Magic Garden Daniel Gacek

Opinie o Magic Garden Daniel Gacek

Były

Nie polecam firmy, robisz po 12 h(usunięte przez administratora)

@Były

Czy praca dla Magic Garden Daniel Gacek była zmianowa? Jeżeli możesz, to napisz proszę coś więcej o współpracy z tą firmą, np. na temat ustalania grafików. Wielu użytkowników forum przed podjęciem zatrudnienia zagląda do serwisu i czyta wątki przedsiębiorstw, do których aplikują. Pamiętaj jednak, aby wpis był jak najbardziej merytoryczny i zgodny z regulaminem serwisu. Może na początek powiesz nam, czy można otrzymać elastyczną umowę zlecenie?

Franka

Czyli jakie? Najniższa krajowa?

Natalia

@anonymous, bardzo proszę o wyrażanie swojego zdania w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum do którego odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin każda wypowiedź wulgarna oraz taka, którą można uznać za obraźliwą będzie usuwana przed administratora. @Łukasz, Ciebie również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, takie komentarze nie wnoszą nic merytorycznego do opinii o pracy w firmie Magic Garden Daniel Gacek. Czy są tutaj może pracownicy tej firmy, którzy chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy, atmosfery między pracownikami i warunkami pracy w Magic Garden Daniel Gacek? Każdy z byłych lub obecnych pracowników ma na pewno coś do powiedzenia, co może być przydatne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy. Lepiej jest poznać opinię doświadczonych kolegów i koleżanek z Magic Garden Daniel Gacek, zanim podejmie się decyzję o kandydowaniu.

Łukasz

jaki wywiad?

@Łukasz

Sraki????????????

pracowity

szukam informacji zdjęć cokolwiek na temat dawnej linii kolejowej pakość wojdal jeżeli ktoś słyszał obiło mu się o uszy proszę o odpowiedź

Natalia

@Zdegustowany. a Ty nadal pracujesz w firmie Magic Garden Daniel Gacek? Czyli mniej więcej po ile pracują czasu pracownicy? Sami się zwalniają czy zostają zwolnieni przez firmę?

Natalia

@Mati zarzuciłeś firmie Magic Garden Daniel Gacek poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Nie każdy dobrze rozumie to pojęcie. Dlatego muszę dopytać czy to dla Ciebie "poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników"?

Natalia

@Mati mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum czemu nie polecasz firmy Magic Garden Daniel Gacek? Zdobyłeś cenne doświadczenie, a mimo wszystko jesteś niezadowolony. Mógłbyś zdradzić nam dlaczego? Osoby, które chciałyby się zatrudnić w firmie Magic Garden Daniel Gacek na pewno będą zainteresowane tematem.

Mati

Pracowałem w tej firmie kilka lat, mimo iż pozwolili mi zdobyć doświadczenie nikomu nie polecam tam pracy. Zarówno w biurze jak i na produkcji (usunięte przez administratora)

Izabela

Jeśli co chwila pojawia się oferta na jedno i to samo stanowisko to znaczy, że coś jest nie tak z tą firmą np. ile razy pojawiła się oferta w ciągu ostatniego roku na stanowisko sekretarki ? Na moje to Magic Garden to drugie inowrocławskie Basketo

baran

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

zin

nie zgodze się z tobą, nie jest lipna moim zdaniem, przecież jest normalnie widoczna w krsie, a poza tym ma swoją stronę internetowa, adres też jest podany

Ciekawa

Jak jestes taka ciekawa to zadzwon i sie dowiedz

aziro

Wotam jal wyglada praca asystentki bo jest ogłoszenie ale wydaje mi sie ze kolejny raz je widze. Wie ktos moze czemu taka rotacja?

Majkel

Misiek, jeśli chcesz u nich pracować to poprostu zanieś cv do biura tak będzie najlepiej

AGGL

A JAK WYGLADA PRACA W BIURZE?

opinia

dobra firma placi w terminie, pracowac trzeba i tyle a zawsze sie jakis sciemniacz trafi i psuje wyniki calej zalogi . polecam bo jest dobrze a jak na Pakosc i Inowroclaw to calkiem dobrze.

sąsiad

Chyba nie ma się co czepiać, na pierwszy rzut oka firma wydaje się solidna, porządna , poukładana i chyba nawet dobrze zarządzana. Wystarczy spojrzeć na zakład przy ul. wyszyńskiego i wszystko wydaje się zadbane , dobrze utrzymane, nawet trawniki na parkingu są regularnie koszone.Z resztą widać ile osób zatrudniają skoro parking codziennie pełen. A widzę bo mieszkam niedaleko

Budziłek

To jak w końcu jest z tą flotą, bo ja się spotkałem z opinią, że te samochody wcale nie są najgorsze. Poza tym, jeżeli są wzięte w leasingu to przecież co 3 lata się je wymienia. Pytanie czy firma w Pakości ma takie zasoby finansowe, aby móc sobie na to pozwolić? (usunięte przez administratora)

cukiereczek

bardzo fajna firma mili ludzie miła atmosfera w pracy szef wypłacalny bez problemowo nigdy nie było spóźnienia z wypłatami można wiele się nauczyć i dużo zwiedzić praca zima jest to najważniejsze a jesli komus sie nie chce pracować niech sie nie wypowiada

emmet

W ogóle jest szansa, że magic garden bedzie w najbliższym czasie ruszało z jakaś rekrutacją? Pytam bowiem szukam ich ogłoszeń pracy i niestety nie znalazłem niczego. Może mają jakiś przestój z robota przez okres zimowy lub coś w tym stylu. Bardzo prosiłbym o informacje w tej sprawie, bowiem jestem juz długo bez pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Garden Daniel Gacek - Pakość

• Jak się pracuje w Magic Garden Daniel Gacek?

Zobacz opinie na temat firmy Magic Garden Daniel Gacek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magic Garden Daniel Gacek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magic Garden Daniel Gacek?

Kandydaci do pracy w Magic Garden Daniel Gacek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magic Garden Daniel Gacek