Sonko

Opinie o Sonko

Piter

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jest powód tej ciszy?

Pracownik Sonko
@Piter

Tak, firma normalnie funkcjonuje. Najwyraźniej wszystkim się dobrze pracuje skoro nic nie piszą.

Jeśli "Hanys" rezygnuje z pracy ,to trzeba uciekać !

Patrycja

@Feliks, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez firmę Sonko? Masz doświadczenia związane z tą firmą, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Obecnie firma Sonko poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://sonko.pl/o-nas/kariera/ Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś z wolnych stanowisk? Może są tutaj osoby, które pracowały na tych stanowiskach i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu?

Igor

Zastanawiam się czy macie jakiś powód żeby tu nie zaglądać.

Gimli

Elo, wszystkim, dawno mnie tu nie było, Jak tam sprawy we firmie? Rudy hobbit z Łodzi jeszcze pracuje? Czy wreszcie ktoś się na tym bakłażanie poznał?. A jak tam ph na sieciach został ktoś czy wycieli w pień?

Feliks

Idealnych firm nie ma. Wysokość wynagrodzenia zawsze była sporna. Może teraz jak brakuje ludzi do pracy firma coś podniesie?

I pensje są też bardzo nie równe. Nowy pracownik może dostać więcej niż taki, co pracuje np. 10 lat a i niektórzy młodsi operatorzy zarabiają tyle( lub prawie) co wiodący. I taka osoba, co pracuje od kilku lat i wie co i jak zrobić dostaje tyle samo albo mniej, niż taka "Zosia" co przyjdzie i wszystkiego ją trzeba od podstaw uczyć.

Ja pracuję w tej firmie już kilka lat i nie narzekam. Przyznam, że pracownicy produkcji zarabiają kiepsko jak na 4-brygadówkę. Dużo ludzi się zwalnia, zatykają dziury kim się da. Operatorzy robią na liniach,pracownicy produkcji muszą w kryzysie obsługiwać linię, co bardziej kumaty pracownik chciałby awansować a awansów odmawiają, to co będzie biegał, linię obsługiwał na pensji pracownika produkcji.

Janusz

Czy zmieniło się na lepsze w firmie po tym jak w 2015r Południowoafrykańska grupa spożywcza Bounty Brands została inwestorem strategicznym?

szpadel
@Janusz

po ponad 5 latach.... powiem jedno nie polecam, zmarnowany czas, lepiej było pójść rowy kopać pewnie bym spotkał o wiele bardziej wartościowych współpracowników !!!

HAHA

2500 zł na rękę heheheheheheheheheheh i raz jeszcze heheheheheheheh gdzie to widziałeś , żeby tyle zarobić to musisz mieć co najmniej 10 lat za sobą w tej firmie i dobrze lizać przełożonym i nie wiem czy to wystarczy , pracowałem tam i o takich zarobkach to szary pracownik to może zapomnieć i hahahahahahahahahahaha jeszcze raz :)

Operstor
@HAHA

Nie koniecznie! Jak dobrze pracujesz to masz dobre wynagrodzenie. Proste

nowy

Witam jakie są obecnie zarobki na produkcji?

Patrycja

@Szluster Przedstawiciela Handlowego ds. detalu aktualnie poszukują w Toruniu.W ich ofercie pracy jest napisane, że oferują umowę o pracę, a także samochód. O prowizji nic nie ma.

Szluster

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu. Proszę o info, jakie zarobki? (podstawa + prowizja) Czy duża rotacja na stanowisku? Jakie auto i umowa? Dziękuję za pomoc

Oliwier

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na operatora wózka i magazyniera Był bym wdzięczny

Kasza Jaglana

1 czerwca Światowy dzień dziecka. sonko tym czasie organizuje 3 dniowe szkolenie. Dzień kota w sonko naturalnie dniem świętym jest!

dixie

chciałabym aplikować na PH w Krakowie, czy to prawda, że trzeba mieć co najmniej 1 kota w domu ?

peta

przedstawiciel handlowy chyba może liczyć na dobre premie sonko maja dobre wyroby i artykuły spożywcze wiec chyba można całkiem dobrze zarobic?

robole_huckie

Fund Coast2Coast jest ponoć właścicielem firmy Sonko.Teraz, na dniach, ten fundusz kupuje "upadłe" Krośnieńskie Huty Szkła w Krośnie.Czy my prości pracownicy powinniśmy się czegoś obawiać?Dodam tylko że większość zarabia ustawową najniższą krajową,nadmiaru pracowników nie ma bo trudno nawet wziąść urlop.Praca na okrągło w systemie 4-ro zmianowym.

wspaniały człowiek

Premia jest i raczej zawsze była,oczywiście dla tych co pracują a nie ściemniają:)

NOWY

Chciałbym zasięgnąć szczerej opinii o wysokości wynagrodzenia dla operatorów wózków widłowych. Kwoty możecie pisać netto lub brutto ( przeliczę sobie:) Dodają też jakieś inne składniki wynagrodzenia: - dodatek za nocki, możliwość dorobienia na nadgodzinach ( płacone wg. kodeksu pracy czy lepiej?:), - multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW

wspaniały człowiek
@NOWY

Nie prościej podjechać do biura i się dowiedzieć?Premia 15%,dodatek nocny jest,dodatek za pracę w systemie 4-zmianowym około 140 zł netto.Wszystko opodatkowane czyli masz na papierze:)

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonko