Magic Garden Daniel Gacek

Opinie o Magic Garden Daniel Gacek

Dariusz

Miałem okazje niejednokrotnie współpracować z tą firmą, a bardziej z szefem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo słowny i dobrze zorganizowany. Nie da robić z siebie głupka. Pieniądze zawsze zapłacone na czas

Izabela

Podważysz to z własnej perspektywy, czy pozostawisz ludzi w niepewności z tym komentarzem? Ciekawe od czego to zależy, że ktoś ma takie doświadczenie, a ktoś nieco inne niż przedstawione.

Maria
@Dariusz

Potwierdzam wypowiedź Dariusza. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń Na każdym etapie współpracy; od projektu po montaż czy usługę gwarancyjną.

Betyy

Próbowałam nieraz zadzwonic i dowiedziec sie czegos więcej na pojawiajace sie dosc czesto ogloszenia, niedosc ze nikt nie odbiera pod podanym numerem,nikt tez nie oddzwania,jakas lipna ta firma,nic dziwnego ze nikogonid moga znalezc do pracy-skoro nie mozna odpowiedziec na ogloszenie!

Dominika M
@Betyy

Ja nigdy nie miałam problemu żeby się dodzwonić. Wybiera Pani dobry numer ?

Polecam!

Jan

Negatywne opinie nie są usuwane, a firma nie ma takiej możliwości. Jedyne, co może zostać skasowane, to część opinii naruszająca regulamin GoWork.pl, czyli np. zawierająca wulgaryzmy lub naruszająca dobra osobiste. Dlaczego uważasz, że osoby pracujące w Magic Garden Daniel Gacek są zakłamane? Mógłbyś to uzasadnić?

@Jan

Są usuwane caly czas

Były

Szkoda że negatywne opinie są usuwane ciagle, ogolnie źle to swiadczy o administratorze strony. Generalnie to pracują tam ludzie za 3 niestety głupie ludzie, a mają jedną wypłatę i jak jest czas jechać do domu to szefowi sie przypomina że musi się zapytać o to czy tamto. Pracownicy są od wszystkiego co sie szefowi zamarzy to pracownik musi robić. Na pewno nie polecam tam pracy, szukajcie gdzieś indziej

Izabela

Te psy mnie zastanowiły... A można się dowiedzieć jaki konkretnie zakres obowiązków został wskazany bezpośrednio na umowie? I te czynności dodatkowe to jak są wyceniane?

Magdalena

Życzyłabym sobie więcej takich firm. Polecam

@Magdalena

A nie zrobiłoby to im konkurencji przypadkiem? ;) A z czego taka zadowolona jesteś?

Tomasz

Polecam. Wzorowa współpraca.

Krystyna
@Tomasz

Na czym polegała Wasza współpraca? Dopytuję, bo zastanawiam się też czy podjąć taką współpracę.

Darek Woźniak

Współpraca konkretna, wszytko jak uzgodniliśmy. Plac zabaw super i do tego bardzo dobra jakość urządzeń. Polecam

Aneta
@Darek Woźniak

A długo trwała realizacja zamówienia?

??
@Darek Woźniak

Jaka gmina tak zadowolona ?

Jak jest z pakietem medycznym w Magic Garden Daniel Gacek? Można dołączyć rodzinę?

Heh

Nie ma żadnego pakietu. Nie ma żadnych profitów pozapłacowych. Firma znana wszystkim w okolicy.Pracownicy do biur dojezdzaja z Torunia i Bydgoszczy ponieważ dla ossób mieszkajacych w pobliżu firma jest spalona.

@Heh

Akurat ja nie miałem do pracy daleko ale nawet odległość do pracy mnie nie przekonała. Nie powiem, że było tylko źle jednak minusy przeważyły.

heh

Nie dojeżdżam, nie muszę. W okolicy Inowrocławia jest dużo innych firm.

Haha
@heh

Załóż swoja

Zadowolona
@Heh

Pakiet dodatkowego ubezpieczenia w praktycznie każdej firmie u nas na rynku pokrywa sam pracownik. Nie spotkałam się z firmą na naszym rynku, która za to płaci.

?
@Zadowolona

Pani Zadowolona pracuje w tej firmie ? Wypowiedź pisemna „ryneczkowa”

Zadowolona
@?

We wszystkich firmach w jakich pracowałam składkę ubezpieczenia grupowego płaciłam sama, a nie pracodawca.

XX
@Zadowolona

Na straganie w dzień targowy , takie słyszy sie rozmowy !! Taki rynek ma Pani na myśli ?

@XX

To jawne negowanie jej stwierdzenia o tym pakiecie?

Paprotka

Praca biurowa jak każda inna.

afia

Raczej w tych czasach w biurze nikt na czarno nie pracuje

Realista

Raczej w tych czasach nikt bez umowy, badań lekarskich i szkolenia BHP pracy nie podejmuje a żaden szef nie zatrudnia na kilka, kilkanaście dni"widma"

Realista
@afia

Raczej robi różnicę

Były
@Realista

Haha dobre. A jednak w tej firmie wszystko możliwe :D Dramat.

OMG
@Były

MAGIA!

@Paprotka

Co znaczy jak każda inna? Ta sama stawka gdzie przeważnie dostaje się wszędzie czy jak ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Magic Garden Daniel Gacek?

Zaniepokojona

Konkretny, zmienia zdanie co 5 minut, nie pamięta co ustalał dzień wcześniej? Nie ma zielonego pojęcia o tym co się w firmie dzieje ani o tym co produkuje. Niestety organizacja pracy jest obecnie w rozsypce. Jedyna kompetentna osoba odeszła miesiąc temu. To co się dzieje teraz to paniczne i nieskuteczne próby ratowania tego co ze spółki zostało. Pracownicy, którzy zostali starają się i robią co mogą. Bez dobrego managera, takiego jak Pan Dominik niewiele mogą zdziałać.

Dominik

Czasami charaktery dwóch osób są tak odmienne, że nie sposób współpracować ze sobą. Tym bardziej jeżeli mamy odmienne wizje patrzenia na biznes, rozwój i branżę. To może sprawić, że rezygnujemy ze współpracy. Przez 12 lat współpracy z firmą Magic Garden zawsze dbałem o jej rozwój. Firma rozwijała się dynamicznie pod każdym względem. Byliśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, dlatego usługi oferowane przez firmę to więcej niż tylko produkcja i sprzedaż. Poprzez swoje zaangażowanie zbudowałem silną pozycję firmy Magic Garden na krajowym rynku placów zabaw. Nasza wspólna praca zaowocowała zaufaniem jakim od wielu lat firmę Magic Garden obdarzają klienci i kontrahenci. Życzę powodzenia i dalszego rozwoju.

Arek P.

Od jakiegoś czasu widzę, że szukacie pracownika na stanowisko projektant. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w firmie? Skąd taka duża rotacja pracowników?

Brak szacunku

Nie polecam ! Szef oczy mydli, umawia się na dzień pracy a potem okazuje się że już ktoś jest na Twoje miejsce... Mimo że ogłoszenie było usunięte już w dzień w którym byłam na rozmowie... Nawet nie ma odwagi telefonu odebrać lub zejść z biura gdzie widać go przez szklane drzwi aby powiedzieć zwykle przepraszam z samego szacunku do innych ludzi...

Ciekawy

@ Szacunek Jakie to źle doświadczenia skłaniają do takiej konkluzji. (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jakie złe doświadczenia skłaniają Cię do tak ponurych konkluzji?

@Brak szacunku

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Jaka metafora :D co dokładnie masz na myśli bo nic nie rozumiem tak szczerze Haha

Mieczysław

Hmmm, nie za bardzo rozumiem co masz na myśli. Może wyjaśnisz to co napisałeś? Z chęcią dowiem się czy warto obecnie aplikować do Magic Garden, a Ty jako pracownik na pewno wiesz coś na ten temat. :) Poleciłbyś tu pracę?

Xxxx

Czy ktoś wie dlaczego non stop szukają do pracy, zwłaszcza sekretarki?

Jan

Nie widziałem tego ogłoszenia, więc zgaduje, że ktoś już został przyjęty na to stanowisko. Czy tylko atmosfera w pracy i relacje z kadrą kierowniczą wpłynęły na Twoje zdanie o firmie, a inne aspekty zatrudnienia są w porządku?

Jankowiak

nie polecam wykonywania zleceń dla tej firmy. Robią po całej polsce i szukają chyba małych firm w okolicy co robote za nich zrobią. Obiecują zaliczki i płatności w 2-3 dni. po wielu telefonach i odbijaniu piłeczki od sekretarki przez księgowość i dyrektora brak zainteresowania uregulowaniem płatności. Po wysłaniu wezwań do zapłaty przelewają po 2 miesiącach (usunięte przez administratora)zł dla odczepienia sie.

Wieloletni pracownik

Wreszcie ktoś napisał prawdę, jestem w firmie od lat, nie ma powodu do narzekań (chłopaki obudźcie się i wypowiedzcie się, apel do stałych pracowników). Wypłaty na czas i dobre pieniądze, zatrudnienie przez cały rok, nowoczesne sprzęty, nowa flota pojazdów, nowoczesny zakład. Szefostwo wymagające, ale nie ma co się dziwić, urządzenia montowane są w miastach całego kraju. Firma rozwojowa, przyszłościowa i bezpieczna. Szczerze polecam.

gambit
@Wieloletni pracownik

trochę mnie zastanawia czym właściwie w takiej firmie jak Magic Garden zajmują się pracownicy zimą ? bo oczywiście to super że firma własnie w tym trudnym okresie, jeszcze w tej branży zapewnia prace przez cały rok a nie tylko sezonowo, tylko interesuje mnie właśnie - co takiego macie do roboty w miesiącach zimowych?

Pecia
@gambit

place zabaw przez cały rok ja montowałem w Łodzi przy (-22) ziemia skała ale daliśmy radę

@Pecia

Mam przez to rozumieć, że firma w okresie zimowym normalnie funkcjonuje? Daj znać, czy nie są to czasem pojedyncze zlecenia.

Olgierd

Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy a to bardzo duży atut żeby chcieć pracować w firmie.

Obserwator

Zatrudniają jak leci, otwarci na wszystko i wszystkich pod kazdym wzgledem. Patrzac po osobach ktore tam pracuja praca musi byc łatwa, bo panowie by sobie raczej nie poradzili w biurach.

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Garden Daniel Gacek - Pakość

• Jak się pracuje w Magic Garden Daniel Gacek?

Zobacz opinie na temat firmy Magic Garden Daniel Gacek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magic Garden Daniel Gacek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magic Garden Daniel Gacek?

Kandydaci do pracy w Magic Garden Daniel Gacek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magic Garden Daniel Gacek