Opinie o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Govecs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Govecs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Govecs Sp. z o.o. w Wrocław

Snipko

To prawda u jednego pracownika z produkcji wynik pozytywny na koronawirusa, a ta buda govecs dalej hula w najlepsze.

@Snipko

Hula i hulać będzie bo jest elastyczna i planuje rzetelnie przyszłość. Zgadza się, pomimo problemów jest to firma stabilna nawet jeśli niektórzy mają za złe fakt, że firma działa zamiast się splajtować i zwalniać

Hmm
@ktostam

Dalej obstajecie przy tym, że nie było masowych zwolnień? No sorry...

Worker
@ktostam

Tak tak firma elastyczna w rotacji pracowników. Grupowe zwolninia i przyjmowanie na dużą skalę bo ogłoszenia w prasie i na portalach pracy były non stop.

@Hmm

na tyle na ile znam polskie prawo pracy to nie było

kk
@ktostam

Jesteś od propagandy???Rzetelna przyszłość to miała być praca na trzy zmiany , być może 4-brygadówka.Są kolejne akcje serwisowe /wady projektowe , wadliwe części/ -zwolnione 3/4 produkcji i biura .Brak kompetencji , walka o przetrwanie , choćby po trupach.....Mierny ale wierny pzretrwa.

Niko
@kk

A dziecko kierownika to i inżynierem zostanie.Bez studiów.A co. Wiedza jest fziedziczna .

ak
@Snipko

BHP w firmie to zawsze był cyrk.Firma zewnętrzna , która "nadzoruje" przestrzeganie zasad bhp akceptowała baleriny , szpilki , itp na hali produkcyjnej .Przecież na ścieżce- pracownikowi biurowemu paleta , wózek nie ma prawa zrobić bubu. Byli bardzo elastyczni. (usunięte przez administratora) nie jest im obcy.Patologia.

...
@ak

Pracownikowi na zglosxenie nieprawidłowości bhpowiec powiedział , (usunięte przez administratora)

Kk

Pan lejza kontraktu....

.......
@ak

Inżynier ds.... po humanistycznym kierunku na Uniwersytecie to kuriozum .Po co się męczyć nauką....

Trytytytka

Najgorsza firma we Wrocławiu. Tylko zwolnienia grupowe potrafią robić w tych trudnych czasach a i słyszałem że lider produkcji to totalny głąb więc się zastanawiam jak on dostał ta posadę. Pewnie na kolanach pod biurkiem u szefa ????????????

Na jakiej stronie można aplikować w sprawie pracy na produkcji ?

Pracuś

Govecs to wylęgarnia koronavirusa, jak możecie to się ewakuujcie..

@Pracuś

pracuciowi widzę przypadło w udziale za dużo pracy i troluje po forach :-) czyżby się nie powiodło i kolejna firma odkryła, że do pracusia ci trochę daleko, czy może tak dla zasady gadasz od rzeczy?

?
@ktostam

Chcesz pograć w szachy, kłamco? Mam dane z twoich urządzeń przenośnych ;)

@0

Nie wiem czemu w szachy, ale dawaj!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Govecs Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno

Firma na skraju bankructwa od lat, o dziwo inwestor wciąż widzi potencjał i pompuje $$$. Czego nie widzi inwestor to brak kompetencji dyrektorów i menadżerów poszczególnych działów. Brak zdecydowania w podejmowaniu nie tylko kluczowych ale i błahych decyzji.

Karol

Czy tutaj na operatora można aplikować jakoś bezpośrednio przez firmę a nie z agencji?

prac
@Karol

aktualnie, w związku z sytuacją nie ma żadnych zatrudnień

Gonza

Już kogoś wywieźli do szpitala z govecsu. Część pracowników poszła na 2 tyg. kwarantanne. Czy to prawda? Jaki wynik badań ma podejrzany?

nowy
@Gonza

jeden z pracowników po tygodniu zwolnienia lekarskiego pojechał do szpitala bo się gorzej poczuł. Wynik faktycznie pozytywny. Czy to znaczy, ze wywieźli do szpitala z govecsu? naprawdę? osoby które byly w bezpośrednim kontakcie poddano zalecanym procedurom czyli kwarantannie. na miejscu mierzona jest temperatura, wszedzie gdzie trzeba srodki dezynfekujące, zachowany dystans miedzy pracownikami . Częśc osób, która została wysłana na kwarantannę miala fantazję witać sie usciskiem dłoni z soba chorą. w dzisiejszych czasach, pomimo zaleceń taka roztropność....

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Govecs Sp. z o.o.?

xxx

Nie ma rekrutacji w firmie.

Hej!

Gdzie mogę aplikować na montera, operatora ? Bezpośrednio przez firmę a nie jakieś złodziejskie agencję ? Pozdrawiam

...

A prowadzicie rekrutacje na produkcję? Gdzie można znaleźć jakieś oferty lub kontakt do was żeby złożyć aplikację? Pozdrawiam

Hej!

Jakie są stawki na produkcji monter operator? Jakieś dodatki ?

cześć

I jak tam, Govecs? Po zeszłorocznych czystkach coś produkujecie?

Paulina
@cześć

Nie do końca rozumiem, jakiej sytuacji dotyczy Twój wpis. Wyjaśnij, jeśli możesz i powiedz coś więcej o tym, jak Ci się pracuje w Govecs. Jakie są Twoim zdaniem największe minusy tej firmy?

Robak300

Wiecznie postoje wiecznie sprzątanie tylko wkolko zamiatanie

SamoŻycie

Osoby zwolnione i tak w większości marnowały tylko tlen na produkcji, częściej przeszkadzając innym wartościowym pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków.

młodszy operator

Jak powyżej ktoś napisał - pracownicy w większości siedzieli i bawili się telefonami komórkowymi. Jaki jest więc sens zatrudnienia tak dużej ilości osób, gdy nie ma ku temu potrzeby? Niezadowolenie wynika z faktu, że skończyło się odpoczywanie w czasie pracy, ot taka jest prawda.

Operator

Nie polecam. Firma ciągle stoi z powodu braku komponentów. Operatorzy rzucani gdzie popadnie i to najczęściej do sprzątania. Tam się więcej sprząta niż pracuje na swoim stanowisku. Pieniądze też słabe jak na dzisiejsze czasy. Jedyne benefity to opieka zdrowotna i Multisport. Firma zwalnia ludzi bo ja nie stać na utrzymanie pracowników. Niestety dzisiaj pracownik kosztuje. Szkoda czasu i nerwów.

OPINIA

Dzień dobry, Z dniem 1 lipca odszedł jeden z założycieli oraz udziałowców tej Firmy. W międzyczasie odeszło także kilka osób, które były związane z firmą wieloletnim stażem. Niedługo po tym Menadżer produkcji ogłosił zmianę dotyczącą kwestii godzin pracy. Dotychczas w Firmie działał system dwuzmianowy dla pracowników produkcyjnych. Pracownicy z obu zmian zostali poinformowani, że z dniem 22 lipca br. system pracy dwuzmianowej zostanie przekształcony na pracę jednozmianową. To była jedyna informacja, która została przekazana pracownikom. Niestety w dniu 19 lipca br. Kierownicy obu zmian wraz z Menadżerem produkcji oraz kadrową, zwolnili w trybie pilnym praktycznie 60 % pracowników produkcyjnych. Zwolnienia w wielu przypadkach odbywały się na zasadzie wołania za pośrednictwem Liderów poszczególnych osób na danej zmianie oraz przedstawiano im rozwiązanie umowy za porozumieniem stron z zachowaniem okresu wypowiedzenia bez możliwości kontynuowania pracy w tym okresie. W przypadku pracowników agencyjnych zasada rozwiązania współpracy była trochę inna jednak te osoby również straciły pracę w tym samym dniu. Osoby, którym została wypowiedziana umowa nawet nie mogły pożegnać się ze współpracownikami. Z każdej zmiany uchowała się garść wybranych operatorów i została połączona w jedną zmianę w dniu 22 lipca. Także część liderów zostało zdegradowanych na niższe stanowisko. To wszystko obyło się w sposób zorganizowany i zaplanowany. W przypadku zwolnień do dyspozycji była czarna lista na podstawie, której dokonano wyboru, kto ma zostać zwolniony. Lista była utworzona przez jednego z Dyrektorów w porozumieniu z tzw. obserwatorami. Jednak do samego końca nikt nie poinformował pracowników o planowanym zwolnieniach. Pracę z dnia na dzień straciło ponad 30 osób. Czy firma nadal będzie się upierać, że nie było to zwolnienie grupowe? Oczywiście znając charakter współpracy większość osób świadczyła pracę za pośrednictwem agencji pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową. Więc według Polskiego prawa firma nie dokonała zwolnień grupowych. Jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia to tego, co wydarzyło się w dniu 19 lipca. W tym momencie większa cześć ocalałych poszukuje aktywnie lepszej pracy. To chyba świadczy tylko o samej firmie. Proszę się zastanowić czy na pewno Państwo spełniacie odpowiednie wymagania tego pracodawcy, bo jak widać są one bardzo zróżnicowane. Nie wypominając już o problemach finansowych, z jakimi boryka się cała Firma. Można by rzec, że przyszłość tej Firmy jest... świetlana;) Na koniec Proszę poszkodowane Osoby tylko o potwierdzenie tych informacji za pośrednictwem własnej anonimowej opinii za pośrednictwem tego portalu.

xxx
@OPINIA

Bardzo łatwe i proste jest komentowanie sytuacji, o których nie ma się pojęcia.

@OPINIA

OPINIA
@xxx

Czyżby ? Veni , Vidi , I sinistram , non intellexerunt Mądry zrozumie, a głupi odpowie.

durex

Niestety prawda jest brutalna. W firmie zostały zwolnione z dnia na dzień osoby pracujące na produkcji. W żaden sposób nie zostały poinformowane z wyprzedzeniem i nikt ich nie uprzedził że taka sytuacja będzie miała miejsce. Żadna szanująca się firma nie postępuje w ten sposób. Wynagrodzenia też kształtują się na bardzo niskim poziomie jak na dzisiejsze standardy. Socjal tam nie istnieje. Omijać szerokim łukiem chyba że jest się masochistą

Operator

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) taki że szkoda gadać w kadrach są same (usunięte przez administratora) siedzisz cały czas i nic nie robisz bo ciągle czegoś brakuje, sprzatasz szatnie 20 razy w tygodniu niech ta firma lepiej ogłosi upadłość bo to tragedia a ten kto tam jeszcze pracuje niech lepiej zawija manele

Bestia

Stanowczo nie polecam tej pseudo firmy. Dziś zwolnili z 60% Pracowników Wręczali zwyczajne wypowiedzenia bez uzasadnienia powodu. Pracownicy powinni powiadomić Inspekcje Pracy. Przy zwolnieniach grupowych! Pracodawca ma obowiązek wypłacić odprawy. Ludzie nie dajcie się wykiwać

Govecs
@Bestia

Dzień dobry, Żadna z informacji zawartych w powyższym poście nie jest prawdziwa. W firmie nie miały miejsca zwolnienia grupowe. Zasadą w GOVECS Poland Sp. z o.o. jest, że Pracownicy, z którymi firma rozwiązuje umowy o pracę, otrzymują wszystkie niezbędne świadczenia.

Jaskółka

Ciekawostką jest, że w czasach dobrej koniunktury i boomu na pojazdy elektryczne, producent pojazdów elektrycznych zwalnia pracowników i ogranicza produkcję do jednej zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Govecs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Govecs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Govecs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Govecs Sp. z o.o.?

Govecs Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Graniczna 8C
    54-610 Wrocław