CRL Sp. z o.o.

Opinie o CRL Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w CRL Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

MarcinK

Atmosfera w tej firmie to tragedia.Pracowałem tam 4 lata z haczykiem.Byłem nawet na piedestale,ale psycha siadła. Nie ma mnie tam od ubiegłego miesiąca...i całe szczęście

Jerzy
@MarcinK

Jak sam wiesz za atmosferę w pracy nie odpowiadają tylko przełożeni, ale przede wszystkim sami pracownicy i to jakie relacje miedzy sobą stworzą. Czy prócz atmosfery inne aspekty zatrudnienia były według Ciebie poprawne? Pracodawca zapewniał premie, a jeśli tak, to czy dostawało się je indywidualnie, czy pracował na nie cały zespół? Zachęcam Was do pisania swoich opinii na temat warunków zatrudnienia, ponieważ są one pomocne dla osób zainteresowanych firmą pod kątem podjęcia pracy.

MarcinK

Nie tylko Twoja

Plumo

Co z tą firmą jest nie tak? Niby oceniana ok a od wielu wielu miesięcy cały czas te same ogłoszenia wiszą na portalach.

Swojak
@Plumo

W mojej ocenie firma nie zatrudnia pochopnie, poszukuje i sprawdza kompetencje a nie bezkrytycznie łyka same CV. Postępuje zgodnie ze sprawdzoną maksymą nr. Wolno przyjmuj ,zwalniaj szybko OD lat skutecznie rywalizuje z największymi i opiera się wielokrotnym próbom wykupienia przez największych zagranicznych konkurentów Patrząc z perspektywy kilkunastu lat rentalu .wykonała potężny skok z niewielkiej firmy do liczącego się gracza na rynku krajowym Nie bez powodu jest laureatem Diamentów Forbesai to wielokrotnym Ma prawo do swoich wyborów w zakresie rekrutacji ,rozwoju i awansowania pracowników Jeśli ktoś chce tylko krytykować i to anonimowoto nie służy to nikomu (usunięte przez administratora) Zastanawiające że wszystkie krytyczne opinie są anonimowe. Odwagi cieszy się tylko gowork i jego moderator

Mateusz
@Swojak

Ja patrzę na to trochę inaczej. Jeśli firma "ma czas", żeby szukać pracownika miesiącami, to czy przypadkiem nie kosztem przepracowania innych pracowników? No bo skoro praca (zadania, aktywności) jest do zrobienia, to ktoś ją dziś wykonuje, prawda? Wtedy pojawiają się dodatkowe przemyślenia - skoro etat jest nieobsadzony, to może zwyczajnie oszczędza się na tym etacie? Im dłużej będą szukać - tym większe oszczędności. W firmie, w której swego czasu pracowałem były przypadki, że z góry wiadomo było kto zajmie jakieś stanowisko, a mimo wszystko rekrutacja ciągnęła się miesiącami. "p.o." robił swoją dawną robotę, a także tą na stanowisku, które miał zająć. Oszczędność w budżecie płacowym oczywista. Tak jak i oczywisty jest spadek motywacji przeciążonej załogi...

@Swojak

Każdy ma prawo do podzielenia się swoją opinią na forum - zarówno osoba mająca pozytywne zdanie na temat pracodawcy, jak i ta, która ma negatywne - byle było to jednakże zgodne z powszechnie obowiązującym tu regulaminem. A inną rzeczą już jest to, że ludzie mają jednak tendencję do pisania prędzej negatywów, niźli pozytywów. A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Nie wynika to zbyt jasno z Twojej wypowiedzi. Pracowałeś, lub pracujesz w CRL?

Igor

A może właśnie rzeczowo wymagają sumiennej pracy i dlatego niektórzy są już byłymi pracownikami?

@Igor

Co dokładnie chcesz przekazać przez ten komentarz? Rozumiem, że firma wymaga zaangażowania, czy sądzisz, że pracownicy zaniedbują swoje obowiązki względem pracodawcy? Napisz proszę więcej o najnowszej sytuacji w firmie CRL. Czy pozytywnie oceniasz atmosferę?

Dziwi mnie że nie ma tu żadnych negatywnych opinii , czyżby ktoś je usuwał ? Moze wypowie się jakiś były pracownik tej firmy.

Były
@Marek

A może wszyscy byli chcą jak najszybciej zapomnieć i wrócić o normalności?

anonimowo

Witam, Aplikowałam na stanowisko specjalista ds. kontroli, czy może mi ktoś coś powiedzieć o zarobkach, atmosferze i współpracy z prezesem i pozostałymi pracownikami. Czy warto podjąć tą pracę?

Sylwia

Byłam ostatnio w firmie CRL na rozmowie rekrutacyjnej . Wszystko było rzeczowo i w miłej atmosferze , niestety nie przeszłam dalej . Dodaję opinię pozytywną , ponieważ jest to pierwsza firma w Radomiu w której profesjonalnie i z szacunkiem potraktowano potencjalnego pracownika . W pozostałych firmach nawet nie raczyli zadzwonić lub wysłać mail odnośnie angażu .

@Sylwia

Powinnaś się Sylwio się cieszyć, że nie dostałaś tej pracy. Masz rację na rozmowie rekrutacyjnej jest miło , rzeczowo i z szacunkiem. Dostajesz pracę i tu zaczynają się schody i to wysokie. Miło jest dalej, ale rzeczowości i szacunku już nie ma.

Julita

https://www.crl.pl/kariera.html Firma prowadzi otwarte rekrutacje, zatem zainteresowane osoby mogą przesłać swoje CV. @Jerzy, czy masz na oku jakieś stanowisko? Może już przesyłałeś dokumenty? Napisz, proszę, czy udało Ci się dostać pracę w firmie. @Marek, z forum mogą zostać usunięte jedynie wpisy niezgodne z regulaminem, wszystkie pozostałe, i pozytywne, i negatywne, pozostają.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką umowę może zaproponować?

Julita

@Podaministrator ten wątek ma dotyczyć firmy CRL, warunków, jakie można tam zastać oraz odczuć pracowników i przyszłych kandydatów. Jeśli nie zgadzasz się z odczuciami innego użytkownika, uargumentuj to w sposób obiektywny i merytoryczny. Na tym polega wolność słowa, dyskusja z poszanowaniem innych na pewno będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych.

Czarek

Może ktoś wrzuci jakieś nowinki?

foczka
@Czarek

cenzura !!!!!!!!!!!!!!!

Iza

czy firma wychodzi poza granice Polski?

@Iza

Nie

foczka
@Iza

Dzień dobry, można już dodawać prawdziwe opinie?

Antje

Za dwa dni mam 3 etap rekrutacji na stanowisko obsługi klienta. Ktoś coś podpowie? Z kim ta rozmowa? Na co się szykować? Czy te stosy dokumentów i książek oraz późniejsze testy sprawdzające tyczą się w/w stanowiska pracy?

damian
@Antje

nigdy nie spotkałem się z tyloma etapami, zazwyczaj na pierwszej rozmowie widać kto się nadaje a kto nie

Robert
@damian

To załuż firmę rekrutacyjną skoro wszystko widzisz po 1-nym spotkaniu.

marek

czy firma zamierza mieć swoją placówkę w Warszawie?

Julita

@Wspominająca, @Zadowolona czyli uczycie się o firmie czy o swoim stanowisku? @Zadowolona ile dostałaś czasu na naukę? Ciężko było sę tego nauczyć? Jak wspomina @Wspominająca można mieć poprawkę. Czyli materiał musi być ciężki. Możecie zdradzić coś więcej o tym egzaminie? Jak wygląda? Pomogłoby to chętnym do pracy w CRL Sp. z o.o.

Julita

@Tomek na jakie stanowisko aplikowałeś w firmie CRL? Czy podczas rekrutacji zgłosiłeś, że w ogłoszeniu nie była konieczna obsługa tego programu? Może warto było próbować porozmawiać, czy po zatrudnieniu można liczyć na doszkolenie w tym kierunku? Aktualnie poszukują specjalistę ds. Obsługi Klienta, może ktoś chciałby powiedzieć coś więcej na temat tego stanowiska w firmie CRL? Będzie to przydatne dla wszystkich aplikujących.

Wspominająca
@Julita

Najpierw dostajesz stos dokumentów do nauczenia się,mówisz przeczytać książkę,napisać referat i go przedstawić przed publicznością w pracy,potem od czasu do czasu jakieś praktyki przy komputerze i znowu stos dokumentów a i potem sprawdziany z tych dokumentów,jak złe zaliczyć to masz jedna poprawkę a potem do odstrzału!!!!

Zadowolona
@Wspominająca

Ja zostałam przyjęta na inne stanowisko. Przed podpisaniem umowy zostałam poinformowana że będę musiała się uczyć i będę sprawdzana z postępów w jej zdobywaniu. Dali mi dużo czasu który rzetelnie poświęciłam nauce. Zdałam i dostałam kolejną umowę. Z czasem awansowałam , dostałam bardziej odpowiedzialną pracę oczywiście wraz z nią podwyżkę. Mnie bardzo spodobało się że ktoś jasno określił czego i na kiedy mam się nauczyć. Umówmy się, ja uczyłam się a oni mi jeszcze za to płacili. Polecam firmę ale jak ktoś wcześniej napisał nie płacą minimum lecz w zamian wymagają.

adrian
@Julita

specjalista ds obsługi klienta tzn robisz wszystko według zakresu obowiązków i wszystko to czego nie chcą robić inni

kottler

Genialne są te nowe opinie o firmie- pamietam jednak jak wygladaly kiedys, ajjj to sie dzialo w komentarzach! :) Zalujcie ze nie ma nigdzie screenów.

tomek

Bardzo wymagająca firma, tylko szkoda że nie napisali o wszystkich wymaganiach w ofercie pracy, zaoszczędzili by czas ludziom. chcieliby aby obsługiwano super ich program konstrukcyjny a tak naprawdę , pisza mile widziana obsuga tego programu, mile widziana??

Gosc

Zakwalifikowalem się do drugiego etapu na stanowisko serwisanta. Powiedzcie proszę coś więcej o firmie. Czy warto ? Jakie zarobki, obowiązki , atmosfera w pracy? Jakie auto służbowe?

Gosc

Dziękuję za odpowiedź, coś więcej ? Zgadzam się, pierwsza rozmowa była bardzo miła. Coś więcej o stanowisku, warunkach płacowych, i samej pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o CRL Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w CRL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CRL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CRL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRL Sp. z o.o.