Opinie o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. w Warszawa

Kitty

Ja znam ich od strony "telefonicznej". Ilekroć mieliśmy szkolenia księgowe kontaktowałam się z p. Fuksiewiczem lub Rachwalskim i bez problemu organizowali wszystko co trzeba. Nawet polecili nam tanie noclegi a na miejscu szkolenia mieliśmy pełną profi obsługę w osobie dwóch sympatycznych organizatorów. Jak dla mnie godni polecenia!

Ja byłem razem z kolegą na szkoleniu z Panią Krystyną Jandą - było znakomicie przygotowane pod każdym względem! Sprawności organizacyjnej i solidności można tylko pozazdrościć. Zamówiliśmy już szkolenia wyjazdowe bo mają jakościowe programy i bardzo dobry dział logistyki.

Katarzyna

Witam, chciałbym bardzo podziękować za fantastyczne szkolenie! Pełen profesjonalizm i fantastyczna atmosfera!

Wlasciciel

mnie tez zawsze placa na czas! Jak maja dlugi termin platnosci od klienta - mwoia wprost i nigdy nie ma z tym problemu!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

trener

A ja widziałam się z Dyrektorem Hiltem osobiście! Bardzo rzeczowy człowiek! Mnie płacą zawsze na czas i gorąco polecam May'a!

AntyGoWork

a mnie dziwi działalność GoWork, której pracownicy celowo zadają pytania "z tezą" mające na celu wywołanie negatywnych opinii od np. konkurencji!

tomek

Niejako pytam, bo gdzie znaleźć takich ludzi, jak nie tutaj na forum? Zbyt duzo osób nie chce się wypowiadac, ale faktycznie w Internecie piszą coś o długach. Ty dobrarada jesteś taką osobą, której coś musza spłacić? Skoro sa takie problemy to co Was trzyma jeszcze w tej firmie? Dziwi mnie, że jeśli maja problemy finansowe, to nadal działają.

bronek

(usunięte przez administratora). trochę to dla mnie niezbyt jasna sytuacja bo jeśli pytam ludzi z firmy bezpośrednio face to facebook o warunki pracy to odpowiadają mi, że kasa się zgadza jest dobra i w terminie, a więc komu mam wierzyć? pozdrawiam ciepło

jeszczelepszarada
@bronek

A co Ci mają odpowiedzieć ludzie z firmy? (usunięte przez administratora) Porozmawiaj z trenerami i ośrodkami szkoleniowymi.

trener

witaj, pracuję z nimi od dłuższego czasu i potwierdzam: zdarzaja się obsuwy! Ale a palcach jednej reki mozna policzyc firmy szkoleniowe, które płacą terminowo! Takie czasy. Czasami trzeba poczekać i tyle, bo jak klienci nie płacą na czas to trudno wymagac

Trener
@trener

Czekam na płatność 2 lata, sprawa trafiła do sądu.

@Trener

Witam, proszę o kontakt w sprawie zapłaty przez MAT. Czy pozywał Pan Zarząd? Bo że spółki Pan nic nie odzyska.

mayitbe

wiecie czy można się w may agency załapać na terenera albo jakiegoś innego szkoleniowca? jesli jest robota w administracji to też byłbym zadowolony, pod warunkiem oczywiście że później da się z tego jakoś wybrnąć i jest możliwość jakiegokolwiek awansu w górę. kasa kasą ale czy płacą terminowo i nie ma haczyków

Anon
@mayitbe

Przeczytaj co anonim odpowiedział trenerowi 3.06.2014.

Księgowa_10 lat stazu

Witam. Chciałabym zaczepić się u Was w firmie, ale interesują mnie jakieś aktaulne opinie dotyczące tego, jak wygląda praca. Poczytałam sobie wcześniesze wpisy, ale może ktoś w tym roku napisze jak tam się u Was pracuje w administracji?

mam oferte

piszesz to na swoim przykładzie o tej ostatniej pensji czy to jest jakaś reguła? moze jakims wyjsciem jest branie zaliczek.

mam oferte

@anonim, a coś więcej napiszesz albo kto kolwiek? Mam ofertę z May Agency za niedługo i potrzebuję pewnoego info. dzieki

MAT2

"Dobra Rada" ma rację.Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z byłymi pracownikami tej firmy. Można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy nt. warunków współpracy i nie tylko. Częsta rotacja nie jest przypadkowa...

Warszawiak

W MAY AGENCY pracowałem prawie dwa lata i mogę Cię Gacek zapewnić, że dużo tu się nauczyłem. Owszem dużo wymagają od pracowników ale to prywatna firma więc tak jest wszędzie gdzie jet spora konkurencja.Przede wszystkim mają dużo klientów, działają także ze znanymi trenerami i celebrytami i robią coraz to nowe ciekawe rzeczy. Gdyby nie mój wyjazd do Londynu zostałbym dalej - mają powerrrr..

gacek

Mnie obecnie interesuje may agency training, ale komentarzy tu jak na lekarstwo, coś mi sie wydaje, że nie oznacza to dobrej sytuacji.

koko

były pracownik, skoro praca z MAY AGENCY TRAINING to czysta przyjemność to czemu (wnioskując po nicku) już tam nie pracujesz?

Ja podzielam zadowolenie pozostałych pracowników. Praca z nimi to czysta przyjemność!!!

Rekrutacja w MAT

SAMA PRAWDA!

DobraRada

Najrzetelniejszą informacją nt. firmy są byli pracownicy MAT. Wystarczy odszukać, zapytać a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane...

Zostaw merytoryczną opinię o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.
2.2/5 Na podstawie 117 ocen.

MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.