IPF

Opinie o IPF

Intryguje mnie oferta jeżeli chodzi o pracę na produkcji we Francji. Nawet umowa jest francuska z odprowadzony mi składkami emerytalnymi. Pracował ktoś na tym stanowisku? Chciałabym poznać jakieś realne zarobki. Widziałam, że praca jest tymczasowa a jeżeli chodzi o stałą współpracę to jest taka możliwość? Oczywiście jeżeli ktoś się sprawdzi...

Dzień dobry. Zgadza się. Nasi pracownicy we Francji są zatrudnieni na francuską umowę o pracę i są od nich odprowadzane wszystkie składki :) Na ten moment mamy kilka ofert na produkcji w całej Francji, a zarobki zaczynają się od 1700€ netto. Wszystko zależy od zakładu i ilości przepracowanych godzin. Jak najbardziej jest możliwość dłuższej, a nawet stałej współpracy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 618474066.

@IPF

Czy firma również załatwia zakwaterowanie? Opłaca je? Czy znajomość języka francuskiego w pracy na produkcji jest konieczna? Na sam początek jaką umowę oferują i na jak długo? Chcę tutaj aplikować :]

Pracownik IPF

PO stronie IPF jest zagwarantowanie zakwaterowania a pracownik partycypuje w kosztach naliczanych tygodniowo a nie od razu za miesiąc. Znajomość języka na produkcji nie jest wymagana a jeśli pracownik zna język albo/i jedzie swoim autem prywatnym IPF daje dodatkowe bonusy finansowe. Od początku jest to umowa francuska a długość kontraktu zależy od Klienta we Francji. Preferowane są osoby na wyjazd które chcą podjąć współpracę na dłuższy okres czasu.

Zgadza się. IPF zawsze organizuje i dofinansowuje zakwaterowanie bez względu na to do jakiego kraju wyjeżdża nasz Pracownik. Znajomość języka obcego nie jest wymagana, ale dla osób, które go znają oferujemy dodatkowe wynagrodzenie. We Francji zawsze zatrudniamy na francuską umowę o pracę. Zatrudniamy zarówno na krótszy, jak i dłuższy okres czasu. Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość zatrudnienia. Zapraszamy do aplikacji! :)

Jula
@IPF

Czyli jeśli znam francuski biegle, to mogę liczyć na dużo lepszą wypłatę? A ile wynosi ten bonus finansowy?

@Jula

Dzień dobry. Dla osób pełniących funkcję tłumacza na projekcie, przewidujemy bonus w wysokości 120€ miesięcznie.

@IPF

Ale czy pracownik płaci coś za to zakwaterowanie? Odciągane jest z wypłaty? Czy jest to darmowa kwatera? Rozglądam się za ofertami, bo szukam pracy za granicą...

Tak. Pracownik opłaca około 300€ miesięcznie za kwaterę. Resztę pokrywa IPF. Miewamy także oferty z darmowym zakwaterowaniem dla specjalistów znających język obcy (np. niemiecki), którzy będą pełnili dodatkową rolę tłumacza na projekcie.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę IPF na stanowisko Operator Cnc? Pojawiło się 16 października na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Zbychu

Wszystko Ok

Pracownik Lyon

Ogólnie praca nie jest zła i nie mam większych zastrzeżeń. Wypłata na czas, kwatera przyzwoita, dojazdy na zakład za friko. Do tego umowa o pracę i to francuska.

Nowy operator cnc
@Pracownik Lyon

Witam Czy pracuje lub pracował ktoś z was we Francji LA Roche sur yon. Można się tutaj czegoś dowiedzieć odnośnie tego miejsca, jest to praca przy prosukcji. Cylindrów hydraulicznych na tokarka h mori seiko. Był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Tomasz
@Nowy operator cnc

Podpinam się do zapytania. A może Pan uzyskał już jakiegoś info na priv? Z góry dziękuję za każde info!

Jestem tu nowa
@Pracownik Lyon

O jakim stanowisku mówisz ? Ja się zastanawiam jakto jest na wędlinach bo myślę czy tam nie jechać z chłopakiem. Pomoże ktoś kto tam pracuje i odpowie ?

Romeo

Wędliny?

Maria
@Pracownik Lyon

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą. Wszystko jest tak jak mówią przed wyjazdem. Polecam

Ten
@Pracownik Lyon

Jak za friko? Trza płacić za paliwo samamu,wprowadzili z dnia na dzień. Trzeba dojeżdżać po 50km i samemu się płaci,a żeby zatankować na kartę to muso mieć 150e na karcie!

Mmm
@Ten

IPF to jedna wielka porażka. Zaczynając od zapewnionego przez nich transportu z Polski ,zero pomyslunku logicznego. Oczywiście później odciagaja Ale mniejsza z tym. Kwatery często są oddalone od miejsca pracy po 50 km. Paliwo pokrywa pracownik. Cały opiekun jest pomocny na początku. Później niestety dodzwonić się do niego lub do kadr graniczy z cudem. Szczególnie Pani Klaudi nie polecam. Co do wypłat są na czas. Ale często oszukane brakuje euro i nie wiadomo za co. Stanowczo odradzam tą firmę. Są inne lepsze np eurokontakt czy interkadra. Albo poprostu poszukać na własną rękę.Pozdrawiam

qwerty
@Pracownik Lyon

Procownik Lyon: napisałeś "Do tego umowa o pracę i to francuska" - z tego co wiem, to podpisujemy jakąś formę francuskiej umowy o pracę lecz to nie normalna umowa o pracę a raczej śmieciówka. Nie masz ZUSów (w tym ubezpieczenia zdrowotnego, wypadkowego ani składek emerytalnych). Po drugie: taka umowa to praca tymczasowa.

Kasia Rydz

Dziękuję za szybkie znalezienie pracy :)

Elżbieta

Chciałabym starać się o posadę pracownika pralni w Niemczech. Zastanawiam się natomiast ile trwają takie zlecenia w firmie? Jest to praca na dłuższy okres. Zakwaterowanie całkowicie po stronie pracodawcy? Kwatery czyste, zadbane? Po ile osób w pokoju?

Annaoj

Czy wypłacany jest ekwiwalent za urlop

Kasia L.

Dzień dobry. Widziałam ogłoszenie na koordynatora w okolicach Nantes. Czy ktoś z Was wie czy to nowe stanowisko czy też szukają na czyjeś miejsce? Jeśli tak to dlaczego? Co możecie powiedzieć o tej pracy? Jak wygląda proces rekrutacji? Ile ma etapów?

GTK

Witam, mam zamiar wyruszyć z tą firmą do pracy na cnc do Wittenberga. Podobno do małej rodzinnej firmy. Jest już tam ktoś, może coś powiedzieć na ten temat?

PZ
@GTK

Podpinam się. Ktoś coś?

Przemo

Witam. Pracuje już ktoś z nimi jako elektryk w Niemczech? Ile można wyciągnąć? Jakie warunki? Polecacie? Można jechać?

Paula

Zna ktoś pracę Pracownik produkcji słodkich i słonych przekąsek? Ciekawa jestem opinii osób, które już z nimi wyjeżdżały, bo jestem zielona. Opłaca się w ogóle ta francuska umowa podkreślona w ofercie, bardziej od polskiej? Jak to widzicie?

Evita
@Paula

Czy masz jakieś informacje o tej pracy przez ipf ,bo mam ofertę i nie wiem co zrobić .

Nelka

Nawiązując do oferty Specjalista ds. Rekrutacji, w ogłoszeniu zostało podane, że zapewniona jest strefa relaksu chilli room i baby room, czy ktoś wytłumaczy na czym to polega? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Jest również mowa o wysokim wynagrodzeniu, zna ktoś kwoty takiego wynagrodzenia?

Monia

Hej, poważnie rozważam wyjazd z nimi. Ogłoszenie Pracownik produkcji spożywczej mnie interesuje. Na spożywce zęby zjadłam :D Tylko co jak nie mam samochodu, a tam wymagają, komunikacji jakiejś tam nie ma miejskiej? Albo z kimś się nie można zabrać?

@Monia

Pani Moniko, jest taka możliwość. Jeżeli chodzi o pracę na produkcji we Francji to organizujemy zarówno transport z Polski do Francji, jak i ten na miejscu, tj. z kwatery do miejsca pracy. W przypadku pracy w Niemczech zazwyczaj kwatery znajdują się bardzo blisko zakładów pracy i transport nie jest potrzebny. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 618474066. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pani pytania dotyczące naszych aktualnych ofert pracy :)

Zainteresowana
@IPF

I ten transport jest darmowy czy trzeba do niego dopłacać? Piszecie też, że czasem nie jest wymagany, to ile wtedy zajmuje dojście do takiego miejsca pracy? Będę wdzięczna za takie informacje jeszcze. I po ile osób się mieszka w pokojach, bo nie ukrywam, że sobie cenię prywatność?

@Zainteresowana

Jeżeli chodzi o transport to nie zawsze wymagamy od pracownika własnego auta, natomiast zawsze zapewniamy transport do Francji, a także z kwatery na miejsce pracy. Co do zakwaterowania to oferujemy pokoje dwuosobowe, ale jest możliwość pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą. Staramy się znajdować kwatery jak najbliżej miejsca pracy. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 618474066. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pani pytania dotyczące tej oferty pracy :)

Vlad

Polecam

R.

Wszystko w porządku. Praca łatwa (produkcja wafelków) i pieniądze nienajgorsze.

A. Skoczek

Firma solidna. Pracowałem już w kilku agencjach i z ipf współpracuje mi się najlepiej. Jasne warunki umowy, wszystko dokładnie omówione. Mieszkanie całkiem blisko pracy więc nie tracimy dużo czasu na dojazdy. Do tego warunki są naprawdę dobre. Wypłata od 10 miesięcy zawsze na czas, miesiąc w miesiąc. Kontakt z koordynatorką zawsze kiedy go potrzebuje. Ja polecam.

Uczciwa agencja. Pracuje z nimi już prawie rok i nigdy nie miałem problemów. Wypłata zawsze się zgadza co euro i jest przelewana w terminie. Panie z biura miłe i dość pomocne. Jedyny minus to kwatery, które są dwuosobowe, ale idzie się przyzwyczaić.

KM

Polecam i dziękuje za szybkie znalezienie mi pracy. Zaczynam spłacać długi i odbijać się od dna.

Patryk C.

Ipf oferuje całkiem dobre warunki pracy. Pracowałem na produkcji palet w Niemczech i to była niezła praca. LJak na taką robotę to mieliśmy fajne zarobki. Na miejscu mieliśmy załatwione wszystko, od formalności po nocleg. Tydzień temu wróciłem do Polski, ale pewnie pod koniec roku znowu z nimi wyjadę.

Juras

Firma jest spoko już 6 miesiąc pracuje. Za wszystko płacom a jesli chodzi o mieszkanie to tez fajne a i kasa na konto tez jest bez opuznien

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 297.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 169 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF