Opinie o Work In Time w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Work In Time. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work In Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work In Time w Frechen

miro

czy podpisał ktoś umowe na 12 05 2014 jako hydraulik i czy wiecie gdzie mamy jechać

Pepe

Polecam - zabrać ze sobą duże ilości kremu.

Maniek

Witam podpisałem wstępną umowe z firmą work InTime Jako elektryk z terminem 19,05,2014 Może jest ktoś kto podpisał podobną umowe

grodzisk

skąd takie informacje, że Work In Time i Power Jobes to jedna firma? http://www.timework.pl/index.php/dla_kandydatow/oferty_pracy ofert mają bardzo dużo w Polce również

logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY- Atrakcyjne Wynagrodzenie!
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
WIESIEK

Witam ! Chciałbym zasięgnąć informacji na temat firmy work InTime GmbH , Linderbacher Weg 30, Erfurt. Mam podpisać znimi umowę i chciałbym zasięgnąć opinii. Z góry dziękuję!

elettro

Umowa o pracę na czas nieokreślony. Wszystkie składki są co miesiąc odprowadzane.

andrzej

ja tez bylem dali mi umowe w wersji niemieckiej na e-maila przyslali to samo do podpisu ale po czytaniu tych wszystkich opinii mam dylemat bo mam prace co prawda kasa slaba ale moze lepsze to niz nic.Problem ze niemam auta na wyjazd a busem to niewiem czy jest sens jak oni tak rzucaja ludzi po calych Niemczech.Moze jakas grupa by sie zorganizowal zawsze lepiej niz samemu (usunięte przez administratora)

kazek

Ja byłem, mam podpisaną umowe na pół roku.. myśle że bedzie dobrze, zależy na jakiego pośrednika się trafi moim zdaniem

elettro

To Zeitarbeitfirma czyli agencja pracy tymczasowej. Rzadko kiedy byłem bez pracy, akurat wykorzystywałem wtedy zaległy urlop. Ciągłość pracy mam zachowaną.

?

witam chce zapytac czy ktos wybiera sie do pracy kto byl na spotkaniu w katowicach 17 08 2013 bo ja mam watpliwosci po poczytaniu tego co tu piszecie

elettro

To prawda, że nikt nie zwraca kasy za przejechane kilometry między poszczególnymi Baustellami, tylko zwracają za pierwszy dojazd z Polski. A diety się nie zgadzają jak ktoś zerwie umowę bez zachowania odpowiedniego okresu wypowiedzenia, niestety w Niemczech też obowiązuje prawo pracy, które zabezpiecza nie tylko interesy pracowników ale również pracodawców. Poza tym jak pracownik jest w porządku to może liczyć na wzajemność. Ja przynajmniej problemów nie miałem.

MSZ

Tak tylko ze na forum tyle pisza ze tna z tymi dietami i nie placa za przejechane kilometry,ze to nie ma chyba sensu pchac sie ponad 1tys km zeby to sprawdzic.

elettro

Nie jest źle, trzeba szybko podpisać i odesłać umowę, bo jak się zwleka to wyjazd się może niepotrzebnie odwlec.

MSZ

Witam a wie ktos z Was panowie cos o pracy elektromontera w Koblenz?Bede wdzieczny za szybka odpowiedz,nie dlugo mam odeslac podpisana umowe.

Zbynek

Podpisałem umowę o pracę w Niemczech od 29 lipca i nie otrzymałem obiecanej informacji potwierdzającej ten wyjazd. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej?

Andre

Własnie podpisałem umowe z Work in Time z waimar .Chce poznac wasza najnowsza opinie natemat tej firmy.bo opinie sa rózne a umowe mam od 05.08.2013 jako monter i waham sie czy pojechac.Swiadczenia moze sa ja mam piatke dzieci.Czy sa wypłacalni?

niemand

Firma Work in Time nie zajmuje się zatrudnianiem pracowników do sortowni odpadów. Chyba każdy o tym wie. Po za tym firma ta nie żąda żadnych opłat za transport.Pozdrawiam.

slaw

mysle ze sciema nie placi sie przed wyjazdem

ewela

Witam! Ja również od niego dostalam propozycje, ale napisal nie 180 ale 250 za transport i tydzien mieszkania- o co tu chodzi?

work InTime GmbH

[usunięte przez moderatora] Szanowni Państwo, chcemy odpowiedzieć na liczne pytania z Państwa strony. Niejaki Lenny Vogel stanowczo NIE JEST pracownikiem formy work InTime GmbH, nigdy nim NIE był i NIE jesteśmy z tą osobą powiązani – ani na gruncie zawodowym ani osobistym. Wszelkie oferty pracy podpisane przez tą osobę NIE są naszego autorstwa. work InTime GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Work In Time - Frechen

• Jak się pracuje w Work In Time?

Zobacz opinie na temat firmy Work In Time tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work In Time?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work In Time?

Kandydaci do pracy w Work In Time napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work In Time