Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

lodzianin

Sas masz racje nie ma co dyskutować z Tobą bo jak wiadomo i Idiotami sie nie rozmawia bo sprowadzają do swojego poziomu a następnie pokonują swoim dosiwadczeniem i jeszcze jedno nie jestem jeszcze pracownikiem Enevy ale nie widzę problemu zeby iść do nich i podjąć prace jednocześnie szukać lepszej pracy, miałem to szczęsie (nieszczęscie) ze od stycznia nie pracowałem w Wprt i podejmowałem prace gdzie indziej i wcale nie jest tak kolorowo jak by się wydawało nie wspomne ze najchętniej zatrudniają na czarno, mnie sie taka forma nie bardzo podoba, na szczescie mamy demokrację i możemy decydować co dla nas jest najlepsze czego każdemu życzę

krzysztofjarzynazeszczecina
@lodzianin

łodzianin a kiedy ty chcesz szukać lepszej pracy pracując w Enevie jak tam będziesz tyrał od świtu do nocy 7 dni w tygodniu. Ja rozumie że są osoby które muszą gdzieś pracować ale tylko w dużej grupie będą mogli coś ugrać w tym kołchozie. Jeszcze 6 dni i pożegnamy się ze strefą i oby na stałe z Orange

taka myśl

Przyjedzie pomoc z innych stron tam nie będzie pełnej obsady,tu rejonu nie zna się i wszystko trwa owiele dłużej , nowi z agencji pracy brak doswiadczenia, jedno naprawią dwa uszkodzą, jak ma nie być degradacji sieci . Pomoc będzie musiała kiedyś wrucić do siebie i co wtedy.

SAS

O szczenię stara się gryźć. Tym bardziej mi ciebie niedojdo szkoda ze się nie cenisz. Ale rozumiem przekupili pana samochodem do domu , nowym laptopem i siedzeniem za biurkiem i być może dyrygowaniem innymi. A co do pracy to mógłbyś się ode mnie wiele nauczyć a nie jeździć w czasie godzin za swoimi sprawami albo co gorsza swojej żonie. I zamilcz juz pantoflarzu.

lodzianin

tak a zwolniony z tej zajebistej firmy zostałem sms od pani dyr normalnie najwyższe standardy nowoczesnej firmy a po 8 godzin dziennie to ciekawe gdzie bo nadgodziny były norma i to w dzień w dzień

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
lodzianin

peszek bo do nikogo nie wydzwaniałem i nie mam zamiaru wydzwaniać a cwaniaczkiem to pewnie Ty jestes w rejonie co by zarobić a się nie narobić , a w Wprt to niby co leżałeś do góry brzuchem ? bo jakoś też sie zapierdzielało bez wytchnienia światek piątek , poczytaj wcześniejsze wpisy normalnie same pochwały dla Wprt a przepraszam kodeks pracy nie obowiązuje w Enevie przecież tam też działają związki zawodowe

monter WPRT
@lodzianin

taaa... może nie wiesz, więc wyjaśniam: pracowało się 8 godzin dziennie, co trzecią niedzielę i sobotę szło się do pracy, zaplanowany urlop był świętością, na święta były bony lub pieniądze, a narzekania są w każdej firmie bo każdy myśli że gdzieś indziej jest lepiej, ale nikt nie przypuszczał, że będzie to enefa

@lodzianin

Ty chłopaku naprawdę masz coś z garem ! Slugusie Enevy juz niedługo zasmakujesz prawdziwego zapie...lu wtedy możemy pogadać jak równy z równym. A tak na marginesie kat.A masz rację nie jest to wielkie osiągnięcie tylko ze Ty nie wykazales ze swojej strony żadnego zainteresowania żeby taka zdobyć bo trzeba wiedzy więcej liznąć i to wszystko zrozumiec. Także namawiaj namawiaj tylko w ten sposób pokażesz nowemu pracodawcy jaki jesteś dobry. Raczej się domyślam z kim piszę i dochodzę do wniosku ze to stanowisko jakie będziesz zajmował ratuje ci życie po prostu w innych warunkach bys zginą. Tylko trzeba mieć kim dyrygować. Związki zawodowe ha ha ha !!! Rozbawiłeś mnie niedojdo!

lodzianin

na szczescie nie będę musiał więcej z Toba pracować a nie widzę żebym kogoś obraził pisząc o szkole zawodowej, mialem na mysli rynek pracy i zapotrzebowanie na ludzi ale Ty oczywiście zjadłeś wszystkie rozumy w końcu masz pewnie grupę A zajebiste osiągnięcie normalnie elita szacun

nikt ważny

i bardzo dobrze, im więcej nas, tym więcej możemy.....

lodzianin

czas szybko leci zwolnienia się skończą a inni pracodawcy na was czekają oczywiści każdy oferuje 3500 -4000 brutto, już nie mogą się doczekać na was, po prostu jesteście smieszni , ale zobaczycie jakie to sa super stawki i super warunki pracy, oczywiście część znajdzie bardzo dobrą pracę ale na pewno nie ci co skończyli zawodówkę, co do wysokości wynagrodzenia sami wiecie jakie są stawki w Łodzi , no niestety szału nie ma i to w prawie każdej branży co do Enevy zawsze można sie zwolinić a w miedzy czasie szukać innej ciekawszej pracy.

szukam pracy
@lodzianin

a ty oczywiście dasz tym co nie podejmą pracy wyżywienie i zapłacisz za nich rachunki, nie nie zrobisz tego ale oczywiście lepiej cwaniakować i kozaczyć, czym tam się będzie różnić praca od tej w Wprt ? niczym ale jak ktoś całe życie sie opierdalał i patrzył żeby tylko swoją prywatę wykonywać to faktycznie może być problem kiedy nagle okaże się że trzeba pracować

@lodzianin

Bujaj się lodzianin ! Uwielbiam takich agitatorów jak Ty. Zapewne wiedzy i umiejętności masz zero a co za tym idzie nie mialeś nic w zamian co mógłbyś zaproponowac Eneva za godziwe zarobki i dlatego w akcie desperacji poleciałeś tam z podkulonym ogonem i przyjąłeś coś co odzwierciedla twoją osobę. I daj sobie spokój z namawia niem na przejście. Większość osób ma swój rozum .

Jannn
@lodzianin

Dudek ! Pewno sam po podstawówce a innych z porządną szkołą obraża. SAS dobrze jeleniowi napisałeś.

@lodzianin

A gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył ze napisałem posta tylko o sobie i nie obrażaj nikogo po zawodówce. Wnioskuję po twoim obnoszeniu się ze skończyłeś coś więcej niż zawodówka ale i tak słoma wystaje ci z butów. Zacznij od zdania certyfikatu na kat.A . Szok jakie prostactwo z nami pracowało.

monter WPRT
@lodzianin

ty już do nas wydzwaniałeś cwaniaczku (Ł), nie udało się i myślisz, że pisanie takich uwag coś zmieni, a co, tym co są po technikum dajecie 3000? przecież nie chodzi już tylko o te pieniądze, ale o warunki i traktowanie, nie jesteśmy jakimiś cyborgami by pracować bez wytchnienia i w wiecznym stresie, dobrze wiemy, że praca nie będzie kończyła się o 16-ej, nie będzie wolnych niedziel nie mówiąc o sobotach, nie dostaniemy urlopów, nie będzie socjalu itd. można pisać bez końca. przecież to nie są informacje wyssane z palca i ty dobrze o tym wiesz, wcale się nie zdziwię gdy zaprzeczysz bo w twoim interesie jest by namówić jak najwięcej osób. dla nas, żadne nowe auta i laptopy nie są zachętą, tylko traktowanie pracowników

Jannn

Zaczęło się szerokie daje d-u-p-y eneva. Dwie TT - ki i AF brawo panowie brawo miłego zapieprzu zyczymy.

SAS

Napisze tylko tyle za bardzo się cenię jako człowiek i fachowiec żeby po 15 latach pracy jakiś PA LA NT w Eneva zaproponował mi 2500 zł brutto.I drodzy koledzy uważam ze każdy z nas zapewne ma takie odczucia. Dopóki w tej firmie nie zaproponują normalnych zarobków tj. od 3500 do 4000 zł brutto w zaleznosci od certyfikacji moja noga więcej tam nie stanie . Wiem ze wielu zaraz na mnie naskoczy za ta certyfikacje ( chociaz nikomu nie ujmuję ani umiejętności ani wiedzy ) niestety jednak w jakimś celu to jest. Kasjerki w marketach zarabiają więcej niż nam Eneva proponuje. Dlatego nie dajmy się zwariować i bądźmy wytrwali. Pozdrawiam

monterekwprt-jeszcze

Masz rację BOREK i podejście takie samo do ludzi jak nowa firma takich im tam potrzeba , może po 20 latach na sieci nic nie umiem i dlatego nie spotkamy się w tej pracy.

BOREK

ty monterek wprt-jeszcze chyba pozbyłeś się mózgu pa...cie.cwoku i nieudaczniku.

@BOREK

"kolego" Borek mam wrażenie ze opisałeś sam siebie bo od wielu lat nic swoją osobą nie reprezentujesz.

diagfull

Jak wszyscy monterzy zebrali by się w całość [jak górnicy] to byśmy mieli godne warunki i pensie . Nauczyciele, rolnicy,[nie stać mnie na taki traktor co jest min.10 razy droższy od mojej furki] wychodzą na ulice o górnikach nie wspomnę a zarabiają ile więcej. Nasi zwierzchnicy śmieją się za plecami że nawet murzyn tego by nie robił za tę płace a tu są chętni żeby oni mogli mieć wczasy, dzieci godne warunki szkolnictwa, samochody, i domy na poziomie. Sami jesteśmy temu winni, ale ja kończę z pomiarami bbb vat att tęczą pots vdsl itp

monterek wprt-jeszcze

Uwierzcie że i w marcu, kwietniu, maju i dalej będzie potrzeba zatrudnienia ludzi bo część będzie sama zwalniać się, a agencja pracy to nie tak wielka tragedia jak myślicie .COS dużo na tym forum cichych naganiaczy [trzeba kimś później poganiać] A obecnie na tych rejonach co mają to to są braki ludzkie.

BOREK

o czym wy cwoki piszecie bez szacunku dla siebie i wykonywanej pracy.

jarzyna

witam kolegów 1marca spotkamy się w łodźi na Narutowicza.Zobaczymy kto ma jaja a kto był tylko krzykaczem.

luk

to ile dostaliście skoro macie więcej niż w WPRT

OUT

Ci co przeszli to już dawno, dali sobie spokój z tą praca, w tej firmie ENEVA, a po za tym widzę, widzę.... paru naganiaczy, lustrujących konwersację ;-)

wesołek

Psychologia działa. Jacy pracują do tej pory bo ja znam tych co pracowali a bardzo dawny relacom nie ma nic wspólnego z tym co jest obecnie. Jak można pisać o pośrednictwie pracy skoro takich ludzi trzeba przeszkolić a w tej branży to nie jest dzień lub tydzień nawet nie miesiąc i kto będzie naprawiał zwroty i do tego zlecenia na bieżąco . Kadra zarządzająca firmą zdaje sobie z tego sprawę i wie jak zastraszyć obecnych .Każdy się przyda bo będzie robił za trzech i szkolił nowego. POWODZENIA.

monterekwprt-jeszcze

Linki kolegi-jeszcze serwisant- mówią same za siebie a właściwie wszystko na temat. I kogo oni straszą i obiecują gruszki , przecież wiemy jakie oferują warunki ci co podpisali mówią jeszcze mówią a stracha mają bo praca od 8 do 16 a kto naprawi uszkodzenie np. po 16 no kto!! A w sobotę niedzielę święto nie wspomnę ??? Praca pewna tylko czy zdrowie dopisze.

niezdecydowany
@monterekwprt-jeszcze

Kolego, też mam dużo wątpliwości, ale zobacz ile osób przeszło do Enevy jeszcze przed tą "akcją", poodchodzili od Nas Dyspozytorzy i monterzy , pracują z tego co wiem do tej pory, to chyba o czymś świadczy. Podjadę dzisiaj na rozmowę, nie wiem czy podpiszę ten papier, chce usłyszeć co mi zaproponują.

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź