Opinie o Diamond Education w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diamond Education. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Diamond Education o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Education w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Diamond Education?

Marcin Nowy wpis

Ukończony niedawno internetowy kurs administratora sieci komputerowych I stopnia oceniam bardzo dobrze. Prowadzili go otwarci informatycy praktycy z dużym doświadczeniem potrafiący w obrazowy sposób dzielić się swoją wiedzą. Były to zajęcia prowadzone z dbałością o zrozumienie przez uczestników prezentowanego materiału, czyli z wieloma dygresjami w zależności od kontekstu sytuacji na zajęciach, z dużym akcentem na praktyczne wykorzystanie przekazywanych informacji. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym!

Rafał Nowy wpis

Ukończyłem kurs "Administratora sieci komputerowych I stopnia." Pomimo, że szkolenie odbyło się on-line było dobrze przygotowane. Profesjonalne podejście prowadzących. Dużo ćwiczeń oraz materiałów dodatkowych. Ukończyłem kurs z dużą dawką przydatnych informacji. Atrakcyjna cena, miła atmosfera. Polecam

Maciek Nowy wpis

Kilka dni temu odbyłem szkolenie „Administrator sieci komputerowych I stopnia”. Gorąco polecam to szkolenie, zarówno pod względem organizacji i koordynacji, jak i ze względu na jakość, wiedzę i profesjonalizm wykładowców. Zajęcia prowadzone były w sposób rzetelny i ciekawy. Wiedza przekazywana była w sposób jasny i przejrzysty, a do tego z indywidulnym podejściem do każdego kursanta. Co ważne, kurs prowadzony był w formie workshopu, co pozwoliło na bezpośrednie wykonywanie zadań i utrwalanie wiedzy. Bardzo polecam wszystkim, którzy zamierzają rozpocząć i kontynuować swoją przygodę w tym zakresie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diamond Education. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tancerki /Promotorki?
KURS REJESTRATORKA MEDYCZNA

Kwota kursu 599zł, kurs zakończony, mija trzeci tydzień zaświadczenie do dnia dzisiejszego nie dotarło.

Diamond
@KURS REJESTRATORKA MEDYCZNA

Chyba wystawiła Pani opinię błędnie. Być może uczęszczała Pani na kurs w innej firmie szkoleniowej, bo w tej opinii nic się nie zgadza. 1. U nas kurs Rejestratorki medycznej nigdy nie kosztował 599zł. Koszt tego kursu to 449zł. 2. Według tej opinii (opinia wystawiona 9.04.2021), kurs powinien odbyć się w 2-giej połowie marca 2021, w marcu 2021 tego szkolenia nie mieliśmy w ogóle. 3. Gdyby zdarzyła by się taka sytuacja, że zaświadczenie o ukończeniu szkolenia by nie dotarło, to Osoba uczestnicząca w szkoleniu by zadzwoniła do nas, a wówczas znaleźlibyśmy rozwiązanie. Takiego telefonu nie było.. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.

Jacek

Cześć. Czy trzeba wybitnie się starać podczas rozmowy rekrutacyjnej, aby móc zostać pracownikiem firmy Diamond Education? Kwestia ta jest dla mnie interesująca, dlatego bardzo proszę o odpowiedź. Znajdzie się osoba, która zechce pomóc? Będzie mi miło, gdyby ktoś moim właśnie pytaniem zainteresował się w tym wątku.

ewa op.

w czerwcu odbyłam szkolenie ze stylizacji paznokciem akrylem. bardzo dobre przekazanie wiedzy przez wykładowcę, praca w niewielkiej grupie, więc i indywidualna pomoc wykładowcy, bardzo motywująca prowadząca, schludne miejsce do pracy :). jestem bardzo zadowolona. polecam.

Czarek

Fajnie, że klienci są zadowoleni ale podpowiedzcie jak się pracuje?

Agata

Przefantastyczne szkolenie dla rejestratorek medycznych. Dziękuję pani prowadzącej za ciekawie prowadzone zajęcia, rzetelne i jasne informacje, świetne zajęcia praktyczne, profesjonalizm. Wykładowca to tytan wiedzy :). Super kurs!

paznokciara

Na kursie stylizacji paznokci bardzo podobało mi się podejście wykładowcy, niemalże indywidualne nauczanie, duża wiedza wykładowcy i umiejętność jej przekazania, miła atmosfera. Polecam.

Anka

Bardzo dobrze oceniam szkolenie ze sterylizacji ze względu na kompetencje wykładowcy, zakres poruszonych zagadnień, ciekawy sposób przekazania wiedzy, dużo ciekawostek, przydatnych informacji i w ogóle przyjemny sposób prowadzenia kursu. Tematy były tłumaczone dokładnie, a na wszystkie pytania były udzielone odpowiedzi i szeroko dyskutowane.

Kamila
@Anka

A czy moge zapytac w jaki sposob odbywa egzamin?czy forma ustna czy pisemna?

rej

Ukończyłam kilka dni temu kurs rejestratorka medyczna. Co mogę napisać - super Prowadząca, kompetentna, widać, że lubi, to co robi. W bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę. Tworzy bardzo fajną atmosferę. Polecam.

Aśka

Jestem po kursie pomocy stomatologicznej w Diamond. Jestem zachwycona!! olbrzymią wiedzą Prowadzącej, umiejętnością przekazania wiedzy, podejściem do nas, uczących się. Co poza tym- mnóstwo ćwiczeń, dużo ciekawostek związanych z zawodem, praca w zespole. Super szkolenie.

Nika
@Aśka

A czy w ramach szkolen zapewniaja praktyki?- ja nie mam poki co mozliwosci zalatwiebia ich sama

tralol

znam tę firmę...od złej strony. Placówka szkoleniowa w ofercie ma kurs bez podania informacji ile osób gwarantuje szkolenie. W związku z tym w każdej chwili może zerwać zobowiązania. To nieuczciwe i nielojalne. Na kurs pozłotnictwa czekałam 4 miesiące. Zdobyłam fundusze z Unii Europejskiej. Biegania i starań było bez liku. Najpierw - okazało się, ze dla 1 osoby nie opłaca się zacząć kursu. Teraz, dla 3 osób też się nie opłaca. To co się opłaca??? Kto taki chytry?

Nika
@tralol

A jesli moge zapytac to czy jesli placowka nie organizuje w danym terminie szkolenia to czy pieniadze zostaja zwrocone?

MAgda

Jestem zadowolona ze szkolenia z paznokci. Bardzo sympatyczna pani wykładowczyni, która w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, cierpliwa, po kilka razy pokazuje co i jak. Ma bardzo dobre podejście do kursantów. Dobre produkty. obsługa klienta też super. Generalnie polecam.

alan

Pracuję w Diamond Education jako wykładowca. Bardzo dobry kontakt z dyrekcją, wypłata wynagrodzenia w bardzo szybkim terminie, wszystkie materiały na zajęcia zakupione zawsze były zgodnie z ustaleniami. Współpraca super.

mar

Bardzo dobre szkolenie z excela. Świetne podejście i duża wiedza wykładowcy, jasne prowadzenie i tłumaczenie excela i duża cierpliwość wykładowcy. Pozatym bardzo dobry kontakt z sekretariatem.

paula

Szkolenie dla niań - SUUUPER. Świetna wykładowczyni. Jest miłą, kompetentną osobą, potrafi świetnie przekazać wiedzę, której ma naprawdę bardzo dużo. Bardzo ciekawe zajęcia, dużo ciekawych propozycji zabaw z dziećmi, dużo pomysłów wykorzystania artykułów plastycznych, ciekawe wykłady. Lubię atmosferę w Diamond Education za: miła atmosfera, świetny wykładowca

kursantka

Jestem po szkoleniu ze stylizacji paznokci. Jestem zadowolona, że się zdecydowałam na ten kurs.Bardzo dobry program, świetny trener, ogrom wiedzy, indywidualne podejście do kursanta. Miła atmosfera. Całe szkolenie super. Polecam.

kursantka

Polecam 100% Byłam na kursie stylizacji paznokci I i II stopień, bardzo profesjonalnie, super atmosfera i prowadząca Pani Sylwia przemiła osoba. Bardzo motywuje, doradza i można się świetnie bawić.

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Education - Warszawa

Diamond Education
4.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Ratuszowa 11 lok. 309
    03-450 Warszawa