CRL Sp. z o.o.

Opinie o CRL Sp. z o.o.

Pracując od 4 lat w zawodzie i obsługując stębnówkę oraz overlocka, jaką miałabym tu podstawę, jako szwaczka? Firma wymaga w tych czynnościach doświadczenia, a także choćby sprawności manualnej. Uważam, że spełniam podane na stronie Internetowej wymogi. A wpadłam tu, bo piszą o atrakcyjnej podstawie i premii. Jakich więc kwot oczekiwać, co do postawy i premii?

W. Nowy wpis

Warto napisać na cv@crl.pl. Generalnie stawki mają większe niż rynkowe radomskie, ale wszystko ustalane jest indywidualnie. Z tego co wiem to poszukują szwaczek więc warto się odezwać i spróbować. Powodzenia

@W.

Dzięki, dobrze wiedzieć, bo ja też szukam nowej pracy. Mam doświadczenie jako szwaczka właśnie. A jest jakaś opcja tu na awans ze szwaczki np. na koordynatora szwalni albo na kierownika zmiany na szwalni lub coś podobnego? Są rekrutacje wewnętrzne na te lepsze stanowiska?

Nowy wpis

Zdecydowanie tak. Z tego co wiem, to najpierw właśnie przeprowadzane są rekrutacje wewnętrzne, a dopiero potem zewnętrzne, więc warto się "załapać" ale już przy rozmowie rekrutacyjnej powiedzieć, że chciałoby się docelowo robić "to i to". Plusem pracy w tej firmie jest to, że nie ma zwodzenia za nos: sprawdzasz się i chcesz rozwijać to jest taka opcja. Liczą się wyniki pracy a nie znajomości czy układy. Nie każdemu to pasuje, ale jeśli ktoś nie boi się pracy i tego ze może się zmęczyć to może i więcej zarobić i bardzo szybko awansować na inne stanowiska.

Ktoś

Jak wygląda praca na stanowisku pracownik administracyjny w dziale kontroli odzieży? Widziałem, że wymagają excela? Co trzeba z niego umieć? Jakieś bardziej zaawansowane funkcje czy tylko wprowadzanie danych do arkusza?

Jak wyglądają aktualne zarobki dla konstruktora odzieży? Oferta w sieci wisi, ale nie ma podanych żadnych konkretów odnośnie pensji. Napisane jest dodatkowo, że można dostać premię, a jak można na nią zapracować, wyrabiając plan? Czy godzinę rozpoczęcia pracy można samemu sobie wybrać, co jest dla kogo wygodniejsze?

Ciekawa

Mógłby ktoś realnie odpowiedzieć, jak jest na stanowisku obsługi klienta i ogólnie pracy biurowej?? Warto składać CV ??

Tola
@Ciekawa

Widziałam właśnie na ich stronie, że mają aktualne oferty. W ogłoszeniu dla pracownika biurowego napisali, że po okresie wdrożenia możliwa jest częściowo praca zdalna. Dokładnie to ile trwa okres wdrożenia? Ile dni w tygodniu będzie można pracować z domu?

No przynajmniej Ciebie mocno podstymulował :D Może ktoś napisać, ile tu płacą i czy podają w ogłoszeniach widełki płacowe? Co by czasu nie tracić na spotkania.

Katarzyna

Piszecie o tym beneficie w postaci nakazu czytania książek rozwojowych, ale one są z firmowej biblioteki czy firma jakoś refunduje ich zakup?

Renata

Ej ale serio macie taki nakaz?

Karol
@Renata

Nie wiem, bo się nie dostałem do pracy w tej firmie, ale pisanie że nakaz to benefit jest po prostu śmieszny.

@Karol

Ej ale każda praca żeby ją wykonywać chociaż jako tako wymaga jakiejś wiedzy i umiejętności. Jeśli podejmując pracę już wiem i umiem to co jest wymagane na danym stanowisku to żaden "nakaz" ani "przymus" przecież nie istnieje bo przecież już to UMIEM... A jak nie umiem i nie wiem to chyba proste, że muszę się nauczyć/dowiedzieć ??? Jak inaczej mam coś robić skoro nie wiem co ani jak? I to chyba jednak duży plus, że ktoś mi daje książki/materiały a nie ma z (usunięte przez administratora) wymagania nie mówiąc co, jak, skąd???

Izabela
@Adam

Ale oni pisali o książkach rozwojowych - rozwija się ciągle więc chyba nie można powiedzieć że się już rozwinęło. To jest ten nakaz czy go nie ma i czytają tylko chętni?

Julka
@Katarzyna

Książki się od nich dostaje do przeczytania i oczywiście do zwrotu. Na stanowisku obsługi klienta często jeszcze trzeba zrobić prezentacje z danej książki

Angelka
@Julka

Co potem z tymi prezentacjami, trzeba to komuś omawiać? Jakieś inne możliwości rozwoju tutaj są? Chodzi mi o szkolenia bardziej i jakieś praktyczne ćwiczenia. W ogóle czy można liczyć na jakieś awanse jak się podniesie kwalifikacje?

Radom

Jak wygląda praca na stanowisku pracownik produkcji - kontroler odziezy?

Katarzyna
@Radom

Mogę się dołączyć i dodać pytania? Bo ja też szukam info, ale konkretnie to chciałabym wiedzieć, jak wygląda zaplecze socjalne na produkcji? Jest kantyna jakaś, gdzie można usiąść, zjeść, gdzie jest ekspres do kawy i mikrofala? Jest takie miejsce?

Aneta

Widziałam ogłoszenie na specjaliste ds zakupów. Czy ktoś się orientuję jakie kwalifikacje i doświadczenie są wymagane do pracy jako specjalista ds. zakupów w tej firmie? Jakie są procedury zakupowe i jakie dokumenty musi przygotować? Jakie są kryteria oceny dostawców i jakie są procedury wyboru dostawców w tej firmie? Chciałabym znać odpowiedzi na te pytania przed aplikacja bo nie wiem czy warto

Zen.ON

Widzę ogłoszenie na specjalistę ds. zakupów. Czy warto wysyłać aplikacje? Mógłby ktoś więcej powiedzieć jak wyglada praca w tej firmie?

Moniaaa

Witam. Czy ktoś pracował w crl na stanowisku pracownik biurowy i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Renata
@Moniaaa

A co, czyżby była jakaś oferta na to stanowisko?

Jacek
@Moniaaa

Monia, tam jest jak w "Lot nad kukułczym gniazdem" przeczytaj, obejrzyj film i zdecyduj czy chcesz tam pracować.

@Jacek

Aż tak???? Może jednak dałoby radę wytrwać?????

Megi
@Moniaaa

Witam czy byla pani na rozmowie może,na stanowisko pracownik biurowy?Po opiniach sama nie wiem co myśleć i czy skorzystać z rozmowy o pracę

@Megi

Megi dałam sobie spokój. Nie byłam.

Alicja
@Moniaaa

a można podpytać na podstawie czego? tej jednej opinii tu o tym locie co Pan pisał czy jeszcze jakieś powody po drodze się pojawiły? Ciekawa też jestem jakie bieżące warunki by tu mogły być, ktoś się orientuje i napisze?

Probot

Jak wygląda ISO w CRL?

Nowa pracownica
@Probot

Świetne jest to, że pierwszy raz zetknęłam się z "prawdziwym" systemem ISO. W poprzednich firmach, w których pracowałam to ISO było, ale tylko na papierze. A tutaj - mimo, że jestem "nowa" to dokładnie wiem co i jak mam robić. Z chęcią się uczyłam z przekazanych mi materiałów, bardzo mi to pomogło szybko wdrożyć się w pracę.

Radek
@Nowa pracownica

To ISO widzę niestety codziennie na sobie.

Xxx
@Nowa pracownica

Pierwszy raz się zetknęłaś i juz nie pracujesz zobacz co to znaczy prawdziwe iso w crl

Nowa pracownica
@Xxx

Nawet najlepsze systemy jakościowe nie są w stanie nauczyć czytania ze zrozumieniem... Bez tej umiejętności ciężko gdziekolwiek o pracę. Materiały, które otrzymałam pozwoliły mi szybko wdrożyć się w pracę, którą nadal wykonuję i z której jestem zadowolona. Lubię swoją pracę jeszcze bardziej, że mam możliwość pracy zdalnej, co pozwala mi pogodzić obowiązki z opieką nad moim przedszkolakiem.

Aneta
@Nowa pracownica

Nie wierzę w ISO. Wiem jak wygląda audyt. To taki marketing. Nie ma nic wspólnego z faktycznym stanem firmy.

Alicja
@Aneta

A ja nie wierzę w te wszystkie opinie umieszczone na tym i innych anonimowych portalach - są bez żadnej wartości i także nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym. Wiem jak to wygląda, bo wielokrotnie się z tym zetknęła.

Dariusz
@Alicja

Ale musiałaś tu wtrącić swoje trzy grosze? Skoro jesteś tak dobrze poinformowana i wypowiadasz się na profilu CRL, to napisz ile obecnie tam płacą. I tak wypowiadasz się anonimowo, więc bez obaw. Szukają kierowcy - serwisanta odzieży roboczej, ale dlaczego zamiast zatrudnienia piszą o współpracy?

Czy CRL Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Karol

Tak

Maciek

Firma dba o siebie. SUDOP idealnie to wskazuje.

Maciek

Jako były pracownik chciałbym umieścić tu moją opinie starając się być bardzo obiektywnym i bez stronnym opisując rzeczywistość nie oceniając: Zacznę od plusów oczywiście w moich oczach. Uważam to za największą wartość, "zmuszenie" mnie do czytania książek z rozwoju osobistego, zarządzania, organizacji oraz nauki ich i stosowania w rzeczywistości, dziękuję Panie Prezesie. Będę za to wdzięczny do końca mojego życia i bardzo dziękuje za otrzymanie takiej wartości, ktorą do dziś to kontynuuje i bardzo rozwijam jak np. wzorce osobowości które juz bardzo rozwinąłem i wiem dlaczego tam nie pasowałem. Nigdy nie spotkałem drugiej takiej firmy żeby inwestowała w pracowników w tak celowane i potrzebne szkolenia, dotyczy to chyba pracowników na każdym szczeblu. Pensja naprawdę dobra i tak jak było umówione była wypłacana bez żadnych opóźnień. Premie hmmm wypłacane lecz nie ma tu konkretnych wytycznych jej otrzymywania, nazwana premią uznaniową i faktycznie ona taka była, więc także zgodna z prawdą. Pracownicy w większości naprawdę spoko. Czas na drugą część medalu. Zakres obowiązków w moim przypadku nie dość że miałem ogromny to w ostateczności był jeszcze większy. Trochę tu mojej winy że dałem się wkręcić w inne obowiązki, których musiałem się uczyć od podstaw lecz wynikało to z chęci pomocy Prezesowi i na jego prośbę. Notorycznie brakowało kadry, a swoje obowiązki trzeba było wypełniać, ponieważ z nich jesteś rozliczany nie ważne że robisz coś innego. I tu dochodzimy do pracowników/kadry ogólnie rotacja ogromna, mało kto chciał pracować w CRL ludzie przychodzili i odchodzili w pierwszym miesiącu pracy, inni bardziej twardzi trzymali się i zostali zwolnieni, inni się zwalniali. Powód duże tempo pracy, wymagania, obowiązki, sytuacje że trzeba zrobić, nadrobić i dzień pracy trwał 18h. Zadania w których pojawiały się jakieś niezgodności, problemy czy to z jakością czy terminem i Prezes zaczynał "pomagać" to już wtedy wchodziły emocje pracowników, których nie dało się opanować. Żeby spełnić oczekiwania zarządu trzeba by było pracować po minimum 12h dziennie, a w weekendy nadrabiać tego czego się nie wie. Atmosferę możecie sobie sami wyobrazić. Mam nadzieje że udało mi się opisać dobrze sytuacje i jak to wygląda. Chciałem to opisać tak, żeby każdy mógł sam wyciągnąć wnioski. Przemyśleć sobie czy dam radę, co jest dla ciebie ważne podejmując pracę każdy ma swoje wartości, cechy inny model osobowości. Bardzo pozdrawiam cały zespół i życzę wszystkim powodzenia starym, obecnym i nowym pracownikom.

Cena usługi nie idzie w parze z jakością. Brak regularnego kontaktu z klientem. Praca w stresie i cały czas pod presją. Kierowcy są w trasie po (usunięte przez administratora) godzin na dobę i wcale nie przesadzam. Jak się nie zmieni polityka firmy to za parę lat firma zniknie z rynku. Pozdrawiam.

Rambo

Witam, nie polecam. Brak szacunku do człowieka. Zero podejscia do klienta. Dlatego klienci odchodzą. Firma stawia na jakość, ale do jakości im dużo brakuje znam wszystko od zaplecza.(usunięte przez administratora) Zarobki nawet spoko. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Edward
@Rambo

Powiesz coś więcej o tym braku jakości? No i napisałeś że zarobki są nawet spoko, możesz jakieś kwoty tu podrzucić? :D

XXX

Jeszcze nigdy nie zwolnił Cię twój pracodawca? Masz szansę aplikuj do CRL !!!

Brak

Nienowoczesna firma z archaicznym systemem. (usunięte przez administratora) atmosfera generująca brak motywacji I chęci do pracy. Wysoko rozwinięte umiejętności traktowania pracownika przedmiotowo...

Mariolka
@Brak

Opinia trafia w same sedno!

M
@Brak

Tak jest

NICK

Znów szukają na recepcję, strzeżcie się...(usunięte przez administratora)

Obecny
@NICK

Pracuję wiele lat i obserwuję jak ludzie którzy rozpoczynali przygodę z firmą od tego stanowiska rozwijają się , awansują np Ania do Doku już ponad 10 lat,p Marta do KJ a potem wyjechała z mężem do Irlandii. Emilka do programu unijnego już blisko 4 lata. Jest to typowe stanowisko rozpoznawcze-jesteś sumienna ,zaangażowana i nie popełniasz w kółko tych samych błędów to zostajesz. Przychodzisz i pokazujesz co możesz wnieść , menedżerowi liniowi Ciebie obserwują i dostajesz propozycję lub jest Ci za ciężko ,masz inne lepsze propozycje to rozstanie. Normalna sprawa. Strzec należy się takich -podpowiedzi.

@NICK

Ludzie zastanówcie się... Jest szwalnia i pralnia. Straty i zyski. Jak chcecie pracować w poszanowaniu to w pralni.

M2
@Jcek

Jcek to normalnie sprawa do US czy się mylę źle zrozumiałem?

Magda

Masz dobrą pracę. Nie musisz szukać nowej. NIE RYZYKUJ. To prawda co mówią i piszą. JEST NIECIEKAWIE.

Yyykkkk
@Magda

Sama prawda. Nieciekawie to mało powiedziane. Straszna rotacja a wymagania nie adwkwatne do wynagrodzenia.

OBECNY
@Magda

MACIUSIU Sam złożyłeś podanie. Jak narzekałeś na poprzedniego pracodawcę. Dostałeś swoją szansę ale nie udźwignąłeś. Kiepściunie Twoje powołania. Nawet ostatnie nazywane jest Twoją „zemstą”.Nieetyczne zachowania do KJ. Mało To może jeszcze kłamstwa z kalkulacjami ...., Wystarczy ? Jakże łatwo potem pluć , anonimowo dowalić. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

@Magda

Magda idź do pralni. W szwalni ma być lipa.

@OBECNY

Maciusu z tego wpisu już wiem jaki był KWAS. na 99.99 % teraz masz dobrą pracę i mądrego szefa nie cwaniaka.

XXX RADOM

Crl ? Zastanów się zanim wyślesz CV

HR
@XXX RADOM

Dziękujemy za sensowną uwagę. Ogromna większość CV nie odpowiada kryteriom podanym w ogłoszeniach.

@HR

Na szczęście człowieka że nie marnują nerwów i czasu

Zostaw merytoryczną opinię o CRL Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w CRL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CRL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CRL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRL Sp. z o.o.