Opinie o DAMIX w Rypin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DAMIX. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DAMIX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAMIX w Rypin

ULIK Nowy wpis

Zawsze można zmienić pracę. Ja nie narzekam ,ale pewnie dlatego, że staram się w pracy dobrze robić swoją robotę.

Jak to Nowy wpis
@ULIK

Skoro nie narzekasz to może pracujesz za biurkiem,a może jesteś mistrzem i tylko wydaje ci się, że pracujesz. Bo na pewno nie robisz na produkcji.

Haha Nowy wpis
@Jak to

Czyli leży w akwarium noce i dnie pfff...

Kinga Nowy wpis

Hej, co oznacza nazwa tej firmy ? To Polska firma ?

Tak serio, najcieżej jest na narzędziowni zwłaszcza w nocy, trzeba tyrac aż pot leci po jajkach nawet niema czasu na łazienkę. Najlepiej jest na robotach spawalniczych z tego co wiem laby i dobra kasa

Chwdd

Ta firma to porażka nie dość że mistrzowie to chamy to na dodatek pijaństwo u mistrzów woemy o kogo chodzi a żeby mieć dobrą wypłatę to trzeba paluszwk wi (usunięte przez administratora) trzymać i cukrowac. Pozdrawiamy Panią Patrycje. Ona lubi spac na paletach.

Czy po rozmowie w DAMIX rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Rypin
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy POMOCNIK CUKIERNIKA
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie
Żal mi brata

Ten zakład to raczej bankrutujaca firma. Nie stać ich już nawet na na wypłaty dla pracowników. A ten miesiąc to szok( widziałem kwit .) Mój brat tam pracuje doradziłem mu niech lepiej jedzie na zbiór wiśni.

Zostaw merytoryczną opinię o DAMIX - Rypin

DAMIX