Opinie o Ślub Click w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ślub Click. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ślub Click na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ślub Click w Warszawa

kamea

Do Frajera! - 2012-10-26 21:08:08 A do kogo mam pisać? Jak mam tworzyć bazę klientów jeśli wejść na mój profil jest znikoma ilość... Zapytań nie mam żadnych od 2 miesięcy... Możliwości biznesowe okazało się że mają limit i więcej mi nie przysługuje, więc nie wpieraj mi że się nie przykładam do tego aby łapać zlecenia, tyle że zleceń tak samo jak klientów nie ma!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, po to posłuchałem pana [usunięte przez moderatora] by mieć zlecenia, ale nie mam ani jednego.... Więc życzyłbym sobie żeby mieć choć jedno lub być w tak luksusowej sytuacji jak ty i mieć nawet!!! 2 lub 3, ale ich nie ma bo nawet jak mi klientki zostawiają adres e-mail i numer telefonu, to na 10 odpowiedzi na mail potwierdzenie otrzymuję jedno a reszta maili się cofa!! Jak zatem zdobyć to zlecenie? Trzeba być obrotnym? tak zgadza się! nie można czekać aż zlecenie przyjdzie samo bo wiadomo że nie przyjdzie! trzeba się zainteresować każdym mailem oddzwonić na podany numer telefonu (a to już rzadkość, niestety....) a jak jest numer to albo ktoś wcale nie prosił o ofertę albo słyszę \"nie ma takiego numeru\" Wszystko to wielka ściema za kupe szmalu, stworzona dla [usunięte przez moderatora] bo tylko tacy się na to nabiorą! [usunięte przez moderatora] to jest każdy kto się na to nabrał bez względu czy tak uważa że nim jest czy też uważa że nim nie jest! ha!zgadzam sie z tym , zadnych zamowien i pytan nie ma ,to jest wszystko fikcyjne.Wykupilam okno wystawowe, od maja anie razu nie bylam zamieszczona . Zlazylam reklamacje, po dlugich prosbach telefonach wyegzekwowalam w ramach rekompensaty baner i artykuł o mojej firmie .Przeslalma zdjecia artykuł , NO I CO? i NIC cisza! nikt juz sie nie odezwal . Po tygodniu dzwonie pytam ; ze czekam i słysze kolejne wymowki . Pan który moja strona sie zajmowal to juz nie pracuje , ze ktos to przejoł ,ale oni nic nie wiedza he he he i tak w kółko:) super coooooo?

Do Frajera!

A do kogo mam pisać? Jak mam tworzyć bazę klientów jeśli wejść na mój profil jest znikoma ilość... Zapytań nie mam żadnych od 2 miesięcy... Możliwości biznesowe okazało się że mają limit i więcej mi nie przysługuje, więc nie wpieraj mi że się nie przykładam do tego aby łapać zlecenia, tyle że zleceń tak samo jak klientów nie ma!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, po to posłuchałem pana [usunięte przez moderatora] by mieć zlecenia, ale nie mam ani jednego.... Więc życzyłbym sobie żeby mieć choć jedno lub być w tak luksusowej sytuacji jak ty i mieć nawet!!! 2 lub 3, ale ich nie ma bo nawet jak mi klientki zostawiają adres e-mail i numer telefonu, to na 10 odpowiedzi na mail potwierdzenie otrzymuję jedno a reszta maili się cofa!! Jak zatem zdobyć to zlecenie? Trzeba być obrotnym? tak zgadza się! nie można czekać aż zlecenie przyjdzie samo bo wiadomo że nie przyjdzie! trzeba się zainteresować każdym mailem oddzwonić na podany numer telefonu (a to już rzadkość, niestety....) a jak jest numer to albo ktoś wcale nie prosił o ofertę albo słyszę \"nie ma takiego numeru\" Wszystko to wielka ściema za kupe szmalu, stworzona dla [usunięte przez moderatora], bo tylko tacy się na to nabiorą! [usunięte przez moderatora] to jest każdy kto się na to nabrał bez względu czy tak uważa że nim jest czy też uważa że nim nie jest! ha!

Użytkownik

Kontrakt podpisałem pół roku temu i faktycznie zapytań dużo nie ma, a jeśli są to nie jakieś świetne. Ale mam sporą bazę dziewczyn, które wchodzą na moją reklamę i zostają mi ich adresy i telefony więc dzięki temu mam potencjalnych klientów. Udało mi się znaleźć 2 czy 3 klientki. Jeśli koledzy czekają aż klientki same przyjdą to powodzenia trzeba troche pracy w to jednak włożyć. Fakt obiecywano mi zapytania których nie ma za dużo ale i tak mi się opłaciło więc moze sie zastanowcie panstwo zanim cos napiszecie bo to co tu piszecie zupełnie mi sie nie zgadza i w dodatku robicie ze mnie [usunięte przez moderatora] którym nie jestem. pOzdrawiam

Krakowskie klimaty

widać że z kasą w [usunięte przez moderatora] clicku kiepsko. przeniesli się z centrum z koszykowej na za (usunięte przez administratora) ie na mokotowie i są w budynku społem. czyżby [usunięte przez moderatora] zaczłą oszczędzać bo produkt się nie sprzedaje a może sam [usunięte przez moderatora] zauważa że nasi rodacy to nie tacy idioci jak hiszpanie i nie chcą kupować tego dziadostwa. Ciekawe ilu handlowców się jeszcze przewinie przez tą firemkę

Brałeś udział w rekrutacji do Ślub Click. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
smieszneTO

To grozi tym, ze sciemy i klamstwa firmy beda lepiej tuszowane w mediach.... i wiecej firm sie da na nich nabrac!

gość

dzięki za info, ale napisz czym to "grozi" co to zmieni? czy jest w ogóle jakaś szansa dla nas na zarobek? Za te [usunięte przez moderatora] powinni za to mieć proces!

smieszneTO

Zobaczcie!!!!!!!!! Teraz zatrudnili innych by kryli ich klamstwa i [usunięte przez moderatora]!! ........................ Portal ślubny klientem Image Doctors [usunięte przez moderatora] – portal pomagający zaplanować ślub i wesele – to nowy klient Image Doctors. Agencja zapewni mu pełną obsługę PR. [usunięte przez moderatora] sam zgłosił się do agencji z ofertą współpracy. Umowę podpisano na 3 miesiące (do stycznia 2013) z opcją przedłużenia na resztę 2013 roku. (es) .................... uwazajcie!!!

gość

no właśnie ostatnio tu bardzo cicho, co nie zmienia faktu że to dziadostwo dalej nas oszukuje!

RomanD

widze ze ladnie uciszyli wszystkich !!

gość

(usunięte przez administratora) ckyy - 2012-10-05 11:11:07 Ja również zostałem (usunięte przez administratora)y przez Ślubclick. Przez 4 miesiące nie dostałem żadnego zapytania, które byłoby zgodne z tym co opowiadała mi(usunięte przez administratora)andlowiec, ktora swoją drogą nie odpowiada już na moje maile. Działanie tej strony jest żenujące, a cały portal to jeden wielki (usunięte przez administratora)Uwaga, co raz większa treść naszych wypowiedzi jest usuwana przez administratora jak np. fikcyjne zapytanie Pani z Zespołu Ślubclicka, które nie miało w swojej treści słówka test - jak twierdzą ci [usunięte przez moderatora] no i kwota trzy tysiące pięćset siedemdziesiąt czyli haracz jaki każą sobie płacić też znika [usunięte przez moderatora]

gość

przecież co rusz ktoś coś negatywnego pisze, chcesz kopię tego na prywatnego maila? Negatywów na sg cała masa, na portalu nic się nie dzieje... artykuły to jakieś zasrane przedruki z bodaclick i innych bodaśmieci... aktualizacje na stronie głównej rzadziej niż raz w miesiącu... zapytania w strefie możliwości powielane, po kilka razy to samo zapytanie nieaktualny blog [usunięte przez moderatora] wisi cały czas na stronie głównej (osobiście nie dziwię się że się pani naczelna zwinęła z sg... ciężka kasa wydawana przez nas na "okna wystawowe" nie jest warta efektów jakie z tego mamy a propos, kto płaci raty? bo ja nie płacę :P bo niby co mi zrobią?

oszukana

N(usunięte przez administratora)miałabym ładną stronkę wraz z domeną i pozycjonowaniem od lipca tego roku 2 jakieś zapytania od ludzi, którzy nie mieli wogóle o tym pojęcia. Nie polecam!!! Zwrot inwestycji kpina i farsa!!!

mickey

Chyba jestem [usunięte przez moderatora] bo dałem się namówić na podpisanie umowy, z której wynika, iż płacę (usunięte przez administratora)o za stworzenie okna wystawowego! Skandal za tyle to miałbym pierwsze miejsce w google na przynajmniej 10 frazach :) Drogi ślubcliku! Gdzie konsultanci, gdzie Młode Pary szukające usług na Waszym portalu, gdzie wejścia na okna wystawowe. Czy to możliwe, że normalny człowiek daje się namówić na usługę reklamową takiej wartości i w zamian dostaje nic nie warte okno wystawowe?? Proszę wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem. Taka szanowana na cały kontynent firma i nie ma honoru zwrócić pieniędzy niezadowolonemu klientowi. Skandal!! Ludzie nie dajmy się (usunięte przez administratora) Wiem, że jest nas bardzo dużo. Połączmy siły i złóżmy wniosek zbiorowy.

WIELKIE G!

jedyne zapytania jakie mam (choć słowo \"zapytania\" to i tak zbyt duże słowo, w tym przypadku) to sam sobie wyszukuję w tej idiotycznie-żałosnej strefie \"możliwości biznesowych\" a i tu na niewiele można liczyć bo dziś były tam trzy \"pożalsięboże możliwości\" i to na dodatek od tej samej osoby (o identycznej treści) więc tak na prawdę liczy się jako jedno, tyle że 3 razy powielone.... więc zamiast trzech szans mam jedną szansę a i tak nikłą!!!

chuckyy

majU

Z tego co udalo mi sie dowiedziec, Francisco to imie szefa polskiego oddzialu.. czy jest nas wiecej niz tych kilka osob? moze warto sie zebrac razem, wszyscy (usunięte przez administratora)

gość

same niepochlebne wpisy, nic dziwnego skoro tak oszukują i to za tyle kasy!

oszukany

oszukują setki ludzi (usługodawców oraz usługobiorców, bo nie jest prawdą to co prezentują w portalu) co zrobić żeby ukrócić to oszustwo?? Kto to Franek?

wściekły

największe ślubne [usunięte przez moderatora] na jakie kiedykolwiek trafiłem! efektywność i skuteczność zerowa! ktoś się bawi w ślubny portal naszym kosztem! Administrator usuwa jedynie tzw. brzydkie słówka ale cała reszta opinii jest wyłączenie negatywna!

zainteresowany

Witam Proszę o informację[usunięte przez moderatora] odnośnie tej firmy. Spodobał mi się ten portal i jestem zainteresowany współpracą ale widzę wiele nieprzychylnych wpisów, niestety część jest usunięta przez administratora

Zostaw merytoryczną opinię o Ślub Click - Warszawa

Ślub Click
1.4/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Koszykowa 59 lok. 2
    00-660 Warszawa