Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Maniek

Kto obstawia w niedzielę centrum i żwirki, służę pomocą, puki jeszcze jestem do soboty :)))))) ?

monterek

Kto przyjdzie do pracy w sobotę lub niedzielę jak trzeba bo lista zleceń długa robisz wtedy godziny z pierwszej umowy a z drugiej na pewno.

@monterek

Przeczytaj to co napisałeś uważnie i napisz jeszcze raz jak mozesz bo nie bardzo wiadomo o co chodzi ?

monterek

Tam pracują desperaci i ci co niestety nie maja wyjścia ,na tych osobach ta firma funkcjonuje. A ja zorientował bym się na waszym miejscu od razu ile macie dni wolnych w miesiącu bo może okazać się ze nie jak na grafiku a w rzeczywistości może 3

@monterek

Możesz jakieś konkrety podać , bo może nie warto jechać a parę Km mam?

Dziubdziuś

Łoj , a ja będę tam pracował. Ciekawe co z tego wyjdzie. Może nie będzie tak źle. To się pewnie rozegra w ciągu najbliższego tygodnia, miesiąca. W Niedzielę stawię się w/g wytycznych na BHP i rozdanie nagród.Tylko nie wiem czy to już nadgodziny są? Na tą chwilę nie ma co bić piany, bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W WPRT też nas dymano tylko wszystko szło przez pensję i było na pasku. Ciekawi mnie kilka faktów ale to pewnie wyjdzie w praniu . 1. Czy faktycznie trzeba podpisać umowę-zlecenie ? 2. Dlaczego przy takich warunkach o jakich się słyszy nadal tam pracują ludzie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DO ENEVY

Na opinie o firmie pracuje się latami a nie miesiącem a wy macie jedną z najgorszych na rynku. Nie żadne 3-4 osoby ale w samej Łodzi kilkanaście. Praca w święta gdzie markety nawet są zamknięte za pieniądze takie jak OPL bierze za asystę wpisania hasła i loginu w modem co trwa chwilę. Kto pojedzie na uszkodzenie jak grafik jest 8-16 po tej godzinie -biedny monterek po godzinach do puki nie wyczyści swej komórki a w międzyczasie instalacje i wywiady i jak to ma się do tego co proponujecie. Straszycie bezrobociem więc macie bardzo niskie mniemanie o nas nie jesteście jedyną firma jaka istnieje a ponieważ nasza praca polegała na kontakcie z klientem i firmami więc damy radę. Odpowiedz jak wygląda socjal bo to przykre kiedy idą święta i gazety rozpisują się ile dostał pracownik nawet tzw cieć. A jeszcze praca w "swoim rejonie" niech przeczytają wasi obecni pracownicy to najlepiej ci co mają przyjechać

wróżbita

Wydaje mi się że ci co mieli sprawować piecze nad monterkami będą musieli ruszyć razem z byłym szerokim pasmem oraz kablowym i wycieczką[czytaj pomoc z enevy] w cudowne rejony Konstantynów Lutomiersk, Pabianice Dobroń Ksawerów Dłutów Rzgów Tuszyn i niezliczona ilość wsi i hurtowni z dsl-ami. 3/4 linii napowietrznych - zobaczy się jak to wygląda z tej drugiej strony

nie dla enewy

Zapraszamy już w niedzielę do pracy na szkolenie BHP - tak się miło zaczyna he he he... i jak można się dziwić, że nawet na rozmowę nie przychodzimy.

lodzianin

niestety ale Eneva ma racje każdy sam powinien sobie odpowiedzieć czy chce podjąć prace czy też nie , napisał tu grzecznie a niestety wpisy obrażające świadczą tylko że sami jesteście burakami, nikt portkami nie trzęsie praca taka jak była zmieni sie tylko nazwa firmy, czemu ma być gorzej niż było , każdy z was sam powinien zadać sobie pytanie czy chce pracować a jesli nie odpowiada mu firma Eneva to ok ale po co tyle jadu tu wylewacie , i jeszcze jedno czy te osoby co tak mocno krzyczą i wywierają presje na pozostałych dadzą im wynagrodzenie co miesiąć ? nie nie dadzą zostawią was na lodzie bo oni mają inne dochody i jest im obojętne co beda robić a duża częśc z was zostanie bez pracy oczywiście znajdą prace tylko czy dużo lepszą i bardzo dobrze płatną czas pokaże a teraz i pewnie na mnie poleją się gromy :)

Eneva

Niestety większość z Was przesiadujących na tym forum najdelikatniej " (usunięte przez administratora) wie" o Enevie. Opieracie się tylko i wyłącznie na tym co usłyszycie od kolegów, którzy zostali zwolnieni z firmy lub też na takich którzy sami odeszli, czytaj było ich 3 - 4, a nie znacie prawdy na temat tego dlaczego dalej nie pracują w Enevie. Większość z Was krzyczących nie ma odwagi nawet na to by przyjść i pogadać, to nic nie kosztuje, próbujecie się skrzyknąć w grupę, a tak naprawdę najwięksi Krzykacze już dawno podpisali umowę z Enevą. Dodatkowo wykłócacie się między sobą, obrażacie, wyzywacie się - miałem o Was lepsze zdanie, trudno... Weźcie pod uwagę to, że część z Was ma własne rodziny, być może nie znajdą pracy w innej branży i dlatego tez zatrudniają się w Enevie, w której pracowali i pracują tacy goście jak i Wy. Szkoda Waszych skarg i zażaleń - chcesz to spróbuj; nie to nie - TO WASZE ŻYCIE

fffffff

spadaj buraku na drzewo

nie dla enewy
@Eneva

Kolejny agitator. A poco mamy przyjść? Przecież to co słyszeliśmy nie opiera się na samych informacjach tych 3 - 4 osób. W tej branży nic się nie ukryje. Zresztą do wszystkich waszych stref poszukujecie pracowników - o czymś to świadczy. Ci co mają własne rodziny, tym bardziej nie powinni przechodzić, bo się z nimi nawet w święta nie będą mieli czasu zobaczyć. Trochę portkami trzęsiecie?

Cassini
@Eneva

skoro wszystko jest takie piękne i i " tzw.firma"jest taka dobra dla pracowników, to proszę wyjaśnić, dlaczego zalegacie miesiącami (nie 1 czy 2) z wypłatą za godziny nadliczbowe, monterzy którzy mają wypracowane ponad 60, 70 godzin w firmie krzak, czyli RIS. Przetrzymujecie naszą kasę (rozumiem, firma zarabia na procencie)do wypłaty doliczacie po 300-400 zł., gdzie jest reszta?? Jak się upomnisz o swoje, to jesteś złym pracownikiem. Oszukiwaliście, oszukujecie i będziecie dymać ludzi którzy dla was pracują!

SAS
@Eneva

Byliśmy gadać ale dyrektorek zachował się jak PROSTAK nawet nie wie ze w dobrym tonie jest podanie dłoni na przywitanie z przyszłym pracownikiem. To już świadczy o jego podejściu do ludzi a sam kiedyś siedział jako dysponent i g-ó-w-n-o robił bo granie na kompie miało piorytet. Także dyrektorku "Eneva" weź się lepiej za robotę , torba monterska na ramie i w rejon , czytanie tego forum i agitacja na nim najwyraźniej nie są twoją mocną stroną.

bercik

No to chwalić się który dziś był ? Czy przeszliście na drugą stronę mocy :)

Dyspozytor Wielki

Śniegu nie ma a bałwanów pełno...ufff

bercik

No się będzie działo , chyba w niektórych coś pękło...........i pojadą na Wersalską , to zawsze bliżej niż do Stolicy ....... Z pozdrowieniami dla wszystkich co będą tam dziś :) A tyle było krzyczenia i wyzwisk na udających się w terminie :D

wedrowiec
@bercik

A teraz Wam wszystkim powiem co się zawsze w Tp działo i co się dzieje obecnie. Aby coś w życiu osiągnąć to trzeba mieć cel, determinację i jaja. Potrafimy dużo krzyczeć, plotkować, donosić, obwiniać innych, itp. itd. Niech teraz każdy sobie zrobi rachunek sumienia i sam sobie odpowie, co kilka miesięcy mówił co robił do czego namawiał innych a co obecnie mówi i robi, czy oby każdy z nas jest sprawiedliwy sam dla siebie i dla innych???? Prawda jest taka, że aby wygrać trzeba grać a tu większość poddaje się walkowerem. Chcielibyśmy dużo, ale małym nakładem własnych sił, najlepiej niech to zrobi ktoś inny , zawsze mamy kupę wymówek. Przeraża nas jazda do W-wy, a jak to porównać z górnikami co siedzieli pod ziemią kilka czy kilkanaście dni, jak to porównać do rolników co protestują na drogach całymi dniami? tam widać ludzi walczących o swoje, którzy pozostawili swoje rodziny z dziećmi i walczą aż osiągną swój cel. Przykre jest to że pracodawca wykorzystuje prawo pracy do tego aby tułaczką po Polsce, zmusić pracownika do odejścia z pracy (zwolnienia na własną prośbę), zamiast rozstać się godnie wypłacając należne każdemu odprawy. Pamiętajmy pracodawca wykorzystuje prawo pracy ale takie samo prawo chroni pracownika. Jak każdy myślał że krzyczeniem i tupaniem coś osiągniemy no to mamy klops. Pozdrawiam wytrwałych do osiągnięcia swojego celu w życiu.

wędrowiec
@wedrowiec

lubię to !!!! Nie dajmy się wydymać przez zarząd i prezesa , My też mamy swoje prawa - do zobaczenia na Zabranieckiej w poniedziałek

OUT

Trochę, myśląc jak nie który osoby, którzy zdecydowali się pracować w enefie, maja jakąś pewnie ideologie dorobioną, mam kredyt, muszę mieć pracę i tu niestety jest jak jest tego się nie zmieni, mam alimenty, muszę zarabiać, muszę coś do garnka wsadzić itp. itd. ale dziwie się jednej osobie, która zdecydowała się na tak desperacki krok i poleciała jako pierwsza i przypuszczam, że udziela się konwersacji, ktoś wywiera na nią nacisk, i "pantofel jest nad jego głowa", ale co tam, odcinamy centymetr i czekamy co bedzie jutro, ja tam wale wszystko po całości, pozdro dla sliskiego, takiego zwierzaka, i tych co opuścili już głowę......

monter WPRT

Na początek zwiedzanie stolicy, następnie kilka tygodni zejdzie na zwiedzaniu woj. Świętokrzyskiego, ale majteczki będzie można od czasu do czasu przeprać w domciu bo tak jest dużo do zwiedzania, że wycieczka będzie z małymi przerwami na powrót do rodzinki, by przypadkiem nie zapomnieli o nas. Potem jakiś zaległy i mam nadzieję nowy urlop - może w maju :)

boso po polsce

Mam pytanie do kolegów i koleżanek zatrudnionych na czas nieokreślony, czy ktoś wie co to za dziadostwo ten nasz prezesek wymyśla? Czyżby wycieczka w tym roku była wcześniej, jeżeli tak to w jaki rejon polski będziemy zwiedzać? Czy ktoś wie na ile dni jedziemy? bo nie wiem ile par majteczek zabrać?

otwórz oczy

Za obecną sytuacje na strefie i cudowny plan B zarząd nowej firmy powinien odpowiedzialne osoby zdegradować i przekazać torby monterskie z pozostałymi narzędziami im aby mogli ruszyć w teren oczywiście na warunkach i płacy proponowanych monterom.

z forum relacom

Po każdej strefie którą przejmuje Eneva z biegiem czasu popada ona w nieodwracalną ruinę,np.Gdańsk,Sącz ,do kolejki ustawia się Łódz

pracownik WPRT

Orange Polska odnotowało 140 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kw. 2014 r, a 239 mln zł zysku rok wcześniej, To mi wystarczy aby powiedzieć dość dymania, może te liczby przemówią do wszystkich że kryzysu w tej branży nie ma i nie było, a wszytko to ściema, Po co te kłótnie wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie co po np 20 latach pracy w zawodzie w tak dochodowej branży osiągnąłem. Czy dla specjalisty niezależnie od grupy płaca rzędu 2200- 2400 BRUTTO czyli ok 1500-1650 na rękę to szczyt marzeń????? Podsumowując byliśmy w PRL-owym WPRT, gdzie pracownik miał PRL-owe prawa, teraz nowoczesna Eneva wydyma wszystkich nowocześnie.

czemu niektórzy negatywnie oceniają decyzje tych to nie podpisali umowy z nowym pracodawcą ,tu nie pracowali ludzie nie spełnia rozumu chcą sobie poprawić w życiu a nie pogorszyć a pisanie że jest tylko ten pracodawca i nie ma innego to banał części na pewno się powiedzie a innym trudno powiedzieć ale trzeba podziwiać za odwagę i zdecydowanie a nie obśmiewać bo robią to ci co im jej brak a enev.ie można odpisać że też życzymy im profesjonalnych pracowników zatrudnionych przez agencję bo sami z ogłoszenia nie potrafią do siebie przekonać ludzi a opinia tej firmy jest już bardzo znana. TYLKO oni udają że tego nie słyszą.

monter jeszcze wprt

Fura skóra i komóra . Ciekawe co za furki będą dawać :-)

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź