Sonko

Opinie o Sonko

Alczx

1. Czy Sonko oferuje zbiorowy transport do firmy? 2. Czy staż studencki jest płatny?

Ma ktoś jakiś kontakt żeby dostać się do pracy?

Katarzyna
@Ania

To bez kontaktu nie da rady? Trzeba kogoś znać żeby przyjęli? Nie wystarczy przynieść CV na recepcję albo jakoś inaczej wziąć udział w rekrutacji?

ddd
@Ania

płaca marna, podwyżka udawana i tak później bez ustaleń wcześniejszych

Wiktoria
@ddd

Jak to podwyżka udawana? Jakie to kwoty tak w ogóle? No i w sumie podstawy pensji też jestem ciekawa, może jednak nie tak źle jak opisujesz?

Wiktoria

Hejka, wpadłam tu w sprawie ogłoszenia na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości. Jak oceniacie zarobki na tym stanowisku? Poza tym w ofercie jest coś o możliwości doskonalenia zawodowego. To oznacza jakieś szkolenia pracownicze co jakiś czas czy po prostu nabywanie doświadczenia w pracy?

xyz
@Wiktoria

Cześć, Nawet nie składaj CV, szefowa dramat, bardzo wyżywa się na swoich pracownikach.

Driver

Witam Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko operatora wózka widłowego/magazyniera. Na rozmowie dowiedziałem się ,że przewidywane wynagrodzenie na tym stanowisku pracy na okresie próbnym , to 4000 brutto PLN ... OK 3000 PLN netto. We Wrocławiu... a dokładniej w Bielanach Wrocławskich gdzie firma ma swoją lokalizację. Minimalne wynagrodzenie netto ,to obecnie 2709 PLN netto. Mnie gdybym miał swoją małą firmę wstyd byłoby proponować takie wynagrodzenie pracownikom. Przypomnę ,że Sonko jest już obecne ponad 20 lat we Wrocławiu... Piszę ten komentarz ,żeby oszczędzić Wam straty czasu. Nie przychodźcie do nich na rozmowy o pracę. Nie kupujcie ich produktów. Sonko - wyzysk to nasza dewiza

Belzebub

Dobra firma, dobra ekipa, idzie zarobić. Trzeba się oczywiście narobić bo za leżenie nikt nie płaci ! Naprawdę ciekawa firma, dużo (usunięte przez administratora) ludzi poznałem, jest dobrze.

Aleksandra
@Belzebub

A ile tu pracujesz? mówisz że można dobrze zarobić tzn. ile? Czy oprócz podstawy są premie? Ciężko się jest tu dostać do pracy, konieczne jest doświadczenia?

Belzebub
@Aleksandra

No troszkę zleciało, jestem zadowolony. Jak w każdej robocie, czym masz lepsze doświadczenie tym lepiej. Złóż CV idź na rozmowę, głowy Ci nie urwą.

Dobre
@Belzebub

Ja "mnie imponują" te co chwilę ustawiane rozmowy.

@Dobre

ustawiane? a masz coś praktycznego do dodania dla obecnych kandydatów? tylko dobrze znać szczegóły, bo z ogólnikowych opinii mało co człowiek wyciągnie

Dobre
@Anna

Teraz jestem pewna że to któryś z "inteligentów" bo jak widać kasują posty. Dlatego muszę jeszcze raz napisać Radzę omijać a praktycznie omijać szerokim łukiem

Jak ja się cieszę że odszedłem z tej (usunięte przez administratora)

Olo

Żenada szkoda zawracać sobie głowę

@Olo

w jakim kontekście to było pisane i z perspektywy którego ze stanowisk? o jakich warunkach teraz myślisz, że coś mogłoby być takie w odbiorze?

Witam, chciałabym pracować w tej firmę. Co możecie powiedzieć, jaką stawkę mają, jaka atmosfera?

RODRIGO

DUR to porażka przyjmują byle kogo. Osoby w tym dziale to większość statyści. A ludzi którzy mają pojęcie mają za nic. Zwolnili dyrektora z tego działu bo miał swoje zdanie. A gość mega pojętny. Zatrudnili gościa który pojęcia nie ma potrafi tylko głową kiwać!!!!! I niby ważniejszy od kierownika!!!! Nie polecam. Można zarabiać i awansować jak potrafi się "lizać "

Małgorzata
@RODRIGO

To nie ma tutaj jasnej ścieżki awansu? Serio nawet jak ma się odpowiednie kwalifikacje i wykazuje się w pracy to bez znajomości nie ma szans?

Halina

Nie idźcie tam nigdy w życiu (usunięte przez administratora) 4 brygadowy obiecują a nic nie dają ,lepiej zbierać złom ,pozatym są tam ludzie którzy nie powinni wogole tam pracować (usunięte przez administratora) kierownik produkcji i cała banda po dur kamer (usunięte przez administratora) i ludzi szpiegują ,Dziś zwolnili chłopaka CYTYJE BO PREZES ZOBACZYL ZE SIEDZI ,ZA PRZEPROSZENIEM WY SIEDZICIE PRZYJDZ (usunięte przez administratora)NA NOCKE I DAJ RADE OBY DO WAS PIES Z KULAWA NOGA NIE PRZYSZEDL LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE

Technik 1

Widzę że niejaki Stefan dopytuje się czy jest coś na plus!!!! nie nie ma nic, zatrudniają cię obiecując złote góry a potem traktują cię jak (usunięte przez administratora) i jak(usunięte przez administratora)cię zwalniają, no ale warunki są podobno fantastyczne i firma bardzo stabilna, najprawdopodobniej u pana prezesa jest tylko ta stabilność, bawią się ludzkim życiem i uczuciami, bo jakby nie było praca zarobkowa to też życie, i nawet jak ty się uczysz nowej pracy to i tak znajdzie się taka (usunięte przez administratora) która pozbawi cię przyjemności pracy, bo wstał lewą nogą albo żona mu nie dała, tak tak mówię o panu panie Michale,

Maly Japończyk

Omijać to miejsce ,to już lepiej iść do sklepu na kasę, na tych halach gorąco jak w piekle system 4 brygadowy maszyny ciągle się psują i panowie z DUR którzy z wielkim fochem raczą naprawiać usterki, atmosfera tragedia po miesiącu pracy szukam jakiś sensowniejszych ofert odradzam ludzie bo strata czasu i nerwów!!!

Stefan
@Maly Japończyk

Szkoda, że jednak nie udało Ci się trafić z pracą, która spełniałaby Twoje oczekiwania :( A czy poza atmosferą i warunkami oceniasz cokolwiek na plus? Np. wynagrodzenie, formę umowy?

Witam jestem zainteresowana pracą w sonko na produkcji, proszę mi napisać jak się pracuje wiem tyle, że system 4 brygadowy, tylko po ile godzin ?? 4 dni pracy i 4 dni wolnego?? Czy jak mam to rozumieć. Jak z wynagrodzeniem?? Proszę o konkretne odpowiedzi. I jakie zmiany są Czy praca na zmiany Czy nocki też??

@Ania

22 lata pracuje kobieta która udzielała się poniżej, czyli chyba nie jest najgorzej. Jakieś doświadczenie masz?

@Michał

Jeżeli chodzi o produkcję to niestety nie mam doświadczenia.

Pracownica
@Ania

Michsl przeciez dobrze wiesz ze to jest bzdura ,.zapytaj inne osby na temat pracy to sie zdziwisz gwarantuje ze opinie będą na nie . Wstyd tak kłamać a fe

Roman
@Pracownica

Co jest bzdurą? Że ktoś tak długo tu pracuje? Może sama powiesz co jest nie tak skoro innych oskarżasz o kłamstwa.

emu
@Roman

Zatrudnij się to się dowiesz.

@emu

Nie do końca tak to działa, po to istnieje forum żeby dowiedzieć się czegoś przed zatrudnieniem. ;) może coś chcesz dodać od siebie?

@Ania

To na jakim stanowisku masz doświadczenie? Opowiedz coś :)

90 latek

CHODZI MI O ILOŚĆ WODY W GARNUSZKU O ŚREDNICY TROSZKĘ WIĘKSZEJ OD ŚREDNICY TOREBECZKI Z PĘCZAKIEM - KASZA OWSIANA PRAŻONA - KTÓRA WYPARUJE W CZASIE GOTOWANIA PRZEZ 30 MINUT? PODAJE KTOŚ Z WAS, ŻE WODY POWINNO BYĆ TYLE, ŻEBY POKRYWAŁA TOREBECZKĘ! CZY ON ZNA NUMER TELEFONU DO... SRAŻY POŻARNEJ?

Halina

Pracuję w tej firmie od prawie 22 lat i nigdy nie narzekałam , bo oprócz kasy lubię też pracować .

Roke

W punkt ????

Byłem na rozmowie mieli się odezwać tak lub nie. Zero odzewu. Ogólnie w całym tym Wrocławiu to jaja jak berety. Kwota 2200 netto czterobrygadowka jak ktoś tam napisał wyżej to smiech na sali niby miasto wysoko rozwinięte a ludzie zarabiają psi grosz. Na zadupiach można więcej zarobic

Joanna
@Kandydat

Przykro mi, że nie dostałaś informacji zwrotnej. Dosyć często się to niestety zdarza. A jak dokładnie wyglądała Twoja rozmowa o pracę w Sonko?

wodnik
@Joanna

NIE POWINNO SIE TO ZDAZAC NIGDY-PONIEWAZ JEST TO TOTALNY BRAK SZACUCUNKU DLA OSOBY KTORA APLIKUJE NA DANE STANOWISKO. NIE TLUMACZCIE SIE BRAKIEM CZASU, BO ODDZWONIENIE DO KANDYDATA BY MU POWIEDZIEC (Z GRZECZNOSCI)ZE SIE NIE ZALAPAL TRWA 10-15 SEKUND!!!! TO SAMO ODNOSI SIE DO ZASTRZEGANIA SOBIE KONTAKTU TYLKO Z YBRANYMI KANDYDATAMI. ... A POTEM SIE DZIWIA JEDNO Z DRUGIM ZE NIE MAJA LUDZI DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kitek
@wodnik

Gościu. Widze ze jestes bardzo sfrustrowany. Zakladam ze to nie pierwsza firma ktora sie do Ciebie nie odezwała. Masz z tym problem? Podnieś kwalifikacje, inwestuj w siebie i będą oddzwaniali. Ja po rozmowie dostałem informację ze mam poczekac do 2 tygodni a firma dzwoniła do nnie nastepnego dnia o godzinie 8:05. O czym to swiadczy? Ze jestes w oczach pracodawcy tak marnym kandydatem na pracownika ze nawet sobie glowy nie zawracali bo maja ważniejsze sprawy na glowie. Jesli idziesz pracowac za minimalna to nie spodziewaj sie ze ktos Ci na tacy umowę przyniesie. Pracowałem tam i mowie wprost, firma jest mierna, brak kokosow ale jesli jestes kumaty to nie bierzesz pracy za 2200 netto jak to tutaj mówią. Szukasz czegos innego a jesli dalej nie znajdujesz to ty jest s problemem.

Kinga Pienińska

po przejęciu przez Oshee w Kindze Pienińskiej to samo, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, najniższa krajowa, roszada na stanowiskach itd.......

@Kinga Pienińska

Czy do tej najniższej krajowej są jeszcze dodawane jakieś premie? A jeśli tak, to od czego one zależą? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat, jestem ciekaw jak to wygląda w Sonko. :)

Zuzanna

Cześć, @Józek niżej we wpisach napisał, że w firmie 'zarobki ok tylko trzeba się wykazać'. Chciałabym więc się zorientować, co ma wpływ na wysokość pensji w Sonko? W jaki sposób należy się wykazać? Chodzi tutaj o premie za starania czy może o podwyżki? Ktoś mógłby się do tego odnieść? :)

Halina.

Dzień dobry , mam pytanie ? Kupiłam ryż z Waszej firmy i mam wrażenie , że to chyba jakiś żart. Co za gie ! sprzedajcie wstydzić się opiszę ten "produkt " w Internecie. Bardzo Was proszę nie żartuję z klientów sił.Pozdrawiam.

Puontik

Kiedy zwolnią tego nieroba i pozera od produkcji, ten z UR już poleciał. Widział go ktoś na hali w ostatnim roku?

Wafel
@Puontik

Jego chociaż szanują a ty co? Szykujesz się na Jego miejsce panie D?

Zostaw merytoryczną opinię o Sonko - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Sonko?

Zobacz opinie na temat firmy Sonko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonko?

Kandydaci do pracy w Sonko napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonko