Opinie o Ślub Click w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ślub Click. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ślub Click na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ślub Click w Warszawa

oszukana

Sorry, nie widziałam Twojego poprzedniego wpisu, więc powieliłam pytania co do kontaktu z nimi... Umowa podpisana w czerwcu zeszłego roku.

pipol

A kiedy "Oszukana" podpisała umowę ?

pipol

Ja wynegocjowałem rozwiązanie umowy z zapłatą 25% ale co z tego skoro nie mogę się z nimi od stycznia skontaktować. Telefon podany na stronie zgłasza tylko pocztę głosową na maile nie odpowiadają a przesyłki wracają nieodebrane... nawet jakbym chciał zapłacić to nie mam jak ... bo zero kontaktu z ich strony. Działają czy nie działają czy jak to jest ???

oszukany

kto z Was dzwonił tam ostatnio? Jak wygląda spłata Waszych rat? mnie zostało jeszcze trochę, ale od 2 miesięcy cisza... Płacić czy nie płacić? dość kasy już wyrzuciłem w ślubklikowe[usunięte przez administratora] żeby dalej tracić, więc napiszcie mi czy oni działają dalej?

Brałeś udział w rekrutacji do Ślub Click. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
sprawdzoneInfo

Nie wazne skad wazne ze to pewna informacja. handlowcy od pewnego czasu nie pracuja, w biurze te nie. pewnie bedzie strona wisiala, az sie umowy pokoncza i tyle

pipol

A skąd ta wiadomość... walczę z nimi od 3 miesięcy ale ostatnio nie mogę się skontaktować. Telefonów nie odbierają. Na maile nie odpisują. Korespondencja wraca.

uwagaUWAGA

SLUBCLICK zamyka dzialalnosc!! rozeslijcie do wszystkich !! SLUBCLICK zamyka dzialalnosc w polsce!! info potwierdzone!

elie

Jeśli tylko pozew zbiorowy coś ruszy w tym temacie to ja jestem jak najbardziej za!!! Jestem kolejną osoba oszukaną przez ten portal. Zapłaciłam ponad 3000 zł, efektów żadnych... [usunięte przez moderatora]

quario

zostawiajacie swoje namiary bo jak mamy sie kontaktowac [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] moze tam sie wszyscy kontaktujmy ,bedzie latwiej pozdrawiam

quario

Witaj Rzecznik Praw Konsumenta rczej nic nie pomoze;-( Bylem u prawnika i jest bezsilny;-( Oszukuja wszystkich zgodnie z prawem Chyba tylko jakis pozew zbiorowy moze cos naglosnic;-) [usunięte przez moderatora] pozdro

quario

Niestety tez sie nabralem!!!! JESTEM ZA ZBIOROWYM POZWEM PRZECIW [usunięte przez moderatora]. Ludzie ciezko pracują× i teraz muszą płacić "dziadom"

max

co racja to racja, mnie już przeszło, choć na początku też mięsem rzucałem. Szkoda nerwów, lekcja na całe życie:) Omijać szerokim łukiem cały ten portal i tyle:)

suzi

Racja i jeszcze raz rajcja. Ja też dałam się namówić. zapytań miałam tylko kilka i po tel. kontakcie wszystkie klientki zdziwione, że one nie wysyłały żadnych zapytań. raty spłacam i sama szukam klientów. [usunięte przez moderatora]

Mam pytanie... Czy wszyscy wpłaciliście im już całe kwoty. Ja na razie zapłaciłem tylko część i nie wiem czy płacić pozostałą kwotę czy ich olać ([usunięte przez moderatora] jednych!) Co o tym myślicie?

Artur S.

Faktycznie matoły zmieniły adres firmy Dzial Obslugi Klienta : [usunięte przez moderatora] Adres: Grazyny 13/15 02-549 Warszawa jest niedziela więc i tak nikt nie odbierze, ale jutro sprawdzę czy numer jest poprawny... U mnie również nie ma żadnych zapytań ślubnych, kierowanych bezpośrednio do mnie. Dla porównania dodam że na podstawie obserwacji prywatnej skrzynki mailowej, zainteresowanie przyszłorocznymi terminami wzrasta, dziwię się zatem że nikt z Warszawy i okolic nie pyta mnie o ofertę... Jak to możliwe? Ano tak to możliwe, dlatego że nikt tu nie zagląda...

natir1

Witam Widzę ze ta sama metoda (pewnie pana [usunięte przez moderatora]) na którą mnie tez naciągnąłProwadzę kwiaciarnię i też tak jak Pani czuję się oszukana!Cały czas myślę jak tu by ich ukarać .Wybieram sie do rzecznika praw konsumenta aby przedstawić całą ta sytuację i może on nam coś podpowie albo chociaż sprawdzą tą firmę i wezmą się za nią aby dalej nie naciągali innych ludzi.Mi też Pan[usunięte przez moderatora]. proponował współpracę jako podwykonawcę,nie było wogóle jednego słowa ,że to reklama.Na moje pytanie skąd ma mój numer telefonu odpowiedział ,że zostałam wskazana przez większość ze 100 osób do których dzwonił ślubclic i pytal o najlepszą kwiaciarnię w rejonie. Dużo by pisać ale widać ,ze to profesjonalnie przygotowana firma na [usunięte przez moderatora] swoich klientów .Będę się starała zgromadzić jak najwięcej osób i złożyć zbiorowy pozew do sądu. Pozdrawiam Natalia

gosc

jan - 2012-10-29 12:46:18 tak jest, jeszcze jakiś czas temu pozycjonowanie było ok- słowa ślub +miast, wesele+miasto wyskakiwały na 1 miejscu ale jako linki sponsorowane. W wynikach naturalnych nigdy tak na dobrą sprawę śc nie było. No i teraz widac efekty - nie ma kasy na SEM i nie ma ich na googlach, Więc nie liczcie na efekty i nowych użytkowników. jedena z pań która w g pracuje wysłała mi ich prezentację handlowę. piszą że inwestują ponad 1mln euro rocznie na pozycjonowanie- 50 tyś słów kluczowych na pozycjonowanie. LUDZIE co wy [usunięte przez moderatora] -potrale takie jak pf. pkt i zumi nie pozycjonują tyle słów kluczowych co wy. [usunięte przez moderatora]Janku, piszemy to co usłyszeliśmy o pozycjonowaniu portalu od jego przedstawicieli, dopiero po zagłębieniu się w temat, czyli po poznaniu portalu na własnej skórze odczuliśmy jakimi bredniami zostaliśmy omamieni...

jan

doUzytkownika

Haha widac ze firma PR juz dziala, stad taki pochlebny wpis. Niezla sciema nie dajcie sie nabrac! Ta firma moze kiedys przynosila efekty - rok, dwa lata temu nim Hiszpania odciela Polske od gotowki, wtedy byla kasa na pozycjonowanie i reklame. Teraz zostali zostawieni sami sobie, bez porzadnych pracownikow i sa tego efekty!! Wiele klientow wie doskonale co sie dzieje wewnatrz tej firmy!!!!

gość

kamea - 2012-10-27 16:56:57 Do Frajera! - 2012-10-26 21:08:08 A do kogo mam pisać? Jak mam tworzyć bazę klientów jeśli wejść na mój profil jest znikoma ilość... Zapytań nie mam żadnych od 2 miesięcy... Możliwości biznesowe okazało się że mają limit i więcej mi nie przysługuje, więc nie wpieraj mi że się nie przykładam do tego aby łapać zlecenia, tyle że zleceń tak samo jak klientów nie ma!!!! Z pustego i Salomon nie naleje, po to posłuchałem pana [usunięte przez moderatora] by mieć zlecenia, ale nie mam ani jednego.... Więc życzyłbym sobie żeby mieć choć jedno lub być w tak luksusowej sytuacji jak ty i mieć nawet!!! 2 lub 3, ale ich nie ma bo nawet jak mi klientki zostawiają adres e-mail i numer telefonu, to na 10 odpowiedzi na mail potwierdzenie otrzymuję jedno a reszta maili się cofa!! Jak zatem zdobyć to zlecenie? Trzeba być obrotnym? tak zgadza się! nie można czekać aż zlecenie przyjdzie samo bo wiadomo że nie przyjdzie! trzeba się zainteresować każdym mailem oddzwonić na podany numer telefonu (a to już rzadkość, niestety....) a jak jest numer to albo ktoś wcale nie prosił o ofertę albo słyszę \"nie ma takiego numeru\" Wszystko to wielka ściema za kupe szmalu, stworzona dla [usunięte przez moderatora], bo tylko tacy się na to nabiorą! [usunięte przez moderatora] to jest każdy kto się na to nabrał bez względu czy tak uważa że nim jest czy też uważa że nim nie jest! ha!zgadzam sie z tym , zadnych zamowien i pytan nie ma ,to jest wszystko fikcyjne.Wykupilam okno wystawowe, od maja anie razu nie bylam zamieszczona . Zlazylam reklamacje, po dlugich prosbach telefonach wyegzekwowalam w ramach rekompensaty baner i artykuł o mojej firmie .Przeslalma zdjecia artykuł , NO I CO? i NIC cisza! nikt juz sie nie odezwal . Po tygodniu dzwonie pytam ; ze czekam i słysze kolejne wymowki . Pan który moja strona sie zajmowal to juz nie pracuje , ze ktos to przejoł ,ale oni nic nie wiedza he he he i tak w kółko:) super coooooo?Współczuję Ci bo na starcie, ze względu na brak wykonania usługi utworzenia okna wystawowego, byłaś w jeszcze trudniejszej sytuacji... O takim zaniechaniu i zlekceważeniu w wykonaniu [usunięte przez moderatora].klika nie słyszałam ale jestem w stanie w to uwierzyć bo to slub [usunięte przez moderatora]! Prawdę mówiąc jednak, to to że mamy okno wystawowe na tym slubg. każe nam wierzyć że klienci na nas trafią, ale z oknem wyst lub bez niego, szanse na zlecenie są i tak nikłe... Daliśmy się nabrać, wszyscy bez wyjątku, i teraz płaczemy i płacimy...

Zostaw merytoryczną opinię o Ślub Click - Warszawa

Ślub Click
1.4/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Koszykowa 59 lok. 2
    00-660 Warszawa