Opinie o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PGNIG SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PGNIG SA o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNIG SA w Sanok Marcina Kasprzaka 25

Polak

i jak wydupiają z Pgnigu już tych bez wykształcenia i tych co z są od PO/PSL :) ?

rere

dobra, dobra...taka prawda że Pani łukacijewska i Bury załatwiali po znajomości robotkę...ale już niedługo będą te osoby na bruku :)

ssasasa

WASZ CZAS się KOŃCZY W PGNIGU Peowskie wyrzutki zatrudnione po zanjomości :)

lolas

Greeeeg ja skończyłem dziennie WNiG i powiem Ci, że jak jesteś na pierwszym roku to uciekaj póki możesz. No chyba, że zdobędziesz w czasie studiów mega doświadczenie i uda Ci się gdzieś zagranicą. W Polsce nie masz czego szukać. Większość firm jest w fatalnym stanie, chociażby Exalo (poczytaj sobie opinie na gowork). Zagraniczne już się wycofały: Chevron, Exxon, San Leon. Boom na zatrudnienie skończył się dokładnie półtora roku temu. Od tej pory masowo zwalniają. Jeżeli komuś uda się gdzieś dostać to albo jest supermózgiem, albo miał fuksa. Ale to są pojedyncze przypadki (wydział skończyło w tym roku grubo ponad 200 osób). Pogadaj z prowadzącymi o sytuacji w branży, tylko szczerze. A wracając do PGNiG to jeżeli gdzieś byś się dostał na wiertnie to przecież masz system pracy 2 na 2. Raczej nie pogodzisz tego ze studiami zaocznymi. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PGNIG SA.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
kdkd

zapomnij czlowieku. Gadalem z facetem co tam 40 lat robi i ma syna po Twoim kierunku i nie moze go wepchnac.

Grrrreg

Witam. Chciałem zapytać pracowników PGNiG. Jaka jest szansa dostania pracy jeśli studiuję zaocznie Wiertnictwo Nafty i Gazu ? Zacząłem studia zaoczne i chciałem się przyjąć żeby zdobywać doświadczenie , oczywiście jako fizyczny, na najniższym stanowisku ale pracować w czymś w czym mogę pracować po studiach. Studiuję na pierwszym roku. Jeśli ktoś podzieliłby się swoim zdaniem , byłym wdzięczny.

mama

nadzieja matką głupich i umiera ostatnia :)

fakjuolewiu

I jeszcze jedno..dopóki rządzi tam PO nie będzie żadnych przyjęć oczywiście z bogatym CV jak to ,,bubelek,, napisał.

fakjuolewiu

hahahaha zatrudnią...z dobry CV tj.wykształcenie i doświadczenie hahahahaha u lala ....większego żartu nie słyszały me uszka ;) idź, złóż swoje napakowane CV i czekaj na telefon, nie wiem co pierwsze usłyszysz dźwięk dzwoniących z kadr że przyjmą cie z twoim bogatym CV czy huk armat putina. Pozdrawiam kumatych

on

bzdury piszecie a rope i gaz napewno nie wydobywa sie odkrywkowo co do dostania sie do firmy to prawda to rodzinna firma i znajomosci sie licza napewno nie zarabia sie 1500 netto pan zapolnial dodac ze ma pozyczke i mu odciagaja 1000

wawa

pomogło :D?

Nafciarz

Ropę i gaz kolego wydobywa się odkrywkowo:]Pozdro dla kumatych!:]

@Nafciarz

widać jak się znasz...nie odkrywkowo a OTWOROWO ! Studiowałam to więc wiem.

calaprawda

W wiekszosci sa tam osoby po znajomości, i to załatwiane sto lat temu. Oczywiśie zdarzą się z ulicy ale to jest czyste SZCZĘŚCIE. Niestety takie czasy, gdyby wszędzie zarabiało się tyle co tam, to każdy by osiusiał ciepłym moczem ten ich całt PGNiG !

Przemysław

Ciężka, fizyczna, mozolna praca. Ja robię na kopalni ropy i zarabiam 1500 zł netto! Kierownictwo do bani, dbają tylko o swoje płace i plecy. Układy rodzinne na pierwszym miejscu. Z ulicy nie biorą nikogo. Więc się nie łudźcie! POzdro

abc

Witam , czy w PGNIG Sanok osoba bez wykształcenia kierunkowego, bez znajomości i zupełnie bezstronna, ma jakiekolwiek szanse na podjęcie stażu na stanowisku pracownik gospodarczy, technik prac biurowych itp? Czy po prostu pierwszeństwo tam mają ludzie z wewnątrz firmy i nie ma co liczyć? Proszę kogoś obeznanego w temacie o odpowiedź, dzięki , pozdrawiam.

jfhgs

Tak jak mówisz to firma "zamknięta" i wszystko jest po znajomości - kwalifikacje nie mają większego znaczenia.

MarkoPolo

Witam ;-)! Czy ktos z pracujacych w PGNiG-u Sanok, moze sie wypowiedziec na temat warunkow? Czy osoby z kierunkowym wyksztalceniem maja tam szanse? Jak wiadomo jest to CHYBA zamknieta firma ?

pukpuk

Moze ktos cos powiedziec na temat czy po stazu mozna sie tam zalapac na jakas fuche? Czy istnieje cien nadzieji:P? Oczywiscie wylaczajac znajomosci i szerokie plecy. I jak stoja zarobki dla takiego nowo przyjetego mgr inz?

Witam, Chętnie bym się tam zatrudnił, tylko kmam doświadczenie i wykształcenie ekonomiczne i handlowe. Co na to? Ktoś kiedyś wspomniał, że jest tam całkiem sympatycznie.

witam,zatrudniony jako pomiarowy wykonuję pracę od kopania dołów po obsługę całej kopalni przez malowanie koszenie zima ręczne odśnieżanie hałdy śniegu na 2 metry po drobne papiery do biura-bo wiedza szkodzi a fanfary i podarki dla swoich i family.20lat stażu 4tyś brut. kier. wiecznie [usunięte przez moderatora]Też chce do Biura.

zadowolony

Ja pracuje na niskim stanowisku w biurze 2 lata i zarabiam 4800 netto miesięcznie na rękę.Pieniądze nie takie złe :)

dadada
@zadowolony

jak netto, to wiadomo że na rękę...widać kogo tam zatrudniają.........

Zostaw merytoryczną opinię o PGNIG SA - Sanok

• Jak się pracuje w PGNIG SA?

Zobacz opinie na temat firmy PGNIG SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNIG SA?

PGNIG SA
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.

PGNIG SA