IPF

Opinie o IPF

Natalia

Przyszłam poprosić o więcej szczegółów na temat pracy pokojówki. Jeszcze niedawno szukali kogoś do pracy w „renomowanym ośrodku narciarskim w Alpach”. Można wiedzieć, jakie dokładnie obowiązki i jaka powierzchnia do ogarnięcia?

Spawacz

Pracuje z Ipf od kilku miesięcy. Wyjazd sprawnie zorganizowany. Umowa legalna, francuska, wypłata zawsze wchodzi na konto w terminie.

marcin
@Spawacz

ja próbuję sie z nimi kontaktować na różne numery telefonów i nikt nie odbiera (próbowałem przed świętami, po świętach i dzisiaj) . A chcę pojechać do pracy. Więc z tego co widzę słaby kontakt jest z firmą

@marcin

W okresie świątecznym mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń więc zapewne stąd wynikał problem z dodzwonieniem się do nas. Proszę o kontakt ze mną pod numerem +48502854396. Przekieruje Pana do właściwej Rekruterki :)

@Spawacz

Hej :) powiedz mi na miejscu robiłeś próbki spawalnicze? Co jak nie wyjdą ? Czy raczej wszyscy przechodzą ?

Xyz
@Spawacz

Powiedz mi czy robiłeś próbki spawalnicze? Co jak ktoś nie przeszedł? Czy wszyscy przechodzą ? Jakie warunki mieszkania ? Wypłata terminowa? Zaliczka na początek po tygodniu jest ?

Masza
@Spawacz

Ogólnie nie polecam. Zetną CI kasę ze wszystkiego, żeby wyjść na swoje. A jak nie zawsze znajdą powód zeby zabrac z wynagrodzneia

Górny

Znajomy podesłał mi ofertę pracy Laminarza we Francji przez IPF Jobs mówi że zadowolony z kasy Ktoś jakieś opinie.na temat tej pracy podrzuci ? Czytam różne ale patrzę obiektywnie na to .

Sajko Śląsk

Pierwsza wypłata weszła w terminie. Oby tak dalej. Do reszty też zastrzeżeń nie mam. Pokój ciasny, ale ładny, kuchnia dobrze wyposażona, łazienka duża i czysta. Praca jak praca. Przyzwoita. Tempo pracy łatwe do ogarnięcia. Wszystko dobrze wytłumaczone. Bez znajomosci języka trochę trudno, ale w ekipie jest jeden co zna i nam tłumaczy co trzeba.

Sylwia
@Sajko Śląsk

A przy czym pracujecie jeśli mozna wiedzieć? Te wypłaty to na dobrym poziomie są? Jakieś premie potrafią dawać czy są same podstawy?

Ex pracownik IPF

Nie polecam tego pracodawcy, totalny brak szacunku dla pracowników ! Nie są przestrzegane żadne standarty, nie mówiąc już o jakichkolwiek normach - sami nie wiedzą co oferują. Mówią o pracy na jasnych zasadach, gdzie bardzo od tego odbiegają. Na niektórych stanowiskach zupełnie niekompetentni ludzie pracują. Jeśli zależy komuś na stabilności i przyjaznej atmosferze, albo na rozwoju zawodowym to tutaj napewno tego nie znajdzie.

MG

Subarynka

Po 6 miechach zjechałem z projektu w Wittenberdze. Złego słowa powiedzieć nie moge. Wszystko od początku dobrze omówione. Robota z Polakami na plus. Wypłata zawsze 11 na koncie. Nigdy nie brakowało nawet jednego ojro. Pewnie kiedyś jeszcze wrócę.

Pistaczio

A ja z czystym sumieniem polecam. Kasa jest całkiem dobra. Pracowałem przez inne agencje i jakoś więcej nie płacili. Kwatery wcale nie są złe. Nie jest to szeraton ale za tą kasę to na własną rękę nic się nie znajdzie. Mieszkania są dobrze wyposażone. Pralka jest, lodówka i kuchenka też. W pokoju mamy telewizor. Jak dla mnie wystarczająco. Przelewy zawsze są czas. U mnie zawsze się zgadza co do euraska.

Iwona
@Pistaczio

Dużo osób kwaterują na takim mieszkaniu? Ciężko się wbić do kuchni żeby coś ugotować czy raczej wszystko w normie? Pytam, bo ostatnio znajomy opowiadał, że u niego w firmie zakwaterowali 13 osób w mieszkaniu i nie daje już rady, szuka czego lepszego

ML

Ja tez pracowalem i bylo dobrze

Yankees

Blanka

Witam chcę się dowiedzieć wybieram się do pracy czy to jest tak że można zarobić 1600 euro na czysto w tym już odliczona kwatera.

Ex pracownik IPF
@Blanka

Nie, jest stawka godzinowa 11 euro brutto, netto wychodzi ok 8 euro po odjęciu mieszkania. Premii z oferty nie naliczają ;)

Magdalena
@Ex pracownik IPF

8 netto? To ile za miesiąc za mieszkanie się tutaj płaci? Możliwa jest opcja, żeby na własną rękę sobie pokój znaleźć?

Ex Prac
@Magdalena

Płaci się 80e/tydzień A) we Francji jest problem z biurokracja przy wynajęciu jakiegokolwiek lokum, stos dokumentów, 10 razy wyższa wypłata niż czynsz, potrzebna osoba która za Ciebie poświadczy itd, B) IPF oferuje pracę tymczasowa, mogą Cie odesłać do domu z dnia na dzień jak skonczy się praca. Czy Francuzi są otwarci na obcokrajowców? Zdecydowanie nie.

Adam S.

Dziękuje pani Magdzie za szybkie znalezienie pracy. Pozdrawiam Adam

Jacol

Polecam firmę. Szybki proces rekrutacji. W dwa tygodnie byłem już w pracy we Francji. Zapewniony transport i mieszkanie a najważniejsze że wszystkie papierki pozałatwiane zdalnie i nie musiałem jechać do ich biura w Poznaniu.

Pracownik z Wittenbergi

Ja w przeciwieństwie do niektórych komentarzy jestem zadowolony. Pracuje od 6 miesięcy w Wittenberdze. Czasami są dni gdzie nie ma za dużo pracy, ale zazwyczaj jest odwrotnie. Praca jak praca. Dla mnie ok. Na początku mieszkaliśmy w małym mieszkanku co było problematyczne, ale na szczęście szybko je zmienili na lepsze. Kasa zawsze o czasie. Nie robią też problemu z zaliczkami co jest bardzo pomocne zwłaszcza zaraz po przyjeździe do Niemiec.

Dawid S.

Niedawno odbyłem rozmowę rekrutacyjną dlatego chciałbym się podzielić pozytywnymi doświadczeniami. Od samego początku bardzo dobry kontakt telefoniczny z panią z HR. Bardzo merytoryczne spotkanie zarówno z panią z HR, jak i z panią dyrektor. Ludzie na korytarzu uśmiechnięci i pomocni. Pierwsze wrażenia bardzo na plus. Jeśli ktoś się zastanawia czy aplikować to myślę, że warto.

Tomasz B.

Wszystkim polecam pracę z ipf. To uczciwa agencja z którą wyjeżdżam już od kilku lat. Pieniądze zawsze w terminie, czyste kwatery a panie z biura zawsze służą pomocą, nawet w weekend.

XYZ

Skończyłem mój 3 kontrakt z nimi i ogólnie mogę polecić. To chyba najlepsza agencja z którą współpracowałem. Wiadomo, najlepiej byłoby znaleźć robote bezpośrednio u pracodawcy, ale jak nie znasz języka to ciężko. Tu zarobisz trochę mniej, ale przynajmniej jesteś we Francji w polskiej ekipie wiec jest dużo łatwiej. Co do samej roboty to też nigdy nie narzekałem. Oferty dobrze opisane wiec na miejscu nie było zdziwienia co i jak trzeba spawać. Pokoje tylko mogłyby być jednoosobowe, nawet za dopłatą. Reszta Ok. Ogólnie to oceniłbym tak 7/10

Michu

Póki co ok. Robota fajna. Pierwsza wypłata weszła. Kasa się zgadza co do euro i weszła w terminie.

M.Z.

Mój mąż pracuje dla ipf od prawie roku. W Polsce nie da się pracować za takie pieniądze dlatego wyjechał do Francji żeby podreperować domowy budżet. Ogólnie jest zadowolony z pracy i warunków. Pieniądze ma zawsze na czas. Jedyny minus to zjazdy, ale ogólnie można polecić prace z tą agencją.

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF