Opinie o Eurocleaner w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurocleaner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurocleaner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocleaner w Elbląg

kasia

cześć Mariola ja właśnie czytam ten post i chciałam zapytać kiedy znowu będą wyjazdy bo też miałam jechać w tym roku ale nie jechałam bo miałam problemy i tym podobne.

mariola

ja byłam 2 razy wybieram sie trzeci raz, jeżeli by było tak żle jak piszą to napewno bym nie pojechała,wiadomo że napracować sie trzeba a przewaznie w wekendy, ja jestem zadowolona z płacy i ogólnie ze współpracą z firmą.a ludzie są rózni i różnie właśnie piszą tak jak pracuja tak oceniają, wiec kochane tam sie jedzie do pracy a nie na wakacje......

smokofilomidanek

nieciekawie wyglada styl pracy isystem rozliczen w tej firmie

kasia

bylam tam i blagam Was nie jedzcie tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![usunięte przez moderatora],ludzi traktuja jak[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!NIE PŁACA PIENIEDZY, pracuje sie ponad silky!!!!!!!!!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocleaner? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
kleopatra

tak myslalam dlatego tam nie pojechalam mialam wielkie watpliwosci jak nie dostalam odrazu kopi umowy .zaraz pomyslalam ze to [usunięte przez moderatora]i

ktos

Bandyci!!![usunięte przez moderatora]!

uprzejma osoba

To (usunięte przez administratora) i [usunięte przez moderatora] i wykorzystuja biednych ludzi. Ludzie pracuja od rana do nocy bez przerwy w upal,bez jedzenia i jeszcze [usunięte przez moderatora] z pieniedzy bo nie placa. To gorzej niz (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaka

formalności ktore powinna spelniac firma EUROCLEANER kaka (gość) 2012-06-21 14:21:39 - Sprawdź, czy pośrednik (firma pośrednicząca) oferujący Ci pracę działa legalnie, tzn. czy jest zarejestrowany w KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) i posiada odpowiedni certyfikat (od 1 listopada 2005 certyfikaty wydaje Urząd Marszałka Województwa). - Upewnij się, że Twój pracodawca istnieje. Dowiedz się o nim jak najwięcej – najlepiej od pośrednika. Poproś o adres, numer telefonu. Skontaktuj się z nim. - Dowiedz się na co możesz liczyć ze strony pośrednika w razie kłopotów w pracy (np. w sytuacji, kiedy praca jest inna niż oferowana lub masz problemy z pracodawcą). Poproś o zobowiązanie na piśmie. - Dokładnie czytaj wszystkie dokumenty, które pokazuje Ci pośrednik, zwłaszcza te, które masz podpisać. Jeśli czegoś nie rozumiesz – pytaj! - Jeśli dajesz pośrednikowi pieniądze, zawsze domagaj się pokwitowania!!! - Zrób kserokopię dokumentów, które ze sobą zabierasz (paszportu, dowodu osobistego, wiz, pozwolenia na pracę, umowy o pracę) i zostaw bliskim (osobom, którym ufasz). Dołącz do dokumentów aktualną fotografię. - Zostaw też adres, pod którym będziesz przebywać za granicą, numer telefonu, imię i nazwisko pracodawcy oraz nazwiska i adresy osób, z którymi wyjeżdżasz (lepiej nie wyruszać w pojedynkę). Informuj bliskich o zmianach adresu i miejsca pracy.

kaka

w pracy a umow dalej nie maja znowu chwyt przeciez umowy wypisywane były w polsce pani [usunięte przez moderatora] zabrala je z soba mowiac ze ksero umów dostaniemy na miejscu w pracy. Oczywiście ludzie sa

kaka

[usunięte przez moderatora] jak wy nazywacie kolerzanki naguskami i pijaczkami. Masakra a kiedy by mieli pic jak wy pracujecie od 8 rano do 21 i to jeszcze bez jedzenia w tym czasie.To kiedy one tych chlopów szukaja o 12 w nocy...a kiedy spią bo rano do pracy trzeba ...Widze ze zetelnie pilnujesz swojej firmy....

kaka

kasa nie jest wyplacana na czas dziewczyny teraz wrocily i tez nie dostaly calej kasy..pracowaly od 9 rano do 21 a bez jedzenia .bo nie wolno w tym czsie jesc i nic do pracy zabierac ze soba.Po pracy cie pilnuja co robisz w wolnym czasie..

kwiatuszek..

itu cie popieram,masz racje, trza jechac i sie przekonac zeby uwierzyc wte brednie co ci i te same osoby pisza,ja jade w polowiemaja bo mi juz [usunięte przez moderatora]dzwonila, aty kiedy jedziesz i skad jestes bo ja z zabrza i bylam na spotkaniu w katowicach na godz 10 ,i sie dostalam. i nieintresuja mnie te brednie co tu pisza bo to jest nieprawda, bo sprawdzilam ta firme w PIP, W ELBLAGU,i wszystko jest ok,pozdrawiam

kaka56

po co miałabym kłamać?mnie nie interesuje czy ktoś pojedzie czy nie ale mam swoje zdanie i będę twierdzić że jak ktoś sam się nie przekona to słuchanie opinii innych osób jest bezcelowe.

katrina

Nie kłam że dziewczyny juz tam są nikogo tam nie ma.PO świetach zglaszam[usunięte przez moderatora] i być może [usunięte przez moderatora] danych przez tą firmę.

kaka56

ja też byłam w zeszłym roku i teraz też się wybieram NIE NARZEKAŁAM a jeżeli chodzi o dziewczyny to część z nich pojechała w marcu

kasiula669

Ja w ty piszesz... Cioteczka...(.byłaś w tamtym roku i w tym tez przyjechałam ...)Jak do pracy jeszcze nie przyjmują miały być o 1-go kwietnia wyjazdy a ty juz tam jesteś..Chyba cie rakietą wystrzelili..i te formalnośći załatwił ci SAM PREZYDENT W trzy dni...

kasula

niby co zrobimy na miejscu a masz umowę zatrudnienia ,MOŻESZ PRACOWAĆ BEZ ZGODY TRZY MIESIĄCE ale umowę musisz mieć od razu ..Potem trzeba zgłosić to w urzędzie ze przedłużasz pobyt.A jak mamy jechać to na zasadzie ...pracodawca wypłaca pensje m-cznie co do grosza.Ja pracuje ja żądam..pracodawca płaci on żąda...Pracuje bo chce pieniądze przelewać od razu do Polski .Nie dam sobie trzymać ciężko zarobionych pieniędzy przez obcą osobę .Moja sprawa co zrobię z kasą i nie potrzebuję lekcji dobrego wychowania...To są brednie i koniec... Na próbę nigdzie nie jadę co ja będę tracić kasy na wyjazdy tam i z powrotem to kosztuje.Nie można mówić a przekonamy się na miejscy a kto mi odda straconą kasę'''

ULCIA.

WITAM DZIEWCZYNY CO WY TAK NARZEKACJE NA TA FIRME, JA TEZ BYLAM NA TYM SPOTKANIU W KATOWICACH NA GODZ 10 I TEZ PODPISALAM UMOWE O PRACE TAK JAK WY I MUWI SIE TRUDNO NIKT NIECZYTAL UMOWY CO TAM PISZE BO NIEDALI PRZECZYTAC SZYBKO WYPELNIC I ZABRALI , TAK BYLO CHOCIAZ POWINNI NAM DAC TE UMOWY NA MIEJSCU ALE NIEDALI I NIC NIEPORADZIMY NATO, A CO DO WYJAZDU TO TEZ JADE 1 RAZ DO NICH CHCE SIE PRZEKONAC CZY BEDZIE WSZYSTKO OK , NIESLUCHAM LUDZI CO TU PISZA BO TO SA BREDNIE JA SPRAWDZILAM FIRME I PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY NIEMA DONICH ZADNYCH ZAZUTOW JAK NA TERAZ SA FIRMA W POZADKU TAK MI POWIEDZIALA TA PANI Z INSPEKCII PRACY, NIEMAJA ZADNEJ SPRAWY W SADZIE TAK JAK LUDZIE TU PISZA, TO SA BREDNIE CO LUDZIE WYPISUJA , TEZ MUWILA ZE TA FIRMA BYLA SPRAWDZANA WE WLOSZECH I TEZ JEST WSZYSTKO W POZADKU, TAKZE NIEBUJCIE SIE ,LUDZIE ROBIA ZAMENT ALE TO NIEPRAWDA JEST,TEZ JESTEM ZWYLYM CZLOWIEKIEM TAK JAK WY IJADE REZYKUJE CHCE SIE PRZEKONAC JAK JEST NA WLASNEJ SKURZE JA PODPISALAM ZE JADENA PUL ROKU A ZOBACZE JAK BEDZIE Z TYM PLACENIEM PRZECIEZ WYPLACIC NAM MUSZA , NIEMA TAK ZE NIEWYPLACA BO ZARAZ BYSMY ICH MOGLI WE WLOSZECH TEZ ZGLOSIC I BY ODRAZU MIELI KATROL , NAWET TAK MI POWIEDZIALA TA PANI Z INSPEKCII PRACY ZE TAM TEZ JEST TAKIE COS CO MOZNA ZGLOSIC I ONI SIE ODRAZU ZAJMUJA TYM , CO SIE DZIEJE,TAKZE GLOWA DO GORY POJEDZIEMY ZOBACZYMY,JAK TO WSZYSTKO WYGLADA TAM NA MIEJSCU ,PO PRZEPRACOWANIU MIESIACA JUZ MUSIMY MIEC KASE NA KACIE , AJAK SIE UPRZEMY TAM TO ONI MUSZA NAM DAC CALA KASE NIE PUL I POTEM NA KONIEC PUL KASY TAK JAK MUWILI , WIEC JESTEM TEZ Z WAMI, I TEZ JADE I REZYKUJE 1 RAZ , POZDRAWIAM.MALGOSIA I ULKA...

Nikcitta
@ULCIA.

ups...

Olga...

Ja ty też sobie skopiuj swoja umowę której pewnie nawet nie masz piszesz nam że my mamy ci udowodnić że tam pracowaliśmy ...sama udowodnij jak sama siebie swoją firmę zachwalasz .Pieniądzy nie wypłacacie ludziom ..a co Was to obchodzi P.[usunięte przez moderatora] co ja z swoja zarobiona kasą zrobię ...dobre dla mojego dobra Pracodawca trzyma moją kasę i ostrzega że dostanę zarobione pieniądze jak będe wracac do domu czyli kiedy bo ja nawet nie wiem na jak długo zostałam zatrudniona....Ale mówię kasę trzeba dać cała od razu i nie o czym gadać nie jesteśmy durniami.Myślicie że jak jesteśmy sprzątaczkami to pewnie GŁUPIE.....My głupie nie gadamy tylko wy...I oddajcie nam kopie umów...Proszę nam je wysłać.......O ile już tam coś nie dopisaliście... I nie przemawiajcie w na forum jako inne osoby które tam już pracowały i są zadowolone bo nie ma takich osób..Na forum osoby tak oficjalnie nie piszą,w dodatku tak stucznie...

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocleaner - Elbląg

Eurocleaner
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • al. Grunwaldzka 2 lok. lok. B1
    82-300 Elbląg