Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w konekta?

Anonim Gal -:)

Tak uległo na gorsze .......A co masz taka presję - ktoś lobbuje ,żeby uniknąć przeszłości i chce się wybielić ?Sa praktyczniejsze metody - wie zaległą kosiarkę.

Orientuje się ktoś, lub Pani z biura ile czasu trzeba przepracowac aby iść na chorobowe 1,5 tyg? Pozdrawiam

@Marek

Prosze o tel w tej sprawie /wczesniej o sms -oddzwonie /+31611348406

Tomasz

Widziałem ogloszenia na stoczniowcach i nie wiem czy aplikować bo mam obawy.Może ktoś napisać czy jest tam praca i idzie coś zarobić??Nie mam czasu ani kasy na wycieczki po Holandii.

@Tomasz

Poszukujmey w tej chwili samodzielnych monterow do pracy w stoczni jachtowej/stal/.Jesli chce Pan zasiegnac opinii na temat pracy tam sluzymy numerami telefonow do osob pracujacych w tej stoczni od dawna,prosze tylko podeslac zapytanie na info@konektaservices.nl lub na maila podanego w ogloszeniu.

@Biuro

Może kierowników - kordynatorów pżyjmują?

Pupil Konekty

No coż Konekta to jedne wielkie (usunięte przez administratora) nie płaci zgodnie z umową .Na umowie jest 9 brutto (może pupile zeskanuja umowe i pokaża jak cygnki z'' biura kręcą lody '').Przy rozliczeniu podatku cyrki ,że wasze dziadki będą splacały długi wobec balastimgu !Nie wypłacają zgodnie z umową i unikają telefonów .Uczcie sie panny rumuńskiego i nie mysście ze Rumuni dadza sie w ciula zrobic !!!!!

@Pupil Konekty

ja mam 16,14 I zadnych problemow z belastingiem nigdy nie mialem,co ty (usunięte przez administratora) stary

@Pupil Konekty

sprzatasz tam za taka kase czy jak?

jarek
@Pupil Konekty

nie bierz dodatkow to nie bedziesz splacal , pupilu konekty/anonymus/ ;)ja nie biore to nie splacam

Spawacz

ok

duzo

mag

Tak to czytam,jak chcecie opinii to poszukajcie kogos kto dla nich pracuje i pytajcie ,j pracuje i jest dobrze,czasem jest balagan,ale maja dlugie projekty i warto sie tu zaczepic

Spawacz 141

Niestety mimo wielu próśb i ponagleń nie wypłacono mi pieniędzy za 2017 rok .Pani Kasia tutaj tak wypisuje sakramencko bo nawet Rumuny nie chcą u nich pracować .

@Spawacz 141

Prosze wyslac informcje o tym ,co nie zostalo wyplacone na info@konektaservices.nl

@Spawacz 141

Czy przeslal Pan do nas informacje na temat brakujacego wynagrodzenia? Sprawdzalismy maila,ale niestety niczego nie otrzymalismy

welder

Widze ,ze Konekta ma pieniądze ,żeby ''posmarować' portalowi ,ale żeby zapłacić wedlug umów pracownikowi nie ma !Gdzie SA komentarze ?Czyżby była interwencja u Administracji ?

Mlody
@welder

Welder czy mozesz napisac jak jest z platnosciami i godzinami w tej agencji ??

@Mlody

wyplaty co tydzien sa ,godziny rozne ,mam 46 ,ujdzie

@Mlody

Ale zdarza się ,ze nie ma ani godzin ani wypłaty -:)

Do biura

Jeżeli Konekta zna swoje wady to od kilku lat to prosze zacząć dążyć do bycia lepszym pracodawcą !!! Inaczej fachowcy zaczną odchodzić do firm o lepszych standardach.I nie chodzi tu o stawki ale oto by płatności i inne rzeczy w umowach były terminowo.

@Do biura

dziękuję za tą opinię i pozdrawiam

Spawaczka

Bawić mnie to zaczyna, 9 lat na rynku tysiące spawaczy i monterów i 80 komentarzy - ostatnie bawią najbardziej. Wypłacają, wszystko wyplacaja, jak jest problem to sie dzwoni przeliczają jeszcze raz godziny i wyplacaja i mówią przepraszamy. Nie da sie byc miłym dla wszystkich z panów i nie kazdy z panów jest miły. Jestem jedyna kobieta spawaczem w tej firmie. Nie narzekam. A na Wasze teksty mam ochotę odpowiedzieć w kilku żołnierskich słowach. Bo inaczej sie nie da......

Wicio1

Witam wszystkich. Czytam te wszystkie opinie o tak się zastanawiam kto ma rację. Pracuję w Holandii od 10 lat. Tylko biura holenderskie. Monter rurociągów. W konekcie pracowałem od 2009 do połowy 2012 na statkach. I powiem tak w biurze pracowała słynna Pani Agnieszka a jej mezus to wielicki konserwator. To była para. Jak ta Aga rabala ludzi na kasę. We wszystkim co się tylko dało. A mieszkania? Masakra to były nory. Myślę że nawet szefową Jarka nie wiedziała o oszustwach Agi. Raz chcieliśmy z chłopakami Age wynieść z biura za karny z kasą. Wystarczyła się i wszystko dostaliśmy. To były trudne czasy. Na pracę w NMC nie narzekalem i byłem zadowolony. Pozdrawiam Zijo i Zlatana. Ze względu na Age doszedłem i jeszcze paru dobrych pracowników. Słyszałem że Age wyrzucili. Po rozmowie z Kasią postanowiłem wrócić do konekty. Pracuje już 6 miesięcy i jest super. Warunki płacy dotrzymane. Salarisy są i wszystko jasne. Mieszkanie super i pokój 1 os. Wakacyjne jest. Pracuje jako jedyny Polak z holendrami. Atmosfera super i aby tak dalej. Dlatego zmieniam zdanie o tej firmie bo na to zasluguje. Zrobili naprawde wielka transcormacje konekty. Nadmieniam że stawke mam bardzo dobra i nie wymadrzam sie. To są moje doświadczenia. Pozdrawiam

spaw

wakacyjne maja w stawce,a rezerwy placa

marek

Pracuje dla nich 6 lat i jakos nie narzekam

Konekta Services BV

prosze o maila z informacja o brakujacym wynagrodzeniu / info@konektaservices.nl

BENN

Konekta services BV Rotterdam , Este o societate care recrutează forte de munca din mai multe țări, promitandu-le un salariu decent ,dar totul fiind o iluzie. Abuzează de încrederea oamenilor, folosindu i in interese proprii. Salariile promise adeverindu-se fiind derizorii. Din orele muncite de salariați își iau comisioane si garanții substanțiale, urmând ca salariaților sa le dea 1/2 din salariile promise . Drept dovadă, cine doreste sa vada un stat de plata poate sa ma contacteze . Folosesc ca personal de recrutare ,personal cu studii in psihologie pentru ca aceștia pot modela mai usor încrederea oamenilor pentru bunul lor interes. Ca drept exemplu, este si doamna Carmen kornet , care a reușit pentru scurt timp sa abuzeze de încrederea a 2 români, care au muncit pe un șantier în localitatea 's-Heerenhoek ,iar după 2 saptamani de muncă în condiții extrem de grele, când aceștia si au cerut drepturile salariale pentru cele 2 saptamani de muncă, așa cum cu li se promisese că la fiecare sfârșit de săptămână își vor primi drepturile salariale, ei s au trezit cu un salariu plătit doar pentru 3 zile de muncă, restul de 7 zile reprezentând comision si garanții pe care aceasta societate din care face parte și aceasta doamna Carmen kornet si le au însușit. Spusele mele se pot demonstra cu statul de plata primit. In concluzie , sunt niște hoți si nu va lăsați manipulați si înșelați de promisiuni deșarte.

weldi

Firma konekta płaci tylko za godziny przepracowane i nic wiecej.Nie płaci innych należnych pieniędzy tj. wakacyjne,urlopowe,nie płacą chorobowego.

@weldi

o czym ty piszesz czlowieku?placa chorobowe nawet jak ktos do Polski zjezdza

majster

Założę się,ze wicio to Caryca ,a una córka trepa zna się na dywersji;-)

Iza

@bxm, nie, nie jestem powiązana z Urzędem Skarbowym. Zapoznałam się z pozostałymi opiniami, zauważyłam, że jest problem z wypłacaniem wynagrodzeń i chciałam się jedynie zapytać czy jakieś działania zostały w związku z tym podjęte. Dobrze, że okazuje się, że ta sytuacja nie zdarza się często lub wydarzyła jeden raz.

Iza

Duża część Was pisze, że ma problemy z otrzymaniem wynagrodzenia od konekta. Czy taka sytuacja nastąpiła dopiero teraz, czy dzieje się tak już od jakiegoś czasu? Podjęliście jakieś działania w tej sprawie? Proszę Was o pozostawienie komentarza opisującego aktualny przebieg tej sytuacji.

bxm
@Iza

a ty co ? skarbowka czy jak?

bxm
@Iza

gdyby nie placili to by ludzie dla nich nie pracowali -chyba jasne

Przez telefon kadzo dobrze(jak jesteś w domu!). Natomiast jak już pracujesz to po tygodniu odbierają,a obiecanej kasy WCALE nie zobaczysz. NIE POLECAM TO ZŁO...........

spawacz

Niestety ja tez dałem wpuścić się w maliny i do dzisiejszego dnia nie dostałem kasy mimo obietnic paniusi z biura!

spawacz

Wiciowi nie pobierają kaucji, bo pracuje po godzinach na forum -:).Założę się, ze zawsze ma solarisy na czas i kasa zawsze się zgadza .........

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group