Operator CNC (WA)

Paryż
Umowa o pracę2 600-3 100 €brutto / mies.
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku: Operator CNC

Obowiązki

  • praca w firmie produkującej części elementy do zacisków np. szczęk pływających
  • obsługa tokarki Somab Optimab
  • kontrola wizualna i miarowa, gwintowanie, pakowanie części, zmiana narzędzi
  • praca na podstawie rysunku

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dobry wzrok
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia i stabilnego zatrudnienia
  • zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
  • prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp
  • pracę w polskim zespole
  • pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
  • zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • 100 € premii za polecenie pracownika

Dodatkowe informacje

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia
  • Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości
  • Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1