Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Tarnów

minaj

panowie co z ta wycieczka? Czemu tak malo chetnych?

bolo

No Panowie widzicie teraz na co są potrzebni kierownicy zmianowi...... parę dni nie ma nikogo i jest spokój cisza kazdy zrobi co do niego należy .....a nie przyleci taki \"sprzęgło\" i twierdzi że on tu jest kierownikiem ,a lepiej jak mu się nudzi to pobawiłby się czerwonymi guzikami na ścianie: o cio to za cielwone a gugu......!!!!

tolek

możesz zjeść 2 gumy na zmiane tylko trzeba długo żuć przychodż śmiało jest super czekamy

nowy

hej a jak dają tam zjeść bo mam przymiarkę do pracy u was w firmie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
prac

Jak rzadko kiedy, muszę się zgodzić z "J23". Coraz większe chamstwo wychodzi z nas. Po co pisać te wszystkie uszczypliwości skoro wszyscy są podobnego zdania. Lepiej byłoby zamieszczać tu ważne informacje np. dot. podwyżek (których nie będzie). Miejmy nadzieję, że składki na Związki Zawodowe nie pójdą na marne... Trzymajmy się razem bo "w kupie siła".

j23 znowu nadaje

A ja natomiast wierzę,że ilość pracowników z poziomem IQ-co muszę wyjasnić poziomem inteligencj wynoszącym zero,których jest jak widac po wpisach ,kilku ,sądząc po tych samych IP tez dojdzie do zera,bo poza c (usunięte przez administratora) stwem i ogólnym wstrętem nie wnoszą nic. Grupa pracowników charakteryzująca sie ogólną ogładą jest wiekszością-na szczęście. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i proszę o dalsze działania mające na celu rozwój poprawnych form międzyludzkich tak potrzebnych dla dobrej atmosfery pracy. Kilku natomiast jako pracownik , przepraszam za zachowanie niegodne pracowników Raben

gogo

Ty ja chetnie tez skopalbym mu ta sucha (usunięte przez administratora) e hehe.

nietutejszy

TY pomidor to jesteś po.....y jak nikt chyba w tej firmie ,nie wiem co się tam dzieje .ale gdzie indziej to byś już dostał wp.....l za bramą,a tak pozatym to pamiętasz Jareczku p ( specjalnie piszę to małą literą,bo jesteś dla mnie nikim) jak pewien właściciel huty prowadził cię za ucho i przy ludziach kopał cię w tyłek ja w kaczą (usunięte przez administratora) ę. Trzymaj się (usunięte przez administratora)i lecz te siniaki na (usunięte przez administratora) ie pa.

władek tzw pomidor

hahaha mysleliscie ze bedziecie miec 20% premi??? hehehe nigdy do puki ja tu pracuje białe murzyny . Ja dzieki zaoszczedzonej na was premi bede mial na rate kredytu i 40% procent premi bo jak tu wyzyc z 4tys na reke w dzisiejszych czasach!

dusigrosz

Przy tym co sie teraz dzieje chyba sa małe szanse.. a kzet powiedział trzy dni temu poszukaj sobie iinej roboty

o jaka kwote bedziecie walczyc? 300 netto to takie minimum poniewaz wszystko ponizej to powinno byc coroczne obowiazkowe wyrownanie za wzrost cen dobr i uslug....

pracownik^^

Koledzy najwyższy czas walczyć o podwyżki dla nas !

gejek

Mi to sir tu podoba nawet hej

dowiedziales sie cos ciekawego?

jonny

Byłem ,a co?

byl ktos na tym spotkaniu zwiazkowcow?

wpis tego [towarzysza] zostawiam bez komentarza.bo jak ktoś się matołem urodził to matołem do końca życia zostanie.ale przyjdż do nas może na głupotę twoją coś poradzimy.mł......ków nie brakuje.w łeb i głupota wychodzi.

aaa

- Mamo, jeść mi się chce!!! - niestety dziecko musisz wytrzymać, tato był w związkach i razem z kumplami doprowadzili do zamknięcia zakładu, może jutro coś znajdę

palacz

A tobie matole bardziej przeszkadza zaach cygarow niz smrod wlasnej kupy?Zal mi cie

Co masz za problem kolego ,jak ci nie pasuje smrodek papierosów to przeciez masz jeszcze dwa w.c. oprucz tego do dyspozycji.Już naprawde widze że nie mamy o czym pisac.Mam takie pytanie;słyszałem cos o zebraniu zwiazków i czy niezrzeszeni tez moga na nie przyjść ,i jak tak to kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.