Opinie o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sokołów S.A Oddział w Tarnowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie w Tarnów

Osoba

Witam , chciałbym się dowiedzieć jakie zarobki są na Sokołowie , interesuje mnie ubój lub rozbiór , gdy dzwoniłem to mówili mi że od 4000 tys w górę na rękę miesięcznie na okresie próbnym , potem więcej , wczasy pod gruszą , obiady , proszę o informację , pracowałem 8 lat za wołowinie w niemczech

4tys brutto czyli z podatkiem

Hugo
@Pozytyw

Ale wy robicie przekręty nawet w świadectwach pracy. Brawo panie kierowniku hahaha. Sami pod sobą dołki kopiecie

Rozbior
@Osoba

Jak się znasz na fachu to nie nawet tam nie przychodzi na uboju musisz mieć dość sporo godzin na ponad 4a rozbiór to samo. Bez szacunku do pracownika ani kultury ani niczego masz robić i się nie odzywac nie sprzeciwiać

Hugo
@Osoba

Jak byś robił przy wołowinie to jak najbardziej ale przy wołowinie to pewnie obornik wywoziłeś.

Rozbiorowy prwcownik

Pamiętajcie kochani szczepcie się . Zbyszek kierownik tak każe po czym sam się zaszczepił i go choroba wzięła . Śmiech na hali Dziewczyny chodzą chore do pracy. Ledwo mówią ale gdzie tam nikt tego z brygadzistów nie widzi bo ludzi brakuje. Brygadzista Piotrek wyzywa pracowników od matołów

@Rozbiorowy prwcownik

Trzeba zrobić porządek i trzeba zadzwonić do warszawy i skończą jak (usunięte przez administratora)

Ten z uboju
@Rozbiorowy prwcownik

To chyba każdy Piotrek taki jest na uboju kierownik Piotrek taki sam jak ten brygadzista nie wolno mu się sprzeciwić a jak chodzi wściekły to każdego traca on myśli pewnie że to jego prywatny ubój a jak nie umie zapanować nad nerwami to pora skontaktować się ze specjalista

Stary
@Rozbiorowy prwcownik

Trochę szacunku dla brygadzistów szczawie, wy zrezygnowali byście po tygodniu bo oni robią całą robotę za kierów i jeszcze robią z wami na wasz akord, a wy we własne gniazdo (usunięte przez administratora) Problem jest gdzie indziej.

Rozbiorowy prwcownik
@Stary

Szczawem to może jesteś ty albo któryms Piotrkiem i prawda zabolała

Pracownik sokolowa

Zwracam się do dyrekcji zakładu Sokołów s.a bardzo prosimy zmienić nam kierownika uboju który nas nie szanuje zwracamy się narazie do dyrekcji ponieważ do warszawy nie chcemy dzwonić a jest kilka osób takich. Dajcie nam takiego człowieka jak Wołodymyr Żeleński prawdziwy paryiota i szanuję ludzi a co najważniejsze umie z nimi rozmawiać a nie jak ten obecny czai się czai podejdzie i zaczyna rozmowę yyyyyyyyy słuchaj. Co to ma być rozkaz ????głupie jego odżywki

@Pracownik sokolowa

Mnie tracił ramieniem jak szedł dostałem w głowę ja jestem niższy jak on i co może tak robić??? To jego prywatny ubój !!!!!!?????

@Pracownik sokolowa

Już wszyscy współpracownicy go opuszczają nawet dziewczyny z kantorka złożyły papier o przeniesienie czyli z gościem jest coś nie tak a dyrekcja przymyka oczy

@Uboj

A pozytyw wiesz skąd o tym ludzie wiedzą???? Już ci powiem bo prawie wszyscy są grzeczni oprucz takiego jednego co wiecznie chodzi napięty jak planteka na żuku myśli że mu wszystko wolno jak tobie. A to nam mówił se.mikolaj wszedł kominem i zostawił list.ty szukaj lepiej brygadzisty no już ci 2odmowilo buahaha nikt z tobą nie chce robić czy naprawdę jestem coś na rzeczy nie halo z tobą gratulacje i pozdrowienia z uboju

Loli
@Pracus

Ale ściema...????????????

pracus
@Loli

ty chyba tego czlowieka nie znasz duzo osob sie zwalnia przez niego bo jest gosc niebezpieczny i agresywny a duuuuzo ludzi by to potwierdzilo ze tak traca ramionami takze nie pisz glupot jak niewiesz

Zico
@Uboj

A ty już jutro po papiery przychodzisz ? Bo jutro oficjalnie już nie będziesz pracownikiem , to po co komentujesz

Zicio1
@Zico

Pozytyw jutro jadę do Norwegii jedziesz zemną????? A komentuje teraz bo se mogę jest wolność słowa ty mi tego nie możesz zabronić!!! Tylko wiesz masz problem bo ciebie by w Norwegii nie zatrudnili bo poprostu ty lubisz jak ktoś na ciebie robi ty się brzydzisz praca

@Zicio1

Pozytyw liniowy na plus i teraz zico to jedna osoba????

Prezes
@Pracownik sokolowa

Jak pojedziesz po Wołodymyra na Ukrainę i go ściągniesz do nas to go zatrudnimy i może dobre "odżywki" wam przywiezie - wódkę i słoninę. Nie będziecie musieli jeść tego niedobrego jedzenienia z R F.

ubojowiec

a jak jest placone na uboju ?? na godzine ?? jakie tempo ??

Zorro
@ubojowiec

Ponad 70 na godzinę , średnio 73 sztuki

@ubojowiec

Płacone co łaska i za byle co kierownik zabiera premie na którą ciężko pracujemy a jak jesteś fachowiec umiesz coś robić to ci dadzą dobra stawkę z 17 brutto. A tempo taśmy 70-73

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Tarnów
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Abc

Czy kierownik uboju Piotr Z. nauczy się w końcu szacunku do ludzi? Nie pierwszy raz widuje jak idąc zamiast ominąć pracownika traktuje go jak powietrze odpychając barkiem. Ten człowiek nie powinien być na tym stanowisku już dawno.

Ten ktoś inny
@Abc

Dokładnie mógłby już z tym skończyć zamiast powiedzieć przepraszam to traci barkiem i to nie jedną osobę zgadzam się w 100%z tobą

@Abc

Przynajmniej stanowisko kierownicze to powinno być min wykształcenie wyższe a nie mniejsze umiejętność pracy z ludźmi zarządzaniem mini a na uboju tego brakuje a ile tam jest przekrętów to głowa boli. Nr1 odpady potem akordy jak jest taśma 73 na godz i tyle idzie bo ludzie patrzą na zegar a na drugi dzień wychodzi akord 63 i jakim cudem.??? System premiowania pozytyw pisał 10% nigdy tyle nie miałem jak miałem ponad 4tys i 200zl lub 250zl i gdzie te 10%??

@Abc

Kolejna sprawa tam się robi za darmo na niektórych stanowiskach zaczyna się prace 6;30 a 6:25 już jest bydł.o i tak sobie proszę obliczyć co dzień 5min. Nieraz 6;7. I ile wychodzi w miesiącu??

A najlepszy tekst w zakładzie kierownik mówi do pracownika ja ci niewierze że miales legalne L4. Chciałbym zobaczyć historię choroby. To był hit. calu uboj się z tego śmiał

pozytyw

Za niedługo otworzymy nową hale rozbiorową więc automatycznie zwiększa się uboje.Dla większości pracowników będzie to szansa żeby zostać na nadgodziny.Od razu będzie to odczuwalne na wyplacie tak że taki pracownik powinien być zadowolony.Bedzie mu też przysługiwało drugie dwu daniowe śniadanie.Oczywiście nikt nikogo nie będzie zmuszał żeby zostawać.Zaklad podejdzie do tego na zasadzie dobrowolności.

@pozytyw

Na zasadzie dobrowolności jak dotychczas?? W sensie , " nie zostaniesz - nie masz premii" znowu kłamiesz pozytyw. Morawiecki vol.2

pozytyw
@Negatyw

Żaden pracownik nie stracił premii za to że nie został na nadgodziny.Zawsze jest to na zasadzie dobrowolności.Kierownik pyta się każdego indywidualnie.

@pozytyw

Tylko napisz że za nasze pieniądze budują a ta hala to dla (usunięte przez administratora) każdy o tym wie a a odczuwalne to nie będą pieniądze tylko ręce jak będą boleć i to twoje dwu daniowe śniadanie mogłeś sobie to darować ale tam nie ma zasady dobrowolności sam chyba pamiętasz jak jednemu z uboju mówiłeś że jak nie zostaniesz na obróbki zabiorę ci premie także nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wy myślicie że wam wszystko wolno a już było kilka telefonów do inspekcji pracy i tylko było proszę przyjechać i złożyć wniosek i wtedy by wszystko sprawdzali ta wasza dobrowolność

@pozytyw

Mówiłeś do gościa sam słyszałem "gdzie idziesz ....do domu...pójdziesz do domu zabiorę ci premie"twoje słowa nie gadaj bzdur calu uboj gadał o tym jak straszysz ludzi

@pozytyw

Pozytyw idź przed lusterko i zobacz jak ci nos od klątwa rośnie jak pinokiowi. Tobie się wydaje że nie kłamiesz?? Schizofrenię masz?? A zdzepetto gdzie jest??

Pepol
@pozytyw

Sraaaaaaaaaaaaaaam na wasza nową halę wyzyskiwacze,trzeba pracować ze skazanymi bo ludzi nie mają do pracy,zero szacunku dla pracownika,kto dał prawo nakazywania noszenia masek na zewnątrz?

Negatyw 2
@pozytyw

Jakoś nigdy nie pytałeś ludzi czy zostaniesz po godzinach. Po co kłamiesz

Pożywny posilek
@pozytyw

Widzisz pozytyw ile wpisów jest że kłamiesz a jak byś miał czyste sumienie to byś napisał przepraszam już nie będę wam mówił że nie zostaniesz zabiorę ci pieniądze ale ty tak nie umiesz i nie kłam bo u nikogo nie chodziłeś pytać. Twoja jedyną gatka ty wiesz że jest jedna zmiana??? A premia jest uznaniowa

@pozytyw

Pozytyw czyli po twojej wiadomości wynika z tego że dotąd aż firma budowlana wybuduje halę rozbiorowa.i jeszcze niewiadomo ile miesięcy to potrwa potem napewno musi być sanepid itd czyli może koło roku to potrwa. I przez ten cały czas będą wypłaty po ponad 1000 zł mniej?? Sam tak napisałeś to jak jest

Idt
@Pożywny posilek

A czemu premia uznaniowa?Czyli taka ze jednemu dam więcej w tym miesiącu a drugiemu mniej bo krzywo się na mnie popatrzył?Dlaczego nie powiedzą jasno że za to i za to tyle się będzie należało.Jakies jasne dla wszystkich dostępne zasady premiowania a nie ze komuś się wchodzi w ...i ma się więcej od kogoś kto naprawdę pracuje.

Ktos
@Idt

No tak kto się podlizuje to ma więcej a jak ktoś wyrazi swoje zdanie czyli według nich jest ten pracownik konfliktowy dam przykład.kierowniku czemu taka mała wypłata. I wtedy jesteś konfliktowy i potem kierownik x jest na ciebie obrażony a wszyscy wiedzą który to tak się obraża i potem pod koniec miesiąca z 500zl premi zrobi się 200 tak się mszczą na ludziach niestety to okrutne ale to prawda

Pepol

Ludzie ten zakład to (usunięte przez administratora).. Na wieprzowinie są większe stawki tam ci co na balkonie mają, na ten pseudo akord z którego i tak was (usunięte przez administratora) A jak nie płacicie nadgodzin bo (usunięte przez administratora) oszczędności szukacie u ludzie to będziemy pracować 8 godz i do domu a macie pewno (usunięte przez administratora) platajacych się i nie robiących kompletnie nic to niech stają do taśmy i (usunięte przez administratora) jak nie płacicie nadgodzin (usunięte przez administratora)

Ponoć na uboju będzie nowa kontrolerka jakości , przecież ona nic nie umie, a ogólnie co to za akcja z behapowcami w ubiegłym tygodniu była , nie dość że zarząd pozabierał akordy i kasę z wypłat to jeszcze behapowcy żebrają by każdemu premie zabrać , ludzie co się dzieje w tym zakładzie, a i usłyszysz linia wolno idzie , pytanie skoro góra twierdzi że linia wolno idzie to czemu w ciągu 3 i pół godziny jest wybite 245 bydła , to ktoś ma coś z głową , naprawdę niech zarząd zacznie myśleć bo niedługo sami będą musieć stanąć na lini

Najlepszy ubojowiec

Pracownik masz świętą rację BHP to nawet na stołówce maski sprawdza to śmiech na sali zamiast się zająć prawdziwa praca oni maski sprawdzają czy ten zakład jest poważny??? Chyba nie do końca!!! Akordy to też porażka do przerwy zejdzie nawet 250 bydła i policzyć sobie proszę ile na godzinę idzie bydła a ludzie dostaną akord mizerny bo im szkoda pieniędzy a kierownik tylko zaciera ręce że ludzie dużo mniej dostali i jego jedną gatka bo taśma powoli szła albo mało bydła albo na koniec strasznie brudzimy jak pracujemy to już mógł coś innego wymyślić chyba trzeba będzie ten temat poruszyć i zadzwonić do warszawy i wkoncu Warszawa zrobi porządek tak jak z jednym panem a miał układy w zarządzie w Tarnowie i nawet oni mu nie pomogli a jego miejsce zajął pan x bo nie wolno nic podawać bo rodo

Uboj

Pracownik nie martw się jak to napisał pozytyw w następnym miesiącu czyli teraz wychodzi to marzec (czyli on jest jasnowidz)zakład zwiększy wydajność i dostaniesz lepszą wypłatę czyli pewnie że 100zl więcej i zostaniesz poklepany po ramieniu jeszcze w gratisie. JESTECIE W CZOLOWCE NAJGORSZEGO ZAKLADU W TARNOWIE JAK NIE W MALIPOLSCE

@Uboj

Kierowniku pozytywie to co z tą 2rata bo niewiem a pieniądze się kończą.... Co mam do garnka włożyć??? Co powiedzieć dzieciom???

Pracownica
@Sokolow

Zapomnij , trzeba się przygotować że co miesiąc będzie ta sama sytuacja , dopóki budowlańcy robią nowa halę to pieniądze będą zabierane , widzisz na kwitku ulgę podatkową to ci zabiorą akord , dodatkowo narobią kontrolerów którzy nie mają pojęcia o niczym , na obecną chwilę jest dramatycznie , i dziwią się że tyle ludzi odeszło a to jeszcze nie koniec , zresztą jest dużo zakładów gdzie są przyjęcia , na Wojniczu też coś dużego powstaje , także Sokołów obudź się i zacznij normalnie płacić

@Pracownica

Jeden zakład się otwiera a drugi w Tarnowie upada coraz mniej roboty...coraz mniejsze pieniądze

jan korba

POZYTYW KIEDY ZAMIEZACIE PLACIC 2 RATE WYPLATY??????bo te ochlapy co teraz byly to akurat wystarcza do 10 lutego a po 10 lutym kiedy kolejna rata???

@jan korba

Wypłata była mniejsza bo wydajność linii ubojowej się troszkę zmniejszyła poza tym było mniej dni roboczych.W następnym miesiącu gdy zakład zwiększy uboje i wzrośnie wydajność pracownicy powinni być zadowoleni.Cierpliwosci.

Jan korba
@Pozytyw

Ale ty to od kilku lat mówisz jedno i to samo co ty się tego na pamięć uczyłeś???? Buahaha oszukaliscie nas i tyle nie masz jaj żeby tak powiedzieć

@Pozytyw

Ty pozytyw to mam włożyć do garnka w tym miesiącu twoje głupie słowa bo wolniej linia szła?? I mniej bydła także dzieci w tym miesiącu mamy post od jedzenia bo zakład nie wypłacił rodzicom całej wypłaty weź się wkoncu ogarnij bo już nikt cię nie chce na uboju raz z twoimi głupimi gatkami bo mało bydła a my to zamawiamy dobrze robimy w taśmie a ty se z ludzi jaja robisz

@Pozytyw

Czyli za luty też będzie kiepska wypłata jak piszesz w następnym miesiącu a niewiem czy wiesz jest luty

Uboj

Pozytyw ty byś dał to świństwo swoim dzieciom????? Także myśl co piszesz bo to że ty dla nikogo nie masz szacunku to nie znaczy że inni są tacy jak ty

Jan korba
@Pozytyw

Pozytyw to co mam włożyć do garnka??? Czy mówić dzieciom że w tym miesiącu nie jemy bo mało bydła było ???????

Jak korba

A moja kiełbaską też jest dobra ????zacznij mieć szacunek a nie pisz durnot zastanów się człowieku co ty piszesz. Promujesz firmę swojej kuzynki żenujące...

Sokolow

Pozytyw widzisz sam podkrecasz atmosferę głupio piszesz o cateringu którego nikt nie chce jeść a pracownicy noszą swoje jedzenie tak się zastanawiam kto cię zrobił kierownikiem

@Sokolow

Lepiej napisz kiedy 2rata wypłaty??????

Pozytyw kiedy ta 2rata???? Bo chyba nie wszystko zostało wyplacone

Smerf

Pozytyw skoro dużo zostało tej pożywnej kiełbaski to teraz sam siebie sprzedałeś że nikt tego (usunięte przez administratora) nie chce jeść. Buahaha

@Pozytyw

Pozytyw mam grzeczne pytanie bo 10luty minął a 2raty jak nie było tak nie ma co jest??? Przecież tam już się wypłata skończyła i za co żyć??

Wypłata tragiczna , ta praca mija sie z celem , nie mówię bo nikt nie zmusza tu tak pracować, ale jeśli człowiek ma chęci i chce to pragnie tez zarobić gondnie . A dziś to była przeginka, przy taśmie członek zgrzany , pot sie leje po (usunięte przez administratora) jak by co najwyżej w kopalni robił a przychodzi przelew i wielkie zderzenie z rzeczywistością ;( przykre , dajcie ludziom zarobić a nie róbcie wałów na hajsie

Już za niedługo wiosna ludzie będą stamtąd uciekać migusiem.

Boczek

Ten zakład to (usunięte przez administratora) najgorszy (usunięte przez administratora) w Tarnowie ,budują hale ale ludzi nie będą mieć

Schab
@Boczek

Tak potwierdzam ten zakład jest nr 1pod względem najgorszych zakładów w Tarnowie też pod względem traktowania ludzi przez kierownictwo zastraszanie pracowników

Uwaga

Ja mam pytanie do dyrekcji zakładu.budujecie ogromny rozbiór z tego co każdy wie dla żydów ile tam jest materiałów kupionych i to nie za tysiące tylko pewnie miliony nie będę nawet wyliczał ile sobie liczy ta firma która to buduje a Wy jeszcze pracownikom ucinacie wypłaty dlaczego?? Nikt z was nie ma jaj żeby zejść do nas pracowników i powiedzieć jaka jest sytuacja jak nawet dyrekcji nie chciało się zejść złożyć życzenia ludziom to już przeszliście samych siebie to samo Piotruś z uboju wiecznie zastrasza ludzi typu nie zostaniesz to nie dam ci premii i to nie jest szantaż??? Albo wyjazd stąd no nie słyszysz wyjazd chodzi po uboju tracą ramionami innych bo on idzie i każdy jemu ma się usowac a taśma najlepiej jak by stanęła bo on idzie mieliście na niego dużo skarg i co to dało niczym się nie i tetsujecie poprzedni dyrektor jakoś umiał zawsze zejść do pracowników złożyć życzenia a tu mają nas gdzieś

@Uwaga

A jak to jest że na rozbiorze koszernym głównego kierownika już dawno nie ma jest inny nowy a na uboju też byśmy chcieli kogoś innego przynajmniej by nas nie gnębił nie zastraszał i który coś robi a nie siedzi wiecznie w kantorku a jak przyjdzie do domu to pewnie strasznie zmęczony i te jego głupkowate odżywki do pracowników nikt z nim nie chce gadać a odżywki typu czy ty wybierasz się jutro do pracy czy to mądre pytanie także proszę o przeanalizowanie czy ewentualna zmiana kierownika była by realną bo napewno ubij by w 100%lepiej z innym kierownikiem funkcjonował pozdrawiam

Ola
@Uwaga

Daj już spokój. Złożyłeś wypowiedzenie to sobievjesź już do tej Austri. Nie spinaj się.

Al capone
@Uboj

Idź do dyrekcji i zgłoś swoją kandydaturę . Podejżewam że cię zaakceptują . A tego łysego wywalą. Chyba ze nie masz jaj tylko sobie tak oiszes, jak się nawalisz.

Bodzio
@Ola

Do Austrii za 1000 euro sama sobie robi a wypowiedzenie dopiero daje buahaha nie będę robił w takim zakładzie już na ulicy więcej płacą za sprzatanie

Kamil
@Bodzio

Odchodzisz z firmy ze względu na wysokość wypłaty? Bo wcześniej pisali ze pensje są całkiem dobre. To jak to jest naprawdę? Ile można wyciągnąć na ręke bo zastanawiam się nad robotą.

Bodzio
@Kamil

Przyjdź dostaniesz z2500 i pożegnasz się bo ,3miesiace masz bez akordu premi chyba że ci da taka stawkę że będzie musiał ci do najniższej dopłacić już nie jeden taki był i porobił chwilę i się porzegnal

Eh
@Bodzio

Na tym uboju to widzę sami idioci... nie potrafiący nawet złożyć zdania bez błędów. Ale najwięcej mają do powiedzenia na tym portalu jak im to źle. Ciągle tylko ubój, ubój i ubój... Ja bym chyba nie pracował w zakładzie w którym tak mi źle, że dzień w dzień muszę głupoty wypisywać.

@Eh

Bo zostaje tylko ten portal jak dyrekcja nas nie umie wysłuchać jakie jaja się tam dzieją to tylko go work i dalej tak będzie bo co mamy zrobić???

Pracownik uboju
@Smerf

To umów się do dyrekcji na rozmowę skoro chcesz z nim porozmawiać, wtedy będziesz miał szansę wszystkie swoje żale wypłakać na ramieniu dyrekcji. To co wypisujcie to już jest kpina i żenada, każdy tylko potrafi tu pisać, ale nikt nie ma na tyle odwagi żeby powiedzieć to prosto w oczy, skoro macie takie małe zarobki to po co tu jesteście?? Zróbcie miejsce tym co by chcieli pracować, a nie narzekać.. skoro są osoby które niby wyjeżdżały za granicę i wróciły spowrotem do pracy w Sokołowie to znaczy że tak źle nie ma jak to tu większości pisze, bo jakby było inaczej to by Sokołów ominęli szerokim łukiem.. nie macie nawet szacunku przed świętami czy w trakcie świat i piszecie takie głupie opinie na temat zakładu, kierownictwa itd. Masz problem przyjdź i pogadaj jak człowiek z człowiekiem, a nie pisz idiotycznych komentarzy. Mordę zachleje jeden z drugim i pisze po pijaku (usunięte przez administratora) żeby nie było że to ktoś z biura pisze, normalny pracownik pracujący w taśmie..

@Pracownik uboju

Sam przyznales że sami alkoholicy tu robią hahaha i na drzwiach jest solidny zakład pracy. Nie wspomnę o więźniach którzy też tam są

Pracownik uboju
@Smerf

Na miejscu dyrekcji, napisać pismo do właściciela strony, który ma dostęp do danych i IP komputera, ciekawe co by jeden z drugim wtedy powiedział jakby tak to sprawdzić, myślę że wtedy by było błaganie o nie zwalnianie, ale co poniektórym by się przydało i to tak dyscyplinarnie za te wpisy.. alkohol jest dla ludzi którzy potrafią wypić i nie pisać idiotycznych komentarzy..

@Pracownik uboju

Zwolnili by i pewnie potem poszli by pracownicy do inspekcji pracy a wiesz o tym że przekrętów tam nie brakuje i jak myślisz ile czasu by zajęło im sprawdzenie wszystkiego i ciekawe jaka karę by dostali albo zamknięcie zakładu. Zresztą już jeden zakład za tzw leżaki został zamknięty

@Kamil

Na początek nie dostaniesz nie wiadomo ile. Dopiero doświadczeni pracownicy zarabiają więcej.

@pracownik

Dadzą ci z 16 zł brutto albo 17 na więcej nie licz tak nowi dostają

A poza tym kierownictwo wykończy cię psychicznie olej ten zakład

Polecam firmę bardzo dobre wynagrodzenie brygadzista 5 weźmie z przodu tylko musisz być ogarniety

Pozytyw

Potwierdzam , bardzo dobre zarobki(jak się starasz to i 6 tys można zarobić netto),miła atmosfera i smaczne posiłki z firmy cateringowej.

Tak firma godna polecenia ponieważ jesteście w czołówce najlepszych firm w Tarnowie zajmujecie 1miejsce

Mała pomyłka jesteście w czołówce najgorszych firm w Tarnowie

Czak

To my mamy zarobki jak w Warszawie???? Przecież wy dajecie po 17-18 brutto w umowie to jakim cudem 5tys na rękę

@Czak

Zapomniałem dodać że za 2 miesiące.

Pozytyw2 nowy
@Pozytyw

Pozytyw po co wprowadzasz ludzi w błąd nawet 6tys netto???to chyba za 2miesiace i super zakład w którym brakuje ludzi przyjęcia macie ale nie macie kogo przyjąć ponieważ taka macie opinie na mieście że nikt tam nie będzie pracował a ta firma cateringową .... Daj z nią spokój bo ludzie swoje jedzenie noszą ponieważ im te niby obiady nie smakują a ty wychwalasz i co ci to daje nie możesz sobie z czymś poradzić i wylewasz żale na forum sam podkrecasz atmosferę że ,6tys netto już większej głupoty nie słyszałem pozdrawiam

Czy są teraz przyjęcia na rozbiór?

@Nowy

Na rozbiór nie wiem ale na ubój jak najbardziej.W miarę łatwa robota , jasny system naliczania wypłaty.Jesli będziesz sumiennie pracował to napewno będziesz zadowolony.I jeszcze jest możliwość nadgodzin płatnych 50 %.Polecam spróbować u nas na uboju.

Pozytyw 2nowy
@Pozytyw

Od kiedy na uboju łatwa robota???, A nie napiszesz tego że jak np w poniedz pracujesz 5-6godzin idziesz do domu a we wtorek 10 to te 2godziny nadliczbowe są dodawane do dnia poprzedniego?? I nie 50%platne pisz prawdę

@Pozytyw 2nowy

Osoba która ma godziny na minusie (tak jak piszesz że np w poniedziałek jest 6h pracy )zawsze może przyjść np w sobotę na dodatkową pracę wtedy odrobi te minusy a nadgodziny które wypracuje w inne dni tygodnia zostaną jej wypłacone jako tzw pięćdziesiątki.Uklad jest chyba jasny, ktoś jak chce pracować to zarobi godnie a ktoś jak siedzi w kiblu zamknięty i miga się od pracy zawsze będzie narzekał.

Pozytyw 2nowy
@Pozytyw

Dodaj że ubój w sobotę nie pracuje a po drogie w jakim kodeksie pracy jest odrabianie godzin???pracownik przychodzi na 8a zakład ma obowiązek mu tyle zapewnić a nie odrabiać??a jeśli przyjdzie w sobotę to 100% ma mieć platne

@Pozytyw 2nowy

Ubój nie pracuje ale zawsze jest jakaś praca dodatkowa czy to na stajni czy u mechaników , wystarczy się zgłosić a zawsze można coś wymyślić.Tylko że pracownik by chciał miec zapłacone za godziny których nie przepracował i tutaj mamy problem.

Kamil
@Pozytyw

Pensja bardzo fajna. Te 6 tysi to podstawa, czy trzeba to robić po godzinach żeby tyle wyciągnąć? Napisz jak to realnie wygląda.

@Kamil

Pozytyw ci napisze to co będziesz chciał usłyszeć a nie jak jest faktycznie

@Kamil

Realna pensja to ponad 5 tys za godziny podstawowe że 100 %akordu plus premia , resztę można zarobić w nadgodzinach.Okolo 6tys wychodzi dla pracownika liniowego.

Don Diego
@Pozytyw

Hahaha realną pensja 5tys. W Tarnowie????zastanów się co piszesz bo szkoda czasu nowych ludzi i ich zdrowia pracownik liniowy aleś wymyślił. Haha

@Don Diego

To po co się wypowiadasz jak nawet nie wiesz kto to pracownik liniowy na uboju ? Pojęcia nie masz o firmie Sokołów a piszesz głupoty i uczciwych ludzi zniechecasz do pracy.

Don diego
@Pozytyw

Pracownik liniowy to taki pracownik który pracuje na linii ubojowej i co łyso ci??a właśnie mam pojęcie o Sokołowie bo bardzo dużo ludzi tam pracuje. A nawet charuje za grosze

Don diego
@Pozytyw

A czytaj ze zrozumieniem nie zniechęcam tylko napisałem przyjdź sproboj i zobaczymy po ilu dniach odejdzie czy do pierwszej wypłaty wytrzyma

@Kamil

Nadgodziny na pewno do zrobienia żeby tyle zarobić.

A więc który wydział robi tylko na pierwsze zmiany?

Na uboju robisz od 6 rano i niewiadomo o której skończysz taka prawda

ubojowiec
@Sokolow

ile sztuk schodzi ?? uboj jest tylko jedna zmiana ??

kandydat do pracy

Witam czy jest ktos kto moze wie czy sokolow tarnow przyjmuje rzeznikow na uboj czy rozbior umiem wzystko robic

Zupa

Dziękujemy cateringowi za super słoną zupę ogórkową tego nie dało się jeść, czy dyrekcja wie co jedzą ludzie?? Tego nawet na stajni by nikt nie zjadł.

Co
@Zupa

Zupa przecież była ok. To już ta kasza z gulaszem była straszna i każdy oddawał z powrotem ..

Pracownik ubojowy

Pozytyw kiedy wypłata będzie ?? I w ilu ratach??

Rzeźnik
@Pracownik ubojowy

Przecież nigdy nie ma w ratach ...

Pracownik ubojowy
@Rzeźnik

Fakt muszę ci przyznać rację bo wypłaty są tak małe że się 2raty nie opłaca wysyłać

Jol

Jakim trzeba być zerem żeby pracownkom życzeń świątecznych nie złożyc i noworocznych,ludzie Cię rozlicza nie taki rząd został obalony łysa pało

Dick
@Jol

Tam będzie dobrze jak się całe kierownictwo zmieni rozbioru UBOJU dyrekcja bo jak na razie to tylko ten zakład utrzymują żydzi bo tak to bez nich tego zakładu nie ma żeby nawet ubojowy ponad 500nie było bo pewien pan nie da więcej za byka niż tyle i tyle wypłaty to samo ucinają co się tylko da premia to oklap.y kierownik Piotr jest tak zadufany w sobie że nie umie docenić pracownika jak by tam wpadła kontrola taka nagła to nawet by się do kibla doczepili że nie ma zamka w jednej kabinie a ile papierów źle zrobionych to szkoda mówić robisz w jeden dzień 6godzin w drugi 10 i zamiast Ci zaplacic te 2godz 50%,to oni ci dodadzą do dnia poprzedniego żeby tylko nie płacić a w kodeksie pracy jest odrabianie godzin???? Także wszystkiego dobrego w nowym roku żebyście skończyli robić przekręty w nowym roku ale to nie realne

pick
@Dick

Tak,zgadza się nie ma w kodeksie odrabianie godzin.Pracownik przychodzi do pracy na 8 h i jest gotowy do wykonania pracy 8h a ze zakład nie zapewnia pracy to ich problem i jesli pracownik nie podpisze tych (usunięte przez administratora) kartek co podsówają w kantorku ze na minusie tyle i tyle to zakład ma obowiązek zapłacic za 40 godzin w tygodniu nawet jeśli nie było pracy.Wiec o co tu chodzi?

Eso
@pick

A jak nie podpiszesz to cie zwolnia

Dick
@pick

Ciekawe jak by się o tym inspekcja pracy dowiedziała ile by kary zapłacili przecież to nielegalne jak dużo więcej rzeczy w tym zakładzie które będą powoli wychodziły na światło dzienne

Pick
@Eso

(usunięte przez administratora) m na to czy mnie zwolnią czy nie????

@Pick

Panie Piotruś z uboju szykuj się do prawdziwej pracy mówiłem że posypią się wypowiedzenia??? Nie szanujesz ludzi i ludzie z tobą nie chcą pracować zresztą nikt z tobą nie chce robić a jak na ciebie narzekają w szatni że wydzwaniasz po ludziach np czy wybierasz się jutro do pracy ...pracownik mówię niewiem mam lekarza a ty co rozliczasz się takie twoje (usunięte przez administratora) zachowanie buahaha także dam będziesz stał przy taśmie tego ci życzę i żeby jeszcze dyrektor przyszedł i cię sprawdzał dokładnie czy robisz czysto pozdrowienia z uboju

????
@Uboj

Pozytyw to kto ci teraz będzie robił?? Bo ty się brzydzisz fizyczna praca a ludzie nie będą do końca życia na ciebie robić

Zainfekowany
@Uboj

Hahaha i większość młodych się zwolni prawidłowo za to co wyprawiacie i jak płacicie

@Zainfekowany

Dokładnie 100%racji sam pozytyw będzie robil

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A Oddział w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 11 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sokołów S.A Oddział w Tarnowie?

Kandydaci do pracy w Sokołów S.A Oddział w Tarnowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sokołów S.A Oddział w Tarnowie