Opinie o AG metal w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AG metal. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AG metal o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AG metal w Wrocław

S m

Lepiej dać sobie spokój z nimi kręcą na każdym kroku

@S m

Jestem ciekaw co masz na myśli mówiąc w ten sposób o firmie AG metal, może podasz jakieś przykłady? Szczere opinie są ważne, jednak dobrze je jakoś uargumentować.

Chętny do pracy

Czy mógłby ktoś napisać jak jest naprawdę ?

Zirytownani

Firma moze jest wypłacalna _ale warunki jakie zapewnia swoim pracownikom w BELGI _tragedia _brud ,karaluchy ,w niebezpiecznych dzielnicach -a koordynato M.wiecznie kłamie .

Norbert

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AG metal? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Właśnie się zorientowałam, że firma posiada swoje konto na you-tubie, gdzie w historii publikowała firmy na temat pracy spawacza poza granicami Polski. W takim razie faktycznie jest duża szansa, że AG metal publikowało takie ogłoszenia. Czy ktoś brał udział w zagranicznych projektach firmy?

Nigdzie nie widać tego typu ogłoszeń o pracę @bob budowniczy. Czy to jest jeszcze aktualne? Wcześniej nikt na forum nie pisał o pracy za granicą tylko o pracy stacjonarnej. Czy te informacje mają jakieś potwierdzenie?

Bob budowniczy

Szukają na projekt Yamal do zeebrugge belgia praca po 12h w dziwnych systemach np 6dni pracy 3 dni przerwy ale w rozmowie nikt ci otym nie powie tylko obiecują godzin full. PRACA wygląda tak woda na pokładzie deszcz na głowę pada a ty człowieku zlobisz ,spawasz na kolanach na pokładzie statku nawet pożądanego ubrania niedostaniesz zresztą rotacja na tym projekcie masakryczna werbuje tam też Nowprojekt

hh

wydaje mi się @miziok ze tego typu wymagania na stanowisko spawacza to jest norma. teraz niestety nie szukają, ostatniej rekrutacji dokonywali dawno bo w 2014 roku. To oznacza, ze jest tam, stabilnie.

jędrek

potrzebuję aktualnego nr telefonu

Wieluń

Uwaga na jedem jedyny kontrakt w niem.bo innych nie ma i już nie będzie prze tą firmę chyba zmienią znów nazwę na WYJEB saltzkkoten przejęty przez pe....li z wielunia (w II wojnie poleciały tam pierwsze bomby wiadomo dlaczego )Artur P.rządzi i nie dopuści kogoś lepszego do roboty jak mu sie nie spodobasz to cie nie ma za 1 euro da ci ru..ac własne dzi..ko ,na takich ludzi nie ma najgorszego słowa w pol. jez .Koodynator piotr nie interesuje go nic oprócz najebania godz. spawasz we własnych ciuchach,lato upał nie ma wody chyba z kibla własciciel niemiec się krzywo patrzy jak odejdziesz z stanowiska masz 2 pausy po 15 minut na 12godz ito jak ci szanowny wieluńczyk pozwoli s..r.....n.

Porażka

umowy na najniższej krajowej zero zapłaty za urlopy firma dla desperatów i alkocholików

Porazka

Porazka firma i konfidenci z bydgosczy

mały
@Porazka

przecież to przekręt (usunięte przez administratora)ma ze 30 firm i tyle samo prezesów "słupów" i wszystkie te firmy to porażka, te umowy co dają - możecie sobie nimi d... podetrzeć

panna iskra

akurat ja bym chciała spróbować swoich sił jako spawacz.na jakich warunkach mogliby mnie zatrudnić i czy mam szansę na umowę o pracę? tylko taką zaakceptuję także mierzę wysoką poprzeczkę.finanse i grafik można z nimi w jakikolwiek sposób negocjować? co do grafiku to też mam swoje wymagania bo mam sporo hobby różnych

hm

a gdzie są miłe ślicznotki z biura ?

MONIA

WITAM, MAM PYTANIE CO DO ZAROBKÓW BIURA, PYTAM BO WYSŁAŁAM CV DO KADR I NIE WIEM JAKĄ KWOTE KRZYKNĄC NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ

lukas

witam jak byście szukali spawacza na kontrakt to dzwonić (usunięte przez administratora)

z

Porażka i pomyłka pracowałem i szczerze odradzam!!!

kkk

jak sie pracuje w ag m w belgi ? może ktoś coś napisać?

odeon

robił ktos w Mordajku?

Zetor

Dokladnej nazwy juz nie pamietam, bo sam papier mi gdzies zaginol przy przeprowadzce do norwegii (teraz tu robie). Cos to bylo zwiazane z jakas energia odnawialna czy sloneczna.Jakas taka pierdola. Nie znam czlowieka ktory by bezposrednio pracowal u nich. A kilku dobrych gosci poznalem w antwerpii.System socjalny to tylko tyle ile wynika z umowy na najnizsza krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o AG metal - Wrocław

• Jak się pracuje w AG metal?

Zobacz opinie na temat firmy AG metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AG metal?

AG metal