stanowiska stażowe w Air Liquide Polska. Listę aktualnych ofert pracy znajdzie Pani na naszej stronie karier. Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/ Pozdrawiamy serdecznie!

Agata K
@Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź.

Edward

Dzień dobry, jestem po rozmowie rekrutacyjnej z HR na stanowisko stażysty w dziale zakupów. Minęły już 4 dni, kiedy dostane odpowiedz zwrotna?

@Edward

I jak dostałeś info od HR? Ja miałam rozmowe w ten piątek i czekam również.

@Edward

I jak dostałeś info od HR? Ja miałam rozmowe w ten piątek i czekam również.

Edward
@Agnieszka

tak dostałem info od HR. Niestety nie udalo sie tym razem, ale w przyslzym roku pewnie sie beda pojawiac inne staze, wiec nie wsyztsko stracone :D

@Edward

Dzisiaj dostałeś to info? Mailowo czy dzwonili? Mam nadzieję, że do mnie odezwą się jutro, bo będe cały weekend o tym myśleć.

@Edward

Ahh... nie mogę już edytować komentarza, a pewnie ktoś to czyta i mógło to zabrzmieć niezbyt fajnie. Czekam cierpliwie na odpowiedź. A dopytuję, bo bardzo mi zależy.

Beata
@Edward

A powiedzieli dlaczego tym razem Cię nie wybrali? Duże wymagania mają na ten staż?

Agnieszka

Witam Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na stanowisku Asystent Projektanta? Bardzo dziękuję za info.

@Agnieszka

Dzień dobry, Air Liquide Polska nie prowadzi rekrutacji na powyższe stanowisko. Listę aktualnych ofert pracy znajdzie Pani na naszej stronie karier. Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/ Pozdrawiamy serdecznie!

Dzień dobry czy na stażach w Państwa firmie pracuje się w języku angielskim?

@Karolina

Dzień dobry, wymagany stopień znajomości języka angielskiego różni się w zależności od danego obszaru stażu. Szczegółowe wymagania są podane zawsze w ogłoszeniu. Aktualne oferty pracy są dostępnie na naszej stornie karier. Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/ Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania!

@Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Czy w Air Liquide Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jas

Pytałem o to na swojej rozmowie- dostałem info że nie jest możliwa- albo umowa o pracę albo zatrudnię przez agencje (zależy jakie stanowisko)

@Jas

A przez agencję to jakie stanowiska są dostępne?

@Agnieszka

Dzień dobry, szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia, znajdują się zawsze w danym ogłoszeniu o pracę. Listę aktualnych ofert pracy znajdą Państwo na naszej stronie karier. Link do strony: https://airliquide.pracujunas.pl/ Pozdrawiamy serdecznie!

Miłosz

Widziałem firmę na Targach AGH jakiś czas temu i postanowiłem aplikować na stanowisko: ALTEC CE Project Engineer (W&C). Mam 3 letnie doświadczenie, czy język angielski na poziomie B1 przejdzie? Miał ktoś już rozmowę i podpowie czego można się spodziewać?

Jurek
@Miłosz

Miałem rozmowę odnośnie tej roli w zeszlym tygodniu, poziom B1 nie wystarcza - dzisiaj dostalem info zwrotne od Pani z HR. Sama rozmowa była bardzo na plus, pytania merytoryczne, konkretne i bez sztucznej atmosfery.

Alicja
@Jurek

To jaki poziom jest wymagany?

Jurek
@Alicja

B2 to jest minimum

Zostaw merytoryczną opinię o Air Liquide Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Air Liquide Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Liquide Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Air Liquide Polska Sp. z o.o.