Opinie o Layman Kuchnie (Layman) w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Layman. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Layman o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Layman w Elbląg

Kosiorek Krzysztof

Pracowalem przez 9lat w tej firmie i mam jak najlepsze wspomnienia .Poznalem wielu wspanialych ludzi na produkcji jak i w biurze.Na produkcji mebli w razie jakis problemow zawsze mozna bylo liczyc na pomoc i wyrozumialosc przelozonych[ tu uklon w strone Darka i Slawka]..... Ogolnie fajna firma jak ktos chce pracowac i lubi stolarstwo Pozdrawiam kolegow i przelozonych.....

@Kasia

Serio? Czemu wprowadzili te kontrole, faktycznie jakieś rzeczy znikały z zakładu? Czy tak po prostu? Jak to w ogóle przekłada się na czas? Po dniówce marze o tym żeby szybko wrócić do domu, nie uśmiecha mi się tracić czasu na kontrole osobiste. No chyba, że to szybko i sprawnie idzie? Z tym l4 tez słabo, a w drugą stronę to też działa? Gdy nie bierzesz l4 to jest jakaś premia frekwencyjna? Z urlopami też sa jakieś problemy, czy tu wszystko ok?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Layman?

@Franciszek

Pod byle jakim pretekstem, czyli? Z jakich powód najczęściej zwalniają? A naprawdę nie uświadczy się tutaj umowy o pracę? Czy to nie jest reguła?

Młody Nowy wpis

Szkoda czasu na tą firmę. Kiedy właścieciel miał tą firmę, to było spoko fajnie, ale odkąd młoda przejął schede po ojcu i zrobił tego kogoś dyrektorem zakładu.... tak ja nazywam, bo pojecia o byciu szefem nie ma.... to zaklad leci na łeb ma szyję. Zwolnili już chyba wszystkich których mogli. Nieudolne rzady pani pseudo dErektor ???? doprowadzaja tą firmę do przepaści. Spadną w taki sposób ardzo zybko w vzarną otchłań. No chyba, ze mlody wezmie sie za robote.... ale jak, on jek nie zna. Szkoda tylko ludzi ktprzy tam pracuja Nigdy nie wiedza kiedy ich koniec nastanie

Jadzia

Szukam pracy w e-commerce, trafiłam na info, że szukają osoby odpowiedzialnej za prowadzenie sklepu internetowego. Niestety to na tyle z informacji, nic więcej nie zdradzili. Może ktoś miał styczność z tym stanowiskiem, i napisze czego oczekują od pracownika, ile doświadczenia, jakie widełki, czy dają uop?

Bulbasaur Nowy wpis
@Jadzia

Nie warto-z prowadzeniem i obsługą sklepu internetowego nie ma to niemal nic wspólnego. Setki pobocznych zadań i poleceń, i generalnie, nie za wiele ma to wspólnego z tym,co w ogłoszeniu. Plus dość duży asortyment, który nie jest intuicyjny do nauczenia. Stawka? I to gwóźdź do trumny. Nie warto tracić czasu, gdziekolwiek indziej dostaniesz więcej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Layman? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

E... Nowy wpis

10 tego każdego miesiąca. Co do wypłaty zawsze jest na czas tu nić nie można zarzucić niegdy się nie spóźniają

@E...

Ja już wspominasz o wypłacie to możesz podać orientacyjne widełki wynagrodzenia? Da rade zarobić i się za to utrzymać? Jakie masz zdanie?

S

Czy warto podjąć się pracy w tym zakładzie?

@S

To chyba kwestia indywidualna i zależy na co liczysz. Jakieś wymagania to masz?

To prawda w szczególności pani Dyrektor zależy jaki ma nastrój nawet w czasie rozmowy szybko zmienia nastrój i nie wiesz czy będzie krzyczeć czy nie. Sam jej widok odstrasza. Za starego szefostwo nie było czegoś takiego by tylu ludzi się zwalniało jak za rządów tej pani pani

Hej, nie wiem, czy widziałeś, ale zakład chyba szuka teraz Dyrektora produkcji. Poprzedni dyrektor zrezygnował, czy ogólnie trwają jakieś zmiany na tych wyższych stanowiskach? Może coś się polepszy w takim razie? Dopytuje, bo na stronie widziałem że magazynierów też szukają i chciałbym złożyć cv, ale z drugiej strony jeśli ma być coś nie tak z szefostwem, to sam nie wiem. Podpowiesz jakie zarobki są na magazynie? Trzeba uprawnienia mieć na wózki? Jest rotacja, czy raczej można znaleźć stabilne zatrudnienie?

Ma

Poprzedniego dyrektora, który miał naprawdę sporą wiedzę i pomysł jak ratować ten tonący statek, wyrzucili po 5 miesiącach bo...miał inne zdanie w niektórych kluczowych kwestiach, podobnie zresztą jak kierowników i innych którzy mają jakiekolwiek pojęcie o pracy

Magazynier

Zlozylem cv, po kilku dniach zadzwonil kierownik

Zapytal sie czy mam prawo kazdy odp ze nie wiec zaczal mruczec ze to zle itp bo bedzie do pracy potrzebne(na magazyniera?//mimo iz w ogloszeniu bylo ze mile widziane) potem przyczepil sie ze nie mieszkam w elblagu tylko kawalek dalej, gdzie dojazd nie jest problemem bo mam blisko. I z tego powodu ze nie jestem z elblaga odrzucil moja kandydature. Nie wiem wiec czemu zadzwonil, rozmawial wgl jakby nabor byl do prywatnej zabitej dechami 2 osobowej firmy..zenada

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Kosiorek Krzysztof

@Kosiorek Krzysztof

Ooo, fajnie że masz takie pozytywne zdanie o firmie. Ludzi bez doświadczenia też na produkcje przyjmują? Czy jednak jakieś tam trzeba mieć? Wiesz może jak jest uczony taki pracownik bez doświadczenia?

@Kosiorek Krzysztof

@kasiorek Krzysztof wiesz ale to było kiedyś od 2 lat firma zmieniła się na gorsze. Niema już Darka innych. Teraz wrazie problemu możesz liczyć na siebie nikt nie chce pomóc lub nie umie. Zostały same osoby bez doświadczenia ci co mają została garstka

@Elbląg

Hmm i firma nadal zatrudnia osoby bez doświadczenia? To jak teraz funkcjonują, bo to chyba trochę taki strzał w kolano? Czemu firma zmieniła się na gorsze i doświadczeni pracownicy zrezygnowali z pracy? Co jest nie tak, jeśli chodzi o warunki? No ja myślę o złożeniu tu cv, doświadczenie mam, ale liczyłbym na adekwatne wynagrodzenie i jakieś spoko warunki jednak :)

Jeśli chcesz spróbuj a po miesięcu sam się przekonasz że nie warto w tej firmie pracować. Nawet zrobią cię złodziejem bo wprowadzili teraz kontrol osobistą czy przypadkiem nie wynosisz czegoś. Pójdziesz raz na L4 nie przedłużą ci umowy bo pasujesz im plany firmy i grafik. NIE POLECAM

@Kasia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Layman?

Elbląg

Nie polecam pracy w fabryce Mebli Layman. Procoenicy oki ale peni Dyrektor opryskliwa i krzyczy na ludzi nie potrafi się zachować i panować nad Nerwami. Ludzie się zwalniają atmosfera do bani

@Elbląg

czyli atmosfera Ci nie odpowiadała? A napiszesz coś o samej specyfice pracy? Jak to wszystko obecnie zorganizowane jest i jakie błędy wychodzą, że byłoby za co krzyczeć?

@Beata

@ Beata To nie jest do opisywania na tym forum. kto tam pracuje wie jak jest. Szewstwo starsze powinno się przyjrzeć bliżej co tam się dzieje i kto psuje im opinię

@Elbląg

Może właśnie powinno się to zgłosić skoro szefostwo nic o tym nie wie. Ktoś próbował zwrócić uwagę pani dyrektor żeby nie podnosiła głosu czy nikt nie chce się wychylać?

Soltys
@Franciszek

Jeśli ktoś zwróci uwagę Pani Dyrektor, po niedługim czasie dostaje wypowiedzenie. Taka jest przykra prawda. Arogancja aż kipi!

Aleksandra
@Soltys

No ale tak bez powodu te wypowiedzenia? Wystarczy tylko podpaść? Czytam, że macie umowę o pracę, więc nie jest tak łatwo chyba kogoś zwolnić bez podania przyczyny :/ A tak w ogóle to nie widzę nigdzie ile teraz płacą, ktoś napisał tylko że słabo jakiś czas temu. A konkretniej? Czy szkoda zachodu?

@Soltys

Ciekawe skąd to żałosne stwierdzenie? Pracowałem tam dłuższy czas i z tego co zauważyłem zasada jest jedna - kto jest nierobem i ściemniaczem dostaje wypowiedzenie. Za mojej kadencji przewinęło się wielu takich co potrafią tylko narzekać ale prostej pracy wykonać to już nie bo rączki bolą.

Elblazanin
@Soltys

Potwierdzam,tak jest. Pracownicy osadzaja człowieka (a drugiej strony wogole nie chce wysłuchać) NIEEEEE POLEEECAM !!!!

@Franciszek

W jakim ty świecie żyjesz teraz nie można nikomu powiedzieć prawdy w oczy bo za mocno boli i zaraz wylatujesz pod byle jakimś pretekstem

Monia

Znalazłam ofertę na specjalistę ds utrzymywania ruchu i piszą tam o konkurencyjnym wynagrodzeniu. Co przez to maja na myśli, ile płacą ?

Młody
@Monia

Niewiele, ciut powyzej najnizszej

Młody

Firmy nie polecam. Zarzad to wiecznie niezadowolony, pani dyrektor to zalezy od trgo czy wezmie tabletke czy nie wezmie. Tak z jej humorem jest. Raz jestescie bohaterami raz szmatami. Prezesiunio.....smieszny czlowieczek sterowany przez dyrektorke i jej pupilki. Specyficzna firma, bardzo dziwna. Kierownicy...jacys dziwni

Jaki dress code obowiązuje w Layman?

Anonim-ka

Witam. Chcialbym sie dowiedzieć o aktualnej sytuacji pracowanika w sklepie czy dzialu obslugi klienta. Chcę zmienic obecną pracę a nie chce wpaść jak sliwka w kompot ???? Czy moze ktos cos wie o zarobkach ? Atmosferze ? Pozdrawiam

młody
@Anonim-ka

najniższa krajowa, fochy przełożonych. Ale można się dopasować, tylko trzeba mieś charakter

@młody

I to już maksymalna wartość ta najniższa? Czy może dochodzą do tego jakieś premie albo dodatki z socjalu? Macie coś takiego?

Czy Layman zatrudnia studentów?

Elblążanin

Nie polecam pracy w tej firmie !! Panie z okuć opryskliwe,nie szanujący człowieka WOGÓLE Pani siedzącą na magazynie również. Wypowiedzenie dostaje się z dnia na dzień bez powodu,dziś pracujesz a jutro już nie. Reka rękę myje !

@Elblążanin

Na jakiej umowie byłeś zatrudniony że dostałeś wypowiedzenie z dnia na dzień? Zlecenie? Bo tylko na takiej nie ma okresu wypowiedzenia choćby 2 tygodnie. Próbowałeś wyjaśnić co się stało? Tylko ciebie zwolnili czy poleciało też kilka innych osób?

@Elblążanin

Co do okuć to tylko jedna pani jest tam toksyczna reszta pań jest oki

Sandra
@Karolina

Czytam tak komentarze i się zastanawiam czy ktoś nie może wpłynąć na osoby z tych okuć ? W mojej firmie były by nie do pomyślenia by ktoś toksyczny niszczył reputację firmy oraz atmosferę w pracy naprawdę dziwne

Sebek

Według ciebie atmosfera jest ok i można się dogadać z ludźmi? Na jakiej umowie jesteś? Bo we wcześniejszym komentarzu ktoś pisał że zwalniają z dnia na dzień a zwykle tak jest na zleceniu. Ty masz bardziej stabilną umowę?

Czy w Layman Kuchnie (Layman) pracownicy mogą uczestniczyć w jakichkolwiek formach integracji?

Powiem tak pracowałem tam ale z niektórymi ludźmi nie da się pracować a co dopiero Integracja. Szefostwo powinno się przyjrzeć paniom z okuć psują atmosferę w całej firmie

Nie wiem czy ludzie chca sie integrowac ja pracuje tam od 5 lat i i jest ok. Na swieta dostalismy talony i paczki dla dzieci, Plus firmy to umowa o prace ja mam juz na czas nieokreslony i zawsze wyplata na czas. Pracowalem wczesniej w krismarze i zawsze byla inna wyplata niz sie umawialismy. Kasa jest ok jak chce wyzej zostaje na nadgodziny

Franciszek

Każdy kto chce może dorobić w nadgodzinach? Płacą wtedy lepiej czy tak samo tylko wychodzi więcej godzin do wypłaty?

Lola

Jakie są godziny pracy na produkcji i czy jest to praca zmianowa? Pozdrawiam

Elblążanin

Zapomniałem dodać! Pani dyrektor słucha opini pracowników,nie wysluchajac drugiej strony.! Wręcza wypowiedzenie!

Hanna
@Elblążanin

A za co takiego zwalniają? Chodzi o prace na magazynie, przy sklepie internetowym czy o jakieś inne stanowisko? Trochę tutaj ludzie piszą o wypowiedzeniach, zastanawiam się, czy wszędzie tak jest, czy tylko na konkretnych stanowiskach. Pomijając tę sytuację, dobrze ci się pracowało w firmie? Zarobki były na plus?

Nie, nie m żadnych form integracji. Żadne spotkania dla pracowników nie sa organizowane.

Aleksandra
@Anonim

Szkoda, bo zawsze w ten sposób można poznać współpracownika z innej strony ;) A w ogóle chcielibyście żeby coś takiego było? Może warto wyjść z inicjatywą do kierownictwa. Jak w ogóle reagują na pomysły pracowników w firmie?

Lidia

Cześć, wspominaliście że szukali kogoś do obsługi sklepu, chciałam spytać czy jest szansa, że jeszcze są przyjęcia na to stanowisko wspomniane w komentarzu? Albo czy w ogóle jest jakaś praca? Dajcie znać, jaka sytuacja.

Zenek martyniuk

Mi tam się podoba pani Marta z biora piękny uśmiech typowy dziurkacz do papieru zawsze jak ją widzę pojawia mi się uśmiech na twarzy pozdrawiam.

Elblążanin

Generalnie na okuciach obsługa opryskliwa ciężko mają cokolwiek znaleźć cokolwiek podać nie polecam tego sklepu

MARTA

FIRMA MA ŁADNE MEBLE TYLKO OSOBY KTURE JE SPRZEDAJĄ TO SIE DO LUDZI NIE UMIOM ODNOSIC I DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH NIE KUPUJCIE W PRESTIG HOM MEBLI U PANI Z BRZEGU BO (usunięte przez administratora) Z TERMINAMI I Z ZAMOWIENIAMI KTÓRE SKŁADA NIBY OFERUJE COŚ W GRATISIE A TEGO NIE OTRZYMÓJEMY I NA REKLAMACJE TERZCZEBA CZEKĆ BARDZO DŁUGO ,I PUZNIEJ KLIJENTÓW OBRAŻA

Prometeusz
@MARTA

Do szkoły do szkoły do szkoły do szkoły do szkoły do szkoły do szkoły do szkoły durna kobieto

Edzia
@Prometeusz

Mnóstwo błędów Lepiej nie wypowiadać się jak nie zna się zasady pisowni prostych słów. Aż oczy bolą

elb

Widziałam ogłoszenie, że poszukują do obsługi sklepu internetowego. Czy ktoś wie coś na ten temat?

@elb

Minął już ponad miesiąc od Twojego komentarza. Byłeś zainteresowany pracą, więc chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się złożyć CV. Informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy bardzo przydadzą się na forum, więc zachęcam Cię do wpisu.

Ktoś
@elb

Znowu jest to ogłoszenie.... cos chyba nie tak na tym stanowisku

byly
@elb

Powiem Ci tak, byłem tam na miesiąc, hajs spoko, ale z obsluga sklepu nie ma nic wspolnego XD

Helena
@byly

To ciekawe. Wydaję mi się, że powinieneś rozwinąć temat, który zacząłeś. A w międzyczasie chciałabym podpytać o dodatki pozapłacowe w Layman. Dostajecie jakieś? Mam tu na myśli kartę Multisport, bony świąteczne, itp.

gosiaczek
@Ktoś

witam mogę więcej info na temat pracy w laymanie? pracownik biurowy obsługa klienta

@Helena

Na święta B.N dają 200 zł...... Od tamtego roku, wczesniej nic nie było....dyrektor traktuje ludzi jak 2 kategoria, pijacy i alkoholicy..... Trochę przykre

@Anonim

Ale tak w ostateczności ludzie nimi nie są tylko przejawia się tego typu traktowanie? Bo nie rozumiem skąd pomysł z tym alkoholem. Chyba że jednak były tego typu akcje już?

Zostaw merytoryczną opinię o Layman - Elbląg

• Jak się pracuje w Layman?

Zobacz opinie na temat firmy Layman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Layman?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Layman?

Kandydaci do pracy w Layman napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Layman