CRL Sp. z o.o.

Opinie o CRL Sp. z o.o.

Petitka

Plus za możliwość ustalenia godziny spotkania dogodnej dla obu stron. Do rozmowy nalezy się przygotować, przypomnieć sobie tytuły ostatnio przeczytanych książek z zakresu obowiązków i zabrać certyfikaty ze szkolen. Bardzo przyjemna i sympatyczna pani kadrowa.

Petitka

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisant. Jestem juz po pierwszej rozmowie z kadrowa i jakaś panią dyrektor. Czy jest ktoś kto może mi coś wiecej powiedzieć o firmie, jaka atmosfera w firmie, jakie warunki płacowe, jakie auto służbowe? Teren mojej pracy obejmowały kilka województw. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisanta. Jestem po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej z kadrową i jakas Panią dyrektor. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej nt. Tego stanowiska? Jaka atmosfera, jakie warunki, jakie auto i zarobki. Wszystko co wiecie. Prace mialbym miec na terenie kilku wojewodztw. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Gosc

Witam. Aplikowalem na stanowisko serwisanta. Jestem już po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej z kadrową i jakąś Panią dyrektor. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o stanowisku? Jaka atmosfera pracy, jakie auto służbowe, jakie zarobki, podstawa Plus premia? Jakie są możliwości zarobienia premii. Ogólnie wszystko co wiecie ☺ pracę miałbym mieć na terenie kilku województw. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Lusis

Sul, rozwin proszę co masz na myśli że ludzie sie zatrudniają cały czas. To znaczy że taka jest rotacja czy firma tak bardzo się rozwija?

Suł

Tak, ludzie się zatrudniają do nich cały czas, nie jest to problem

Bogusława

W mojej ocenie coś jest nie tak skoro ciągle szukają pracowników....to trochę dziwna sprawa spotkałam się z tym ogłoszeniem już kilkukrotnie. Jeśli jest tak dobrze to czemu jest tak źle i ciągle szukają? @potrencjalna popieram to co mówisz atmosfera ma wielkie znaczenie ciekawe czy w CRL jest , skoro jest ciągłe poszukiwanie i rotowanie pracowniakami bo tak to rozumiem. Skoro by były super warunki to by ciągle tak poszukiwali?

Nowozatrudniona
@Bogusława

Niestety ale mają wysokie wymagania co do zaangażowania,nauki , robią po szkoleniach sprawdziany wiedzy. Monitorują rozwój. Łatwiej się dostać niż utrzymać ale zdecydowanie warto. Jak ktoś chce się rozwijać to będzie zadowolony. Z leniwymi szybko się rozstają. Dużo wymagają ale też bardzo dobrze płacą. Nawet na produkcji najniższa jest podstawą i od tego premie za wyniki. Zdecydowanie polecam. Wszystko na umowę o pracę

lewckisezerp

jak sie postarasz to pewnie tak

Zdziwiona

Ja od roku widzę to ogłoszenie tylko zmienia się jakieś słowo w nazwie, na stanowisko na stronie OLX...musisz głębiej poszukać jeśli jesteś aż tak zainteresowana...Ale czy warto???

Siostra

To zatrudnij się tam i nie zaśmiecaj forum

Brat

Kolego i po co ta złośliwość? W ogłoszeniu na Wielkopolskę możesz sobie przeczytać. Ja właśnie aplikuję

zainteresowany

Witam Ile zarabia specjalista ds. obsługi klienta, jaki jest socjal ?? Bardzo proszę o informację...

zainteresowany

witam Napiszcie proszę ile zarabia specjalista ds. obsługi klienta, jaki jest socjal, premie???????????????

zainteresowany

Podpowiedzcie prosze jakie są zarobki na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta??? Jaka umowa, jaki socjal?

hmmm

jest to praca stacjonarna czy typowy przedstawiciel handlowy? Z tego co piszesz rozumiem, że przedstawiciele handlowi pozyskują kientów, a Specjalista ds. obsługi klienta ?? bardzo mi zależy aby szerzej opisać pracę na tym stanowisku. brdzo głęboko zastanawiam się czy aplikować. Firma wydaje się byćw porządku...

hmmm

czy ktoś z Was może mi napisać na czym polega praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta ??

grzegorz

Często zaglądam na stronę Firmy CRL . Mialem przyjemność tam pracować i mam bardzo mile wspomnienia.Jak w każdej pracy trzeba coś z siebie dać ale zawsze było to doceniane. Nigdy nie narzekałem na zarobki i rozumiem takich ludzi z takim negatywnym nastawieniem do firmy która wzgledem pracownika wywiązywała zawsze na czas i w stu procentach, nie rozuiem tego z niesmaczenia do Firmy i ludzi tam pracujących. Pracując teraz w innym miejscu i patrząc na inne sprawy to CRL to bardzo porządna Firma. Pozdrawiam cały zespół i życzę dalszych sukcesów.

ala

Witam, czy ktoś był dwa tyg temu na rozmowie kwalifikacyjnej? Mieli się odezwać z jakimikolwiek informacjami, jak to u Was wygląda?

Dobry

Masz nieaktualne informacje. Teraz są rekrutacje na wyższe stanowiska. Niektórzy nie dają rady a innym idzie.Teraz szukają nie tylko potencjału ale faktycznych umiejętności.Pandami jeźdżą tylko Ci KAM -owie którzy nie rozwinęli się. Obecnie czekają wypasione Fabie

Zostaw merytoryczną opinię o CRL Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w CRL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CRL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CRL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRL Sp. z o.o.