Opinie o Libella sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Libella sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Libella sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libella sp. z o.o. w Warszawa

Jak w Libella sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Nowy wpis

Nie wyglada, chyba że masz dobre plecy.

Andzia Nowy wpis

chcesz powiedzieć, że tylko lubiane osoby są dobrze traktowane? czyli są równi i równiejsi? to się tyczy tylko awansów, czy też różnego rodzaju benefitów i podwyżek?

zainteresowana

Ojej, ile jadu i nienawiści. Nie wiem co ci zrobiła Bożena ale mam pytanie: czy bardzo wysokie zarobki głównej księgowej i kadrowej, oderwane od realiów rynkowych i sytuacji firmy to też zasługa Bożeny? Czy samochody służbowe dla pracowników z W-wy tylko po to by mieli czym dojeżdżać do pracy w Kałuszynie czy Kotuniu na koszt firmy - rzecz niespotykana w żadnych innych firmach to też była zasługa Bożeny?

Chętny

Jest nowy prezes, do kogo najlepiej się zgłosić w celu porozmawiania o pracy?

Jarek
@zainteresowana

Rada nadzorcza przez kilka ostatnich lat przyjmowała na prezesów swoich znajomych emerytów którym nie zależało na firmie ale żeby jeszcze dorobić do emerytury. Prezesi nie zajmowali się rozwojem firmy ale plotkami które dostarczała im pani Bożena i tak to się skończyło że firma mając bardzo duże długi została sprzedana. Jeżeli chodzi o zarobki gł. księgowej to w każdej firmie gł. księgowa ma uposażenie jak dyrektor. Kierownik kadr w Libelli był też prokurentem co miało wpływ na zarobki. Był też jeden młody prezes który zaczął robić porządki w firmie ale szybko odszedł na wyższe stanowiska w spółkach państwowych.

Bo to prawda.

Pozdrowienia dla Finer Bartosz Michał. Sprawa trafia jutro na policję

U Was podwójna moralność

Agi
@Były (zły) pracownik

Witam. Czy jest szansa na kontakt x Panem?

Teresa
@Agi

Nie mam pojęcia to co za Pan ale ciekawa jestem o co chodziło w tej sytuacji sprzed roku i jak to się rozwiązało?

Oskar

Witam. Myślę o zmianie roboty, więc wpadłem na to forum. Liczę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jak pracuje się w firmie Libella sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Oskar

@Oskar

Cześć Oskarze. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Ania.

Robert
@Ania

Dzień dobry Pani Anno. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Grafotronic, której nazwę Pani przytacza korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Ktoznatenwie
@Oskar

Zacznijmy od tego że w libelli w ogóle nie płacą ???????????? polecam zobaczyć reportaż o libelli w TVP1 program alarm to wszystko wyjaśni ;)

Teresa
@Ktoznatenwie

Masz do tego jakiś odnośnik może?

Natalia
@Ktoznatenwie

To az tak że telewizja o tym robi program? A czy po emisji tego odcinak coś się tutaj zmieniło?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Libella sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Janek

Przestrzegam przed Aleksandra Brykner. Osób niegodna zaufania(usunięte przez administratora)

Osoba
@Janek

O co chodzi z tą Panią,?

Dffh
@Janek

Oki

Wierny klient

Witam. Czy Libella przewiduje przywrócenie produkcji swoich wyrobów? Jeśli wyważą (tu: nie zawyżą) cen swoich produktów, to wierni klienci wrócą i wciąż czekają. Pogońcie tych nierobów na górze i przekształcie się w spółdzielnie pracy jeśli inaczej nie można.

Adrian Polak

Chciałbym zgłosić reklamacje nijaka Aleksandra Brykner wprowadziła mnie w błąd podczas sprzedaży. Ostrzegam przed nią.

YZ
@Adrian Polak

A konkretnie?

Rafal P

Chce kupic klej distal, Byl bardzo dobry , okolo 3 lata temu kosztowal jakies 9 zl, potem 23 a teraz nie ma go wcale. To była jakas chora podwyzka i poszukałem czegoś innego, ale moze jeszcze 15 PLN bym przeżył. To niesamowite... ,majac dobre produkty, położyć firme.

Kto prosi o kontakt?

avanti

który komornik prowadzi egzekucje przeciwko spółce LIBELLA ?

@avanti

Mam nadzieje ze najlepszy. Taki który dojedzie te bandę

misiek

czymś na pewno się kieruje skoro dobrze prosperująca firma nagle przestała produkować i wypłacać wynagrodzenia, jak ta fima nie zarabia to zarabia inna

Aualala
@misiek

Firma nie prosperowała dobrze w momencie kiedy ją przejął były już problemy z wypłatami, co nie zmienia że tylko spóźniali się tydzień max w tamtym momencie , tak się dzieje gdy firmę przejmuje golodupiec bez żadnych pieniędzy i zaplecza

Ciekawy

Co tam dziś się działo pod libellą w kaluszynie? Ktoś coś wie? Czyżby kasę rozdawali?

nick

Jest rok 2021,luty.Jestem z Poznania,bezskuteznie szukam na rynku plynu do mucia kabin prysznicowych,Lilella +Cabine Spray.Lepzego przez kilka już lat nie spotkałam.Szereg lat był w Kauflandzie w Poznaniu w ciąglej sprzedazy,za niecale 6zl.Obecnie nigdzie nie mogę go znalezc,a byl reqelacyjny,do kabin,do wanny.Czy ktoś w ogole wie,czy Libella jeszcze istnieje i czy go nadal produkuje? Strona internetowa praktycznie nie istnieje/Gdzie zamowić ten plyn,choćby przez internet?

Aualala
@nick

Aktualnie zakłady produkcyjne świeca pustkami dzięki naszemu nowemu prezesowi który jeszcze nie wypłacił zaległych pensji od Maja 2020r (są ludzie którzy jeszcze pracują,,za darmo" gdyż są zwodzeni fałszywymi obietnicami aktualnego właściciela)

Nika
@nick

Raczej już nie znajdziesz :(

Czy to lekka praca ?

Kto z byłych pracowników chętnych żeby zgłosić to co dzieje do gazety lub telewizji?

Ciekawy

A dlaczego z byłych pracowników? A obecnie zatrudnieni na co czekają? Na zbawienie?

mądra i ładna

ale po co się zgłosić, co zamierzasz zrobić ???

Beka
@mądra i ładna

Po 1. Mądre i ładne już dawno tam nie pracują. po 2. napewno nie zadawałoby takich (usunięte przez administratora) pytań.

sari

Jacek prezes mówi w wywiadzie z księdzem ze chce czynić dobro a (usunięte przez administratora)niemal cała firmę libella. Ludzie zgłoście to na prokurature

@sari

Pan Prezes pod płaszczykiem wielkiej wiary i za figurkami Matki Boskiej ukrywa swoją prawdziwą twarz. Kiedyś trzeba będzie za te wszystkie nadużycia.

@sari

Pau (usunięte przez administratora)brakuje paru klepek.

Stefan
@Yyy

Witam. Pragnę skorzystać z okazji, że prowadzicie aktywną dyskusję na temat firmy Libella i zapytać Was, czy w Waszej ocenie pracodawca ten jest godny polecenia dla osób bez doświadczenia zawodowego? Jesteś w stanie w tym właśnie zakresie coś napisać? Będzie mi bardzo miło.

Mały
@Stefan

Jak najbardziej firma jest godna polecenia ..ha ha ha ..zwłaszcza dla tych, którzy chcą pracować pół roku bez wynagrodzenia.W tym przypadku doświadczenie się nie liczy. Wszyscy pracownicy z doświadczeniem już opuścili to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Sarr

Jedna wielka (usunięte przez administratora)która nie płaci ludziom wynagrodzeń. Za niedługo pan prezes zamieszka w sądzie gdyż dużo tego będzie :)

Saro

To co tam teraz obecny prezes wyprawia to temat dla Uwagi

Aco
@Saro

A co wyprawia?

Saro
@Aco

Pip wie

Chętny
@Saro

A co ? za nowego trzeba pracować czy też nie można już doić firmy

@Chętny

Kto tu kogo doi? Jak dotąd to firma nie płaci ludziom od dwóch miesięcy pensji za pracę

Edyta
@Yyy

Naprawdę nie dostajecie wypłat w Libella od dwóch miesięcy? To dosyć niepokojące. Pierwszy raz się zdarza takie coś?

Xy

A co w fabryce taczek brakuje?

Czy pracownicy dostali już wypłaty?

@Zainteresowany

Interesujesz się bo chcesz pomóc czy wprost przeciwnie ?

Wyplata

Mamy 30 lipca A firma jeszcze nie wypłaciła pensji za maj czerwiec i lipiec.. czy to jest (usunięte przez administratora) normalne... dramat!!!

@Wyplata

A co na to związki zawodowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Libella sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Libella sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Libella sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libella sp. z o.o.?

Libella sp. z o.o.