Opinie o Wawa Taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wawa Taxi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wawa Taxi o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawa Taxi w Warszawa

Mariola

Taksówka może być odwołana chwile przed dużo wcześniej zamawianym kursem na lotnisko. Nie polecam jeśli chcą Państwo być na czas.

Konrad
@Remigiusz

zgadzam, sie z upadkim jakość tej firmy, też kiedyś korzystałem wyłącznie z ich usług teraz patrzę z obrzydzeniem na tę markę. Niech giną, nie wszystkich da się uratować .

Ciekawi mnie jak teraz praca taksówkarza może wyglądać. nie ma tu opinii od dłuższego czasu, a jak czytam już te ostatnie komentarze to klienci sugerują, że chyba dochodzi do spadku korzystana z usług. są teraz większe przestoje czy po prostu mniej kierowców zatrudniają?

Mariola

Remigiusz
@Mariola

Na 4 zamawiane dużo wcześniej kursy otrzymałem niemożność zrealizowania zlecenia na 10 minut przed terminem (zamawiałem kilka godzin wcześniej). Musiałem odwołać wizytę lekarską, na którą czekałem kilka miesięcy. Kiedyś był to mój ulubiony przewoźnik. Teraz skreśliłem ten numer z telefonu wpisując inne. Od taksówkarza z innej korporacji dowiedziałem się, że WAWA ma "na mieście" 15-20 samochodów, a np inna korporacja (nie chcę reklamować) ma ich 100-150. WAWA rozsypuje się i dajmy jej rozsypać się zupełnie. Nie korzystajmy z wątpliwych usług.

Konrad Nowy wpis
@Remigiusz

Odwiedziłem ich stronę z nadzieją, że znajdę oferty pracy, a tam pustki. Jedynie jest informacja dla kierowców o możliwości wypożyczenia auta. To aktualnie nie zatrudniają, a może po prostu rekrutacje są wstrzymane? I przy okazji to jak wygląda to finansowo, ile prowizji pobierają za kurs? Zapewniają niezbędne narzędzie, terminal i tak dalej?

Specjalista ds. fakturowania

Pracowałam w wawa taxi 3 msce na stanowisku specjalisty ds. Fakturowania i administracji. Postanowiłam nie przedłużać umowy, ponieważ każdy ceniący się człowiek nie da rady pracować tam dłużej. Gorzej jak dyktatura. Współpracowałam ścisle z córka właściciela firmy Panią Agata W. strasznie toksyczna osoba, zachowuje się jak rozkapryszona małolata. 4 na 5 dni w tygodniu chodzi na fochu.. na każdym kroku pokazuje kto tu rządzi… robiąc z ludzi idiotów aby tylko było po jej myśli. Pracy mnóstwo, wynagrodzenie nieadekwatne do powierzonych obowiązków. W ogłoszeniu piszą o prawie do urlopu… owszem bezproblemowe uzyskanie urlopu jest możliwe tylko wtedy kiedy jest się wazelina, w przeciwnym razie graniczy to z zebraniem i trzeba dużo wcześniej planować nawet 1-2dni. Generalnie wyzysk, po co płacić komuś za usługę jak ma się w pracy ludzi którzy to zrobią- nie ważne, ze to nie jest w zakresie ich obowiązków, a w nagrodę uzyskują uścisk dłoni prezesowej… Byłam świadkiem również niemiłej sytuacji kiedy jeden człowiek z ,góry, nawrzeszczał na Bogu winnego pracownika tylko dlatego ze miał śmiałość się odezwać… potrafią i kary nałożyć, chociażby nagany bez uprzedniego uprzedzenia. Nie polecam - kadra zarządzająca to gorzej jak (usunięte przez administratora) momentami sytuacje podchodzą pod (usunięte przez administratora) Praca w innych działach ciut milsza bo w bezpiecznej odległości od Panienki zarządzającej firma. W umowie zakaz korzystania z internetu i koma do celów prywatnych a na rozmowie pytali czy podać nr służbowy aby można było podać znajomym - taka ochrona, aby bezkarnie można było człowieka zwolnić..duzo by pisać… Jakby to powiedziała pani właścicielka „koniec końców” nie warto sobie zaprzątać głowy praca u tych ludzi, bo ich zachowanie pokazuje ze to ludzie powinni im dziękować ze mogą dla nich pracować… Pozdrawiam serdecznie!

X Xx Nowy wpis
@Specjalista ds. fakturowania

100% prawdy, dodam tylko, że firmę i klientów ma w dużej pogardzie. Liczy się (usunięte przez administratora)i jego koleś.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wawa Taxi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wawa Taxi odbywa się również w języku angielskim?

X Xx

Nie, bo tylko kilka osób zna ten język.

Jakie wartości są cenione w Wawa Taxi?

X Xx

musisz być czimś "pociotem" albo kolesiem pociota. Inaczej zapomnij o zleceniach.

Marek 73

Witam Panowie. Jak obecnie wygląda sprawa pracy na taxi w wawie? Opłaca się tam iść?

Nie polecam, nie dajcie się oszukać że mają dużo zleceń jak opowiadają, samochodów na mieście w godz szczytu może z 8. Zleceń brak.

Jacek
@Marek

Jak brak zleceń to i zarobki marne. Ile miesięcznie wyciągasz jak nie masz odpowiedniej ilości kursów?

Mariusz

Czy można mieć jako taksówkarz premie ?

nowy
@Mariusz

premia tylko jak jesteś znajomym królika:P reszta tyrać vouchery po 20 pln:P

@nowy

dokladnie zlecenia pod stolem od krolika

Czy pracownicy w Wawa Taxi dogadują się między sobą?

Wawa taxi

Oczywiście że tak. Większość kierowców i tak jeszcze jeździ we fn i itaxi bo u nich w korpo wg kursów nie ma

beata

te firma nie miać atmosfera dobra pracowałam i jest okropnie , prostaky

Jaki jest wkład kierownictwa Wawa Taxi w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

beata

wkład w budowanie atmosfery jest taki ze tam nie ma milej atmosfery

nowy

Mam jedno pytanie jak teraz jest w Wawie

Darek
@nowy

Nic się nie dzieje, słabo zlecenia bokiem

centralny

wieczorek :):)

Mialem wlasnie podpisac umowr z waea ale po lekturze oponii to raczej sie wstrzymam

Lili
@Nowy

Ich umowę trzeba pokazać psychoterapewcie i odpowiednim organom kontrolującym. Pełnomocnik zarządu + córka szefa, i jej narzeczony doradca ds transportu - kompletne głupole i chamy działające na zasadach lat 90+ch + z kciukami rzucają się na ludzi, jak nie dają siebie oszukać. DRAMAT

Pati
@Lili

Nie wiem jak dział handlowy słyszałam tylko przez ścianę- przekleństwa i wyzywanie od (usunięte przez administratora) mi się też dostało, za nie wiem co bo nie moje błędy, brak kultury poszłam do konkurencji i mi z tym dobrze, w Wawie kasa marna, umowa marna, (usunięte przez administratora)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Wawa Taxi?

Pati

żart jakiś, nie ma awansów wynagrodzenie 2400 na umowę zlecenie, później jak Szefostwo sobie wymyśli, na okres próbny dwa razy, później na rok, loteria, wynagrodzenie wypłacane na czas, atmosfera okropna, szefostwu daleko do managerów,ciągłe nadgodziny, komóra sprzed potopu sony ericsson. Masakra nie polecam.

Suchy

Nie polecam pracy w tej firmie mojego kolege juz drugi raz napadli z nozem a drugiegi pobili. Wawa taxi ma ciezko na miescie.Pewnie dla tego ze jezdzimy bez licencji.

ktoś

Witam, mam pytanie dotyczące wystawiania dokumentów skarbowych. Chodzi o fakturę VAT. Może po krótce opiszę: W dniu 30 lipca 2019 roku zamówiłem usługę przewozową firmy Wawa Taxi Sp. z o.o. (ul. Zajęcza 15, 00-351 Warszawa) dzwoniąc pod numer telefonu tel. 22 333 4444. Poprosiłem o przewiezienie mnie z ulicy (Aleja Szucha) na Ulicę Łucką i róg Żelaznej. Poprosiłem o kierowcę, który wystawi mi fakturę VAT. Obiecano, że takiego mi przyślą. Przyjechał, przewiózł mnie, skasował ok. 30 zł, ale nie umiał wystawić faktury, więc skasował pieniądze i poprosił, o dane do faktury, zapewniając, że jeszcze tego samego dnia prześle drogą mailową. Oczywiście, nie wysłał, a na wszelkie próby skomunikowania się z nim, codziennie słyszałem stek kłamstw, i zapewnienie, że już wysłano, że wyślą jutro, że za chwilkę. Tak mijają dni, a wulgarna obsługa z tej firmy rozłącza się i mówi, to proszę składać skargi. Kierowca numer 353. Minął już okres rozliczeniowy, a faktury, jak nie było, tak nie ma do tej pory. Za każdym razem, proszą mnie kolejny raz o podawanie tych samych danych, po czym w niemiły sposób, najczęściej z epitetami, rozłączają się. I tak, ze względu na namowę pracowników, czy też funkcjonariuszy firmy "Wawa Taxi Sp. z o.o. tel. 22 333 4444" postanowiłem zapytać Państwa, co mogę zrobić w tym temacie? Moc słonecznych pozdrowień, życzę miłego dnia.

23x

3 zlecenia przez cały dzieci opłat za samochód mnóstwo.malo gotówki na mieście cora8mniej nas widać.koncze umowę i oddaje auto.

Soma

W Wawie jest kiepsko Wieczorek nie jest rekinami biznesu. Chłopy narzekanie robota jest!! Zapraszam Panowie widzę że narzekanie więc zapraszam do seven taxi tam zrobicie. Baza 350 zł chcesz wynająć auto dzwon 576-541-087 Praca na przewozie osób dużo zleceń. Seven taxi Warszawa Zapraszam wszystkich co chcą w końcu zarabiać. Brak dyżurów,miła atmosfera. Tu się nazarabiacie przy niskich oplatach

BB

Okropna robota

Zostaw merytoryczną opinię o Wawa Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Wawa Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Wawa Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wawa Taxi
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zajęcza 15
    00-351 Warszawa