Sonko

Opinie o Sonko

Ula Nowy wpis

Opowiedzcie coś o pracy elektryka technika utrzymania ruchu. Głownie to interesuje mnie sprawa pensji. Napisali, że dają atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś wie, jaka jest pensja dokładna i te dodatkowe świadczenia socjalne też są finansowe, czy inne?

Malwina Nowy wpis

Jakby mi ktoś napisał od czego jest zależna wysokość zarobków dla magazyniera to byłoby super. W aktualnej ofercie przedział jest 4800- 6000 zł brutto. Pisano, że od wyników (usunięte przez administratora) ale co takiego trzeba wykonać? Pytam w imieniu chłopaka, a go interesuje ta wyższa kwota.

Największemu wrogowi nie życzę pracy w sonko. Stary park maszynowy, w lato temperatury nie do wytrzymania, nierealne wymagania kierowników, a pieniądze... Liczba usunięć tego komentarza:1

Kamerowany

Zapradzamy do Duru nie martw sie o stary park maszynowy jak jest awaria czesci zamienne wykrecamy z innych maszyn oczywiście na polecenie kierownika kamerzysty

Emil

Przytoczysz, jakie były wymagania na stanowisku, na którym pracowałeś i czy przekładało się to na premie? No i jaka była pensja zasadnicza?

Niuniuś Nowy wpis
@Emil

Jest już lepiej. Części kupują. Jak już kupią to okazuje się, że nie to co mialo być. I w smieci. Tak trzymać.

Wojciech

Dlaczego to taki problem by miał być, że kierownik się w kamery patrzy? Co on takiego robi nie tak Twoim zdaniem, że niby przez niego jacyś ludzie się zwalniają?

Zuzanna

Wydaje mi się, że to nic złego oglądanie kamer. Jeżeli człowiek nic złego nie robi, chyba nie ma się czym przejmować. Widzę, że dość świeże informacje posiadasz na temat pracy. Wiesz może ile teraz firma oferuje nowym pracownikom na godzinę? Umowa o pracę jest realna?

Kazik

Już raz pisałem, że to pewno cieć nie kierownik stąd te patrzenie w kamerki. Niestety usuwają trafne komentarze.

Joanna

Może są niekulturalne albo coś innego się nie zgadza z regulaminem? Gdzieś go tutaj można znaleźć na stronie. No a co do monitoringu, to zgodę podpisywaliście na nagrywanie?

Rumun
@Wojciech

Jeśli patrzy sobie na terenie zakładu to ok,ale dlaczego robi to w domu przez smartfona czy komputer?! Zdaję mi się, że to nie bardzo legalne.

@Rumun

A szefostwo nie każe tego robić z domu, właśnie żeby mieć oko na wszystko, gdy nie jest w pracy? Czy jak go nie ma na zakładzie to firma jest zamknięta?

XD

Praca w tej firmie to jedno wielkie xD Kierownik produkcji patrzący o 4 nad ranem w kamery, czy aby pracownicy napewno pracują to jakiś żart. Styl zarządzania przez kierowników niższego stopnia to (usunięte przez administratora)i dwa metry mułu. Przychodzisz z jakimś problemem niezadowolenie i zwalanie wini na ciebie "bo to pewnie ty nie dopilnowałeś maszyny". Praca w ciężkich warunkach pod presją kierownictwa, która nie boi się (usunięte przez administratora) pracowników i traktuje ich jak (usunięte przez administratora) za trochę więcej niż minimalna krajowa to absurd. Nie polecam lepiej iść pracować na budowie niż w tej firmie

XD
@XD

(usunięte przez administratora) 1. Zamieniam na negatywne pro aktywne motywowanie pracowników słowem i czynem do cięższej pracy. 2. Zamieniam na pracowników pracujących za darmo bez możliwości zmiany i bez własnej woli

@XD

Ale te kamery to tylko działają, jak jest ta zmiana nocna? Czy one non stop rejestrują prace i ktoś tam sprawdza, czy pracownicy pracują? A i czy na podstawie tych nagrań firma może zarządzać i może czasami zarządza jakieś kary np. finansowe?

@XD

Mnie zastanawia to, czy te kamery są też po to, aby liczyć, kto ile czasu był na przerwie? Albo kto ile razy wyszedł do toalety? Wiecie coś? Czy jak pracownik podejmuje prace, to jest jakoś informowany, że praca jest rejestrowana video i czy musi wyrazić na to zgodę?

K

No a co jak ktoś się pomylił, lub o zgrozo celowo wprowadził kierownika monitoringu w błąd? np.pokazał 1 a poszedł na 2 albo odpukać połączył te dwie czynności? to po premii?

Kanada

Potwierdzam,że kierownik produkcji(usunięte przez administratora)Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i miałem styczność z nim.Potrafił mnie poniżyć i wyzwać przy wszystkich pracownikach od słabego Ukraińca i że się do niczego nie nadaję. Zgłosiłem tą sytuację firmie i sprawa została wyciszona i zamieciona pod dywan.

Xxx

Ludzie dajcie se spokóĵ z tą firmą ,jestem tam kierownik produkcji Daniel K pseudonim (fizol ) .Człowiek w ciągu półtora roku wprowadził taki haos i (usunięte przez administratora) w zarządzaniu ,że 90% starej załogi odeszło do innych firm.Jeszcze trochę i niedługo ta firma się zamknie z braku obsady,bo nikt tam nie chce pracować.Inne firmy są wdzięczne,że Sonko trzyma takiego kierownika,bo zdobyły dobrych i doświadczonych pracowników.Najgorsze jest w tym,że ani prezes,ani zarząd,ani kadry nie reagują na jego rujnujacy wpływ na firmę.

@Xxx

Nie reagowali na Dur znaczy, że spodobał im się ten styl zarządzania. Widać takie są wytyczne góry. Nic z tym nie zrobisz. Albo się dostosujesz albo zmień prace jak uczynilo to już wielu.

Chętny do pracy

Który dział masz na myśli? Bo ja aplikuje na elektromechanika i nie wiem jak tam jest. Warto?

O, czyli jaka to jest konkretnie pensja? Skoro ma tu nie być podwyżek, ma nie być docenienia i kasa słaba, to dlaczego ludzie tu pracują? Coś ich tu trzyma, czy zostają, bo nie ma innej roboty w okolicy? Czy firma zabezpiecza umowy tak, aby utrudnić ludziom szybkie odejście z pracy?

Były . .

HR, a jak u was z rotacją? Przychodzą i zostają czy odchodzą po krótkim czasie? To masz odpowiedz.

Rafał

Hej czy to prawda słyszałem od kilku osób że od niedawna styl zarządzania w Sonko jest mocno (usunięte przez administratora)?? Ponoc od ok. Pół roku czasu pewna osoba terroryzuje pracowników. Pytam się dlaczego nie ma interwencji zarządu? Czy firma S popiera takie praktyki ?? Pozdrawiam

Misia
@Rafał

No ja widziałam info o tym, ale nie rozumiem, co to właściwie znaczy. Taki styl zarządzania, czyli co robi szefostwo czy wyższa kadra zarządzająca? Konkretne zachowania, konkretne wypowiedzi itd. Ktoś to opisze, aby osoby z zewnątrz mogli zrozumieć?

Jaki jest styl zarządzania w Sonko?

Też były pracownik

Styl jest prosty. Jest tam niski poziom umiejętności białych kołnierzyków. Udają przyjaciela jednego, żeby podpuścić na drugiego. Z drugim robią to samo. Powstaje chaos i nikt z zewnątrz nie widzi niskiego poziomu.

Karwowski

A czy to prawda,że kierownik ten od monitoringu będzie miał sprawę o (usunięte przez administratora)

Karwowski
@Karwowski

Ponieważ administrator usunął to doprecyzuję swoje pytanie, chodzi mi o styl zarządzania

Zainteresowany PH

Dzień dobry wszystkim, jestem zainteresowany aplikacją na stanowisko PH. Czy ktoś mógłby opisać warunki pracy? Narzędzia, kwestie finansowe, flota? Z góry dziękuję, pozdrawiam

@Zainteresowany PH

Dołączam się, bo tez jestem ciekawa pracy w firmie i na tej posadzie. Dodam od siebie pytanie, czy PH ma tu jeden swój teren i tam pracuje, czy jest tak, że wszyscy pracują na jednym regionie? Czy firma ma jakąś ciepłą bazę klientów, do których jeżdżą PH, czy jednak trzeba samemu wyszukiwać klientów, bez kontaktów od firmy?

TrueEugen

Jestem typowym konsumentem , kupuję suchary z mąki razowej , są dobrze wypieczane , smaczne i do kiedy tak będzie , będę je kupować , reszta mnie nie interesuje .

agathha

Nie polecam, pracowałam kilka miesięcy i nie jestem wstanie wytrzymać z tymi ludźmi, do tego praca za takie pieniądze to skandal. Zdecydowanie lepsza biedronka, przynajmniej bez depresji

@agathha

Co jest nie tak z ludźmi, którzy są w tej firmie? Chodzi o pracowników? Czy o szefostwo? Ile się w tej firmie zarabia, skoro piszesz, że pieniądze w tym miejscu to skandal? Kusi mnie jednak, aby tu zaaplikować.

Ofert dla przedstawicieli także kilka wdziałem, mnie jednak zastanawia ta dla KAM’a są oferty chyba na ze 16 lokalizacji. Nie wiem tylko co jest przyczyna takiego zapotrzebowania? Napisali jedynie by się nie zastanawiać tylko aplikować… to jakiś projekt jest wdrażany lub może jakiś inny rozwój? mnie zastanawia atmosfera czy jest wszędzie porównywalna? I co z zarobkami tak w ogóle?

Olcia

Mąż chce wziąć udział w rekrutacji na stanowisko operatora produkcji. Co to jest dodatek zmianowy o którym mowa w ogłoszeniu? Chodzi o pracę na nocki? Jak wtedy prezentują się takie stawki godzinowe?

Andzia

Co to sa te dodatkowe świadczenia socjalne? Co wchodzi w skład tych świadczeń? Obecnie szukają na posadę Specjalista ds. Kontroli Jakości i widziałam o tym w liście benefitów. Jest tam jakas kasa?

RODRIGO

Co taka cisza? Nikt nie pisze nic nowego?

Czytając komentarze i widząc, jak dokładnie są usuwane te negatywne komentarze i zostawiane jedynie te wybielające, już mnie nie dziwi to, że w moim ryżu do sushi od Sonko były insekty!!!! Sonko nawet nie wycofało tej wadliwej partii, bo po co? Lepiej TRUĆ LUDZI, bo zyski muszą się zgadzać, prawda? Otóż opinie wraz ze zdjęciami wlecą również na popularne grupy społecznościowe. Takie chamstwo trzeba surowo karać a ja nie odpuszczę!!!! Odpowiednie instytucje państwowe już rozpatrują moją skargę.

Wika

Dawno temu na tej rozmowie byłeś, co ci konkretnie nie pasowało? Powiedz coś konkretnego, też mi tym pomożesz trochę. Bo nie wiem, czego się spodziewać, jakie zadają pytania?

TrueEugen

Hallo Ja jedynie mogę ocenić tę firmę po kupowanych produktach .Od 15 lat kupuję suchary razowe , są doskonałe , to jedyny produkt na rynku .

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonko