Opinie o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PGNIG SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PGNIG SA o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Bartek

Jak się pracuje? Może firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Kikflip

Witam, Dostałem informację o przyjęciu do pracy z dodatkową informację że proces zatwardzenia w Wa-wie trwa do 3 tygodni. Jak jest faktycznie czas informacji zwrotnej z Wa-wy ? Z góry dziękuję za odpowiedź

adasdada
@Kikflip

gdzie dostałeś tą pracę? w jakim oddziale i jak aplikowałeś?

Kikflip
@adasdada

Wrocław, przez pracuj.

ploik
@Kikflip

i jak ? odezwali sie? pracujesz juz?

Iza

@anonymus może jest zbyt wiele chętnych? A skąd wiecie o takich zależnościach? Może te osoby mają dobre kwalifikacje to własnie to przeważa na ich stronę w przypadku zatrudnienia w PGNIG SA? Jest tu ktoś kto dostał posadę w firmie, a nie miał nikogo tam w rodzinie/znajomych? Na pewno jest wiele takich osób.

qwer
@Iza

hahahahaha

alek

Pgnig - firma rodzinna z układami, jak nie masz pleców to bardzo trudno, chyba że robola potrzebują to cię zatrudnią, ale jak mają wybierać między Kasią koleżanką mamy wujka Wladka a tobą, to wybiorą ją. Jeśli się tam ktoś dostanie, to trzeba przyjąć zasadę że do pracy się przychodzi. pozdro

były pgnig
@alek

potwierdzam, do pracy się przychodzi pgnig i nic więcej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PGNIG SA.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Iza

@patkam moim zdaniem zawsze warto próbować. Z nastawieniem, że ktoś inny, a nie ja będzie zatrudniony wszędzie będzie ciężko znaleźć pracę, bo nigdzie swojego CV nie wyślemy. Jako, że minęło trochę czasu to przyłączam się do pytania użytkownika @anonymous czy ktoś został zatrudniony na to stanowisko czy jednak nadal można próbować aplikować do PGNIG SA?

anonymus
@Iza

nie ma sensu, już tyle razy tam aplikowałem - ZERO odzewu, kompletnie zero nawet jeśli spełniałem wszystkie wymagania.

patkam

a co myslicie o ofercie pracy na stanowisko pracownika ds przetargów, ktoro pojawiło się na stronie? są jakieś szanse na przyjęcie bez doświadczenia? warto składać cv? jak wygląda praca w tym dziale? ktos cos?

@patkam

przyjeli kogos? pociotka pewnie jakiegos..??

Iza

@Młody nie wiem o jaki program praktyk Ci chodzi, ale nadal PGNIG ma w ofercie szeroki program dla studentów i absolwentów. W zakładce praca znajdziesz wszystkie informacje o praktykach organizowanych przez tę firmę http://www.pgnig.pl/pgnig/kariera/staze-i-praktyki.

Młody

Czy oferta praktyk jest jeszcze aktualna ? Może ktoś ma informacje na ten temat? Bardzo chciałbym dostać się ale dobrze jest też wiedzieć jak to przedstawia się .

Natalia

Złożyłam swoje cv na stanowisko specjalista ds. personalnych i czekam z niecierpliwością na rozmowę. Bardzo bym chciała tu pracować ale zdaję sobie sprawę że jest trudno.

sssst

hej,hej pracownicy sanoccy :) w ogóle są przyjęcia w tej firmie ?

Karol

Złożyłem cv do firmy gdyż mam duze doświadczenie w tej branży ale marne szanse. Ludzie pracujący tu mają super firmę ze wspaniałymi perspektywami tylko pozazdrościć. Zarobki również bardzo dobre, inna sprawa że tam nawet na recepcji trzeba mieć wyższe wykształcenie

ja202

Klusek 2017-02-08 23:02 a dzieję się cos w tym Sanockim PGNIGu ? Przyjmuja jakiś geologów ? Czy cisza...jak ten nowy prezes?

Klusek

Mnie nie interesują układy, oni kiedyś odejdą. Ja żyje swoim życiem i nie mam zamiaru tracić pracy w firmie, która daje gwarancje i stabilność pracy. Ja mam rodzinę i muszę na nią pracować, a PGNiG daje mi taka możliwość. Do polityki się nie mieszam

ja20

Cudak 2017-02-05 17:34 to prawda. Tyle że tam są układy polityczne. każdy o tym wie. Pracują tam ludzie z układu PO/PSL

Cudak

Znaczy tyle, że taka firma jak PGNiG nie może zniknąć ani się zamknąć!!! Kto pracuje i w dodatku dobrze ma zapewniony byt. Bardzo często dobry pracownik awansuje i po prostu dobrze zarabia, to jest firma państwowa .

JA20

CO TO ZNACZY Cudak 2017-01-25 10:12:55 ?

Cudak

Praca w takiej firmie to już sukces a trzeba dodać, że z perspektywami!!

mykfik

jak tam sytuacja w PGNIGU jak nowy prezio ?

alan

Patrząc na to, że musisz mieć wykształcenie wyższe i przynajmniej rok doświadczenia żeby się tam dostać no to na pewno jest grubo powyżej najniższej krajowej @klara

Klara

a ktoś się orientuje ile zarabia asystentka tam?

Zostaw merytoryczną opinię o PGNIG SA - Sanok

• Jak się pracuje w PGNIG SA?

Zobacz opinie na temat firmy PGNIG SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNIG SA?

PGNIG SA
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.

PGNIG SA