Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

magazynier

Dziękuję całej dyrekcji za super wypłatę ! starczyło mi na zapłacenie rachunków za mieszkanie ! a za co będę żył DO NASTĘPNEJ WYPŁATY NIE MAM POJĘCIA ! ! ! JESTEŚCIE !!! WOLE TEGO NIE NAPISAĆ !!! CO MYŚLĘ O WAS !!!

unname

pobijcie sie ;]

linda

chyba coś ci się pomyliło,nie zmieniłem płci,jestem obserwatorem tego wszystkiego

unname

każdy biurowy każdy lider... w regały szykować i palety prostrować na wiodących wtedy sie nauczą co to znaczy (usunięte przez administratora) na magazynie. srutu tutu kłębek drutu ;]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
obserwator

CHŁOPY TYLKO PROTESTY COŚ ZMIENIĄ NA TYM MAGAZYNIE ! WYWIEŚCIE TRANSPARENTY ZAKAZ WSTĘPU NA MAGAZYN DZIECIOROBA Z BIELSKA ! KAŻDY JEGO PRZYJAZD TO OBCIĘCIE ZAROBKÓW A TE NASZE MATOŁKI ZGADZAJĄ SIĘ NA WSZYSTKO !

obserwator

MACIE CHŁOPY RACJE DLA FIRMY CEVY TYLKO KASA SIĘ LICZY PRACOWNIK TO ŚMIEĆ .SKOŃCZĄ SIĘ ULGI TAK SZYBKO UCIEKNĄ JAK PRZYSZLI !TRZYMAJCIE SIĘ RAZEM TYLKO TO URATUJE TEN MAGAZYN . A TYCH [usunięte przez moderatora] Z BIELSKA POGOŃCIE NIE DAJCIE SIĘ OKRADAĆ ! ! !

Felixio

no pewnie wypatalachy najlepsi jestescie :) Pozdrawiam wszystkie zmiany , Twoja szczegolnie bo lubisz pewnie mleczko od liderow spijac

robol

Kierownictwo nie dorosło żeby uszanować zwykłego pracownika . Dla nich liczy się tylko zysk nie pracownik zawsze tak było .Musi dużo czasu upłynąć żeby zrozumieli że zwykły pracownik jest człowiekiem ma rodzinę i potrzeby.Opłaca firmy Ramsztawowe płacąc im duże pieniądze zamiast zapłacić zwykłemu pracownikowi .My szarzy ludzie nie znamy ich polityki ile z tego mają do własnej kieszeni .Ktoś na forum napisał że kierownictwo się brzydzi zwykłego szarego pracownika , miał słuszną rację .Nie wiem jak tam jest innych magazynach CEVY ale w Pile tak jest. Nie słyszałem żeby kierownictwo zaprosiło zwykłych pracowników na spotkanie na mieście np.do prlu którzy to oni zapracowali na zyski nie biuro ! kierownictwo nie zna języka zwykłego pracownika , zawsze zapraszają liderów zm. i całą reszte i pracownik na koniec roku dostanie po pączku .

zmianaC

Ale wy ludzie brednie piszecie!Ta robi to ta tamto co was to obchodzi co kto robi???????????Wezcie sie za prace a nie za obrabianie komus tyłka.Bierzcie przykład ze zmiany C i A tam nikt nikomu na forum nie obrabia tyłka tylko zmiana B psuje nam renome.Dlaczego nie potraficie powiedziec sobie w twarz tylko jak dzieci sie zachowujecie brak słów na tych ludzi ze zmiany B.

spólka

Jak można być takim debilem żeby pisać takie brednie ! Ramstad zatrudniając mnie nie obiecywał paczek ! premi świątecznej itd.nie obiecywał długich umów ,Nie wiem po co robicie tyle szumu pisząc takie brednie na forum !Duża część pracowników pracuje uczciwie sumiennie ! nie ukrywajmy że jest spora grupa co wszystko ma w dupie ! jak bydło leży w toalecie ! pety rzuca gdzie się da ! zamiast sprzątać po sobie pisze sms ! ogląda co tu można skubnąć ! przez takich baranów ! są tacy co nie wiedza co to jest mydło ! że trzeba wyprać ubranie bo śmierdzi ! Firma CEVA szuka oszczędności zatrudniając takich pracowników co mają wszystko w [usunięte przez moderatora]

janosik

piszcie co chcecie, mowcie co chcecie i robcie co chcecie ale ja i tak wszystkich dzis o polnocy zapraszam na berbeluche przy biurze naszych najwspanialszych przelozonych. mam nadzieje ze Ci najlepsi stawia sie. zapomnialbym o najwazniejszym: JA STAWIAM DLA KAZDEGO PYSZNA CYTRYNOWKE. he he pozdrawia regalowy ze zmiany c

robol

Linda czytaj to co jest napisane ! mi chodzi o tych uczciwie pracujących jak Ty nie był opłacany przez spółkę w której połowa pieniędzy tam zostaje ! miał paczki ! pieniądze na święta miał konkretną umowę ! nie jakieś śmieciową ! nie był dyskryminowany tzn. gorszy ! był takim samym pracownikiem jak Ci biurowi od siedmiu boleści !Żeby kierownictwo dostrzegło zwykłego robola ja nie czuje się lepszym od Ciebie .tak samo muszę pracować .tak samo jak Ty czekam na sms na rfa że nie mam po co przychodzić do pracy !

linda

Mam wrażenie,że cofnęliśmy się do czasów niewolnictwa,byli czarni i biali tu jest Ceva i Spółka,czym różni się Ceva?aha zapomniałbym oni mają umowę z Cevą co im się to nie długo skończy,ju (usunięte przez administratora) trzęsą z czego się bardzo cieszę,mają paczki dla dzieci(jakbyśmy my dzieci nie mieli) i pieniądze na święta a my co?8 godz.harówy żeby wyrobić normę ale w końcu po to się idzie do pracy,ale co nie którzy z Cevy połowę zmiany stoi i rozmawia w końcu ma czas bo pózniej dostanie takie zadania że nadrobi ten postój(wszyscy wiedzą o kogo chodzi)my nie narzekamy,zamknijcie wreście mordy i wezcie się do roboty

robol

Kolega pisząc raczej nie miał zamiaru obrazić wszystkich pracujących ze spółki nie ukrywajmy jest tam sporo gamoni !chodziło koledze żeby kierownictwo nie utrzymywało spółek lecz płaciła pracownikom którzy zgadzam się z Wami uczciwie i ciężko pracują !Ale nie o tym chciałem napisać w tej firmie są kaizeny w modzie jeżeli ktoś nie wie co to jest to podpowiem pomysł na poprawę i udoskonalenie pracy .Chciałbym aby wejście do biur mogło odbywać wyłącznie na kart magnetyczną ! Zakaz by mieli wejścia zwykli robole !nie szpiegowali by ! co robią nasi koledzy w biurze ! podnieść im wynagrodzenie ! kupić nowe filmiki i gierki ! całkowicie pozamykać okna ! przechodząc nie było widać co robią ! dać im więcej nadgodzin ! po godz 22 koniecznie musiały by im towarzyszyć (usunięte przez moderatora) i ! mam nadzieje że dostane kaizena?

pyzdra

dokłądnie LINDA tak jak mówisz.. spółka podtrzymuje cały magazyn reszta to jest skło...

linda

Ej magazynier od siedmiu boleści!!!Zacząć płacić uczciwie za skubanie słonecznika chyba, bo to spółka tyra żeby nie otrzymać esemesa z podziękowaniem współpracy,to my mamy śmieciowe umowy nie wy,gdyby nie spółka byłoby pełno łupinek na posadzce

pyzdra

napewno pracownicy ceva rzetelnie pracują.. no faktycznie... gdyby nie randstad bo nic by niebyło zrobione na tym prZeklętym magazynie.l!!!

ukradli mi ksywe

ty pyzdra miales byc janosikiem, ukradles mi moja nowa ksywe, przeciez dzis rano mowilem ze masz podpisywac sie jako janosik a ja mialem byc pyzdrą, nie ladnie z twojej strony ale jakas berbeluche musimy dzis spic pod kawomatem tylko podaj godzine spotkania hehe

magazynier

Po takim wpisie Pana z Ramsztadu możemy domyśleć się jacy pracownicy są zatrudniani kierownictwo stawia na ilość a nie na jakość .Normalny pracownik z pewnością nie napisałby takich głupot ! Zatrudniając takich ludzie nie interesuje praca tylko zawartość towaru z jakim ma do czynienia .Nie ja jestem od podpowiadania Dyrektorowi co ma zrobić .Ale zakończył bym współprace ze spółkami lub ograniczył do minimum .I zaczął płacić uczciwie pracownikom którzy rzetelnie pracują .

pyzdraa

to wszystko jest (usunięte przez administratora) warte! musimy zacząć walczyć o swoje. odpowiedzcie sobie na pytanie... czyn jesteśmy jakimiś szmatławcami do(usunięte przez moderatora) zainnych gdy ci siedzą sobie i leją na wszystko? gdyby nie randstad to ta firmajuż by dawno upadła!!!! i tak wszystko(usunięte przez moderatora) jak nie dziś jak niejutro top za miesiąc dwa a może i rok!! spółka musi sie trzymać razem. a więc (usunięte przez moderatora) tą bude ;]

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland