Opinie o Konekta Group w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konekta Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konekta Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konekta Group w Rhoon

Wicio 1 może zeskanujesz umowę i upublicznisz ja ?Konekta zawsze miała i będzie mieć swoich ''Klakierów''.Kaucje ,kary, pyszne paniusie z biura to wierzchołek góry lodowej .Prawda niestety jest brutalna to jedne z bardziej perfidnych biur w Holandii.Znam kilka przypadków ''wydepilowania'' dobrych majstrów -:). Oczywiście pracują tam lizusy , nawet sabotują wpisy (o ile nie są to pracownicy z biura !).Słowem syf kila i mogiła omijać szerokim lukiem .

adi

To chyba jedyna agencja,ktora ma w tej chwili prace.... tylko ciezko sie tam zalapac

spawacz

Bałagan zamieszanie brakująca kasa tak nazwałbym prace w tej firmie .

Am

Jesli chodzi o prace w Holandii to tutaj raczej warto

Spawacz

ok

duzo

Oszukany

Pieknie gadaja , powiedza co chcesz uslyszec bylebys zaczol u nich prace i nabijal im portfel . Jezeli jestes juz ich pracownikiem maja cie calkowicie w (usunięte przez administratora) Nie potrafia odebrac tel , odpisac na smsa , maila . Maja 5 koordynatorow ktorzy w sumie nie robia nic poza kontrolowaniem mieszkan , samochodow sluzbowych . Klamia odnosnie wszystkiego . Gowno nie firma ....

Dzien dobry,panie Mariuszu doskonale Pan wie,ze Pana bledy w wyplatach wynikaly ze zlych godzin przesylanych nam przez 4 tygodnie przez Pana supervisorow z projektu,przepraszamy za to zamieszanie ,ale wyplacamy wyplaty z godzin wysylanych przez Panstwa zleceniodawcow,czasami na doslanie brakujacych godzin musimy tez czekac tygodniami,nie wszystko jest wina agencji,pozdrawiam

Mariusz Leszczynski
@Kasia

Maniek,to nie musi być Mariusz,ja bym postawił raczej na jakiegoś Mariana.:-)))))Pozdrawiam Pani Kasiu.

Bivis

Prawda jest taka, specjalnie nie płacą za auta albo kilometry bo co drugi się nie upomni bo woli się zalać, jak można ciągle upominać się o swoje!!!!, im o to chodzi, jak nie zapłacą 100 osobom po 20 euro tyg, to mają 2000 do przodu na tydzień. To jest zamierzone, oszukiwanie pracowników, mieszkania to mety, jak ktoś lubi dawać codziennie w kocioł to polecam, u nich to normalne, jak nie chlejesz to się nie nadajesz. Ogólnie to nie polecam. Nie odzyskalem wszystkim pieniędzy.

robi

może ktoś napisać czy monterzy robią w parach, czy każdy robi sam ?

spawacz

Owszem poszukuje pracownikow tylko zapomina zaplacic za prace .To jedne z gorszych biur w Hollandii.

Omijac szerokim lukiem nie placa kasy i panienki sa niekompetentne .Poczytac na forum niedziela nic sie nie zmienilo ,a nawet jest o wiele gorzej .

oszukany

Wlasnie wrocilo z holandi 24 spawaczy.wszyscy zostali oblani na probkach mimi ze wszyscy zrobili je wzorow .kordynatorki to typowe polskie paniusie oszyski i kretaczki .oglaszja sie na stoczniowcach bo wszyscy tym pierdykneli bo nie placa pienidzy .ta firma nie jest wyplacalna i oszukuje na kasie strasznie .

misiek
@oszukany

dzięki kolego,tak wlasnie wszyscy pracodawcy w h..a walą,przez tel.tak pięknie słodzą złote góry obiecują a potem zdziwko,nie rozumiem dobrzy spawacze jeżdżą na próbki i przeważnie wszyscy nie zdają,jaki sens wogóle jeżdzić na te próbki,trudno trzeba szukać dalej...może trafi się coś normalnego

misiek

Witam wszystkich,wystawili ogłoszenie pracy do Holandi,jestem spawaczem i chciałbym się dowiedzieć szczerej prawdy jak jest z tą firmą?jeśli ktoś może to prosze podrzucić coś interesującego na maila arkadiusz329@gmail.com,z góry dzięki i pozdrawiam

Mariusz

Od razu zaznaczem ze nie pijem chyba jestem dobrym fachowcem skoro wszedzie mnie chcą i chwala ALE DO RZECZY KONEKTA SERVICE OSZUKUJE I TYLE NIECH NIKT NIE WYPISUJE GŁUPOT ŻE NIE ALBO SŁABYM FACHOWCEM BYŁEM ITP w konekcie nie ma konkretnej umowy wypłaty oczywićie co tydzień są ale tak samo pracujemy tyle samo godzin a jeden dostaje tyle a drugi tyle TO O CZYM TU MOWA PIERW BRAKUJE PARE EURO PÓZNIEJ JUZ 50 EURO NIBY ZWROTNE ALE WIADOMO NIKT JESZCZE NIE DOSTAŁ BO ZAWSZE WYMYSLĄ IZ NA CHACIE SYF BYŁ POTRAFIA NAWET KUSZ NA SZAFIE ZNALEZC I POWIEDZIEC NO PANIE CO TO ZA SYF ALE DOBRA NIBY 50 EURO ZWROTNE ALE PRZYCHODZI NASTEPNY TYDZIEN I ZNÓW BRAKUJE TERAZ 16 EURO NO DO HUJA I TAK CO TYDZIEN COŚ SKUBIĄ OSZUSCI I KONIEC I NA PEWNO TO NIE JEST PROFESJONALNA FIRMA

jawa

niedociagniecia moze i sa!jak wszedzie-ale co niektorzy to przesadzaja!!!robie juz tam troche czasu,lat-no i sie nie zgodze ze jest az tak zle,palca w d...ie nikomu nie trzymie, robie swoje -ogolnie raczej bez jakis wiekszych problemow !-za mieszkanie nie placisz ,wszystko dawaja -w innych firmach za wszystko ci sciagaja-raczej- polecam!no 4 moge dac-spokojnie!najlepiej sie samemu przekonac jednak jak jest naprawde,bo opinie nie zawsze ida w parze z faktycznym stanem-powodzenia!

ANTY KUNECHTA

najlepsze to to że jest tam całe mnustwo koordynatorów, koordynatorków, koordynatoreczków ,koordynósiów... jeden koordynatorem drugiego... wiec jak moga sumienni spawacze dostac zalegla kase i calą,a koordynatorki tez musza miec na przezycie... Znam przypadek jeden jak koles robił w stoczni u tych po...anych hujendrów 2 tyg , nie miał umowy , bo kunechta daje po 2,3 tyg, robił 2 tyg bez umowy , wyrypała go stocznia i ta flondra K. B. nie zapłaciła mu. Poszedł do sądu i przegrał w hujandii. bo nie miał umowy, miał wydruk przepracowanych godzin ale nic go nie łączyło z kunechtu i sąd nie pomugł mu. TA PARA NORMALNA FIRMAKUNECHTATO ZDROWO JEBNIETA NIBY FIRMA.

jawa

a chce jeszcze dodac ze to nie firma zwalnia -tylko stocznia-oni daja tylko mozliwosc popracowania,choc nie powiem bo szukaja zastepstwa jezeli gdzies nie wypali komus-choc nie zawsze to wycchodzi-ale sie staraja jezeli juz maja kogos na msc.to akurat -popieram!!!

jawa

to fakt pieniedzy czesto brakuje i trza sie upominac -ale ogolnie jest ok.tak jak kolega wspomnial z ubraniami maskami mieszkaniami jest za dobrze z solarisami za 3 lata 8 moze dostalem wyplata jest jednak na czas ale trzeba pilnowac bo poplyniesz z robota jezeli sie sprawdzisz bedziesz pracowal choc w tej kwesti zabardzo nie pomagaja-widze po kumplach-jezyk zalezy gdzie sie dostaniesz choc warto znac-czasem umiejetnosci jednak pomagaja i nadrabiaja braki komunikacji-ogolnie oceniam firme na dobra w porownaniu -nie bede wymienial -ale trza miec troche szczescia spoko majster i dlugi projekt lub projekty,sie do ciebie przekonaja to porobisz -jezeli nie to luka za kogos kto pojechal na urlop -powodzenia

Monter

Firma ta jest tak żenująca i zakłamana ,że szok.Co innego mówią i co innego robią,p,K. KŁAMIE w zywe oczy,pracowałem w dużo firmach i ta jest najgorsza

mały

Witam. Jestem pierwszy raz z tej firmy i jak na razie spoko,pieniążki na czas ,mieszkanie super w porównaniu do innych firm z Holandii, atmosfera ok.Co do języka,to podstawy trzeba znać nie ma Polskich koordynatorów a i w narzędziowni na migi raczej się nie dogadasz.Tu gdzie jestem praca spokojna, robić trzeba ,ale nikt z batem nad tobą nie stoi.

hire

nie jestem z biura-po co siedzisz skoro ci tak zle/ ja juz dostalem od nich propozycje brutta-idz na brutto i pracuj po 60 godz to zobaczysz swoje brutto hahaha,idzcie do innych agencji to pogadamy o tym jak tu jest zle

Zostaw merytoryczną opinię o Konekta Group - Rhoon

• Jak się pracuje w Konekta Group?

Zobacz opinie na temat firmy Konekta Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konekta Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konekta Group?

Kandydaci do pracy w Konekta Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konekta Group