Opinie o Centrum Inżynieryjne TRW w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Inżynieryjne TRW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Inżynieryjne TRW o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Inżynieryjne TRW w Częstochowa

Wiktor

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma.

zwykłe niemieckie centrum taniej siły roboczej.

Gabriela

@anonymous Twoja opinia może być bardzo cenna dla kandydatów, jeżeli rozwiniesz ją i uzasadnisz. Co najbardziej Ci odpowiada w pracy dla firmy Centrum Inżynieryjne TRW? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do tej firmy, czy składała się z kilku etapów i testów sprawdzających?

fajnie mi sie tu pracuje.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Gabriela

@Tymon W dalszym ciągu pracujesz w firmie Centrum Inżynieryjne TRW? Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Dotarłam do informacji, że firma Centrum Inżynieryjne TRW została przejęta przez ZF? Czy możesz to potwierdzić?

Tymon

Może nie byliście takimi pracownikami, którzy zasługują na awans. Trzeba podejść do tego z większą pokorą.

@Tymon

a może firma z założenia szuka tanich pracowników i właśnie dlatego przenosi miejsca pracy z GER do PL ? to nie jest kwestia pokory. To jest kwestia czy ktoś się daje dy^ać niemcom.

polaczek

Witam Pracowałem tam długo ( :-) >5 lat) Na początek po studiach mogę polecić max 2 lata. Ja się zasiedziałem i żałuję. Nowa firma otworzyła mi oczy. Ludzie generalnie OK ale kierownictwo to już inna bajka najgorsi z nich wszystkich to TEAM LEAD..... Generalnie co kto lubi trzeba spróbować wszystkiego. Myślałem że do emerytury dosiedzę ale kierownictwo szybko pokazało gdzie moje miejsce. Pozdrawiam

it

potwierdzam, poziom.sposób przeprowadzania rozmowy żenująco niski jak na IT, może dlatego że nie jest to firma stricte IT a automotive. Dziewczyna z HR zadaje standardowe pytania wyuczone z książki i jeszcze puszcza co chwilę "suk*wate" uśmieszki. Atmosfera jest chodzi o rozmowe zdecydowanie najgorsza z wszystkich firm. Może to wyniki z tego że w Częstochowie nie mają konkurecji jesli chodzi o IT i czują się tak pewnie, żeby kandydata utwierdzić w przekonaniu że oni tu stawiają warunki. Ale są jeszcze inne miejsca ;)

nnnn
@it

właśnie dlatego nie lubię korporacji to oni uważają że każdy ma być ich niewolnikiem, oczywiście nie powiedzą o tym wrprost. Wszechobecna sztuczność i donoszenie żeby podlizać się kierownikowi. Standard życia w korpo, chore procedury, sztuczne uśmiechy, cwaniactwo starych wyjadaczy.

nie polecam

byłem tam jakiś czas temu. Podejście do kandydata mało empatyczne, chaos i brak zoorganizowania pomiędzy HR-ami, rozmowa przypomniała bardziej przesłuchanie niż rozmowę. Dziewczyna z HR bardzo przemądrzała i wszystko wie najlepiej, nie omylna. Generalnie żałuje że zmarnowałem dzień urlopu.

WyklutyZdwóchJaj

nie jest jakiś mega trudny ale trzeba coś wiedzieć o : -tranzystory i obliczenia zwiazane z nimi -wzmacniacze operacyjne i ich konfiguracje -filtry -nie wspminajac o takich pasywnych rzeczach jak rezystor czy pojemność. Pisałem również test z jezyka C tam trzeba wiedzieć w sumie wszystko o C bo zagadnienia z wszystkich ciekawszych działów są. plusem jest to że test jest dość opisowy nie jest to kodowanie na kartce papieru czego nie lubię za bardzo. Na rozmowie w zależności jak sie odniesiesz co chcesz robić zadają pytania. I jest jest pisanie prostych funkcji na tablicy. Ale to chyba standard. ważne żeby mówić co się robi nawet jak się nie jest pewnym coś zawsze mogą dopomóc :) Ogólnie pozytywnie zaskoczony jestem

aplikaant

trudny ten test z elektroniki?

jaToja

Jak z zarobkami ?

gf

super duzy plus za to uwazam ze w sumie w kazdej firmie to oni tak powinni robic z tym oddzwanieaniem

inżynierek

Siemka, jest teścik przed rozmową z elektroniki. Potem meeting z Kierownikami - ogólnie chyba zasada jest taka że im więcej osób na rozmowie tym lepiej, bo sie jest rozpatrywanym pod katem kilku działów (tak mówią). Jest jeszcze krótka rozmowa po angielsku. Plusem jest to, że po zrozmowie szykbo dają odpowiedz.

Engineer

Witam, jestem pracownikiem Centrum Inżynieryjnego od 2 lat. Ogólnie firma jest mega rozwojowa i stawia na młodych ludzi!Panuje super atmosfera, bardzo fajne towarzystwo! Możliwość uczestnictwa w miedzynarodowych projektach i podrózy służbowych po całym świecie: USA, Wlk Brytania, Chiny, Niemcy itp. Osobiście bardzo sobie chwalę.

mmmmmm
@Engineer

stawia na młodych, bo szukają taniej siły roboczej za 1000 euro, 2/3 niemieckiej płacy minimalnej a mówimy tutaj sektorze nowych technologii. Generalnie, ja nie polecam. Mają wysokie wymagania, a wynagrodzenie jest nie współmierne do ich oczekiwań.

dawno_temu_w częstochowie

Witam. Pracowałem tam ok. 5 lat, mam chyba wię prawo napisać cokolwiek (o mechanical design). Po krótce: "centrum inżynieryjne" to nie żadne centrum ani żadne "inżynieryjne", po drugie: nigdy nie miał być to ośrodek naukowy, badawczy czy rozwojowy - chodziło o to by kasę wyciągnąć z unii - kto się załapał na pracę podczas trwania okresu pozyskiwania środków z UE i wyjechał na szkolenie za granicę i nauczył się czegoś ten jest już za zachodnią granicą Odry ( szkolenia z softu itd.) Niestety obecnie "Częstochowa Entertainment Center " to zbiór przypadkowych osób (najczęściej żon,mężów, teściowych itd), bo takie bywają w Polsce normy, pracujących w fabryce TRW pracowników.Po krótce - kasa na szkolenia się dawno skończyła - jak chcesz coś zrobić w swoim życiu - złóż papiery- ale nie do Spółdzielni Inwalidów TRW Częstochowa - tam nie czeka Cię nic... (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Inżynieryjne TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w Centrum Inżynieryjne TRW?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Inżynieryjne TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Inżynieryjne TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Inżynieryjne TRW?

Kandydaci do pracy w Centrum Inżynieryjne TRW napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Inżynieryjne TRW