Opinie o Igum Obróbka metali skrawaniem w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Igum Obróbka metali skrawaniem. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Igum Obróbka metali skrawaniem o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igum Obróbka metali skrawaniem w Bielsko-Biała

Wiki Nowy wpis

hej czy to prawda, że żaden Polak nie przychodził tu już od miesięcy? Bo jeśli tak to nie wiecie jakie są warunki w tym momencie? Widzieliśmy z chłopakiem ofertę dla operatora u nich na stronie i właśnie ciekawi byliśmy warunków, chcemy być na bieżąco. ma już doświadczenie w pracy na 3 zmiany, więc na spokojnie mógłby zacząć

nick Nowy wpis
@Wiki

Prawie żaden, Polacy się zwalniają

Słuchajcie czy sytuacja względem warunków jest bez zmian odnośnie tych opinii sprzed kilku miesięcy? Tak jak pisali o rotacji to przyszedłem tu właśnie z oferty na CNC, która jeszcze jest dostępna teraz. chciałem aplikować. jest tu ktoś kto teraz na bieżąco robi i opisze warunki? były zmiany na nowy rok?

Wałek wałki Nowy wpis

Tak były, przychodzą już tylko i wyłącznie ukry... Żaden Polak tam nie przyszedł od kilku mscy

Pablo

Na aplikuj.pl jest kilka ofert pracy dla operatorów tokarek cnc. Czy to znaczy, że firma rozwija działalność w ostatnim czasie? Czy może to rotacja składu? Pytam, bo zastanawiam się, czy aplikować z myślą o stałej pracy.

Wałek wałki
@Pablo

Cały czas rotacja, ludzie się tutaj nie pchają

@Wałek wałki

Ale rotacja, bo pracownicy sami odchodzą? Czy firma zwalnia pracowników? Bo nie wiem, czy jest szansa na stabilne zatrudnienie...

Rotacja bo pracownicy sami odchodzą, rzadko zdarza się że pracodawca zwalnia kogoś. Nowi przychodzą widzą że bajzel to się zwalniają

Na jakie wynagrodzenia może liczyć pracownik produkcji i czy jest to praca dla kobiet? Trzeba mieć doświadczenie czy firma zapewnia szkolenia

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Igum Obróbka metali skrawaniem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno

Czy pracownicy w Igum Obróbka metali skrawaniem dogadują się między sobą?

Wałek wałki

Pracuje tu dłuższy czas i firma strasznie zeszła na psy, 0 jakiegokolwiek rozwoju, maszyny dokupują lecz zarobki w miejscu stoją, nowy dyrektor nie zna się kompletnie na robocie i zarządzaniu, mało miejsca i łatwo o wypadek. Generalnie ludzie przychodzą i odchodzą.

Elka

Był taki wątek o zarobkach na CNC i ktoś odniósł się do tego, że dwa lata temu można było zarobić ze 3 tysiące. Ale to netto? Jakie są tegoroczne zarobki? Na którym stanowisku jest zazwyczaj najczęstsze zapotrzebowanie?

Szczepan
@Elka

W tamtym roku zarabiałem około 3600

Małgorzata
@Szczepan

Wciąż to jest w ujęciu netto? Piszesz, że w tamtym czyli bieżących standardów już nie znasz? A ta kwota to z doświadczeniem jakimś i po dłuższym stażu czy na start tyle Ci dali tak po prostu?

Tester

Czy ktoś z was słyszał o pracy na miejscu kontroler jakości - pomiarowiec, czy to ciekawa praca przy wsparciu maszyn współrzędnościowych i oczywiście jakie warunki finansowe oraz atmosfera.

Rubi

Hej ile w Igum idzie zarobić jako operator CNC za normalne godziny,?

Odp
@Rubi

Około 3000zł zalezy od miesiąca

laik
@Odp

no to ostro... :)

Niezbyt przyjemny i zarozumiały szef zachowuje się tak jagby był z lepszej gliny zrobiony

Magdalena

Chodzi o szefa tu stąd? A co niby takiego robi, że odnosisz takie wrażenie?

Teresa

Napisano tutaj że rozmowy mogą się odbyć w języku angielskim. Ale ten język angielski nie jest chyba wymaganiem? W sensie znajomość języka angielskiego, aby dostać się do tej firmy?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Igum Obróbka metali skrawaniem odbywa się również w języku angielskim?

KK

Jest taka możliwość.

MP

Witam..krótko i na temat Na start ile można zarobić? Weekendy pracujące czy nie? Socjal/dodatki w firmie są? Umowę o pracę jest? Atmosfera jest dobra? Z góry dzięki za odpowiedźi pozdrawiam

Gregor

Dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi bo skoro ludziom jest dobrze to nie ma chętnych do pisania.

Na początek ile mogę dostać

Mały
@Nowy

Czy jest tutaj ktoś kompetentny , który odpowie na proste pytanie jakie pieniądze w podstawie netto!??

Jaka umowa obowiązuje w Igum Obróbka metali skrawaniem podczas okresu próbnego?

nick

zawsze umowa o pracę

Marzena
@nick

Znakomicie. Każdy się chyba ze mną zgodzi, że umowa o pracę sprawia, iż pracownik czuje się po prostu stabilniej, spokojniej. No ale teraz rodzi się jeszcze jedno pytanie: czy w Igum jest to umowa na czas nieokreślony czy jednak na określony? Doprecyzuj to proszę.

@Marzena

Zgodnie z prawem trzecia umowa na stałe. Zatrudnienie na umowę od pierwszego dnia.

Kolo

Dobra firma więc prowadzi swoją działalność zgodnie z kodeksem!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak

Tymon

Tak dobrze wam się pracuje, że nie ma chętnej osoby która napisałaby coś o atmosferze i zarobkach w firmie?

On

Proszę o rzetelne opinie o tej firmie. Jak wygląda praca w kontroli jakości? Pracujecie w systemie 3-zmianowym? Na jaką kasę można liczyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Natalia

@bielsko info, informacja, dotycząca pracowników Igum Obróbka metali skrawaniem nie jest tematem tego forum. W dalszej części Twojego wpisu zauważyłam, że chciałbyś pracować w tej firmie. Jakim stanowiskiem byłbyś najbardziej zainteresowany?

Zostaw merytoryczną opinię o Igum Obróbka metali skrawaniem - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Igum Obróbka metali skrawaniem?

Zobacz opinie na temat firmy Igum Obróbka metali skrawaniem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igum Obróbka metali skrawaniem?

Igum Obróbka metali skrawaniem
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Dworcowa 25
    43-382 Bielsko-Biała