Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

magazynier

Racja ! tylko w ten sposób mozemy okazać niezadowolenie z płacy !oraz traktowania przez idiotę Lidera O.!Przyjdą same [usunięte przez admina słowo niecenzuralnemagazynu ! ZJEDNOCZMY SIĘ WRESZCIE !Dosyć klepania biedy ! !!

poniedziałek

Ludzie, nie idzcie na ten pikinik!! Chociaż tak zaprotestujmy, pokażmy "tym na górze" że nie damy się przekupić piwem i kiełbasą (lub inną żywnością). Pokażmy im że taka forma nie jest dla nas zadawalająca. Nie bądżmy zachłanni na ochłapy rzucane z "góry". Myśle, że troche poniżające by było pójście tam, ale każdy ma prawo do swojej opinii. Pozdrawiam.

roki

(usunięte przez administratora) forum jest po to zeby pisać prawdę ! pracownicy piszą tylko to im pozostało , w pracy nie mogą sie skarżyć , ponieśli by konsekwencje z nachtymiastowym zwolnieniem. Tyllko tu mogą wyrazić swoje uwagi do kierownictwa naszego magazynu.Sami wiecie najlepiej cały czas zasłaniają się kryzysem ! stać ich na podwyżki ale po co ? lepie zgnębić robola !Na tym magazynie powinien żażdzać ktoś kto ma pojęcie o biznesie .(usunięte przez administratora)nie ma pojęcia o zazdzaniu magazynem to nie jest tylko moje zdanie .

bartek sakowicz

(usunięte przez administratora) magazyn 80 =] pozdro dla starej gwardii trzymajcie się w tym syfie i nie dajcie się =]

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
roki

Święta racja co napisaliscie , mało tego prawdziwych fachowców jest coraz mniej ,umierają i odchodzą z tego syfu ze stałymi umowami .Jak mozna zaobserwować Pan (usunięte przez administratora)postawił na ilość .Jemu wydaje się ze dobrze robi po co płacić wyszkolonemu , zdysplinowanemu pracownikowi ,woli miernotę co siedzą w kiblu lub leżą jak bydło na posadce i ma w (usunięte przez administratora) ten magazyn .Ja im się nie dziwie jak płacą tak pracują .

magazynier

Lubie poczytać sobie owe forum , ludzie mają racje co piszą .Tu nie chodzi że ktoś popełnia błedy lub nie potrafi się wysłowić poprawnie .Niech wiedza co myślą o nich pracownicy , jakie mają zdanie .Wiem że to i tak niczego nie zmieni w dużym stopniu (usunięte przez administratora)To co się wyprawia na tym magazynie to jest pomsta do nieba .Ludzie zarabiają z miesiąca na miesiąc coraz mniej ! opłaty ,życie z każdym dniem jest droższe ! płace zamrożone !podwyżek brak ! nawet nie są wstanie podnieść inflacyjnego !o co tu chodzi ? Mydlą oczy piknikami !zamiast wypłacić pracownikom , ludzie zaczynają głodować , nie skupiają się na pracy ,tylko myślą co do garka włożyć !Myślę że nie tylko to my czytamy owe forum ,Firmie powinno być wstyd ,to co ludzie piszą ! tu nie chodzi o kryzys !tylko za jakie marne grosze znajdą osobe do pracy ! firma nie stawia na jakoś tylko na ilość mało przydatnych pracowników !

XYZ

Żenadą jest to co się na tym magazynie dzieje. Ludzie tu piszą pawdę i tylko prawdę. Kierownik zaprasza wszyskich na piknik bo tak wypada,a żeby podwyżki dać to nie ma szans bo się kryzysem zasłania.Najważniejsze jest to aby tyrać,z(usunięte przez administratora) żeby target wyrobić i żeby słupki się zgadzały a wypłaty coraz mniejsze! Zamiast zasranych pikników kieras mógłby zaproponować nam podwyżki. (usunięte przez administratora)

magazynier

Moje zdanie jest takie że ten piknik który ma się odbyć to i tak nie jest z pieniędzy (usunięte przez administratora) tylko naszych ! a organizują go tylko po to żeby rozpisać że na piknik poszło dużo więcej a oni sami przetrfonili nasze piniądze na swoje spotkania !, lbacje na mieście !chore szkolenia przy obiatkach itd.zamast nam wypłacić w całości .Tylko że 90%pracowników jest przeciwna piknikowi ! wolą dostać swoje piniądze socjalne w całości , większą przyjemność dla nich jest nie oglądania fałszywych zakłamanych gęb !wystarczająco że mają z nimi do czynienia na codzień !

zrezygnowany!

Olać ten śmieszny piknik, lepiej by pan dyrektor pomyślał o podwyżkach dla pracowników a nie pikniki organizuje! Nie mamy za co żyć i to jest problem! Po zrobieniu opłat zostaje mi na życie zaledwie 500 zł i jak mam przeżyć cały miesiąc za te grosze mając dziecko??? W (usunięte przez administratora) pan to ma,bo po co przejmować się robolami klepiącymi biedę mając wypchany portfel! Najlepiej zaprosić biedaków na piknik, niech zjedzą kiełbasę,wypiją harnasia i się cieszą bo za te nędzne wypłaty nie mają na chleb!Pracując kilka lat na magazynie nie stać nas nawet na skromne wakacje nie mówiąc o pana wypasionych. Mam gdzieś ten cały piknik,wolę z rodziną spędzić ten czas bo tyram jak wół i zostaję na nadgodzinach żeby dziecku kupić cokolwiek! Żygam tą robotą a jeszcze bardziej jak co miesiąc odbieram groszową RENTĘ!!!!

XY

Całkowicie się zgadzam z Tobą kolego ,wydaje mi się że tą nędzę jaką mamy w tej chwili na magazynie możemy zawdzięczać naszemu dyrektorowi (usunięte przez administratora). To oni doprowadzili do tego stanu żeczy.CEVIE jak widać na innych magazynach mają spore zarobki mimo że mają słabszą wydajność . (usunięte przez administratora) celowo zaniża płace knuje jak tylko może żebyśmy jak najmniej zarabiali . Tym samym pnie się do góry za naszą krzywdę !To i tak się kiedyś zemści dłużej ludzie nie wytrzymią .Już można zaobserwować jak kładą na wszystko lachę .w dupie mają ich wydajności .Szkoda tylko że nie mogą się zgrać ze sobą olać ten jego piknig .Byli by sami przydupasy magazynu .

magazynier

Pan (usunięte przez administratora) organizuje piknik dla pracowników to jest jakaś pomyłka ! ludzie nie mają na chlep na oplaty na głupie lody dla swoich dzieci .Panie (usunięte przez administratora) panu i Panom w biurze niczego nie brakuje nie znacie tego jak dziecko woła daj na loda, a ja charam jak wół w tym magazynie zasranym i nie stać mnie na nic ! (usunięte przez administratora) pracowników ! robicie to nagminnie zarabiamy śmieszne pieniądze ! COFAMY SIĘ W STECZ ! tylko przez Was ! za czasów philipsa było to nie do pomyślenia ską wzieliście taką zasraną firme jaka jest CEVA ? Jak Pan się czuje jako dyrektor? jakie ma Pan sumienie ?okradać pracowników z miesiąca na miesiąć ! nie rozumiejąc lub udając że nie rozumie Pan o czym mówią pracownicy na zebraniu !

mag

A ja pozdrawiam moją zmiane "A "czyli zmianie wulgarną, chamską ale przynajmniej nie piszącą na forum

żżżżżż

siema saki niestety ja jeszcze w tym syfie :// stare czasy dobre byly a wszystko co dobre szybko sie konczy. Tu nie ma przyszlosci jesli chce sie cos zmienic na lepsze to trza.. sie wyrwac z tego bajzlu. Na razie przepucha i na piwko bo nic lepszego teraz nie wymysle pozdro... i narka....

saki....

widzę że na magazynie 80 dużo się dzieje (usunięte przez administratora) zmowy i (usunięte przez administratora)czy to jest zakład pracy chronionej ? dobrze się czyta te wypowiedzi na forum i duży ubaw jest... Jestem dumny ze już tam nie pracuje i nie musze patrzeć na tych babochłopów.. dobrze się tam pracowało 3 godziny pracy target zrobiony 130 palet walniętych i było można walić bajere w regalach pozdro dla starej gwardii oczywiście dla (usunięte przez administratora) któremu udało się rozbic swieta trojce :D hehe to były piękne czasy swieta trojca zawsze razem ;p haha (usunięte przez administratora) uciekaj z tej roboty szkoda czasu i zycia na to (usunięte przez administratora)

haha

nie moge hahaha donoszą skromnie wiec sa fajni hahaha pograzacie sie tylko!

postronny

Prawda jest taka że gdyby każdy powiedział prosto w oczy supermenowi czyli słynnemu panu (usunięte przez administratora) co o nim myśli to większość osób na magazynie by już nie pracowała! Po to jest te forum żeby pisać co nas boli. A boli nas wsółpraca i podejście (usunięte przez administratora). do normalnych pracowników, ci którzy nie podpier....ją mają pod górke. Za donosicielstwo (usunięte przez administratora) dostali umowę!!! A ci którzy potrafili liderowi (usunięte przez administratora) postawić się to przeniósł ich na inne zmiany, albo zwolnił co niektórych ludzi... Jak tu mieć szacunek do takiej kanali?! Nie dziwię się że jest tak na tym forum obsmarowywany, sam sobie na to zasłużył i długo będzie się to za nim ciągnęło, tak samo jak za babochłopem Stefanem i sfochowaną Marleną! Dobrze im tak niech wiedzą jak są spostrzegani przez większość ludzi na magazynie. Donosicieli trzeba tępić, a one bez skrupułów podpiepszają na oczach wszystkich pracowników. (usunięte przez administratora)wybiera sobie pracę, dla (usunięte przez administratora)jest to coś za coś, doniesiesz to pójdziesz gdzie chcesz. W głowie się nie mieści! Tępić takie (usunięte przez administratora)!!!!!

pracownik magazynu

Do mord. Nie badz taki pewien czy na tym forum wypowiadaja sie byli bracownicy spolki. Informacje plyna na goraco, wiec zapewne pisza tu obecni pracownicy magazynu. A czy to ze spolki czy tez z umowami ludzie to nie ma znaczenia, kazdy ma prawo do wlasnego zdania na temat pracy i tego co sie na magazynie dzieje. Jak sa traktowani przez liderow i jak ich odbieraja,

mord 22222

Nie chodziło o cała spółkę. Nie bylo to do osob ktore pracuja tam od dawna. Podkreslam PRACUJA! Tylko do tych chwilowych co maja prace gdzies i odchodza badz sa zwolnieni bo sie nie nadaja a potem pisza te wszystkie bzdury na forum.

spółlka

Pracownicy spolki to tez ludzie!! Nie sa w niczym gorsi od tych pracownikow ktorzy maja umowy, ale sa wykorzystywani przez wprowadzone zasady przez ceve! Pracuja mimo 3/4 etatu, bo taki jest rynek pracy i takie sa czasy. Nie maja placone wczasow pod grusza, paczek dla dzieci na swieta. N ie zmienia to jednak faktu ze sa wartosciowymi ludzmi. Masakra! Nawet zatrudnieni przez ceve moga zostac zwolnieni(umowa do niczego nie zobowiazuje), ciekawe czy wtedy by byli tacy anty nastawieni zeby pracowac przez spolke?!

prawda boli

Ciesze sie ze niudacznicy odeszli szkoda ze nie wszyscy ale czas na nich Nadejdzie dużo piszą bo tylko g/ówno w pracy robią - życzyc komuś śmierci ? i to za brak własnej wiedzy ? -nie wiem jakim zerem trzeba być, pisząc takie komentarze jedyne co udowodniłeś to to że trzeba zwalniać takich nierobów jak ty którzy jedynie z ukrycia są lwami i brak im honoru by sie ujawnić, a może to kwestia wiary i jako muzułmanin powinieneś się na tę okolicczność wysadzić Ja natomiast wierzę że sprawiedliwość Cię dopadnie i poniesiesz konsekwencje swoich kłamstw jak i w to, że starczy ci życia do spłacenia długu tego czynu.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland