Opinie o Wawa Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wawa Taxi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wawa Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawa Taxi w Warszawa

szramka konfident i donosiciel

Jak Gabryś zrobił szczerbatego/wieczorka to się wszyscy cieszyli a potem bezzębny nie oddał chłopakom kasy za kaucje.to oszust i zawsze będzie kłamał.

Gabryś

Umieralnia w tej wawie i drogo strasznie. wole Swego czasu jezdziłem i płaciłem za auto 150zł!!!!Słabo mi się to kalkulowało.Teraz płacę 100zł i mam dużo lepiej.Po co płacić tyle za stare samochody jak można za 90zł-100zł pracować nowym autem z 2018 bez limitu kilometrów tylko dla Ciebie do dyspozycji 24H.Jak zrobiłem jechałem za autem przeczytałem naklejkę z numerem 576-329-151

Sylwia

@M a w jaki sposób Ty pracując w Wawa Taxi tracisz pieniądze? @Nowy może jednak czasem warto spróbować i samemu się przekonać czy opinie, które się czytało były prawdziwe. Może masz jeszcze szansę zatrudnić się w tej firmie i zobaczyć jak jest naprawdę.

M

(usunięte przez administratora) praca na której traci się pieniądze i cofa w rozwoju. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wawa Taxi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dawid

Jaka jest atmosfera wśród pracowników?

Chciale podpisac umowe z wawa taxi ale po lekturze opinii o tej lorporacji doznalem szoku i dziekuje wszystkim za opinie o wawa taxi nie podpisze umowy z taka korporacja pozdrawiam wszystkich

Gutek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Tonik

Orientuje się ktoś jak jest w wawie za bezgotowke no słyszałem że pobierają 10% i 2zl od v-ra to prawda?

Sylwia

Czy są na forum pracownicy Wawa Taxi? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna. Jak układany jest grafik?

Sylwia

@Szukajacy, o jakich opłatach mówisz w swoim komentarzu? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Rozumiem, że pracowałeś w Wawa Taxi? @Stefan, widziałam, że jakiś czas temu byłeś zainteresowany podjęciem pracy w Wawa Taxi. Zdecydowałeś się aplikować? @Cierpiarz, długo już pracujesz w Wawa Taxi? Czy możesz powiedzieć, jakie warunki należy spełniać, aby aplikować do pracy w tym miejscu?

Szukający
@Sylwia

@Sylwia - nie jestem współpracownikiem Wawy, natomiast informację mam od kierowcy, który wynajął od nich auto a właściwie wynajął od współpracującej z nimi wypożyczalni.... krótko mówiąc: ukradną Ci auto od nich i płacisz 5000zł kary....

Szukajacy

Coś w firmie chyba słabo zaczyna się dziać.... Fama na mieście głosi, że firma chyli się ku upadkowi.... Ponoć dział rekrutacji skurczył się do jednej osoby.... Zresztą to co mówią ich kierowcy o opałatach, o których nikt na początku nie mówi to słabe podejście do przyszłego kierowcy... No ale przecież liczy się kierowca sprowadzony do firmy... Nie ważne, że zleceń coraz mniej....

Stefan

Jak się pracuje w firmie? Może podpowiecie coś więcej( aplikować?)

Cierpiarz

Przeszedłem z innej korporacji ze swojego auta na auto wynajęte z Wawy, po dwóch miesiącach moje wrażenia są następujące: 1.Ceny za wynajem tych aut są naprawdę przyzwoite można śmiało powiedzieć że najlepsze w Warszawie, oczywiście bardzo pomaga to w zdobywaniu tzw swojego portfela klienta bo trzeba przyznać że pasażerowie zwracają uwagę na to że w cenie niższej niż w ele czy sawie jadą autem premium, przy okazji jest spory nacisk na wizerunek kierowcy i czystość auta ale mi akurat to nie przeszkadza bo sam jako klinent taksówki płacąc 2'2 zł tego bym wymagał 2.przyjazny i zaangażowany dział handlowy 3.osoby które mnie "pozyskały" (rozwazalem między ele sawa ecocar a wawą) ewidentnie są zainteresowane moim.dalszym losem, można dzwonić dopytać itp itd a nawet zdarzyło mi się że otrzymałem telefon z troskliwymi pytaniami 3.Kluby może jajec nie urywają zwłaszcza w mojej ocenie dekada jest lipna ale progresja czasem podrzuca fajny kurs zwlaszcza na busa w dniu koncertu, hula kula to odrębny temat bo klient tam.jest specyficzny, 4.hotele moim zdaniem jest ok a.podobno ma byc jeszcze lepiej, portos daje praktycznie pewną robotę na.busa 5.centrala moim zdaniem jest bardzo profesjonalna aczkolwiek asertywna co jest plusem, odnoszę wrażenie że ludzie którzy tam pracują sa w stanie w kulturalny sposób załatwić każdą sprawę wykazując się przy tym sporą asertywnoscia 6.Vouchery ok 20-40% w ciągu dnia wiec dramtau nie ma, w nocy ze zleceniami jest lipa, trzeba samemu szukac roboty 7.wspaniala genialna sprawa z platnosciami z terminala czyli wydanie karty bankomatowej na ktorej na drugi dzien roboczy wplywaja pieniadze 8.kulturalne.podejscie do pracownika Podsumowujac plusy super flota w.dobrej cenie wynajem chyba najlepszy w warszawie Mila.przyjazna obsluga Dobre hotele Minusy Zastoj w nocy Cierp.z.krotkim stazem z wlasna dzialanoscia i wlasna licencja

Bolo

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

karać kierowcę za błędy w pracy..ban na cztery dni czy co kolwiek dni i godzin..to metoda z więzienia..tam jest taka kara..ale z kodeksem pracy w cywilu nie ma nic wspólnego....firma ,ktora kara tylko...poleci wcześniej czy moze potem..spierdalamy z tego gówna...pan godlewski niech sam sobie z wieczorkami to wożą..szkoda..ale kto im dał licencję na takxi??wiele rzeczy ,które tu widać nie zgodne z regulaminem taxi i kodeksu pracy..to o co chodzi panie kolego wa-wa...zniszczymy was my kierowcy..sami się wydymacie..tak po prawdzie

Bober

Nie nie nie, nie polecam. Chwilkę na szczęście tu pracowałem, okazało się, ze zarobki mega marne. Po dwóch miesiacach uciekłem do Atu Taxi i pracuje juz tu pol roku, a to chyba o czymś świadczy

Brojak

A czy szanowny wieczorek wstawił sobie już zęby?kloszard z firmo spadająca w morde????.umie oszukiwać zlecenia wydaje pod stolem,ale nawet na jego wozach ciezko zarobic...teraz okres zimowy nie wiem jak ludzie tam wyrobią... bo jak było expolo to była kasa teraz to już jest droga do zatracenia.

zzzz

od godziny 21 odcinają prąd 2 zlecenia na noc w centrum praca raczej w dzień. obroty max 300 na tygodniu a kilometrach nie wspomnę ile muszę zrobić aby tyle dostać.

karol

w sumie byłem w 5 korporacjach i muszę przyznać wawa to porażka. w weekend coś się dzieje(piątek,sobota)na tą chwile jest chyba z 3 nowych szpiegów od czystości:-) dekada-kursy na mazowiecką po 15zł albo na parkingową. hulakula-za daleko aby wracać większość kursów na brudno/targówek. explo-zbrane to był fajny wybierak na temat reszty brak mi słów . zalecam dokładnie zapisywać kursy bo często się nie zgadzało.

paweł

jeździłem w wawie i przeraża mnie ilość zleceń w dzień od rana do 14 wykonałem 3 zlecenia dobrze że jeszcze nie podpisałem umowy. Obecnie jeżdzę w Eco carach i zacząłem zarabiać

Zostaw merytoryczną opinię o Wawa Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Wawa Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Wawa Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wawa Taxi
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zajęcza 15
    00-351 Warszawa