Opinie o Sonko

Gosc

Chcesz podwyzke ,to sie zwolnij!!

ania

normalnie jak w przeczkolu

wspaniały człowiek
@ania

Co to jest "przeczkole"?

Omijajcie szerokim łukiem zmianę (usunięte przez administratora). Podobno nie dobrze odnosi się do pracowników

Omijajcie szerokim łukiem zmianę (usunięte przez administratora)Podobno nie umie szanować pracowników.

Kowalski

Za takie male zarobki jak tam placa gospodarki w kraju nie zbudujemy. Zarobki jak na wschodzie a ceny jak na zachodzie. Kraj biedny bo glupi narod roboli o swoje walczyc nei potrafi.

jola

Omijajcie szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) za dwa tysiące BRUTTO,heheheh.Jesli dla kogos to sa dobre pieniadze to na glupote nie ma lekarstwa.

Kowalski

Pracowalem tam i stanowczo nie polecam.Tylko głupi ludzie tam pracują.Praca za takie grosze w 21 wieku to jest murzynostwo!!!

wkurzony

Usuwanie niewygodnych postów to metoda z PRL:)ale dlaczego mnie to nie dziwi?!jest prezes,który ma jakiegoś dyrektora,ten ma kilku kierowników,Ci mają kilku zastępców,Ci z kolei mają mistrzów,a Ci mają swoich zastępców...ha ha ha komuna wróciła!

rozsądny z boku
@wkurzony

Tak, komuna rzeczywiście wróciła, ale to w całym kraju za sprawą pis. A tobie jak tak źle to się zwolnij - a nie trollujesz raz po raz jaki to nieszczęśliwy jesteś. Nikt ci tam nie każe pracować, rejonizacji pis jeszcze nie narzucił.

wkurzony
@rozsądny z boku

Myślałem że to wina Tuska,tak było do tej pory?Swoją drogą pajacu,gdzie napisałem że jestem nieszczęśliwy?To,że w sonko jest biurokracja jak za komuny to wiedzą nawet portierzy!Po co zastępcy mistrzów?Proszę o racjonalną odp.bez wyjazdów z polityką!

Szkoda się wypowiadać

może i wiesz co mówisz ale w tej firmie tyle nie zarobisz

hff

Sniadek, nie rozumiem tego pytania, a z chęcią bym odpowiedział,bo pracowałem tam.

Sniadek

Chciałbym zapytać jak wygląda kwestia zatrudniania osób homo... ponieważ słyszałem że wystarczy mieć kota i kumplowac się z przełożonym , będę wdzięczny za odpowiedź, buziaki.

nocny stróż
@Sniadek

chybaś kolego pomylił sonko z pis. to nie ten adres.

Chętny

To jak ?trzeba jak Z-ca Kierownika pracować na kontynerach aby mieć pare zł ,to co pracownik produkcji??? Co mam wykonywać ????

Wafel

Jak chciecie zarobić to tak jak Z-ca kierownika na kontynery .

bj

Współczuje każdemu kto wejdzie w to (usunięte przez administratora)

fuks

Co piją?

patka

na ryzowej???? na magazynowej pija .

Roman

Na ryżowej piją

ttt

To prawda,że pracownik produkcyjny ma obowiązek sprzątania WC,bo już sprzątałam po kimś szczochy.

ttt

Pracuję w tej firmie już prawie 2 lata i z pracy jestem zadowolona,lecz bywa czasem ciężko i spokojnie. Atmosfera na tej zmianie na której pracuję jest niezbyt fajna,ale to zależy od ludzi i są tam pewne osoby które wychodzą sobie razem na papierosa i na ploty.Takie psiapsiółki i niesprawiedliwe,bo one mają prawo wychodzić kiedy chcą i na ile czasu, a ja jako pracownik produkcyjny nie mam takiego prawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.