Centrum Nauki i Biznesu Żak

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu Żak

Aniaaian

Kurs był super, bardzo przydatny. Z pewnością go wykorzystam w przyszłości,

Prokurator

Chciałbym dowiedzieć się czy to prawda że można podpisać listy po zajęciach.

Absolwent
@Prokurator

Jeżeli jesteś ze Śląska to z podpisem nie będzie większego problemu. Jest to dużą zaletą, nieobecność na 2 lub 3 zjazdach nie jest problemem. Podpis składasz w sekretariacie.

Ewą
@Prokurator

Tak, bo czasem wymagają tego zajęcia, wyjścia słuchaczy na targi, wycieczki różne akcje kosmetyczne i inne

Leta
@Ewą

Proszę nie być śmiesznym. Ludzie byli zapraszani do podpisów w sekretariacie. Ob cenie trwa sprawa jednego oddziału który znajduje się na Śląsku za wyłudzenie pieniędzy. Nie liczy się słuchacz ale kasa. Zresztą malejąca liczba zapisów sama mówi za siebie.

Ja2
@Leta

Zgadzam się! Sama dostałam wezwanie na komisariat w tej sprawie.. masakra chodziłam do tej szkoły jakieś 6 lat temu i byłam w szoku co się tam wyprawiało. Godzinę czasu straciłam w sprawie o której nawet nie wiedziałam.

EWĄ
@Ewą

Słucham? Wyjścia, ale dokąd? Ktoś tu chyba pracuje w ŻAKu i próbuje wybielić Korporacje, bo przecież nie szkołę. Firemka ta w całej Polsce ma zarzuty Prokuratorskie dotyczące przekrętów z dotacjami. Biorąc pod uwagę brak właściwej kadry i zatrudnianie na Dyrektorów szkól osób ze średnim wykształceniem, to nic dziwnego że tak to wszystko wygląda.

Kokt
@Prokurator

To jest prawda 1 osoba wszystko podpisuje.Kasa musi się zgadzać.

Abka8
@Leta

To chyba stare praktyki, od dwóch lat chodzę do szkoły i nigdy nikt nie wzywał nas do sekretariatu po podpisy

Dawid
@Absolwent

Oczywiście idziesz i podpisujesz listy. To coś takiego jak biznes Żak nic więcej.

@Kokt

I na to tak normalnie jest przyzwolenie? Nie pilnują wcale tego?

Klient

Polecam!

Wiecie czy Centrum Nauki i Biznesu Żak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hahahahahaha w marzeniach firma nie jest w ogóle przygotowana na prace zdalna i niechętnie wysyła pracowników do pracy w domu Laptop ma tylko dyrektor, a telefon 1 na oddział do podziału Zdalnie pracuje centrala bo to przecież oni maja nawiększy kontakt ze słuchaczami

Nurlight

Nie ma kłopotów z praca zdalna

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Nauki i Biznesu Żak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wika

nie polecam, ciagna kase nic nie ucza , sprawa powinien zajac sie UOKiK

Zgadzam się i podpinam x10000

@Klientka

I co, zgłaszałaś coś do nich?

Wiem
@Wika

Zgadzam się na 200 procent.

Jan

A gdzie to tak jest?

Prawda

Jaki oddzial

Zola
@Wika

W jaki sposób ciągną kasę jak wszystko jest za darmo(zaświadczenia, legitymacje, egzaminy) Jak się wybiera kierunek płatny to wiadomo że trzeba płacić

kowalskangela

Szczerze polecam kurs, rzetelne i szczegółowo podane informacje. Super prowadzone spotkania oraz super kontakt z wykładowcą.

Q

Czy ktoś wie jak jest w LO w Tychach? Warto iść?

Polecam szkolenie kazdemu kto ma stycznosc z dziecmi. Przydatne w pracy jak i w zyciu codziennym.

Klientka

Tragedia! Jeśli wybierasz się na kierunek Zoopsycholog, to polecam abyś jednak więcej zainwestował i miał wiedzę, niż tu, zero wiedzy, wydojona kasa, brak organizacji. Sprawą powinien się zająć UOiK.

@Klientka

A czego konkretnie oczekiwałaś, że muszą Cię nauczyć a tego Ci nie zaoferowali w takim razie? Bo skoro tak radzisz to sama już w siebie zainwestowałaś chyba i wiesz co i jak?

Katarzyna L.

Firma wydaje się bardzo ciekawą i rzetelną instytucją. Kilka dni temu złożyłam swoją kandydaturę na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta. Moje pytanie brzmi, jakie zarobki panują na tym stanowisku? Co prawda, już podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego należało podać jakimi zarobkami zgłaszający jest zainteresowany. Jednak chętnie dowiem się nieco więcej od osób zatrudnionych. Pozdrawiam :).

@Katarzyna L.

Wynagrodzenie na początek to 2800 zł brutto + premie. Szału nie ma NIE WARTO!

A w jakiej wysokości sa premie ? Bo jak 2800 brutto to najniższa krajowa

Jaki jest styl zarządzania w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Brak stylu zarządzania. KORPO-szczury. Wyłącznie ciśnienie na sprzedaż nic więcej!

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

W tej firmie brak możliwości awansu dla szeregowego pracownika. Tylko znajomości!

Nazwa

Porządny pracodawca, praca bardzo stabilna, polecam

Kazimierz
@Nazwa

Istnieje możliwość odbycia stażu bądź praktyk w Centrum Nauki i Biznesu Żak? Widzę, że pochlebnie wypowiadasz się o tym pracodawcy, dlatego myślę, że będziesz mógł odpowiedzieć na moje pytanie.

Absolwentka
@Kazimierz

Tak jest możliwość odbycia praktyk w Żaku.

Miałem przyjemność uczestniczyć w niemiłej rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie dodam również, że dostałem inf. zwrotną,że są zainteresowani współpracą ale odmówiłem. Zaznaczam,że zawsze warto samemu się przekonać ale chętnie podzielę się własnym doświadczeniem. Pan, który mnie rekrutował był po prostu chamski wobec mnie. Często mi przerywał, nie pozwalał dokończyć zdania. Miałem wrażenie, że nie ma on zielonego pojęcia co to jest rozmowa rekrutacyjna. Wtrącał niemiłe komentarze. Najbardziej zapadło mi w pamięci jak niemiło odniósł się do moich zainteresować sportowych i dietetyki. Od lat trenuje zapasy. Uważam,że takie zainteresowania nie odbiegają od żadnych norm i każdy ma swoje hobby i nikt nie ma prawa komentować czy są one dobre czy złe. Odmówiłem bo stwierdziłem,że skoro Pan, który mnie rekrutował był na dość wysokim stanowisku to jak może traktować pracowników na niższych stanowiskach w firmie?

Ash22

Czy sekretarze pracuja w kazda sobote ?czy np 2 soboty w miesiacu?

Santa Suzana
@Ash22

Pracujesz jak ci dyrektor każe. Albo raczej jak ci zastępca każe.

Hektor
@Santa Suzana

To zastępca ważniejszy od dyrektora?

Santa Suzana
@Hektor

No taki układ. Ciekawe czy dla nowego klanu wystarczy odpowiednio wynagradzanych stanowisk.

Atmosfera w pracy fajna, wiadomo, że czasami ktoś może mieć gorszy dzień, ale to jest tak wszędzie, ogólnie polecam pracę w Żaku. Można dzięki temu zdobyć nowe doświadczenie.

Leon

Może podpowiecie jaka atmosfera w pracy? Czy daje się w miarę dobrze zarobić?

Iza

@Gosia Bardzo dziękuję Ci za tak merytoryczną i wyczerpującą wypowiedź, która obrazuje nam to, jak funkcjonuje Centrum Nauki i Biznesu Żak. Dobrze, że dają tam szansę dla osób bez doświadczenia - to bardzo istotne. Nadmieniasz, iż o premię jest trudno, a czy macie jakieś dodatki pozapłacowe?

Gosia
@Iza

Co Ty piszesz? Dobrze że dają szansę osobą bez doświadczena? Jak pójdziesz do szpitala na operację to wolisz do studenta pierwszego roku czy profesora z 20 letnim doświadczeniem? Może to nie medycyna ale doświadczenie jest tu bardzo ważne.

Iza
@Gosia

@Gosia Oczywiście - doświadczenie jest bardzo istotnym aspektem. Ale chyba sama przyznasz, że Ci młodzi też chcą dostać szansę na jego zdobycie. Nie odpowiedziałaś z kolei na zadane przeze mnie pytanie, dotyczące dodatków pozapłacowych. W Centrum Nauki i Biznesu Żak można na nie liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu Żak - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu Żak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Nauki i Biznesu Żak