Opinie o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Jagódka Sp. j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

Ogólnie praca spoko, mili współpracownicy, ale poza tym tragedia - wypłaty po wyznaczonym terminie, płacone w ratach, zero poszanowania dla pracowników, grafiki robione na tydzień i zmienianie po kilka razy, z dnia na dzień. Kierownictwo tylko poniża, nigdy nie było mi dane usłyszeć pochwały czy dobrego słowa z „góry”. Mimo wieloletniej współpracy muszę powiedzieć, że nie polecam pracy w tym miejscu, szkoda nerwów.

Halina

przy tym co stale jest tu pisane czy znana jest w takim razie rotacja? widziałam opinie odnoszące się mimo wszystko do dłuższego stażu pracy co jest dla mnie zastanawiające. ktoś jest zorientowany jak rozmowa przebiega i czy feedback otrzymuje się od razu po jej zakończeniu?

A jak wcześniej tu zaglądałam to nie było ostatnich komentarzy, te ofertę dla ekspedientki też ominęłam, nie mam nawet do niej dostępu. Kiedyś chciałam aplikować ale na stronie ofert nie było, teraz też mają pusto. Rotacje nie są takie częste?

Angelka

Hej, powiecie mi jaki macie aktualny stosunek do tych poprzednich komentarzy? Ludzie jak widać pisali o jakimś patrzeniu tylko na siebie a właśnie widziałam jakiś czas temu ofertę na Owińską dla ekspedientki. Tam na miejscu jacy są ludzie? Warto zanieść CV na zapas?

Xxx Nowy wpis
@Angelka

Nie warto. Pracodawca ma problem z wypłacaniem pracowników wypłat na czas. Albo tłumaczy się tym że sam nie ma albo wcale nie można się z nim skontaktować. Jego stosunek do pracowników jest tragiczny, zero szacunku i traktowanie ludzi jak przysłowiowy gorszy sort

@Xxx

Pisane to jest na podstawie jakiejś relacji na dzień dzisiejszy? Widzę oznaczenie, że były pracownik ale zastanawiam się nad tymi aktualnymi. Jeśli do teraz tak jest to z czego wynika taka cierpliwość, że wciąż chce się pracować? coś innego to równoważy?

Xxx Nowy wpis

Szczerze mówiąc nie wiem co mogłoby takie warunki pracy tam równoważyć. Raczej nie najniższa krajowa która się dostaje ani wyzywanie pracownika przez szefa przez telefon

Ziuta

Pół godziny w kolejce za gałką lodów.Pani młoda,czarne włosy nie sympatyczna..ma mało rąk do pracy.W godzinach szczytu zatrudnić dwie przy kasie.Jestem kilkanaście lat stałą klientką.Pozdrawiam

Bulinek
@Ziuta

A o który sklep chodzi ?

@Ziuta

To sobie stań za ladą na miejscu tej Pani i bądź uśmiechnięta i pełna energii przez 8 czy 10h dziennie. 30minut stania po lody? Ktoś Ci kazał? Stałaś za karę? Można było wyjść ze sklepu i iść gdzieś, gdzie tej kolejki nie ma. To, że jest ruch a pracownik się nie może wyrobić to nie jest Jego wina. Najlepiej pisać jakieś farmazony wyssane z palca, bo się nie podoba bo kolejka jest. Nie wychodź z domu w ogóle, bo przez takich jak Ty i krążące opinie na internecie ktoś może stracić pracę, bo Tobie się nie podoba wyraz twarzy sprzedawcy... Boże drogi ręce opadają. Prawda jest taka, że my sprzedawcy jak widzimy czasem Wasze miny to nawet nam się nie chce mówić Wam dzień dobry, a Wy i tak jeszcze szukacie problemów tam gdzie ich nie ma. Jeszcze masz czelność napisać, że jesteś stałą klientka... wstyd jakich mało, nie komentuj nic na przyszłość lepiej, p.s nie pozdrawiam

Małgorzata

Widzę aktywne ogłoszenie na stanowisko kelnerki. Możesz napisać jak wygląda praca i sytuacja z wypłatami na tym stanowisku?

@Małgorzata

Tak jak powyżej, nie polecam. Wypłaty zazwyczaj spóźnione, nigdy nie wiadomo kiedy się ich spodziewać. Sama praca jest spoko, wiadomo jak to w gastro raz ciężka a raz lżejsza. Współpracownicy spoko, ale zero szacunku od kierownictwa, traktowanie jak tania siła robocza.

Abcd

A ja jestem bardzo zadowolony, bardzo podoba mi się ta praca,wypłata na czas,poszanowanie u szefostwa.

Emilia
@Abcd

A wypłata jaka, bo nie wiadomo, czy iść w to, kiedy inflacja ciśnie. Ciastkarka miała 3,200 brutto 4 lata temu, a pomoc 2,000 6 lat temu, można sobie sprawdzić w starych ogłoszeniach. Z tym, że to w Jastrzębiu, a nie wiem, czy się stawki różnią w zależności do miasta? Może w Krk są wyższe..

@Emilia

Produkcja jest w Jastrzebiu, jeśli chodzi o Krk to pewnie praca na kawiarni wiec najniższa krajowa

Artur farmington hills

Prawda tak jest szef pan Zbigniew patrzy się tylko na siebie dla niego ważne żeby tylko produkcja wyjechała a z czego robić to jak produkty półprodukty do (usunięte przez administratora) pracowałem tam 18 lat cieszę się że zostawiłem ta firmę niełaskaw szef zaległych pieniędzy wypłacić

Artur farmington hills

Bo szef tej firmy tylko patrzy się na siebie

@Artur farmington hills

18 lat? jak warunki pracy mogły się zmieniać przez jaki okres czasu? jakie były przełomowe momenty w firmie i co w ich okolicznościach się działo? jak wpływały na warunki pracy? co z liczbą zatrudnionych oraz inwestycjami?

Halina

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. na stanowisko Pracownik kawiarni? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Jagoda

Dobra praca i atmosfera nie sprzyjają pisaniu opinii na forum. Poza tym trzeba byłoby pisać ciągle jak jest dobrze bo nic innego

@Jagoda

Dobrej atmoswery nigdy nie bylo i coraz wieksza lipa dno dna nic dodac nic ujac

@Jagoda

Dobra praca aha

Alina

Kupuje najczęściej w Rybniku bądź Czerwionce ciasta pyszne zawsze świeże może mogłyby być tańsze ale jakość kosztuje. Ekspedientki bardzo mile i uśmiechnięte . Pozdrawiam Aliina.K

Iza

To jest forum pracownicze i dziwię się, że klienci tu zostawiają jakieś informacje.

Nika

Zastanawiam się wlasnie nad zamowieniem tortu urodzinowego.. ale czytając wasze opinie nie wiem czy warto:-(

xxx
@Nika

Tu na GOWORK zastanawiasz sie nad zlozeniem zamowienia na tort??????????? Litosci kto tu wypisuje te bzdury.

Ludzie jesli macie zastrzezenia do jakosci produktow oferowanych przez cukiernie umieszczajcie wpisy w opiniach dotyczacych danej firmy a nie na gowork , KTORY PRZEZNACZONY JEST DO ZAMIESZCZANIA INFORMACJI NA TEMAT WARUNKOW PRACY !!!!! ZENADA.

Kamil

A jak na wypiekach, ciężko jest czy łatwa praca? Zastanawiam się, ile jest roboty w najbardziej ruchliwym momencie.

Kupiłam dzisiaj 05.01.2020 ciasto ... niestety sama żelatyna z owocami i ciasto twarde ze nie dało się tego zjeść !!! Zaznaczę ze kupiłam 2 ciasta!! A cena niemała..... pozdrawiam

Julita

@Kora Takie pytanie najlepiej kierować do firmy bo to jest forum pracownicze!

Kora

Dlaczego firma Jagódka zmieniła etykiety z cenami, które są małe i słabo widoczne dla starszych osób, chyba, że wstydzą się wysokich cen.

Mamamikiwiki
@Kora

Zawsze można dopytać sprzedawcę, a cena adekwatna do wyrobu jest ,wolę kupić mniej i zjeść niż wyrzucić, zawsze może Pani kupić w innej cukierni.

Jakub
@Mamamikiwiki

Widzę, że prowadzicie dyskusję związaną z produktami, które oferuje Cukiernia Jagódka. Mnie natomiast interesują warunki zatrudnienia, które oferowane są przez tego pracodawcę. Czy moglibyście na ten temat coś napisać? Ciekawi mnie, czy warto ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie.

Bulinek
@Jakub

A o co konkretnie chodzi produkcja czy sprzedaż?

Wiktoria
@Bulinek

Mnie osobiście interesowałyby oba te obszary. Chętnie dowiedziałabym się, jaki jest konkretnie zakres obowiązków zarówno na produkcji, jak i w sprzedaży Cukierni Jagódka. Czy ktoś z Was zechce odpowiedzieć?

A czubek
@Wiktoria

Powiem wprost będziesz przyjęta (przyjęty) na stanowisko np wypieki a będziesz pracować na wypiekach lub na wykończeniach . tu są fajni ludzie niema znaczenia gdzie pracujesz masz robić wszystko . Pozdrawiam

Wiktor

@Ciastek Może warto docenić fakt, że to dobra firma a takie oczernianie nic nie daje.

Jarek

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu już nie chce się pisac na forum?

abcd
@Jarek

Jest dobrze, z tego co wiem nie przyjmują byle jakich ludzi do pracy.Ja pracuję,mam etat 2900 i zarabiam 2900

Ciastek
@abcd

Jarek nie przyjmują byle jakich ludzi do pracy ???? masz etat 2900 czego jak euro to w porządku , jak PLN odejmij dodatki i zobaczysz jaki masz zus opłacany . Pozdrawiam życzę miłej pracy do emerytury .

Dominika

@Bulinek, przeglądasz wątek opinii na temat pracy w firmie Cukiernia Jagódka, więc zastanawia mnie, czy może masz jakieś informacje na temat pracy w tej firmie, którymi mógłbyś podzielić się z nami? Przedstaw, co wiesz o tym miejscu pracy.

Dominika

@Ziuta, czy zgłaszałaś swoje sugestie odnośnie zatrudnienia większej liczby ekspedientek w sklepie firmy Cukiernia Jagódka? Może warto ten fakt przedstawić szefostwu firmy, aby mogli odpowiednio zareagować na potrzeby klientów? Jeżeli jesteś już tak długi czas klientką tego sklepu to napisz, jak często dochodzi do zmian na stanowisku ekspedientek? Często widać nowo zatrudnione osoby?

Dominika

@CookieMonster, fajnie, że zdecydowałeś się podzielić swoim zadowoleniem z usług oferowanych przez firmę Cukiernia Jagódka. Rozumiem, że masz zamiar w dalszym ciągu zamawiać torty w tym miejscu? Może dodatkowo posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w tym miejscu? Słyszałeś coś o przyjęciach do pracy w tej firmie? Podziel się z nami tym, co wiesz na ten temat.

CookieMonster

W cukierni w Rybniku kilkukrotnie zamówiłem personalizowane torty na różne okazje - oprócz tego, że były przygotowane z najwyższą starannością i wg mojej koncepcji (np temat filmowy/bajkowy/firmowy czy związany z hobby solenizanta), to były równocześnie przepyszne, delikatne, owocowe. Na imprezach robią prawdziwą furorę. Zawsze trafiam na sympatyczną sprzedawczynię, która doradzi, jak nie jest pewna czy cukiernik coś będzie w stanie wykonać dzwoni i od razu mamy odpowiedź. Osobiście jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam.

Dominika

Opinie dotyczące poziomu usług i jakości produktów zapewnianych przez Cukiernia Jagódka Sp. j. powinny być przekazywane bezpośrednio tej firmie. Na pewno chętnie się z nimi zapozna. Korzystając z okazji, chcę Wam przypomnieć, że to forum jest poświęcone zbieraniu rzetelnych i merytorycznych opinii o tym miejscu ale jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Jagódka Sp. j. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Cukiernia Jagódka Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Jagódka Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Jagódka Sp. j.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.

Cukiernia Jagódka Sp. j.