Opinie o Oxford School Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oxford School Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oxford School Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxford School Sp. z o.o. w Włocławek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w firmie Oxford School Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku szwaczka, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Mateusz

Dziękuję za miłą, sprawną i profesjonalną obsługę. Polecam

Oxford Nowy wpis
@Mateusz

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do naszej szkoły.

Jaki jest styl zarządzania w Oxford School Sp. z o.o.?

Oxford Nowy wpis

Profesjonalny. Zapraszamy do szkoły.

Krystian

Szkoła ktora zatrudnia osobe na recepcje gdzie ma ona kontakt z rodzicami i przedewszystkim dziecmi i nie sprawdza takiej osoby to szok.

@Krystian

Dziękujemy za wiadomość.Informujemy, że w szkole nie ma recepcji. Nie znamy okoliczności Pana kontaktu z naszą placówką. Trudno nam odnieść się do Pana opinii nie znając szczegółów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oxford School Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jaka umowa obowiązuje w Oxford School Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Oxford

Umowa o prace na czas określony- okres próbny

Tom

Pełen profesjonalizm

Kamila

@Katarzyna jak wygląda rozmowa na lektora języka obcego?

Jaka atmosfera jest między działami w Oxford School Sp. z o.o.?

Katarzyna

W szkole nie ma działów. Pracują nauczyciele. Polecam... Sprawdź sam

Może ktoś ma wiedzę czy szkoła potrzebuje pracownika do administracji?

masła

tragedia tragedia jeszcze raz tragedia nie warto iść tam głęboko się zastanówcie życzę powodzenia wszystkim którzy wybrali tę szkołę

@masła

Szkoła jest super i ja polecam ją wszystkim. Wreszcie nauczyciele z pomysłem na zajęcia.

Takiego nauczania poszukiwałem - polecam Tomasz

@masła

No cóż .... brak argumentów i opinia anonimowa..... Aby odniść się do zarzutów trzeba je znać.

@masła

Trudno się odnieść do anonimowej opinii,nie znając zarzutów....internet wszystko przyjmie, bez konsekwencji dla piszącego w ukryciu. Najlepszą rekomendacją jest to że działamy we Włocławku już wiele lat.Zainteresowanych zapraszamy do szkoły, niech sami sprawdzą.????

Nie polecam, biorą kasę za native speaker, po czy okazuje się nim Pani z Ukrainy umiejąca język angielski, według mnie native powinien być anglojęzycznych... nabijają tylko ludzi w butelkę...

@Marta

Słuchacz jest zawsze informowany o kraju pochodzenia lektora i ma możliwość wyboru.W naszej szkole uczą też nauczyciele posiadający obywatelstwo dwóch krajów. Lektorka jest osobą, która kształciła się w USA i posiada również dyplom TEFL Cambridge. Rekomendyjemy nauczyciela jako Native Level Speaker. Nikt nie nabija uczniów w butelkę, bo jest to krótkowzroczne i działające na niekorzyść szkoły.....

Oxford

Szkoła jak zawsze staje na wysokosci zadania, staramy się sprostać oczekiwaniom naszych uczniów. Mamy lektorów z różnych części świata: Kanada, Wielka Brytania, Ukraina, Hiszpania, Grecja, Niemcy - Native level speakers . Uczniowie mają wybór i są informowani o kraju pochodzenia lektora, który w wielu przypadkach jest dwupaństwowcem. Niestety często też konkurencja podaje fałszywe informacje o naszej szkole. Lubię atmosferę w Oxford School Sp. z o.o. za: Lektorzy z różnych części świata - międzynarodowe grono dyplomowanych nauczycieli, profesjonalna obsługa w sekretariacie, wychodzenie naprzeciw potrzebom słuchacza, indywidualizacja procesu nauczania.

Mirosław

Chwalicie Oxford School pod kątem nauczania i obsługi klienta. A jak wyglądają warunki pracy oraz atmosfera u tego pracodawcy? Czy na tle innych szkół językowych możliwości rozwoju w tej firmie są atrakcyjniejsze?

Pełen profesjonalizm,miła obsługa w sekretariacie. Pan Rafał pełen energii i pomysłów. Dziecko nie moze sie doczekać zajęć. Polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o Oxford School Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Oxford School Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxford School Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Oxford School Sp. z o.o.
  • Starodębska 3