Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Żwirek

Witam, szkoda nie będzie człowiek juz przenosił swoich frustracji na tym "forum", bo nie bedzie juz pracował w WPRT, a tam grafik będzie tylko formalnością, bo po co jak bedziesz wiedział, że pracujesz o rana do wieczora, od wschodu i zachodu słońca, roztaniemy się z kumplami i, a co tam, co ma wisieć nie utonie....

monterekwprt-jeszcze

Coś wydaje mi się że od 01.marca będzie w nowej firmie niekończąca sytuacja awaryjna, grafik będzie prosty-31 dni w miesiącu od 8-20. Sam nie wiem czy mi kolegów szkoda czy im tak dobrze?!

żwirek

Jeżeli, ktoś ma uwalone w pale, że tylko telekomunikacja, lub to co napisałeś to są niezle zdesperowani, ale, co tam, niech to trwa, a ci co przeszli, bedą napewno żałować, chyba, że są nieżle zdesperowani i ..........

pracownik WPRT
@żwirek

Wypowiedzi na tym profilu chyba można pomału zamykać i przenieść na profil Eneva telecom łódź, podsumowując do Enevy w całej strefie łódzkiej przeszło kilkunastu pracowników sieciowych. W samej łodzi kilku serwisantów rejonowych. - POWODZENIA na rejonach. Jedno co macie zagwarantowane to PRACA tego wam nie zabraknie he he he, ale nie martwcie cię nad wszystkim będą czuwać kierownicy. Szukajcie w sklepach promocji na pampersy bo przydadzą wam się, rejon duży a kibelków mało.

monter WPRT

Trzeba mieć swój honor i godność. Ci co go nie mają już się zgłosili do enefy, ale mam nadzieję, że resztę kadry będą stanowili hydraulicy, piekarze itp. Tylko jak będzie wtedy wyglądała naprawa :) My jak już raz odejdziemy i nie będziemy pracowali z rok to też już chyba nie będziemy w stanie ogarnąć wprowadzonych w tym czasie procedur przez OPL, zresztą kto by chciał wracać do tego stresu. Chciałbym wierzyć, że kiedyś ci co zostaną doczekają czasów gdy ktoś z OPL zrozumie bezsens wszystkich tych idiotycznych procedur i wreszcie z nich zrezygnuje(choć one przynoszę im kaskę z kar). Nie wiem czy współczuć, tym co przejdą, czy się cieszyć, że taką idiotyczną podjęli decyzję - może dobrze im tak. Jedno wiem na pewno, wytrwają (choć i tak tylko do czasu) tylko ci którzy mają kredyty do spłaty, lubią jechać na antydepresantach i lubią być z dala od domu. Jeśli ktoś ma dzieci to nie wytrzyma. Pomyślcie tylko jak będą się za to cieszyć gdy odejdą z enefy :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Żwirek

Niech, mnie eneva przyjmie jako eksperta, to im pomogę, dostane tel. służbowy i odpowiem na każde pytanie piekarza, ogrodnika, lekarza, kaletnika, lumpa, żula, jak naprawić...a rejon ogarnia, nie tylko ja, ale paru pewnych figurantów, więc czekam na nowy projekt ???

Żwirek

To, fakt, j/w, podobny staż, doświadczenie i nie będę pracował, za te grosze, teraz będę pracował u siebie i 1500 brutto mam z jednego utargu, tak, że ... pozdro, odwalwę resztę pańszczyzny i domsiebie, jest pomysł na życie....

monterekwprt

Kolego XXX ja nie przechodzę do nowej firmy i masz rację że nic się nie zmieni, ale pisząc swoje zdanie nie chcę negatywnie nastawiać innych gdyż mam swoje doświadczenie że ci co podburzają innych lecą pierwsi a potem beczą jak to mają przerąbane. Twój wpis postawił kropkę nad[i] i osoby pracujące wiele lat wiedzą że to firma nie dla nich gdyż szanujący siebie pracodawca pragnie w swoim zespole mieć fachowców a tutaj liczy się sztuka. Moja przygoda z T.P.sa[orange] kończy się 28.02. a trwa od 1990r i nikogo to nie obchodzi. Pozdrawiam kolegów po fachu. Trzymajcie się.

Żwirek

Już nadmieniałem, czekamy nie dajemy się podejść, telefonami i ofertą spotkania z nowym, pracodawcą, jak nie będzie miał pracowników fachowców to sam zorganizuje rozmowy kwalifikacyjne, ja nie widzę, żeby jakaś obca osoba zastąpiła Fachowca np. w rejonie centrum/żwirki mniej złotno, który ma 20 lat doświadczenia w tematyce topografii terenu i tam gdzie są rozdzielniki, puszki II klasy itp. i ........ szkoda, szkoda, ale co, pożyjemy zobaczymy. pozdro

monterekwprt

Zapomniałem dodać dla niezdecydowanych poczekajcie do końca marca, to nie prawda kto pierwszy przyjdzie podpisać umowę to ma lepsze warunki, ta firma odkąd jest zawsze potrzebuje pracowników i zawsze oferuje to samo, może to się tylko zmienić jak będzie postawiona pod tzw. murem.

xxx
@monterekwprt

kolego monterekwprt piszesz aby poczekać do końca marca, a co takiego ma się wydarzyć czy zmienić w tej wyzyskiwającej na maxxxxa ludzi firemce? Liczysz że 1 kwietnia coś zmieni to jest tylko prima aprilis a traktowanie ludzi się nie zmieni, tam nikt nikogo nie szanuje a ludzie stają się podli i upodlają innych czasami dawnych swoich kolegów z rejonów. Tak więc dla mnie i dla większości monterów nie ma przyszłości w takiej firmie, nie zależnie od pory roku czy miesiąca. Tu nie chodzi o niby jakieś przeczekanie okresu, ludzie chcą uczciwie pracować i być uczciwie traktowanym i wynagradzanym za swoja pracę. Na rynku jest dużo pracy na uczciwych warunkach więc Eneva niech sobie sama radzi z utrzymaniem strefy. Większość pracowników WPRT nie przejdzie bo ma już inną pracę a inni szukają poza branżą więc jak w porę zarządzający nie zrozumieją że dobrych wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy nie ma to za miesiąc czy dwa już ich nie znajdą. Popieram Żwirka

monterekwprt

To prawda wydzwaniają i namawiają , dziwne prawda jak to się zmienia punkt widzenia. Dyrektor obawia się że jeśli obszar WPRT który do tej pory dobrze trzymał rankingi po przejściu i pod jego władaniem nagle zapadnie się to ci nad nim zwrócą swą uwagę co się stało , kto winien, może by kogoś zmienić. Pozdrawiam monterów, oni bez nas nic sami nie zrobią!!!

żwirek

uwolniony - popiera, już widzę, dyspozytorów, dawnych monterów w akcji, jak nie będzie miał, kto obrabiać rejonu centrum, to torba na garba i heja, będzia się działo, i mrzonki jakie obiecywali się skończą 3000 brutto i starszy kierownik i tak wyląduje w rejonie, bo w centrum to nie takie proste ogarnąć uszkodzenie, nie którzy koledzy już się przekonali, ale pożyjemy zobaczymy.

uwolniony

Jak to jest że niedawno kierownicy mówili nam wszystkim że ślubu z tą pracą nie braliśmy, że nikt nas tu nie trzyma, podobno całe szuflady chętnych na nasze miejsca były, a teraz okazuje się coś innego. To właśnie tylko kierownicy nie mogą się rozstać z posadką za biureczkiem, przeszli do enevy i zdają sobie sprawę że bez pracowników NIC NIE ZNACZĄ wydzwaniają po nas wszystkich i płaszczą się abyśmy przeszli za nimi,TORBA NA PLECY I W REJON CWANIACZKI rejon i minusy czekają bez roboli kierownik nic nie znaczy. Enevo rejon centrum czeka. Głowa do góry koledzy i koleżanki koniec telemonterki to nie koniec świata.

Żwirek

Proponuje dodać butona taki jak jest dla sprintu WPRT, enefe i tam tematyczne wypowiedzi, choć wprt to może już zamknięty temat...

Żwirek

Domena .cf skąd wykopałeś taki serwer z afryki ?

monter wprt
@Żwirek

dobry pomysł, popieram

(usunięte przez administratora) Uwaga do innych PT! Koledzy z innych (poza dziadbudem) PT, jeżeli uważacie że potrzebne są podobne fora jak to tylko dotyczące waszych spraw - jestem otwarty na wszelkie propozycje. Muszę jednak mieć jasną informację że takie zapotrzebowanie istnieje z Waszej strony. Muszę też mieć więcej info o poszczególnych PT, tak aby stworzyć jakąś merytoryczną i logiczną strukturę zakładek. Napewno fajnie byłoby wiedzieć o naszych wspólnych problemach więcej oraz informować się nawzajem o zagrożeniach (np. ze str. pomarańczowych lub naszych pryncypałów). Rozważam zmianę adresu forum (domeny) na taki, który tematycznie dotyczył by wszystkich. Czekam na odpowiedzi w postach na tym forum

Żwirek

Dyspozytor w delegacji - zmień dilera bo cię oszukuje wciągasz mąkę kartoflaną, a potem bzdury piszesz....

Dyspozytor w delegacji

Nie jestem ja skrzydłopiórem dzioboorła, ażebym wzbiwszy się orłoszybim strzałopędem w nowostrukture miał zostać satysfakcjonującoudobruchany - niepodobna, wole w zasiszu wygodowyra funkcyjniestarszym i bardziej zakorzenionym jak zrazy na strukturosztytach z uchadoraźną kadencyją słać moje najniższe kiwokłony ze zdrowowspólczucia dozą. Apetyt mi minął, a za oknem... be.

monterekwprt

Wiecie o tym że w ENEVIE nie ma szacunku do pracownika, tylko wyzysk, szanująca się firma docenia ludzi z doświadczeniem a tu liczą się tylko tabelki i robota chińczyk tego nie wytrzyma. Nie pracują tutaj obco krajowcy[za wschodu za przysłowiową michę ryżu] pytanie czemu? Każdy niech sobie sam odpowie. Ludzie!!! patrząc na to co jest w POLSCE to powinna być maksymalna płaca 2600ZŁ brutto a nie jak teraz pełne markety ludzi, nowe osiedla za miastem, wzrost sprzedaży nowych samochodów i tłumy Polaków wypoczywających za granicą ,,,, gdzie wy jesteście w tych danych. ROBIĆIE NA NICH na własne życzenie!!!

Żwirek

Ręka do góry, kto już poleciał do enefy....

Obs
@Żwirek

desperaci...

biały murzyn
@Obs

Hej Ludzie Eneva już dostaje sraczki i szykuje się do przerzutów swoich pracowników z północy na Łódz, ale za jakie grzechy my mamy za wikt i nocleg jechać tam. Nawet jeśli ktoś z was przyjdzie do pracy do Enewy to za najniższą krajową pracować 12-13 godzin ,7 dni w tygodniu to gratuluję i życzę powodzenia. Wiem o tym z własnego doświadczenia bo u nich pracuję na północy, a o urlopach to można już pomarzyć ja przez 2 lata raptem dostałem 2 dni na żądanie i 14 dni wypoczynkowego a gdzie reszta twierdzą że wstrzymują bo im serwisantów brakuje.

kot

praca znajdziemy na pewno i jeszcze za większe wynagrodzenie za czym tu płakać

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź