Opinie o Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip w Kraków

Quadowy Nowy wpis

Nie polecam firmy. Minimum krajowe. Reszta pod stołem. Osoby kumate odchodzą z tej firmy bardzo szybko. Jedną moją opinię już skasowano na tej platformie. Atmosfera w firmie jest nie ciekawa. Wiecznie właścicielowi mało. Pracowników traktuje się jak za komuny.

Krzysztof Nowy wpis
Kandydat
@Quadowy

Widać spora rotacja jest w firmie i by się pokrywało z Twoim komentarzem. Teraz aktualnie szukają Kierownika serwisu i nadal szukają mechaników.

Zbyszek Nowy wpis
@Quadowy

Długo tam pracowałeś?

Mateusz Nowy wpis

Cześć. Firma działa tylko na terenie Krakowa ?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip w mieście Kraków? Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł Wrześniak Przedsiębiorstwo Handlowe Moto-Trip
0/5 Na podstawie 0 ocen.