Opinie o Drzwi Wikęd (Wikęd) w Luzino

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wikęd. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wikęd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wikęd w Luzino

Co to jest co to ma być ,kim jest mała Basia że ma takie względy ,ile można cicho siedzieć Ona tu pracuje od połowy lipca i ciągle unika innych stanowisk Dlaczego my jesteśmy wypychane na stalòwki a ona nie .Mamy jej dosyć nie mamy zamiaru za nią pracować sprawa zostanie zgłoszona do dyrektora bo Kierowniczka nic z tym nie robi niech w końcu ta (usunięte przez administratora) ruszy a nie stoi i tylko przez telefon nadaje po co są kamery na tych halach , dlaczego ona jest chroniona bo co !Mamy wszyscy tego już dosyć .

STOP HEJT!!!

Słabe to wszystko . Firma bardzo mocno się rozwija a tak naprawdę przez kilka osób ma zła opinię ! Dlaczego bo ktoś za blisko się spoufala i zwierza się nie odpowiednim osobą .Nie wiem ciężko mi powiedzieć ale jeżeli serio Emila i Jacek to prawda co mówią tu w zakładzie to powinni to zachować dla siebie po co Emila zwierza się koleżanką po co opowiada powinna być cicho wiadomo że one no wiadomo że one nie będą cicho siedziały będą już wszystko rozpowiadały po całej firmie Ania Ania lubi opowiadać i mówić aby była w centrum uwagi szkoda troszeczkę wypracowanych lat Jacka w chwili obecnej pracownicy dziwnie postrzegają jego osobę uważam jako wieloletni pracownik że dyrektor powinien swoje życie prywatne mieć poza murami firmy.

Biuro

Tak oczywiście ma ogromne znaczenie na wpływ pracy ponieważ ludzie zwalniają się odchodzą. Nikt nie lubi być nękany poniżany, wystarczy przejrzeć w kadrach ile osób zrezygnowało z pracy lub starszych pracowników którzy dali wypowiedzenie jednak coś ma na to wpływ tak jeżeli ludzie są nie szanowani jeżeli ktoś wyzywa kogoś na przykład że żre cię owoce no daje taki przykład tak no nie może być coś takiego bo przyszliśmy tu pracować spokojnie a za każdym razem pojawi się ktoś typu Emilii lub z jej zasadami i po prostu myśli że jeżeli jest na wyższym stanowisku na przykład kierownik dyrektor Może pomiatać pracownikom zwykłym pracownikiem który tak naprawdę pracuje i utrzymuje ten zakład praca na produkcji nie jest łatwą pracą i nie jest lekką pracą więc po 10 godzinach pracy naprawdę jesteśmy zmęczeni i następnego dnia z rana byśmy chcieli podjąć pracę normalnie bez żalów bez żadnych pretensji że tamta hala zrobiła więcej tam tam mniej tamte tamta załoga ma więcej mniej Nie nie jesteśmy maszynami do produkcji jesteśmy zwykłymi ludźmi.ostatnie miejsce które miało dotyczyło też na przykład ościeżnic nie z naszej winy wynikały jakieś tam spóźnienia bo wiemy dokładnie że nie było materiałów a co było były krzyki dochodziły jakieś dziwne donosy albo nie wiem jakieś dziwne akcje typu że krzywe albo no nie wiem no zastanówmy się kto w tej firmie robi ciągle jakieś zamieszania.

Bobi

Beata jak się czujesz teraz co

Beata nie ma uczuć ona jest zimna i wyrafinowana bestia

Hala I

Praca w firmie WIKĘD to czysta przyjemność! Zespół jest pełen pasjonatów, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale też tworzą niesamowicie wspierającą atmosferę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które pozwalają mi się rozwijać i uczą elastyczności. Cenię sobie też to, że firma stawia na innowacje i daje przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów. To miejsce, gdzie praca to nie tylko obowiązki, ale też możliwość realizacji swoich pasji i ciągłego rozwoju. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko zatrudnienia, ale i inspirującej ścieżki kariery! ???? Pamiętaj, że każda opinia jest subiektywna i może różnić się w zależności od osobistych doświadczeń ;)

m

W firmie są osoby, które dostrzegają i szanują trudną pracę pozostałych pracowników.

Aleksandra Nowy wpis

Widać Kamil ma żal do większości ludzi pracujących w tej firmie.Ma żal do wszystkich tylko nic złego nie widzi w jego zachowaniu dostał szansę od Dyrektora bycia kierownikiem gdzie zupełnie się nie sprawdził .On tak naprawdę na wszystkich miał zawsze coś do powiedzenia on już kilka lat temu powinien opuścić ten zakład .W końcu końcem nie ma go i mniej my nadzieję że w końcu odpuści każdemu i zajmnie się pracą.Mam tylko nadzieję że wkoncu firma ujawni publicznie autorów z mojej wiedzy a mam ją bezpośrednio od Anki ona oddała sprawę wpisów do sądu więc życzę komuś kto się tak dobrze tu bawi żeby miał na tyle siły żeby skonfrontować się z Anka w sądzie bo to nie uniknione padało w firmie dużo nazwisk były oskarżenia w kierunku osób które nie mają nic wspólnego z tym badziewiem ale mam nadzieję że te osoby które tu zostały oskarżone zostaną pszeproszone.Wracajac do tematu Beaty to faktycznie mogła czasami się opanować bo też bardzo dużo gada i to nie ma potwierdzenia ona sama sieje największy zamęt w tym zakładzie .

Jasne Nowy wpis
@Aleksandra

Jasne opowiadacie bajki powtarzacie co wam Stenia powie to łykacie to wszystko.Stenia wie tyle o ile palnie ktoś coś usłyszy mądra ta Stenia to nie jest .

X Nowy wpis
@Jasne

I trafione w punkt Stenia i Ania to dwie najlepsze Artystki adoratorki dyrektora więc wszystko im wolno Stenia nie opowiadaj chistori .

Mikser Nowy wpis
@Aleksandra

Firma niby już rok temu oddała sprawę do prokuratury ludzie co wy piszecie za bzdury ja tu słucham od roku ciągle ktoś oddaje i co zero efektu.Jak by nic się nie działo nie było by krzyku ,najwidoczniej nie jest wszystko w porządku.Po co komu wiadomości gdzie pracuje Julia nikt nie chce tego wiedzieć a Hania robi sensację że w lesie przy wyrabiają drewno Hania zatrzymaj tą wiedzę dla siebie a nie nam oglądasz

Kamil najwyższa pora abyś dał sobie spokój z pisaniem o każdym i na każdego próbujesz tu oczerniać każdego .Do przypomnienia daje tobie że to słowa które wcześniej wypowiadasz.Udawales kolegę Ani a tu ja smarujesz z każdej strony to o tej wiertarka została ukradz.....przez Anię ty też przyszedłeś i powiedziałeś że Ania sobie od Zdzisława wzięła wiertarkę z którą wyszła do samochodu to ty niby zekomo widziałeś jak Ania z nią szła do auta .To naprawdę robi się nudne ile ty masz w sobie żalu ale to ty się nie odnalazłeś w roli kierownika i się skompromitowałeś więc daj spokojnie innym pracować pracuj ty za tą zagranicą i zarabiaj że w końcu wybudujesz, ten dom o którym tyle ciągle gadałeś .

Nowości

No to teraz długo oczekiwany wpis . Informacje potwierdzone od bliskiej osoby Ania kierownik zmiany na hali protected ma perfumy z aforyziakiem i kilka razy dziennie ich używa szczególnie idąc do dyrektora Czemu służą perfumy są to skuteczny sposób na przyciąganie mężczyzny do siebie Ania wie doskonale że takim sposobem Emila zwabiła Jacka do siebie wiemy też że Ania ma ochotę na jednego z kierowników więc siłą rzeczy używa tego badziewia żeby dostać osiągnięty cel proszę zwrócić uwagę ile razy Ania się psika perfumami Ania nie ma zamiaru być gorsza od Emili też chce osiągnąć cel a celem niebawem dowiemy się kto jest ja wiem

Protected
@Nowości

No kurczaczek fakt Ania co jakiś czas używa perfum ,serio ciekawe kogo chce złowić kiedyś mówila że dyrektor Marcin całkiem sobie ułożony to może na niego ma chęć bo Jacuś zajęty .

Beka

Cóż za wyobraźnia ????

Nowości
@Beka

To fakty nie wyobraźnia Zobacz w poniedziałek co ma Ania na biurku aż dwie butelki .Kto kumaty ten wie o co chodzi ,Kamil już nic nie ukrywa wszystko mówi .Mówi że teraz dopiero zacznie mówic więc chyba czeka nas dużo nowości.

Marcel
@Nowości

Cooo takiego serio Ania no nic już nie pisze jak takie coś w zakładzie się dzieje to nie dziwię się że są same zdrady i romanse .

Lekarz
@Beka

Nie wyobraźnia, a kiepsko dobrane leki

Juki
@Beka

Ty juz Kamil przestań nie wiem co pijesz ale zagraniczne procenty tobie szkodzą .Kamil przestań się ośmieszać wstydu nie masz chłopie

@Agnieszka

Ty to się zajmij planowaniem produkcji bo coś za mocno zajmujesz się plotkami o wszystkich wszystko wiesz .

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę po wysłaniu do firmy cv w odpowiedzi na ogłoszenie. Rozmowa odbyła się o wskazanej godzinie w siedzibie firmy. Atmosfera była poważna ale miła. Oceniam bardzo pozytywnie. Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich umówionych na rozmowie warunków pracy.

Sama rozmowa była na bardzo wysokim poziomie, zadawano pytania dotyczące moich umiejętności względem stanowiska, odpowiedziano na wszystkie moje pytania względem pracy.

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
OEX S.A.
Bobi

Beata jak się czujesz teraz co

@Bobi

Nie ma się czym i kim przejmować Beata L to typ człowieka wszystko wiem przecież już długo by dyrektor z nią wyjechał bo bardzo dobrze że to od niech te plotki wychodzą !!! Czuje się tylko taka pewna siebie że jest sąsiadka prezesa i tylko dlatego Jacek powstrzymuje się żeby nie to długo było by wypad bo do roboty za bardzo się nie garnie lata po tej hali i tylko plotki robi trochę w szmatach przebiera może jakiś ciuszki się jej spodobają to będzie miała za darmo Ja ogólnie nie przywiązuje uwagi do tego co komu Beata mówi bo to nic nie warte słowa tak jak ona nic nie warta bo jak by miała sama do siebie szacunek nie robiła by tyle szumu bo ktoś coś napisał na jej temat ....Ludzie piszą co słyszą prawda jest taka jak by siedziała cicho to by nikt nic nie pisał był by spokojnie.

Xxxx
@Stal

To co Beata mówi o innych to tylko jej problem.Nie ma nic ciekawego do powiedzenia na swój temat to żyje życiem innych Beata najwyższy czas zrobić sama u siebie porządek i wtedy oceniają innych dużo by tu było można na twój temat napisać ale szkoda wolnego czasu na marnowanie się dla cb bo byłaś będziesz i zostaniesz plotkara i nic dodać nic ująć.

Seba
@Xxxx

Dokładnie Beata ma sama z sobą problem ,więc nic dziwnego że się czepia każdego kto sobie na to pozwala .Tyle czasu pracuje i zawsze od dawna obija mi się o uszy bo Beata mówila to i tamto bo Beata była tam i siam nudne to . Teraz czekamy na jej panieńskie tylko co z niej panienka stara rozwudka nic więcej więc nie wiem czy organizacja dla niej panieńskiego to dobry sposób może za te pieniądze lepiej wysłać ją do poradni może kobiecie pomogą z jej problemami .

Vvv

Sebastian Labuda

Stop Hejt

Kamil
@Sebastian Labuda

Prawda boli to nie hejt tylko życie z firmy mam spokój i relakx wy się uważajcie dalej sama (usunięte przez administratora) normalni uciekają .

Mecz
@Sebastian Labuda

Wszyscy tu zgromadzeni jutro na mecz dopingować naszą drużynę, godzina 14 tam będziecie się żalić na sędziego

K
@Mecz

Mecz i po meczu od kąd Krasuli nie ma nie ma dobrego wyniku

Bingo
@Mecz

Był Wojciech były efekty ale Guma ma swoje jazdy zobaczcie ilu ludzi odeszło normalni z klasą zostały zamek lewusy i pludry do tego słychać że znowu zaczynają popijać więc efekty bubel gotowe Wojtek chłop klasa

Bb
@Bingo

Stop hejt!!

Bbb
@Sebastian Labuda

Ogarni się (usunięte przez administratora)

Cios
@Mecz

Szkoda czasu przegrali leszcze wiadomo nie ma Wojciech nie ma sukcesu Guma ma same złe decyzje Już długo dziadek Guma powinien odejść i odsunąć się na bok bo wszystko idzie na dół firma tonie przez Gumę i jego panienki Ania może całą butelkę wylać Marcin ją unika bo wie do czego zdolna baba .

King
@Sebastian Labuda

Labuda ty co się podlizuje nie pomoże tobie już nic .

Bin bang
@Cios

Prawda jest taka że chyba już prezesom nie zależy na firmie widzą co się dzieje dochodzą do nich pewne informacje i sytuację Jak z Wojciechem dobry znajomy można powiedzieć przyjaciele Rafała i co Guma postawił na swoim usunął go z zakładu .Dużo było by tu pisać ale kto ma oczy i uszy to widzi i słyszy

Lakiery

U nas łukasz jak zwykle nie powie co szykuje . Druga zmiana ma być na lakierni

@Lakiery

Też słyszałem że od połowy maja rusza druga zmiana .

stalówki

STOP HEJT!

@.

Bo tak
@Anonim

Tak jest zgadzam się tyle że nic z tym i z nią się nie robi W rozmowie z brygadzistą też brygadzista potwierdza fakt taki że Basia nadużywa dobroci i że używa często telefonu dlaczego ma taki przywilej co ona i kierowniczka mają za wspòlny interes zaczyna robić się ciekawie szkoda że Ksawery wszystkiego nie powiedział na głos tylko odszedł i odwagę miał tylko na SMS .

XDd
@Bo tak

Coś jest na rzeczy że Ania i Basia mają dobre stosunki bo są osoby na hali które nie otrzymały nagrody produkcyjnej a Basia dostała pytanie za co ? Dlaczego ona .Nie trzeba być mistrzem ani geniuszem żeby zobaczyć i zauważyć że stoi jak (usunięte przez administratora) przy jednym stanowisku nie dziwię się wcale że każdy ma jej dość .Myślę że kierowniczka powinna otworzyć oczy albo zdjąć klapie z oczu bo albo nie widzi albo widzieć nie chce .Miejmy nadzieję że w najbliższym czasie ktoś odpowiedni przyjrzy się w kamerach i zobaczy bo to już wykorzystywanie na całego .

@XDd

A za co dokładnie dostaje się taką nagrodę, jest to łatwo osiągalne? Tak odnosząc się do tego monitoringu to podpisywaliście jakieś aneksy do umów, że wyrażacie na niego zgodę? Macie coś takiego jak dział hr, gdzie można jakieś skargi pisać, ale anonimowo?

STOP HEJT!!!

Stalòwki

Biedna Beatka teraz nie wie kto jej tak nie lubi trzeba być kretynem żeby nie zauważyć co ty wyrabiasz opanuj się bo się zachowujesz jak małolata a jesteś stara babcia niestety

@Stalòwki

Jak zasłużyła tak ma niech da spokój bo jest glu...i temp....myśli że jest najmądrzejsza a tak naprawdę jest zerem nic nie wartym kapusiem tyle w temacie .

@Stalòwki

Stara baba to jesteś ty i Beata to że ona jest kilka lat młodsza nie daje jej prawa do wyzywania .Niech się opanuje bo pojadę po całości .Od jutra będzie miała czas dosyć na przemyślenia i po majówce niech wróci normalna i bez plotek i omawiania .Nie jedna ja jestem tego zdania że Beata za dużo w ostatnim czasie sobie pozwala kim i czym ona jest wiemy .

Beata za robotę się weś

Zostaw merytoryczną opinię o Wikęd - Luzino

• Jak się pracuje w Wikęd?

Zobacz opinie na temat firmy Wikęd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wikęd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 67 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wikęd?

Kandydaci do pracy w Wikęd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wikęd