Opinie o Drzwi Wikęd (Wikęd) w Luzino

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wikęd. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wikęd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wikęd w Luzino

Co to jest co to ma być ,kim jest mała Basia że ma takie względy ,ile można cicho siedzieć Ona tu pracuje od połowy lipca i ciągle unika innych stanowisk Dlaczego my jesteśmy wypychane na stalòwki a ona nie .Mamy jej dosyć nie mamy zamiaru za nią pracować sprawa zostanie zgłoszona do dyrektora bo Kierowniczka nic z tym nie robi niech w końcu ta (usunięte przez administratora) ruszy a nie stoi i tylko przez telefon nadaje po co są kamery na tych halach , dlaczego ona jest chroniona bo co !Mamy wszyscy tego już dosyć .

@XDd

A za co dokładnie dostaje się taką nagrodę, jest to łatwo osiągalne? Tak odnosząc się do tego monitoringu to podpisywaliście jakieś aneksy do umów, że wyrażacie na niego zgodę? Macie coś takiego jak dział hr, gdzie można jakieś skargi pisać, ale anonimowo?

Słabe to wszystko . Firma bardzo mocno się rozwija a tak naprawdę przez kilka osób ma zła opinię ! Dlaczego bo ktoś za blisko się spoufala i zwierza się nie odpowiednim osobą .Nie wiem ciężko mi powiedzieć ale jeżeli serio Emila i Jacek to prawda co mówią tu w zakładzie to powinni to zachować dla siebie po co Emila zwierza się koleżanką po co opowiada powinna być cicho wiadomo że one no wiadomo że one nie będą cicho siedziały będą już wszystko rozpowiadały po całej firmie Ania Ania lubi opowiadać i mówić aby była w centrum uwagi szkoda troszeczkę wypracowanych lat Jacka w chwili obecnej pracownicy dziwnie postrzegają jego osobę uważam jako wieloletni pracownik że dyrektor powinien swoje życie prywatne mieć poza murami firmy.

Biuro

Tak oczywiście ma ogromne znaczenie na wpływ pracy ponieważ ludzie zwalniają się odchodzą. Nikt nie lubi być nękany poniżany, wystarczy przejrzeć w kadrach ile osób zrezygnowało z pracy lub starszych pracowników którzy dali wypowiedzenie jednak coś ma na to wpływ tak jeżeli ludzie są nie szanowani jeżeli ktoś wyzywa kogoś na przykład że żre cię owoce no daje taki przykład tak no nie może być coś takiego bo przyszliśmy tu pracować spokojnie a za każdym razem pojawi się ktoś typu Emilii lub z jej zasadami i po prostu myśli że jeżeli jest na wyższym stanowisku na przykład kierownik dyrektor Może pomiatać pracownikom zwykłym pracownikiem który tak naprawdę pracuje i utrzymuje ten zakład praca na produkcji nie jest łatwą pracą i nie jest lekką pracą więc po 10 godzinach pracy naprawdę jesteśmy zmęczeni i następnego dnia z rana byśmy chcieli podjąć pracę normalnie bez żalów bez żadnych pretensji że tamta hala zrobiła więcej tam tam mniej tamte tamta załoga ma więcej mniej Nie nie jesteśmy maszynami do produkcji jesteśmy zwykłymi ludźmi.ostatnie miejsce które miało dotyczyło też na przykład ościeżnic nie z naszej winy wynikały jakieś tam spóźnienia bo wiemy dokładnie że nie było materiałów a co było były krzyki dochodziły jakieś dziwne donosy albo nie wiem jakieś dziwne akcje typu że krzywe albo no nie wiem no zastanówmy się kto w tej firmie robi ciągle jakieś zamieszania.

Wanda

Jeżeli zostały w takim nagranym filmiku wrzucone poufne sprawy firmy, to wcale nie dziwne, że praca została wypowiedziana. Na głównej stronie jest oferta pracy dla pracownika produkcji która mnie interesuje. Oprócz wynagrodzenia, widziałem, że są premie świąteczne. Ile można zgarnąć takiej premii?

Wanda

Myślę jednak że jak by nic takiego nie zrobił był by nadal w firmie najwidoczniej musiało coś być bardzo mocnego że dostał dyscyplinarnie ,wiem że firma nie należy do takich co chop siup i wyrzucają człowieka .

Stal

Czy to prawda co nam tu opowiada pani sprzątaczka Alicja ?Że Marzena z kontroli jakości została zwolniona ponieważ ona była autorką większość wpisòw na gawork?Jakie konsekwencje poniesie tego czy tylko zwolnienie z pracy ?czy będzie kara finansowa. Swoją drogą trochę nam się wierzyć w to nie chce żeby ona była do tego zdolna ,a jak można wiedzieć kto zauważył na jej komputerze w pracy ze dokonuje wpisu?Bo to też ma znaczenie.

Koleżanka
@Stal

Tak pani Alicja niech zajmnie się sobą a nie plotkami o wszystkim i wszystkich w firmie .Od piątku zaczyna opowiadać o lakierni o Łukaszu jaki to on jest niedobry i że bardzo mocno donosi do zarządu że kapuje na wszystkich i wszystko Alicja wie dużo ona to informacje ma o każdym .

Firma Nowy wpis

Jak widać w firmie coraz bardziej są odczuwalne układy i ukladziki Szkoda zwykłych pracowników bo oni tak naprawdę robią całą dobrą robotę a śmietanki spijają wielki Dyrektor i jego sługusy kierownicy , oczywiście nie można mówic o wszystkich bo jest kilku normalnych którzy uczciwie potrafią traktować pracownika .Dodam że sprawa z wiertarką to też przekręt jak dziś się dowiadujemy nie tylko Ani ale Zdzisław świadomy że zginęło coś takiego siedzi cicho bo mu tak dobrze ,odpowiada mu tak jak jest . Ważne że ma firmowy samochód który używa po za godzinami pracy Paranoja jakiej jeszcze nie było .

Michał Nowy wpis

Straszą nas cały czas myślą że będą opowiadać bajki a my będziemy słuchali i się bali . To co się dzieje widać gołym okiem kogo Jacek chroni i komu pozwala na zbyt wiele .Dodam że są to osoby całkiem z bliskiego otoczenia dyrektor i on wie doskonale co oni wyrabiają . Firma płacze i nie chce dać podwyżki bo twierdzi mało zleceń dużo strat !straty robią ci co okradają...... Firmę i co z tego ,co że ktoś widział mówi pisze o tym nic się nie dzieje w tym kierunku.Śmieszne to że ci co tak dziobaką u prezesa ich okra....... Ania wytłumacz sprawę wiertarki pokaż gdzie jest i będzie cicho .

Xxxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 godzin.

Po co wymyślają bzdury o sprzęcie ,co chcą osiągnąć?po prostu bronią zlodz...... Co to takiego jest że ktoś odważył się napisać prawdę jeżeli ma mieście w firmie coś takiego jak kradzi.....nie ważne czy to Gabrysia czy Ania precz .

Nickt

Bedzie się działo . Kupili sprzęt do namierzania komórek. Od jutra akcja.

@Nickt

Niech lepiej zatrudnią firmę która będzie robiła kontrolę ,widać że część załogi lubi dorabiać się w inny sposób. Głośna sprawa z panią sprzątaczką która (usunięte przez administratora) chemie teraz Ania wiertarka ciekawe co jeszcze wynoszą z tej firmy .Sprzed do namierzania nieuczciwych powinna firma kupić .

Bolek
@Nickt

Po co firmie taki sprzęt ?Prawda zabolała że kierownik Ania jest osobą która nie tylko zajmuje się plotkami intrygami ale jak widać ma inne zalety . Co do czynu z wiertarką to brawo za odwagę bo to nie przecież butelka z płynem a walizka z wiertarką .Druga strona medalu to to że Zdzisław chroni (usunięte przez administratora) w firmie ,nie że widział ktoś i zrobiło się głośno ,on sam powinien reagować i sprawę wyjaśnić .Co on robi szuka kto widział Anię i kto pisze . Jednak za bardzo to inteligentny to on nie jest nie działa dla dobra formy jak i co niektórzy dba o swój (usunięte przez administratora) i kasę co miesiąc .Dziwi mnie jedno z kąd Beata ma te wszystkie informacje dotyczące co się dzieje u dyrektora o czym mówią i jakie kroki firma podejmuje z zaistniałą sytuację. Mało widać żeby firma coś robiła w kierunku usunięcia osób które firmę perfidnie (usunięte przez administratora)

Wincenty Nowy wpis
@Nickt

Czego to jeszcze ktoś tu nie wymyśli ?głupszej głupoty nie czytałem niech zajmą się tymi co tą firmę na dół ciągną a nie bzdurami .Ci kierownicy i kierowniczki najwidoczniej mało zarabiają że się porównają do kradz..... Śmieszne ale informacje prawdziwe i sprawdzone Ania zabrała wiertarkę i jej nie oddała .Nazwijmy to po imieniu to zwykła kradzież prezes cicho siedzi aż wyjadą jego autem to może się zbudzi .

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę po wysłaniu do firmy cv w odpowiedzi na ogłoszenie. Rozmowa odbyła się o wskazanej godzinie w siedzibie firmy. Atmosfera była poważna ale miła. Oceniam bardzo pozytywnie. Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich umówionych na rozmowie warunków pracy.

Sama rozmowa była na bardzo wysokim poziomie, zadawano pytania dotyczące moich umiejętności względem stanowiska, odpowiedziano na wszystkie moje pytania względem pracy.

logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy Brand Master
OEX S.A.

Bobi

Nic ponad normę w tej firmie od dawna tak bywa .Zwalniają normalnych ludzi z długoletnim stażem ,a nowi młodzi to sama (usunięte przez administratora) nie dość że nic nie robią ,to same akcje .Pisze to do osoby odpowiedzialnej za to że zwolnili doświadczonego długoletniego pracownika który dużo dobrego wnosił do firmy nic dobrego tam się nie dzieje . Ta cała kierownik Ania co za szopki odwala jakich teksty używa względem pracowników zero reakcji ze strony dyrektora on to całkiem zglupiał .

Haha

Płacą nam takie grosze to niech wynosi gdyby dali nam godne zarobki to by nie kradli.. ale już usłyszeliśmy ze podwyżek nie będzie bo śpimy na pieniądzach jeszcze powinniśmy dziękować ze wgl nam płacą

Bingo

Nie będzie podwyżki bo dyrektor tak powiedział .

Haa

28.90

Hempi

Zawsze masz na umowie brutto to podaję brutto 29

Bo
@Hempi

No tak ale na rękę to masz 24/23

Wszystko

Tak na prawdę nałożyło się kilka różnych kwestii, zarówno stawka, premie, benefity, warunki...

Lila

Cześć, może ktoś napisać, na jakiej posadzie jest taka kasa? Bo ja widziałam, że teraz jest rekrutacja na posadę przedstawiciela handlowego na rynki zagraniczne. I w ofercie nie ma info o pensji i premiach, więc czy na tej posadzie dają te 25 zł za godzin a, czy tyczy się to innej pracy.

Kasa kasa

Atmosfery nie ma bo przychodzą nowi i dostają na start po 29zl a starzy pracownicy mają pracować za 4z mniej gdzie tu logika to jak ludzie nie mają być ze sobą skłóceni..... Jeszcze te gadki że człowiek zarabia tu jakieś miliony śmiech na sali !!!

Fre

Dokładnie nie ma tak że nie ma zleceń, Jest tak samo do roboty a i nawet i więcej , kierownik autko paliwo ,kawa mleczko ,i inne przywileje a nam na halach odłączono nawet zbiorniki co wodę grzały śmiechu warte .Ten grubas kierownik za kogo się uważa ?chodzi i zabiera kable wielki on się zrobił trzyma się koryta jak świnka Peppa.Gdzie by miał lepiej niż w wikedzie.Szkoda gadać że jak ktoś dojdzie szczebel wyżej uważa się za lepszego żal mi tylko tych młodych co przychodzą ,bo nie wiedzą co ich tu czeka .

Hala I

Praca w firmie WIKĘD to czysta przyjemność! Zespół jest pełen pasjonatów, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale też tworzą niesamowicie wspierającą atmosferę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które pozwalają mi się rozwijać i uczą elastyczności. Cenię sobie też to, że firma stawia na innowacje i daje przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów. To miejsce, gdzie praca to nie tylko obowiązki, ale też możliwość realizacji swoich pasji i ciągłego rozwoju. Polecam każdemu, kto szuka nie tylko zatrudnienia, ale i inspirującej ścieżki kariery! ???? Pamiętaj, że każda opinia jest subiektywna i może różnić się w zależności od osobistych doświadczeń ;)

To dlaczego są zwolnienia ? Osoby zwolnione z pracy w ostatnim tygodniu .

m

W firmie są osoby, które dostrzegają i szanują trudną pracę pozostałych pracowników.

Sport

Witam, co z kartami MULTISPORT? Ktoś coś wie? Firma dostała ofertę, zainteresowanie pracowników ponoć duże. Czyżby temat ucichł bo byłby to dodatkowy koszt? Wikęd lubi koszta ale nie w przypadku jeśli zwykłym pracownikom mogłoby żyć się odrobinę lepiej :)

Benek
@Sport

Multi Sport jak sam sobie kupisz . Dostałeś owoce to się ciesz.

Ewka

Opinia dotyczy działu magazynowego. Sama praca nie była najgorsza, raz jest lepiej, a raz jest gorzej. Wszystko to nadrabiała super atmosfera miedzy pracownikami, ale do czasu... ...do czasu jak na magazynie pojawiał się PAN kierownik, który wprowadzał bardzo negatywną atmosferę, mnóstwo konfliktów, wieczne niezadowolenie itd. Bardzo często narzekał jak to jest źle traktowany przez swoich przełożonych, a Sam traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) ! Pracując pewien czas nabierasz technikę, która jest najbardziej wydajna, oraz wygodna dla samego siebie, ale nie... musi być tak jak PAN kierownik chce! Czyli często na około, tracąc czas i energię... Gdyby nie PAN kierownik, to w magazynie każdy by chciał pracować ! Załoga naprawdę robi robotę, a PAN kierownik powinien doceniać to , jakich ma ludzi, bo w obecnych czasach jest z tym ciężko ! Pracownicy 10/10 Kierownik - bez komentarza

Karol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy na kontroli jakości nadal jest wolne stanowisko?Wysłałam CV i cisza nikt się nie odzywa czy już kogoś zatrudnili ?

No
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Widzę ostatnio dużo nowych ogłoszeń nawet jest na produkcji czy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii traktowania nowego pracownika ?po komentarzach można wywnioskować że chyba te najgorsze osoby zostały zwolnione ,czy ci co zostali to normalni co do kierownictwa jak traktują czy są w miarę normalnie ?

.....

Po opiniach widać że firma ma problem chyba z każdym z działów dziwi mnie trochę to że utrzymują aż tyle sprzątaczek w każdej firmie produkcyjnej o takich halach jest podpisany kontrakt z firmą sprzątająca wchodzą sprzątają i nie ma problemu ze ktoś (usunięte przez administratora) firmę z chemii a na margines to te sprzątaczki to każda jedna to.plotkary utrzymanie tych pań to ok 30 tys miesięcznie plus chemia dziwię się bardzo ze nikt tam nie umie liczyć a niby po studiach dyrektorzy .

Od samego początku jej zachowanie dawało do myślenia ta duża torebka no tak jak codziennie coś sobie wezmnie to i druga pensja jest jak znalazł że jej nie wstyd jak można (usunięte przez administratora)firmę w której się pracuje ?

Julia

Tam nikt normalny długo nie pracuje . Zostają same (usunięte przez administratora) ludzie którzy żyją życiem i plotkami innych . Duża zasługa samego dyrektora produkcji on bardzo lubi jak ludzie sobie na wzajem dokuczają , toleruje też jak kierownicy traktują pracownika .Firma może i ma potencjał i markę ale opinię bardzo złą .Nikomu nie polecam pracy .

Co wy gadacie za głupoty??!! Naprawdę nie macie co robić w sobotę? Estera pracuje.Chyba ty masz zle informacje Halina

Lolita
@..

Julia jak zwykle pudło chcesz być na bieżąco ale nie wychodzi tobie to . Znajdź sobie zajęcie bo bardzo się nudzisz żyjąc życiem firmy .Nie ma ciebie tu a wypisujesz do koleżanek chcąc dowiedzieć się nowych niusów.

...
@Lolita

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Lolita

Julia nic do roboty to ty nie masz cały czas dążysz jeden temat :jakie masz życie takie i zachowanie :od samego początku byłaś wielkim problemem w tej firmie do dnia dzisiejszego zajmujesz się plotkami dlatego kierowniczka nam wszystkim zakazała kontaktu z wami . Udzielasz się nie potrzebnie radzę tobie zrób dobry rachunek sumienia i przestań bawić się w detektywa bo to tobie nie wychodzi za każdym razem masz pudło Pomyśl co do kogo piszesz a szybko znajdziesz autora bo tu w firmie wszyscy mówią że nie dość że masz z głową to jeszcze plotkara ,złóż ciekawsze CV to znajdziesz szybciej pracę :jedna rada tylko do nowej pracy nie ciągni ogona typu Pati pozdrawiam i naprawdę przestań ciągle siedzieć w necie .

Pss

Zdecydowanie prawda ,tak było teraz jest spokój nikt nikomu nic nie przepowiada no i na Anię też już nikt nie narzeka Patrycja była nie potrzebnie zatrudniona wniosła wiele złego .

Stal

Koleżanka
@Stal

Ktoś

Szymon Marciniak twarzą firmy, musiało to kosztować ogromne pieniądze ale fajnie. Super ze firma się rozwija i stać ich na to. Dziesiątki samochodów firmowych, w tym dla kierowników (plus paliwo oczywiście), prezesi też byle czym nie jeżdżą, mowa tu o autach za bańkę, o ich wszystkich nieruchomościach lepiej się nie rozpisywać. Czy w tym waszym przepychu myśli ktoś czasem o tych zwykłych pracownikach, o tych którzy zarabiają tu najniższą krajową? A jest ich pewnie z 3/4 wszystkich pracowników. Podwyżki to temat tabu, ciągłe narzekanie że mało roboty, jak widać na wszystko inne są pieniądze, tylko nie na tych którzy ta firmę tworzą.

@Ktoś

Dokładnie jak piszesz :mają nas w głębokim poważniu nie liczy się człowiek tylko zysk .Jak by prezesi szanowali pracownika nie dopuścili by do tych sytuacji z Emila a teraz Ania nie liczy się dla nich zwykły Kowalski no a szkoda .

Jo

Bardzo dużo osób się zwolniło albo zamierza to zrobić .Powód jeden źle traktowane .

XD

Zobaczymy jak będzie pani Ania się tłumaczyła z tego że większość drzwi na magazynie mają wady i takie drzwi ona przepuścić kazała .Marzene wrobiła po świńsku w jakieś wpisy na gawork że niby widziała na kompie służbowym bzdura :tam ma każdy dostęp nie tylko Marzena ale jak się uwzięła to i znajdzie co będzie jej wygodne .

Jaaa

Ania była dziś na dywaniku :-D W firmie aż huczy od tego co tu się wypisuje i o tym jak wszyscy na nią narzekają.

Cała ta sytuacja ma jakiś wpływ na samą pracę? Jeśli tak, to jaki? A jeśli nie, to pomijając potrzebę sensacji, nie bardzo rozumiem po co się o tym rozwodzić?

Biuro

Zostaw merytoryczną opinię o Wikęd - Luzino

• Jak się pracuje w Wikęd?

Zobacz opinie na temat firmy Wikęd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wikęd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 49 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wikęd?

Kandydaci do pracy w Wikęd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wikęd