CRL Sp. z o.o.

Opinie o CRL Sp. z o.o.

Stilldon'tknow

Może ktoś opowiedzieć jak wygląda praca jako pracownik wsparcia działu IT? Jakie są wymogi, umiejętności i czego oczekują od potencjalnego kandydata? Czy atmosfera pracy jak i stawka są dobre?

Greta

witam Chciałam uzyskać informację o stanowisku kontroler jakości. Zakres obowiązków czy też są szkolenia i jakie są zarobki.

AdamCzal

Prywatny folwark - bo inaczej tej firmy nie można określić, kadra mocno niekompetentna, za to stawiająca bardzo wygórowane oczekiwania względem pracowników. Odradzam wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy w "zdrowej" atmosferze. A wysoka rotacja pracowników mówi sama za siebie, niestety..

@AdamCzal

Rozumiem, że jesteś osobą, która zakończyła współpracę z tą firmą? Napisz proszę, co jest najbardziej nie tak: mobbing, praca na danym stanowisku za dwoje, nie wiem, co jeszcze. KAMERY kiedyś o tym czytałam - czy chodzi o kamery w biurach, na korytarzach? Czy ktoś może mi potem wyliczyć, ile razy wyszłam do toalety... Pytanie nie bez powodu, pracowałam w firmie, w której tak było :( Jestem na etapie decyzji, czy podjąć pracę u nich... Kurcze, mam wątpliwości...

rekrutacja

Dzień dobry, Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie, aplikowałam do działu księgowości. Rozmowa przebiegała miło choć mało profesjonalnie. Pani (usunięte przez administratora)HR-owiec ciągle zadawała mi jedno pytanie: "Proszę wymienić swoje mocne i słabe strony", otrzymałam to pytanie kilkakrotnie choć już wcześniej na niego odpowiedziałam. Uważam iż aplikując na takie stanowisko liczą się inne kompetencje a ta Pani z uporem zadawała jedno pytanie: "Proszę wymienić swoje mocne i słabe strony". Reszta pytań zadawanych przez Panią to standardowe pytania które można znaleźć na stronach internetowych mówiących o procesie rekrutacji, także "słabą stroną" tej Pani jest brak przygotowania do prowadzenia rekrutacji a "mocną stroną" jest uśmiech na twarzy.

Sylwia
@rekrutacja

Właśnie szukałam czegoś o tym, jak wygląda rozmowa o pracę w CRL. A jakie warunki Ci zaoferowali? Mam na myśli rodzaj umowy, obowiązki itp.

@rekrutacja

Jak w nick... Zastanawiam się poważnie, czy jest w ogóle sens wiązać się z tą firmą. Niecałe pół roku temu poszukiwali pracownika na stanowisko na które znowu pojawiła się oferta. Osoba z tego stanowiska... UCIEKŁA. Takie sytuacje nie biorą się bez powodu. Wiem też, że wcześniej również poszukiwali osoby na dokładnie to samo stanowisko, więc O CO CHODZI. Proszę o informację, jeśli ktoś jest w temacie.

Szkoda czasu
@Zastanawiam się

Nie ma najmniejszego sensu

@Szkoda czasu

@Szkoda czasu dziękuję za odpowiedź. Myślę, że skoro średnio co pół roku pojawia się ogłoszenie na to samo stanowisko (w pierwszym półroczu 2020 nawet częściej), to coś jest na rzeczy. Dokładnie pół roku temu byłam wręcz uporczywie namawiana na to stanowisko, rekruterka nękał mnie telefonami i mailami. Powiedziałam grzecznie, że nie jestem zainteresowana. Teraz nawet rekrutuje zupełnie inna osoba, z ciekawości wysłałam CV i znowu się odezwali... Choć byłam pewna, że po mojej rezygnacji sprzed kilku miesięcy raczej nikt się nie odezwie. Więc chyba naprawdę nie ma sensu.

WhateverYouSay

Opowie ktoś o stanowisku specjalisty ds zakupów? Jak wygląda praca/atmosfera i zarobki i czy warto się zgłaszać na to stanowisko

Tomerlan

Atmosfera pracy w firmie CRL nie jest dobra, ludzie są zestresowani, a nie zmotywowani, jeśli kadrze zarządzającej wydaje się, że totalitarny model zarządzania, to dobry sposób na osiągnięcie wyników, to wysyłam na szkolenie z metod nowoczesnego managementu. Poprzednie moje uwagi pomimo, że w najmniejszym stopniu nie zawierały treści obraźliwych nie zostały opublikowane, czyżby brakowało zarządzającym umiejętności przyjmowania jakiejkolwiek krytyki? Proszę Państwa firma rodzinna to nie prywatny folwark, może powinien zwrócić Państwa uwagę fakt, że przepływ kadr jest u Was niezwykle duży? Oczywiście może się zdarzyć, że jeden, czy dwóch pracowników jest niesolidnych i współpraca z nimi nie jest możliwa ale taki odsetek świadczy, że coś jest nie tak po drugiej stronie.

Tomerlan

Witam, czy jest tu na forum osoba, która przeszła taką rozmowę na stanowisko obsługi klienta, jak wyglądają oczekiwania firmy, zadania no i te dojazdy do Zwolenia przez 3-6 msc trochę to drogi interes a firma raczej się do tego nie dołoży. Ciekawe jak wyglądają zarobki.

Mery

Ktoś wie czemu to samo ogłoszenie Specjalisty ds. obsługi klienta pojawia się non stop? Wcześniej bezpośrednio od pracodawcy a teraz już przeszło i przez agencję Manpower oraz jakąś inną mniejszą? Z tego co wiem nikt z tych procesów nie zostaje wyłoniony a firma non stop poszukuje.

Agata

zauważyłam w internecie czeste ogłoszenia na stanowisko do obsługi klienta, nawet zaczęli ostatnio angażować firmy rekrutacyjne aby pozyskać pracownika. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto pracował na stanowisku biuro obsługi klienta?

Mery
@Agata

To jest dziwne, bo rekrutują na to stanowisko i rekrutują w zasadzie non stop. Dlaczego? Ostatnio już to agencji zlecają i to bardzo różnym i wiecznie coś pracodawcy nie pasuje.

Gosia

Dzisiaj dostałam informację o kolejnym procesie rekrutacyjnym już na miejscu w firmie. Jutro napisze jak było. Aplikowałam na ob. klienta. 1wszy etap rekrutacji i pytan przez firmę rekrutująca która analizuje cv. Także niby nic takiego. Zobaczymy po spotkaniu. Na nim ma być 2os z firmy. Dam znać.

marunio
@Gosia

i jak poszło? czy szukają tam wiecej osob? zastanawiam sie czy aplikowac

potencjalnaforever

Z tego co mozna przeczytac wyzej CRL jawi sie jako solidna firma, oferujaca wiele pracownikowi ale i wymagajaca duzo.(usunięte przez administratora)Poprzednicy pisali o tym, ze jesli sie duzo osiaga to odpowiednio sie zarabia. To mogloby swiadczyc ze w firmie sa przyjete jasne i klarowne systemy premiowania, co nie wszedzie jest regula bo w Polsce niektorzy menedzerowie nadal stosuja bezmyslnie cos co nazywa sie powszechnie „premia uznaniowa” ktora nie tylko jest sprzeczna logicznie, ale rowniez demotywuje pracownikow ktorzy pracuja tylko po to by „blysnac” przed premiowaniem. Oby tu tak nie bylo bo to jest bez sensu. Niewiele wspomniano o atmosferze, a to dla mnie na przyklad (i dla ogromnej rzeszy ludzi) bardzo istotny czynnik. W tak poukladanej firmie to chyba nie trzeba sie o to martwic.(usunięte przez administratora) Tak sie zastanawiam nad tym wszystkim, bo mam zle doswiadczenia u poprzednich pracodawcow a chcialam aplikowac.

Antoni

Proszę napiszcie na czym polegają i jak wyglądają te 3 etapy rekrutacji. Chciałem rekrutować na handlowca. Jeśli chodzi o test z excela jest prosty? formuły suma,różnica , obliczyć procent z czegoś,filtry,sortowanie czy też cos trochę trudniejszego?

Misiek

Ale musisz przyznać, że praca w oparciu o WDG jest mniej korzystna dla pracownika niż umowa o pracę (z wiadomych względów które zostały wykasowane)i jestem ciekaw czy jest to rekompensowane dobrym wynagrodzeniem :)

kolo
@Misiek

a mnie ta forma WDG dużo bardziej odpowiada.Mogę więcej porobić i nie mam bzdurnego ograniczenia nadgodzin 150 rocznie.mogę zawsze wrócić do domu jak załatwię swoje sprawy a nie spać przymusowo po drodze,bo przekroczyłem lim it czasu .Samochody do 3,5 tony.Polecam

Przemo
@kolo

Koło a mógłbyś coś więcej powiedzieć na tat pracy jako kierowca w crl jestem ciekaw bo przeszedłem pierwszy etap rekrutacji i zastanawiam się co dalej?pozdrawiam

Aga

Witam czytam te opinie i masakra sama dziś byłam na rozmowie o prace na stanowisku pracownik biurowy i teraz to się zastanawiam co mam zrobic nie wygląda to dobrze

Dalia

Uczestniczyłam w rozmowie z tą pania i mimo tego że się nie dostałam pozytywnie oceniam.

Julita

Forum nie służy do oceniania konkretnych osób. Rozumiem, że nie podobał Ci się sposób prowadzenia rekrutacji, możesz coś więcej o tym opowiedzieć? Jakie pytania padły, czego oczekuje pracodawca od kandydatów? Może masz jakieś porady dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie CRL?

Smiechu

Bo pewnie ciebie nie zatrudniła ?

Szymon

Nie powinieneś nikogo obrażać na forum, bo jest to w złym tonie. Skoro szukają pracowników, może będziesz pomocny i napiszesz jakie stanowiska są do obsadzenia?

Edward

Może proces rekrutacyjny się przedłuża? Taka sytuacja czasem ma miejsce i nie ma sensu z tego powodu "hejtować firmy gdzie tylko można", bo może się okazać że np. jutro zadzwoni telefon z pozytywnymi informacjami. Jak wyglądał sam proces rekrutacji? Możesz powiedzieć jakich pytań można się spodziewać wybierając się na rozmowę?

MB
@Edward

Jeśli proces się przedłuża to porządna firma o tym informuje. Jeśli ta firma nie informuje potencjalnych pracowników o postępach w rekrutacji to nie jest wiarygodna. Ponadto ta firma cyklicznie wypuszcza te same ogłoszenia. Jest to dziwne.

Była na rozmowie
@Edward

Edwardzie kochany już pracuję gdzie indziej to było pare tyg. temu ale przypomniało mi się żeby napisać komentarz, takie zachowanie firmy jest po prostu nikczemne, -karma wraca do każdego w różnej formie do nich też przyjdzie. pozdrawiam

WUKW
@Edward

Edziu, napisz no, czy ta Pani została przyjęta, czy się w ogóle nie odezwali, skoro tak bronisz firmy :D

Natalia
@WUKW

Nikt tu nie broni firmy. Niektóre osoby chcą po prostu uzyskać jak najwięcej rzetelnych i merytorycznych informacji o firmie CRL - stąd właśnie wynika taki dociekliwy charakter wypowiedzi. Całkiem niedawno słyszałam, iż firma CRL nieustannie poszukuje ambitnych i zmotywowanych do działania osób, aby wspólnie kreować coś wielkiego. Możesz mi powiedzieć, czy wymagają tam od kandydatów wcześniejszego doświadczenia na danym stanowisku?

Julita

@Antje a czy jak już będziesz po tej rozmowie to opowiesz nam na forum jak wyglądała? Możesz teraz przy okazji wspomnieć o dwóch pozostałych etapach rekrutacji w firmie CRL? Poszło Ci na nich wszystko bez problemu?

Magdalena
@Julita

Jesteś moderatorem GOWORKA. Dlaczego tendencyjnie oceniasz że skoro ktoś nie zdaje to materiał musi być ciężki? Można spojrzeć inaczej. Silną stroną firmy jest to że chce szkolić i inwestować w pracowników. Nie zaskakuje nikogo tylko już podczas spotkań uczciwie informuje że trzeba będzie się uczyć.Podają materiały i zakres wiedzy.Jeśli ktokolwiek nie jest w stanie przyswoić sobie kilkudziesięciu stron w ciągu miesiąca to o czym mówimy. Skoro płacą za naukę to normalne że wymagają. CRL daje szanse rozwoju nie tylko w zakresie wiedzy produktowej ale także ogólnej przydatnej w życiu zawodowym niezależnie od stanowiska.Niewiele jest takich na rynku. Odeszłam od nich parę lat temu bo wydawało mi się że gdzie indziej będzie lepiej.Niestety rzeczywistość zrewidowała wyobrażenia.Nie podoba mi się styl wypowiedzi z góry zakładający złą wolę tego pracodawcy. Najlepszym przykładem jest to że wypowiedzi są tylko anonimowe.

też potencjalna
@Magdalena

"Najlepszym przykładem jest to że wypowiedzi są tylko anonimowe." Podobnie jak odpowiedzi na te wypowiedzi.

@też potencjalna

Zasadą tego forum jest anonimowość, więc nie rozumiem dlaczego Cię to dziwi. Każdy może zostawić swoją opinię o pracodawcy bez względu, czy jest pozytywna czy negatywna. Skoro odwiedzasz ten wątek wnioskuje, że znasz firmę. Chętnie dowiedziałbym się jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia. Mogłabyś o tym napisać?

Edward

Mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Widzę, że oceniłeś tego pracodawcę, więc mogę przypuszczać, że masz doświadczenia zawodowe związane z pracą w firmie CRL. Chętnie dowiem się, jak oceniasz poziom zarobków oraz atmosferę, która tam panuje. Wypowiesz się na ten temat?

Jacuś
@Edward

Przeżyj to sam :) wszystko masz opisane w opinii "potencjalna"

@Jacuś

Rozumiem, że ktoś opisał sytuację w firmie, ja jednak wolałbym zobaczyć Twój punkt widzenia. Każdy inaczej postrzega pracę w CRL i każda opinia jest cenna i unikalna. Napisz jakiego rodzaju benefity propnuje pracodawca i czego brakuje Ci w tych bonusach? Liczę, że zdecydujesz się odpowiedzieć.

Magda

Rozmowa kwalifikacyjna w porzadku- bardzo sympatycznie. Sam charakter pracy i wykonywane obowiązki bardzo fajnie oceniam, współpracownicy też spoko- jeśli potrzebna pomoc to pomogą (oczywiście są i wyjątki). (usunięte przez administratora) O(usunięte przez administratora)

Magdalena
@Magda

Dziękuję, że zechciałaś wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy, jakim jest CRL. Co prawda, Twoja wypowiedź jest trochę chaotyczna, ale można z niej wychwycić kilka istotnych informacji. Na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy natknęłam się ogłoszenia właśnie od firmy CRL. Sama wspomniałaś, iż rozmowa kwalifikacyjna była w porządku. A może napiszesz nam coś więcej odnośnie całego procesu rekrutacyjnego? Wiele osób na pewno ciekawi ta kwestia, dlatego Cię dopytuję.

Zostaw merytoryczną opinię o CRL Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w CRL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CRL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CRL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRL Sp. z o.o.