Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

Welder

Korona wirus kolejną wymówką tym razem może prawdziwą jednak muszę powiedzieć że od początku tego roku chyba 2 lub 3 tygodniowki dostałem wypłacone w terminie....coraz gorzej dzieje się w tej agencji!!!

@Welder

Ale dostales wszystko?

Pablo

Pracuje w tej firmie juz ponad rok i rzeczywiście jest pare niedociągnięć ze strony firmy ,mi tez na początku brakowalo po pare euro do wtplaty ale zalatwilem to z paniami grzecznie i jest wszysko ok do dzisiejszego dnia ,pani kasia nieodbiera telefonów bo ja kazdy wyzywa bardzo brzydko i stracila zaufanie do ludzi ,a jezeli chodzi o auta no to niektóre to szroty

Nikt

Witam czy w konekcie pracuje jeszcze pani Kasia

do konekta dlaczego rumuni są traktowani lepiej od polaków ...lepsi są...z tego co widzę to zwalniają tych papudraków rumunskich a w konekcie widzę że nas polaków traktują żle a rumunów traktują inaczej cytuje ...lepsze auta i mieszkania ....co ta szewowa stawia na nierobów to daleko nie zajdzie....

Dominika
@były pracownik

Starajmy się, żeby publikowane opinie były merytoryczne i nikogo nie obrażały, bo nie jest to zgodne z regulaminem serwisu GoWork. A jak oceniasz atmosferę pracy w Konekta Group? Mam na myśli ogólne relacje między pracownikami.

ok

duzo

Pracowałem firma okrada pracowników na wypłatach zawsze brakuje parę euro , ale to norma same bajki obiecanki będzie lepiej podwyżki tak są co roku a w następnym dniu za mieszkanie , było 20 nagle jest 40€ ,logistyka odbieranie telefonów przez Panią „K” to tak jak w totka raz w roku totalne dno nie polecam , mieszkania najtańsze nory z pralką w pokoju. ????

Niektórzy uważają wyjazd do pracy za granicę jak wczasy i obowiązek pracy całkowicie im przeszkadza! Firma jest dobrym pracodawcą!

Konekta to jedne z gorszych biur w Holandii.Oszustwa obiecanki cwaniactwo i zastraszanie to wizytowka tej renomowanej ''agencyji'' .Nie dziwią mnie wpisy emocjonalne biurokratów i pupili(''fahuruw''} tej ''firmy'' ponieważ dostają wścisku pup.y z powodu braku możliwści werbunku niewolników z Polski .Pamiętajcie ,że Oni nigdy nie zrozumią zdrowych zasad jakie ksztaltują rynek pracy ponieważ zatrudniają w biurze lektorów języka(zreszta cienkich ) i obróki umysłowej .Trzeba tak naprawdę zapłacić zaleglości i skończyc z tropiniem potencjlnych prześladowców.A tak naprwdę zrozumcie,że jeżeli zmieni się kierunek werbunku personelu technicznego będą zmiany personelu w biurze.Panny w biurze trzymajcie sie bo Rumunki faktycznie są bardziej ''elastyczne ''.

spaw
@anonymous

chyba nigdy dla nich nie pracowales ,trzeba miec niezle zryty leb,zeby takie rzeczy pisac

zastraszanie? chory jestes?

arek
@anonymous

niewolnicy z polski ? skoncz z tym ziolem stary to cie nikt przesladowac nie bedzie

@anonymous

Twoje wpisy to już chyba przy każdej firmie widać... Dobry fachowiec musi być z Ciebie... Wszędzie kop w (usunięte przez administratora) I żale na forum później...

trzeźwy
@anonymous

pomyśl ciołku co piszesz. Gdyby biuro zatrudniało takich pajaców jak ty, to zamiast euro na wypłate liczyli byśmy koniczynki na polanie. Może podeszli odpowiednio do twojej osoby? Jak do pajaca oczywiście. Ogółem zamiast siedzieć i jarać przed telewizorem, zapijać to łychą i przygryzać ciasteczkiem... wszystkim kupionym za pieniądze, które najprawdopodobniej masz od konekty - zorientuj się w rynku pracy w Holandii. Jeszcze 3-4 lata temu było dużo fajnych i dobrze płatnych robót biura przebijały się między sobą stwakami werbując pracowników przekonując też ich super warunkami mieszkalnymi. Teraz? Jakość w Holandii poszła na dno, Holandia dostała rumunów, godzących się na mieszkanie po nawet kilku w pokojach, nie kwestionujących swojej stawki i często dobrze mówiących po angielsku. Sporadycznie trafiają się dobrzy fachowcy wśród nich, choć przeważnie to ciołki twojego pokroju,tępe, ślepe itd. Ściągnij koniu te klapki z oczu i się rozejrzyj - wszystkie biura dają co raz to gorsze warunki mieszkalne, stawki idą w dół, co raz mniej ofert pracy a nadgodziny tylko gdy pracodawce ciśnie. Rynek pracy w NL zmalał, zapotrzebowanie na fachowców też, bo pracodawcy wolą pdeudofachowca, bo ma dwóch za jednego dobrego. Starzy lub dobrzy spawacze jak kiedyś obrośli w piórka tak do tej pory je noszą - szanują się i nie przemęczając rąk. Pracodawcy zaczęli patrzeć na to kto (usunięte przez administratora) a nie ładnie spawa - ponownie mówię, jakość w NL zatonęła ze statkiem spawanym przez rumunów. Jeszcze 2-3 lata i z Polaków zostaną tylko ci co są tu dla trawy, lub ci co utopili się tu z kupnem mieszkaniemkania (w dobrych czasach). Większość dobrych spawaczy uderza na Danię lub Norwegię, bo tam da się jeszcze dobrze zarobić z uwagii na przelicznik korony do złotówki. Bardzo duży rynek otwarł się od jakiegoś czasu na niemcach, dla osób znających język stawki są wyższe niż w NL. POWRACAJĄC DO KONEKTY - oczywiście kombinują i kręcą jak inne biura, ale chyba jedno z nie licznych biur gdzie dają nadgodziny. W biurze z większością rozmawia się po polsku, w rozmowie cię szanują, wysłuchają i przeważnie sprawy rozwiązują na korzyść dla pracownika. Niech se kombinują-ważne że kasa się zgadza. W innych biurach jesteś tylko nazwiskiem które zarabia kasę na biuro. W konekcie zawsze jest min 6 z przodu w tygodniówce, w innych 4 lub max słabe 5. Tyle na temat. Mowa o obecnej sytuacji w NL. I dla jasności - nie jestem dziobakiem w konekcie, ogółem nie interesują mnie oni, robię swoje oni płacą i tyle. Chociaż są babki którymi nie da się nie zainteresować... , ale w innym znaczeniu.

Mniej ziola zalecam ;)

Kalesony pana Jacka

Witam,powiem tak nie pracowałem w tej firmie a chciałem,dostałem namiary od znajomych telefon email itd. Pani (usunięte przez administratora)nie odbiera telefonów!!! Raz drugi trzeci.Napisała by dzwonić po 15, dzwonię po 15 nie odbiera!!! Tak przez dobre trzy dni ,no więc piszę smsa nie odpisuje, pisze kolejnego nie odpisuje,piszę na email nie odpisuje ,a więc Ch.. wam w (usunięte przez administratora)

spaw
@Kalesony pana Jacka

a do mnie oddzwania , cuda jakies, zreszta nie tylko do mnie, stary tam duzo ludzi pracuje, koordynatorzy tez oddzwaniaj, chyba masz jakiesgo pecha. fakt ,ze czasem o 21 , ale oddzwaniaja

Student
@Kalesony pana Jacka

Nie oddzwania. Zapomina ze starości i zgryzoty i jadu. W życiu nie spotkałem tak złośliwego i nieuczciwej kobiety rekrutera jak ta Pani z biura. Kłamie i kłamie i kłamie. Jak cos chce to jest bardzo miła i kulturalna ale za grosz uczciwości. Dużo firm jest uczciwych w Holandii wystarczy tylko popytać .

@Student

Masz racje, pracowałem. Miałem wypadek 4 rodziny czekałem aż firma cos zrobi, dodzwonienie sie graniczy z cudem.

spawacz

a ja mialem wypadek I przyjechali, malo tego placili mi chorobowe bez problem przez ponad rok , co rzadko sie zdarza , skonczcie serio , siedziales 4 godziny I umierales pewnie w meczarniach ;), jak jest wypadek to zjawia sie ambulans I policja,wiec jak czekales 4 godziny stary?

Szkoda gadać
@spawacz

Nie skończymy. Kto odbiera w tej firmie telefony ? Nikt kompletnie. Logistyka ma wywalone. Wszyscy maja. Jasne ze tak jak juz sie dodzwoniłeś. Z ta policja to trochę przesada. Kilka razy słyszałem ze pracownicy to pijaki. Nie polecam firmy mili jak coś chcą. Rumuni tez juz mądrzeją. Czas na Ukraińców .........

@Student

oddzwania tylko w porabanych godzinach ,mnie nie oklamala

@Szkoda gadać

do wypadku na stoczni policja i ambulans powinien przyjechac, praw swoich nie znacie? raport musi byc stary z wypadku oficjalny ....co do pijakow to rozejrzyj sie;)

@Student

A ja u tej zjadliwej juz 8 lat pracuje ,chyba stary nie znasz innych skoro takie tu bzdury piszesz

@Szkoda gadać

Podjechac nie mozesz?

monter

maja niezly rozpizdziel w firmie, ale jak na razie jestem zadowolony , pracuje dla nich ponad 2 lata

Monter

Naczytalem sie duzo,ale jak do tej pory jest ok

Saszka

Witam,nie polecam firmy bo nie wywiązują się z umówionych stawek,są niższe po wypłacie,chłopaki pojechali do Hiszpani to brakowało po kilka stówek więc sorry.Nakładają kary z kosmosu niezgodne z prawem,na umowie 12 brutto to też słabe.Panie w biurze okradają z wynagrodzenia notorycznie,piją sobie kawke wpiep....ją ciastka nie odbierają telefonów nawet w pilnych sprawach.

@Saszka

Byles? Widziales?(usunięte przez administratora)ja bylem i jestem zadowolony.widac stary ze dla nich nie pracujesz

dżony
@Saszka

potwierdzam, (usunięte przez administratora)

Pablo

Nie jest to moja pierwsza rozmowa z p. (usunięte przez administratora). Jestem monterem. Fajna i sensowna babka.

Monter

Pani M z Angli przestanie psuć sobie swoje dobre imię rekrutacja dla tej firmy.

Rob
@Monter

opinie to sam sobie niszczysz

@Rob

Nie znasz tej Pani to sie nie odzywaj.

Monter

Uspokoilo sie u nich troche,moze tu zostane

Spawacz

Marudzicie i marudzicie i pracujecie dalej.ja pracuje juz 6 lat dla nich i nie jest zle ,bylo lepiej jak wszedzie,w holandii sie duzo rzeczy spieprzylo

Jozin

Nie polecam firmy a w szczegolnosci(usunięte przez administratora) ktora ewidetnie zeruje na kazdym.

Marecki

Witam wszystkich niezadowolonych. Wrócilem do Konekty po 1.5 roku. Wiem że czasami jest słabo z komunikacją ale da sie wytrzymać. Proponuję iść do turasów. Bez ubezpieczenia, bez urlopowego. Jasne że czasami w ciu.. walą ale jak macie jakieś lepsze biura na oku to idźcie. Ja jak na razie zostaje, nie mam zamiaru sie martwić na zapas. A co do stawek...mnie interesuje co jest na łape. A z panią K. idzie sie dogadać. Pamiętajcie że wszystko działa w dwie strony

Krzysztof J.
@Marecki

P. Marecki jak to wygląda według Ciebie "dogadać się z panią" ?????? Poza godzinami pracy ????? napisz , lub opisz jak to przebiega ?!!!!! Myślę że P. Iza "przepuści" ten wpis ??>!!!!!!! WSZYSCY SA CIEKAWI !!! CHODZI O PRACĘ I ATMOSFERĘ !!!!!!!!!

dżony
@Marecki

Jak idzie się dogadać? masz bezpośrednie połączenie? bo telefonu to ona nie odbiera, a jak przypadkiem odbierze to takie bujdy sadzi, porażka

trzeźwy
@Marecki

Potwierdzam, do tej pory jedyne biuro w którym jakoś szanują pracownika. Pewnie że zawsze są jakieś ,,ale" , no ale przeważnie się je wyjaśnia. Jak kolega Marecki wspomniał - wszystko działa w dwie strony. Zachowujesz się normalnie, oni też tacy są wobec ciebie. Pajaców odsyłają do cyrku.

Spaw

Czy komuś też zapłacili połowę tygodniówki za 50 tydzień? Bo nie otrzymałem żadnej informacji że taka sytuacja ma nastąpić.

Spaw1
@Spaw

Tak SMS był z zaliczka do wszystkich

Adi

Witam wszystkich,pracowałem w tej firmie,niestety nie polecam.Wiecznie braki w wynagrodzeniu,stawka na umowie 12brutto śmiech na sali.Kontakt z pracownikami utrudniony

@Adi

Stary,ja mam 17,25 -kwestia ustalenia wspolpracy i glowy na karku ,bo to brutto fajne jest jak masz 40 godzinspawacz,przy nadgodzinach zostaniesz w (usunięte przez administratora) bo zezra ci wszystko podatki

Iza
@Adi

Możesz powiedzieć, jak długo pracowałeś w firmie? Czy umowa była na polskich, czy zagranicznych warunkach? Wspominasz o niezgodności w wysokości wynagrodzenia, jak często taka sytuacja miała miejsce, czy wyjaśniłeś z pracodawcą pomyłkę? Wyjaśnij proszę, co oznacza dla Ciebie utrudniony kontakt z pracownikami.

Maly

Zdecydowana większość wie co pisze, w tej firmie jest coraz gorzej chyba trzeba palić wrotki

@Maly

No to na co czekasz

Inny monter
@Monter

Juz mnie tu nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group