Opinie o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PGNIG SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PGNIG SA o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Koko Nowy wpis

Witam, czy ktoś ma wiedzę na temat stanowiska: elektromonter? Podstawowe zajęcia, warunki, zmiany, zarobki? Warto? Z góry dzięki.

Gomtowork

Witam osobiscie nie polecam tej firmy, zwlaszcza Sanoka. Tak jak poprzednicy pisali jest to wielka familia bedac po studiach jedynie co to mozna cofnac sie w rozwoju. Zarobki dla familii na przyzwoitym poziomie reszta pracujaca w nocy czy weekendy niewiele wiecej niz Panie w biedronce nikomu nie ublizajac oczywiscie. Jesli ktos ma znajomosci jak najbardziej warto skorzystac dla reszty osobiscie proponuje poszukac czegos ambitniejszego osobiscie pracuje nie za dlugo ale dla mnie to byla strata czasu i zdrowia atmosfera jest rozna na jednostkach srednia wieku powyzej 50 dlatego zycze PGNIG zeby wystarczylo ukraincow za pare lat

I robol Nowy wpis
@Gomtowork

Nie polecam kolesiostwo atmosfera różna, nie obiektywnie oceniają twoją prace jak nie postawisz to ci nie pomogą szkoda wątroby

Jak w PGNIG SA wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dorze że już po Nowy wpis

W bok nie bylo czegoś takiego jak awans

Elżbieta

No szuka PGiNG młodszych górników do Żurawicy i Tarnowca: https://career2.successfactors.eu/career?company=polskiegor&career%5fns=job%5flisting%5fsummary&navBarLevel=JOB%5fSEARCH&_s.crb=L%2b%2b0YB2ppI4DFWqw9OJ%2bxmdgp6WwoKQhhvTggjhI5%2bA%3d Pytał się wcześniej @Tomcio, ile płacą, czemu koledzy nie odpowiecie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PGNIG SA.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Kominem

,,Daros'' masz rację. Jak ktoś się nie dostał do tej pracy lub na dane stanowisko jakie chciał to zawsze będzie krytykował. Wszędzie trzeba pracować, nie ma pracy leżącej. A jak się nie podoba to nie rubcie NIEROBY.

Daros

Tylko krytykujecie bo albo nie robicie tam lub żeście się nie dostali na dane stanowisko.

Onufry

Zastanawiam się jaki może być powód, że nie zarzucacie wątku opiniami. Jest to znak, że macie dobra pracę?

Tomcio

Jakie zarobki dla młodszego górnika i górnika? Z tego co słyszałem to dla młodszego 2500 zł na rękę na start, może ktoś potwierdzić?

Czy PGNIG SA zatrudnia studentów?

Jeremy

Jesli masz wujka w biurze to jaknajbardziej

Ana

Zanieczyszczają środowisko!!!!! Na Żeraniu zatruwają pyłem całą okolicę tonami luzem leżącego miałkiego węgla w mieszkaniu kurz to czarny osad z węgla w płucach też.Powinni za to płacić kary takie trzymanie niczym nie zabezpieczonego węgla jest nie zgodne z prawem unijnym o czystości środowiska!!!!!

wdr

pewnie ze znam tych konowały (usunięte przez administratora) zapłaciłem a oni mi wysyłają jakies pierdilone przedsądowne wezwanie do załaty

Halina
@wdr

Całkowicie zapomniałeś o zasadach, które panują w serwisie GoWork, dlatego odsyłam Cię do jego regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Nie wolno tu posługiwać się wulgarnym słownictwem oraz obrażać innych osób. Takie kwestie powinieneś wyjaśniać bezpośrednio w PGNIG. Czy tak zrobiłeś? PGNiG jest nie tylko największą firmą wydobywczą w Polsce, ale dąży do tego, by być także jednym z najlepszych pracodawców. Dokładają starań, by zapewnić swoim pracownikom stabilną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych. Więc jeśli chcielibyście aplikować, to zapraszam do odwiedzenia ich strony, na której znajdziecie interesujące oferty pracy: http://pgnig.pl/pgnig/kariera/oferty-pracy Odważycie się i spróbujecie tam swoich sił?

miska

Moje sugestie dla PGNIG SA: Zlodzieje i oszusci do tego ludzie ktorzy lubia gnebic i nekac ludzi mimo ze co misiac maja wszystko placone!!!!!!!!!!!!!!! Zlikwidowac ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tam sa chyba ludzie ktorzy maja jakies problemy ze tak powiem psychiczne do nich nic nie dociera,nie dociera ze ja moge placic tylko w ratach bo jestem biednym emerytam,nawet pismo od komornika i zajecie mi emerytury nie bylo dla nich powodem do rozlozenia mi rachunkow na raty,kaza tylko placic gotowka,haaaa,jak bede Jedrzejem Koconiem z RODZINY ZASTEPCZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qwerty

Kolega gazownik ma rację. Nie polecam tej "rodzinnej" firmy.

gazownik

Zmarnowałem tu 2 lata życia. Nie mając żadnych pleców, ani układów rodzinnych nie ma po co zaczynać w tym miejscu pracy. Będąc świeżo po AGH marzyłem o pracy w takiej firmie. Teraz dziękuje Bogu, że już tam nie pracuje. Nie wiedziałem, że przez 2 lata człowiek aż tak może się cofnąć w rozwoju. Jeżeli chodzi o zarobki to dostaniecie marne grosze w porównaniu do "plecaków" i zerowe szanse na jakikolwiek awans. Ogólnie może 10% pracowników dostało się tam przez umiejętności i wiedzę, reszta wiadomo... Nie mając pleców otrzymałem informację od mojego przełożonego, że albo przenoszę się do Warszawy, albo będziemy musieli się pożegnać. Czas do podjęcia decyzji - nie cały miesiąc. Nie skorzystałem = do widzenia. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w PGNiG to dobrze się zastanów, jest wiele innych firm oferujących znacznie lepsze warunki. Szkoda Twoich nadziei, nerwów i czasu. PGNiG to nepotyzm, kolesiostwo i lizanie sobie nawzajem d**y. Nie warto!!!

Iza

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. A jak wygląda ona w PGNIG? Czy ułatwia ona pracę zespołową? Jak prezentują się kontakty między pracownikami? Zachęcam do dzielenia się z innymi doświadczeniem związanym z pracą w tej firmie.

Dawid

Czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w PGNIG SA? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

CV

Szkoda się tylko fatygować i składać CV. Może w większych miastach jest inaczej ale w Sanoku to porażka.Robią z ludzi idiotów!!! Ogłoszenia o naborze to tylko odbębnienie wymogów i wielka sztampa!!!Rekrutacja jeszcze trwała na pracuj.pl do PGNIG O/SANOK a już po mieście krążyła informacja, że przyjęta została nepotyczna osoba. Nieważne , że Ty spełniasz wszystkie wymagane kwalifikacje a przyjmują osobę , która nawet 1/2 nie ma z tego!!! SAMA FAMILIADA I KOLESIOSTWO!!!!

Iza

Osoby zainteresowane pracą w PGNIG SA powinny zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z informacjami zawartymi w zakładce praca o zasadach rekrutacji http://pgnig.pl/pgnig/kariera/zasady-rekrutacji Na pewno pomoże Wam to w przygotowaniu się do całego procesu.

CV
@Iza

Wojtek

Myślę, że praca jest dobra i nie ma chętnej osoby która napisałaby coś na forum

anyy

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w oddziałach ? (w zielonej albo sanoku) ?

Zostaw merytoryczną opinię o PGNIG SA - Sanok

• Jak się pracuje w PGNIG SA?

Zobacz opinie na temat firmy PGNIG SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNIG SA?

PGNIG SA
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.

PGNIG SA