Opinie o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Famed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Famed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famed Sp. z o.o. w Żywiec

Spaw

Brygadzisci to porazka nie znaja sie na robocie tylko kase brac zlikwidowac te etaty i kazdy sobie bedzie lepiej pzdr dla pracownikow

smerf pracus
@Spaw

Sam jestes porazka. Przwiez pod nos, odwiez, robote zorganizuj dla takich jak ty i dla siebie, przypilnuj, zmotywuj, kiedy trzeba opier...l i wiele, wiele jeszcze. I to wszystko za te pare marnych stowek...

robol

[[[ największą ''porażką'' jest dział pani poRżZKI nawalone inz . jakości + ostrowski+ jego pomocnica+jakis pseudo kordynator i reszta swity a za czesciami zamiennymi biega gosć z wypozyczalni a my jak kołki stoimy pod okienkiem wypozyczalni i czas leci a oszczędości szukaja wszedzie tego nikt nie widzi !!!!

Okienko
@robol

Potwierdzam

Ziejacy argonem

Batman nic tu nie pomoze jest bez szans i nikogo nie kryje. W automacie do kawy po nacisnieciu 2x kawa, 2x late i 1x mleko nastepuje zwarcie i maszyna leje drinki. Chlory juz to wykryly i dlatego taki wysyp nawalonych ostatnio. Ale to i tak nic. Penery pracuja juz na tajnym kodem aby maszyna polewała czystą wóde. To dopiero sie bedzie działo...

Dymion
@Ziejacy argonem

Batman to bimbrownik

abc
@Ziejacy argonem

wysypu nawalonych nie ma,tylko przyjęli ostatnio osoby z problemem alkoholowym,bo nikt za tak niską gażę-jak zakład proponuje nie chce tu pracować,chcesz zarobić więcej jak 18oo to musisz robić nadgodziny,domena lepiej płaci niepełnosprawnym.TYLE

Ark

Większość opinii negatywnych pochodzi od portalu gowork pl. Próbuje wymusić na firmie haracz od dłuższego czasu. Nagła poprawa oceny moze oznaczać ze się im udało. Pozdrawiam opłacanych trolii

Famed
@Ark

Nie zapłacimy tym trollom, spokojnie ;)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Abstynent

... Tak napierdzielaja że z zakładu o własnych siłach wyjść nie mogą, ciekawe jak długo batman będzie ukrywał alkoholików, i innych sciemniaczy...

Ściemniacz
@Abstynent

U batmana nie ma żadnych alkoholików

Frezi
@Abstynent

A mnie i tak nie dogonicie

Brodaty Zeus

CIESZMY SIE bowiem powiadam Wam ,Ci co nie widzieli a uwierzyli w nich nadzieja i przyszlosc firmy będzie wielka; Pisiory Janki Mańki Skiniory z Cnc u (usunięte przez administratora) za ubite minutki stawki podwyzki co kwartał mają co trzeba wiecej jak w raju mają,a zaś święty Adam.Pana Piotra wywalił bo ISKAR wczasy jednej osobie tylko przydzielił..

@Brodaty Zeus

Odstaw to świństwo bo będzie za późno żeby ci pomóc

mik dżager
@Brodaty Zeus

Zeus, przeczytaj se na spokojnie twoje przemyślenia, potem popatrz do lustra i spróbuj sie nie zasmiać. A panu Piotrowi daj spokój bo to już historia. Pozatym doopy wcale nie urywał.

A gdzie ten Adaś był na tych wczasach z ISKAREM

Uciekinier
@Suzi

Podobno w Korbielowie

Fizol

Pani od jakosci dajcie spokoj zadnej decyzji nie podejmie bez wyzszych wladz szkoda mowic ppzdr

Heftujący łowca

Orzesz w morde. A gdzie moge spotkac tego batmana? Mam juz autografy spidermena i pakemona. Brakuje mi podpisu tego zwierza. Błagam dajcie namiary na niego...

Tony
@Heftujący łowca

To zwierz szybki i przebiegły prowadzi nocny tryb życia to padlinożerca

Rambo

A w takim corku przyklejony do ślusarni, ale z mocami, i super bohaterami nie ma nic wspólnego, lol

Stoly wyprzedzaja caly zaklad maly placze bo mu nie nadazaja robic a on chce do 24 robic zeby auto jak najszybciej splacic razem z gegacem zrobili pokazowke aut na raty a teraz do nocy robic idioci

Garfild
@Tomek

Idź sie umyj bo ci chyba styki pozwierało

wizja którą mam JA
@Tomek

tylko kooperacja odpowiedzią na przyszłość tego zakładu,gdzie po prostu my obciążamy kooperanta jak będzie coś nie tak,i zostawiamy tych paru hajerów na stołach,od biedy jeszcze te taśmy i NA TYM KONIEC.Wtedy możemy klepać w tysiącach sztuk niewielkimi zasobami własnymi np zamawiamy w chinach statek stołów w częściach,w kontenerach to przychodzi na montownie,dajemy naklejki i gotowe-to samo łóżka.Tak się dzisiaj produkuje i tyle.A tu idzie w tę stronę że wszyscy napierdalają młotkami i czym kto ma w takim tempie-coraz prędzej-aż się im już to (usunięte przez administratora) czy robi ręką czy nogą.

Wziasc sie za lesnianke bo to jest chore

@Tomek

Ty sie weź za makówke bo bedzie za późno

Spaw

Caly dzien w kulki graja ja to widze i nie moge na to patrzec a o 14 bierze czapke na ten leb wozek i ciezko jedzie przez slusarnie to jest chore ja tez tak moge cale 8 godz odpoczywac a pozniej robic do 24

Fizol

Z zakladu c to nieudaczniki jak bys cie umieli robic to by nie zamkneli hali po co przyszliscie do a i b to tez lewusy spadli ze stanowisk kto byl dobry to poszedl i zarabia a reszta wrocila i siedzi na a pzdr

czapki z głów
@Fizol

ale na stołach to dzieją się prawdziwe cuda,zaangażowanie oraz ambicja zawodowa biją wszystko co dotąd było tu,karta as,mają asa nie do zastąpienia człowiek,dlatego taśmy blado,a potem hen hen nic,no ślusarnia może ze swoimi marnymi 12stkami gdzieś tam jadą rozciągnięci na ogonie peletonu...

Tasmowy

A ilu masz tych lewusow z lesnianki? Jaki lider z lesnianki? Chłopcze o czym ty piszesz, pomarszcz freda i dziobaj do 18 siaroto.

adwokat zakładu b
@Tasmowy

wyprostowany wysoki pupilek bez włosów na głowie,najlepszy lider,jest byłym woziwiórem,dzisiaj o ile się domyślam to pewnie pracował to jest(usunięte przez administratora) duet kandydat plus jego niewysoki kolega.

hewtujący hujem
@adwokat zakładu b

to najlepiej płatny w Polsce spawacz koszy na śmieci w tym roku też startuje w wyborach?

Odpierdzielcie się od pracowników z zakładu C

Jurek

Masz racje do pilnika bo sie wymadrzaja a nic nie umia na czele z liderem zeby nie mistrz to juz dawno by lezeli on to wszystko cagnie jeden umie jedna robote i koniec jak mu dadza co innego to cma ale podwyzka to ja pretensje

Tasmowy jestes zacofany jest lider z lesnianki g nic nie robia drugi tydzien sprzatali to jest dramat co wejde na hale to sprzataja slusarz a my sie mamy zajechac dawac te damy do pilnika a nie sciema

Łośkilwiec

No i co powiecie teraz robaczki o fachowcach z Lesnianki. Jest sobota i jak patrze teraz to jada po robocie az milo patrzec. Tasmiarze, spece od heftowania, farbiorze nawet król liderów dzisiaj nie spi. To sa ludzie wychowani na ciezkiej pracy. Oni nie spia w sobote do poludnia, dla nich praca dla firmy to cos wiecej niz tylko zwykle 8 godzin. Mozna tylko i wyłàcznie brac z nich wzór i tyle !!!

Byly

W tej firmie co wiem z opowiesci liderzy i brygadzisci malo co wiedza o produkcji to wszystko podpadziochy nie nadawal sie kierowac produkcja to zeby nie zwalniac to ich przytulaja i lituja sie nad nimi a dac im wolna reke idz sprobuj jeden z drugim w innej firmie zobaczysz jak jest

były ty chuju
@Byly

tu bym się nie zgodził akurat,z byłej leśnianki jedynie to partacze,ostatnio pospawali łóżka na opak,najlepszym liderem jest wyprostowany wysoki pupilek bez włosów na głowie,ale weźmy stoły kontra taśmy i co?niebo a ziemia,pod każdym względem,organizacja,a już nie mówiąc o tzw ambicji zawodowej.

Biuro

A ja w marketingu jak nie zarobie 4 tys to tez bym nie pracowala

bogusław mec
@Biuro

Ja to bym wszystkich wyp---dolił i powstawiał automatów,liderzy jak najbardziej,bo w (usunięte przez administratora) cięcie szlachetne to zajęcie,ale logicznym tropem idąc dalej za grzybami w las to równa się tych co robią kolosalną tu robotę-cyborgi ludzkie tez by mogły zostać i to nawet do tej 23 50.Montownia do filar tej firmy a filarami tych filarów są bezsprzecznie Wielki Wynalazca ze swą wizją oraz stoły,stoły nawet przeganiają już taśmy,jest przyszłość i to nawet świetlana!!!

Spaw

Masz racje ja jak bym nie umial spawac to bym nie robil nadgodzin i nie zarobil 5 tys pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Famed Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Famed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Famed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Famed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Famed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Famed Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Famed Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 2445 ocen.
  • Fabryczna 1
    34-300 Żywiec