Opinie o Eurocleaner w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurocleaner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurocleaner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocleaner w Elbląg

Marcel Nowy wpis

Zadziwiająca cisza na wątku, masę pytań i żadnych odpowiedzi, działacie normalnie?

Jasiek Nowy wpis

Skąd takie informacje? Firma potzrebuje ludzi do pracy we Włoszech ale nic nie ma o zmianie siedziby!

BR Nowy wpis
@Jasiek

Wiem co piszę Firma zmieniła już wiele razy nazwy.Ale jak pan chce to sprawdzić,proszę się do nich zatrudnić.Oczywiście z umową o pracę,nie na czarno.

BR Nowy wpis

EUROCLEANER ZMIENIŁ NAZWĘ NA PULI -PRO S.R.L. I FIRMA JEST ZAREJESTROWANA E RZYMIE.NIESTETY ATMOSFERA JEST TAKA JAK BYŁA BO WŁASCICIELE SĄ CI SAMI.

Kamil

Jeśli ktoś pracował to z pewnością dostaje wynagrodzenie. Chyba , że są jakieś nietypowe zachowania i teraz jest kłopot.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Eurocleaner? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać ludziom wynagrodzenie

Wiele osób piszących ostatnio sugeruje jakieś nieprawidłowości po stronie pracodawcy w stosunku do pracowników. Mają one charakter nierzetelności finansowej i brak należytego szacunku w stosunku do zatrudnionych. Jak Wam się wydaje, w jaki sposób można wpłynąć na zmianę postawy przełożonych wobec podwładnych? I czy jest jakiś sposób aby zapobiec finansowym nadużyciom?

Agnieszka

Nieuczciwi (usunięte przez administratora) Pensja za ciężką pracę nie została wypłacona.

@Gutek, niestety nie udało mi się znaleźć żadnej oferty tej firmy. Może świadczy to o małej rotacji i zadowoleniu pracowników? Czy jesteś zainteresowany pracą w Eurocleaner? Co Cię przekonało do aplikowania? Może warto po prostu wysłać swoje CV i poczekać na odpowiedź. Czy zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem?

Gutek

Czy firma ma jakieś nowe oferty?

Iza

Czyżby konkurencja inspirowała niektórych do pisania?

?

Właśnie wróciłam, zostałam bardzo dobrze rozliczona, zgodnie z umową. Jeżeli ktoś myśli, że jedzie tam na wakacje a nie do pracy i zapłacą mu za wieczne picie i kaca to nie polecam, ale jeśli kogoś interesuje uczciwe wynagrodzenie za solidnie wykonaną robotę to może jechać bez obaw, wszystko jest ok. Pozdrawiam właścicieli.

Mirosława
@

..."ale jeśli kogoś interesuje uczciwe wynagrodzenie za solidnie wykonaną robotę to może jechać bez obaw"...No niestety tak nie jest. Pojechałam z takim nastawieniem, przygotowaniem do takiej pracy, byłam skupiona wyłącznie na pracy bo tylko to mnie interesowało, osoba bez nałogów...ale nie pomogło, atmosfera nie do zniesienia.

MARIOLA

dobrych opiń jest bardzo mało, dlatego że dobrych pracowników , solidnych też jest bardzo mało!!! każdy myśli że dostanie za obijanie się dobrą kase? a w Polsce za obijanie się zaraz wylatujesz na bruk. a więć zastanówcie się chociaż trochę co piszecie.ja tam byłam,oczywiście pracy w sezonie jest dużo,ale im więcej godzin przepracowanych tym więcej kasy zarobionej, ale co nie którzy tego nie rozumią ,tam się jedzie do pracy a nie na wczasy, chociaż wczasy też można sobie zorganizować, nie jesteśmy niewolnikami tam, co niektórzy tak piszą. więć pozdrawiam pracodawców Euro Cleaner,i pozdrawiam wszystkich którzy piszą bzdury na ich temat..........

xxx
@MARIOLA

To nie są bzdury. Tak jak piszesz, dobrych pracowników jest mało, ale też ich nie brakuje. Są i tacy, nie traktują tego jako wakacji, jadą, chcą zarobić, solidnie i sumiennie wykonują swoją pracę a mimo to ... są wyzywani i traktowani jak ostatnie ścierwa i im więcej chcą z siebie dać tym bardziej się nad nimi znęca. I wiem co mówię, jestem świadoma tego co pisze bo sama praca nie sprawiała mi kłopotu, lubiałam to zajęcie i mogłam pracować, ale to co się tam wyprawiało, czego dopuszczały się osoby tam zarządzające, to przechodziło ludzkie pojęcie...

no name

Byłam we Włoszech pierwszy raz w tym roku, jedyne czego im brakuje to organizacji pracy i kultury osobistej dla osób, które są wobec nich nie porządku, reszta jest w miarę OK. Rzeczywiście jak niektórzy przyjechali tam na wakacje, to jak oni mieli się zachowywać wobec nich. Z kasą jest też tak, że jak jest źle wykonana praca czy skargi to oni ucinają z pensji. Mieszkanie mieliśmy za darmo, a wyżywienie jak wszędzie we własnym zakresie. Jeżeli ktoś chce tam jechać musi się liczyć z tym, że wakacje i przerwy robi się wyłącznie po pracy, bo tam liczy się czas i dokładność.

no name
@no name

To nie pomogło. Pełne zaangażowanie w pracę, sumienność i dokładność a mimo to wulgaryzm, darcie się ,wyzwiska, agresja słowna i czynna, a samemu ...nic nie robienie , tylko np zbieranie napiwków za czyjąś pracę.

@józefina dlaczego tak sądzisz? Firma nie wywiązała się z zawartą między nią a Tobą umową? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Aktualnie nie znalazłam żadnych ofert pracy, czy jest sens aplikować do firmy w tej chwili?

Bartek

Dlaczego tak dawno nikt nie pisał? czy jest aż tak dobrze i nie chce sie pisać?

józefina
@Bartek

Witam wszystkich, którzy mają zamiar korzystać z oferty pracy w tej firmie.Są nie uczciwi, pracodawczyni kręci, jest nieodpowiedzialna za swoje słowa i czyny. Dla mnie to beznadziejny przypadek taki pracodawca, lepiej z daleka od takich oszustów, tyle w temacie.

@Aniaaa dlaczego tak sądzisz? Opowiesz coś dokładniej o tym? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą aplikować do firmy.

Aniaaa

To zwykli oszuści i tyle w tym temacie ...

e4r

@madek no teraz to tez szukaja regionalnego managera sprzedazy w Katowicach trzeba posiadac tutaj minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży (współpraca z Klientem Biznesowym będzie dodatkowym atutem)..

JOLA

BYLAM W TYM ROKU WROCILAM PO 2TYG BO MIALAM SWOJA KASE LEGIA CUDZOZIEMSKA TO SANATORIUM HITLER W SPUDNICYBRAK SLOW JEDYNE CO MOGE POWIEDZIEC TO NIECH BOG MA W OPIECE TE KTORE TAM SA I KTORE POJADA POPROSTU MASAKRA WROCILAM ZAJECHANA ZA2 TYG A GDYBYM BYLA CALY SEZON TO NA BANK WROCILABYM W TRUMNIE O JEDZENIU PICIU MOZNA ZAPOMNIEC HAROWA BIEGANINA Z CALYM EKWIPUNKIEM OD 4RANO DO NOCY A ZAROBKU ZA 3GODZ

kkkkaaaaa

A1 - Zaświadczenie o ustawodawstwie dotyczącym zabezpieczenia ... Wniosek o zaświadczenie A1 to druki które dostajesz w ZUSIe formularze unii europejskiej jak sie wybierasz do pracy to taki druk powinnas wypełnić oraz wyrobic sobie karte zdrowotna UE jesli nie masz druku A1 to firma EUROCLEANER nie jest wiarygodna

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocleaner - Elbląg

Eurocleaner
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • al. Grunwaldzka 2 lok. lok. B1
    82-300 Elbląg